Československo osvobodila Rudá armáda, ve které bylo nejvíce Rusů, pane Pehe!

Pan Jiří Pehe opět napsal jeden ze svých typicky protiruských článků. V tomto svém nejnovějším výplodu se snaží umenšit zásluhu Rusů sloužících v sovětské Rudé armádě argumentujíce tím, že v ní bojovala i řada jiných národů. Pan Pehe se tím ve svém článku snaží říct, že pokud pan prezident Miloš Zeman pojede do Moskvy (což se mu vůbec nelíbí), měl by se zastavit poděkovat také v Kyjevě a vzdát hold místním Banderovcům!

Pan Pehe by se měl naučit dějiny (i když on sám je možná zná a jen hřeší na to, že je dnes již neznají mladí, které učí ve školách upravené protiruské lži), protože jinak by věděl, že v Rudé armádě opravdu bojovalo kromě ruské většiny i mnoho jiných národů, včetně vojáků z Ukrajiny, ale také by věděl to, že nejvíce těchto hrdinných Ukrajinců bylo z východní části této země, tedy z Donbasu a ostatních východních oblastí, které Porošenkovi, ani jeho ochočeným banderovským šakalům opravdu nefandí! Zatímco východ Ukrajiny, včetně mužů i žen z tehdy ruského Krymu hrdinně bojoval bok po boku s Rusy a ostatními národy Sovětského svazu proti nacistům, západní Ukrajina Hitlera a jeho krvežíznivé nacistické psy vítala záplavou květin a objetím od místních žen oblečených v krojích a vlastizrádci z UPA s nimi dokonce bojovali proti vlastním lidem a vraždili civilisty ve velkém!

Pokud tedy pan Pehe skutečně trvá na tom, aby náš pan prezident poděkoval těm Ukrajincům, kteří se podíleli na osvobozování Československa, doporučuji panu Zemanovi, aby se zastavil v Doněcku a v Sevastopolu a uctil tam památku lidí, kteří skutečně hrdinně stáli jako pevná hráz proti hitlerovskému hnědému moru, na rozdíl od kolaborantů ze západní Ukrajiny, kteří si (až na čestné výjimky) nic takového nezaslouží! Takže pane Pehe, pokud vás pan prezident poslechne, bude nucen poděkovat tzv. separatistům v Novorossiji a potomkům hrdinů bránících Sevastopol na Krymu, nikoli krvavým pučistům z Kyjeva!
35 Komentářů k Československo osvobodila Rudá armáda, ve které bylo nejvíce Rusů, pane Pehe!

 1. henryho napsal:

  13.04.15 Zpráva Pavla Rasty.

  „Celou noc a většinu z předchozího dne došlo k prudkému zvýšení bojové činnosti a četným případům porušování příměří ze strany ozbrojených skupin okupantů. Centrum Doněcka opět ostřelovali z těžkých zbraní. Na pozice se vrátilo dělostřelectvo DNR, které bylo dříve odvedeno v souladu s podmínkami příměří z Minska. Zdá se, že předpovědi o zmaření příměří okupanty mezi Velikonocemi a Dnem vítězství byly oprávněné. Jsme připraveni. A jsou připraveny matky z bývalé Ukrajiny k dalšímu masovému „pohřbívání svých synů?“ Musejí se rozhodnout. Čím déle budou trpět krvavou banderovskou juntu, tím více bude těchto „pohřbů„. A my nemáme kam ustoupit: bráníme ty, které milujeme. Bůh je s námi. „!

 2. Ondřej Dvořák napsal:

  Z Peheho fašismus odkapává jak vodníkovi z šosu.

 3. Jarek* napsal:

  Pan Pehe, co by účastník Bilderbergru je tímto poznamenán na zbytek života. Tam obdržel osnovy a podle nich jede. Pokud se společnost od těchto amorálních kreatur bytostně neosvobodí, nemá šanci svobodné nezávislé existence. Pan Pehe patří do kategorie školených a dobře vycvičených demagogů. Je to dlouhodobý jezuita a ne ledajaký. Od prvopočátku patřil k šedým eminencím, které připravovaly restituce církevního majetku. Rovněž se podílel na potupném rozkladu společnosti.

  • Ondřej Dvořák napsal:

   Je to obdobný případ jako Štětina. Znám takových více, dokáží se dokonale maskovat za spořádané občany, často mají velice vysokou inteligenci, ovšem lidskosti v nich není co by se za nehet vešlo. Jsou to sociopati, kteří přežívají díky vysoké inteligenci, se kterou se naučí být mechanickým prvkem v mašinerii. Zrůdnost je to správné slovo, jemná zrůdnost, to je asi to nejvýstižnější, a je potřeba být napozoru a ostražitý, jakmile se s touto formou zrůdnosti setkáte. Politické klima těmto zrůdám nahrává a přímo je vyhledává staví do popředí, protože slouží jako mimořádně schopní manipulátoři, a jak správně píšete demagogové.

  • K.Ch.O. napsal:

   "Je to dlouhodobý jezuita a ne ledajaký."

   Kozela, tobě už z těch Vatikánistů fakt j*b*!

   • Jarek* napsal:

    Milý pane, tak zaprvé s hlupáky si netykám. Nevím jestli to pochopíte, ale to není můj problém. Zadruhé svou neznalostí a nepochopením historie ukazujete jen na svou neschopnost orientace v současnosti. Zatřetí pomáháním si vulgarizmy tomu všemu jen zlatíte korunu.

    • Montisan napsal:

     Pehe je především zkurvenej Žid! A židáckej lhář! Viz tento lhavý článek! - http://www.pehe.cz/clanky/2003/kdo-a-proc-nenavidi-zidy

     Ten zmrd obřezanej tam píše: " Útlak Židů a nejrůznější pogromy téměř nikdy nebyly reakcí na jejich činy; byly téměř vždy zástupnou reakcí na jiné frustrace."
     Krásný příklad židovské krutby dějin! Protože "útlak" židáků opravdu nebyl reakcí na "jejich činy", ale byl přirozenou obranou proti jejich činnosti jako takové, protože tato právě vedla k oné tímto zmrdem špinavým uváděné "frustraci"! Ta byla důsledkem špinavých podvodů, kupčení, transkakcí, rejdů a úžerů těchto špinavců a parazitů v těle každého jimi napadeného národa!

 4. Josef Švejk napsal:

  Zlomte pane Kašuka nad Pehem hůl (ještě lépe o něj). Nestojí ani za pozdrav, natož za článek. Škoda času.

 5. Václav Vezsenyi napsal:

  Jen bych si PŘISADIL na to že takto OKATÁ manipulace je KONTRAPRODUKTIVNÍ a deFACTO jediné co přináší je stoupající počet UVĚDOMĚLÝCH čtenářů kteří mají JASNO kdo hájí čí ZÁJMY a jaké vyznává principy CIVILIZACE!!! Jen houšť!!! O to dříve se TITO "šašci" vyčerpají a nebou mít KDE se projeviti. V.

 6. Alfa napsal:

  To jsou lidi co se ještě nepovznesli nad fašismus. Ve skutečnosti musejí vnitřně velice trpět.
  Indiáni pro to maj jedno slovo, myslim že aculi. "Ten který nepoznal co je dobré." A takové lidi oni litují.

 7. Janhonza1 napsal:

  Třeba má na prdeli pehu.

 8. weissbach napsal:

  Babišoviny, bakaloviny, ČT apod. doporučuji bojkotovat a nechat je ať se utopí ve vlastní špíně. Čím rychleji, tím lépe. Veškerou diskusi a pokusy napravit nenapravitelné považuji za zcela zbytečnou.
  Pan Pehe a další manipulátoři-programátoři veřejného mínění nestojí za energii a opotřebovávání klávesnice. Oni z té pozornosti žijí, těží z ní. Jejich pokrytecké exhibice ve mně vyvolávají dávivý reflex.

  • admin napsal:

   ČT bohužel žije nejen z naší pozornosti, ale i z našich peněz a tak není možné to tak nechat.

   • hylahty napsal:

    S tím jde bojovat jedině tak, že odhlásíte bednu a pápá koncesionářské poplatky.

   • Justass napsal:

    admin: chtělo by to schopného právníka, který by sepsal žádost,lépe informaci o odhlášení TV přijímače,t.j. skrytého koncesionářského poplatku pro ČT. Máte takovu možnost? Kdyby jste do dal sem na stránky, byl bych první, který by to odhlásil, a už neplatil. Fakt to chce nějakou právní oporu. Protože neplatit a pak to muset zaplatit zpětně i s penálem na exekutora je ošidné a pro mnohé až zničující. Myslím, že důvodů by se pro odhlášení našlo dost. Neobjektivnost, nepravdy, válečné štvaní a z toho plynoucí veřejné, resp. národní ohrožení .....

    • hel napsal:

     formulář na odhlášení je na každé poště a tam vyplníte,že televizor nevlastníte...

     • Justass napsal:

      To ale neřeší ten problém o kterém píši. Já chci vlastnit. Ne však platit za neobjektivitu, lži a válečné štvaní. Z toho důvodu už víc jako 10 let nekupuji noviny. Možná časem dají poplatek za to že jdu kolem trafiky - nevím. :-)

     • hel napsal:

      tak nějak..já to platím v ceně jízdenky za autobus, kde dostanu mf dnes, lidovky, právo...taky o to nemám zájem..

    • weissbach napsal:

     Vždy se najde způsob jak vyjádřit občanskou nespojenost, aby je to bolelo. Zatím je to nebolí.

   • weissbach napsal:

    S tím souhlasím. Jen to nedělat na jejich "území", čímž se pak mohou zaštiťovat, že dávají hlas opačným názorům /podívejte se jací jsme objektivní a nezávislí/.
    Tepat a odhalovat jejich nepravosti ano, ale nechodit za nimi do žumpy. Ať všichni vidí, že ta žumpa je jejich, ne naše /občanů/. Jsem pro, aby v ČT už nevystupovali jiní lidé, než Kalousek, Schwarzenberg, Šafr, Němcová, Pehe, Kocáb, Štětina. Ať žvaní a žvaní, ať je všichni vidí každý den! To bude sledovanost!

 9. Sir_Artus_Howard napsal:

  Pehe je jen "zářným" příkladem hnědé sračky vytékající z "pražské žumpy" (dříve nazývané "pražská kavárna"). Nepříliš souhlasím s tím, že je škoda času tepat do nich a uvádět jejich výplody alespoň trochu na pravou míru. Jen tím se snad podaří oddělit trochu ryzí a čisté vody od hnědých výkalů.
  Mlčet a ignorovat jejich choromyslné lživé výplody by mohlo být vykládáno jako souhlas a to přece nelze.

  • weissbach napsal:

   "Mlčet a ignorovat jejich choromyslné lživé výplody by mohlo být vykládáno jako souhlas a to přece nelze."

   To je jistě správné! Ovšem nečinit tak na jejich území a legalizovat tím jejich "objektivitu".
   Tepat a demaskovat, nikoli s nimi diskutovat a nechat se vtahovat do jejich hry a pomáhat jim zlepšovat "nezávislou a objektivní" image!

 10. svobodný napsal:

  My lidé spravedliví dobře vidíme,slyšíme a nezapomínáme.Pehe a další,máte se na co těšít,neunikne nikdo, spravedlivému hněvu. Jak Lomikar "do roka a do dne"

 11. rur napsal:

  Pehe Hehe , nezapomeňme že lízal Havlovi na hradě několik let pantofle, takže je jasné za koho kope

 12. Filip M. napsal:

  PEHE / VOTÁPEK

  Českem rezonuje docela dost Zemanova návštěva Moskvy. Zejména, když z ní nakonec vznikl docela výstavní kočkopes. Záměrně jsem tuhle akci zatím nekomentoval, protože mne zajímalo rozuzlení. To , kterého jsme s e dočkali, osobně považuji za naprostý trapas. A nejen já.

  Kosíř JK mi k tomu poslal tento mail:

  musím se podělit. Vím, není to nějaká „pecka“, ale jsou záležitosti, které mi vadí.

  Občan Votápek (nemám ho rád) si myslí…. viz. červený text níže:

  Já si naopak myslím, (dle řady reakcí pod články PL, NR aj.) že většina jeho voličů (včetně mne), by vyslovovali souhlas s jeho plánovanou účastí…

  Že taková byla reakce většiny politických stran a převážné části českých sdělovacích prostředků, jaká byla, jak občan Votápek píše, mne vůbec neudivuje (divil bych se opaku) – pružnost páteří ve tvaru – SCHAPIRO – dělá své!

  JK

  Jana Petrova

  Dokud se vláda Bohuslava Sobotky rozhodovala, jestli má či nikoli financovat cestu prezidenta Miloše Zemana do hlavního města země, která osvobozovala Čechy od nacismu, oznámil prezidentův tiskový mluvčí Jiří Ovčáček, že hlava státu pojede, jak se rozhodl, do Moskvy, nezúčastní se ale hlavní události – vojenské přehlídky na Rudém náměstí.

  Dá se tedy říct, že Miloš Zeman přece jen ustoupil ze svých pozic? Na tuto otázku odpověděl Sputniku bývalý generální konzul České republiky v Petrohradě, publicista Vladimír Votápek:

  „Prezident byl vystaven záplavě kritiky za své rozhodnutí zúčastnit se vojenské přehlídky. Poukazovali mu na příklad německé kancléřky Angely Merkelové, která přijede do Moskvy, jak je známo, následující den, 10. května, aby vzdala hold památce ruských osvoboditelů. Nechce ale být přítomna na přehlídce té armády, která, jak se tvrdí, zabrala Krym. Prezident Zeman se zřejmě rozhodl pro stejný kompromis. Někdo by samozřejmě mohl říct, že ustoupil ze svých pozic, myslím si ale, že všelidově zvolený prezident prostě uslyšel hlas většiny svých voličů, kteří vyslovovali nespokojenost s jeho plánovanou účastí v oslavách na Rudém náměstí. Stejná byla i reakce většiny politických stran a převážné části českých sdělovacích prostředků. Je zcela přirozené, že prezident přihlíží k mínění svých občanů a své dosavadní rozhodnutí upravuje.“

  Jak oznámil tiskový mluvčí českého prezidenta Jiří Ovčáček, místo přítomnosti na přehlídce vítězství bude prezident Zeman jednat v Moskvě se slovenským premiérem Robertem Ficem, což je ještě jeden z důkazů, že se oslav v Moskvě zúčastní i předseda slovenské vlády.

  Za sebe říkám, že pokud někdo jako Votápek chválí , třeba velmi povrchně, jakýkoli Zemanův krok, jde o blamáž. Zeman se ohnul ve Walesu, Zeman se ohnul v Bratislavě s Porošenkem, Zeman se ohnul nyní s Moskvou. Jsem dalek toho vyjadřovat se o tom pejorativně. Umím si představit tlak, kterému byl vystaven ve všech třech případech, ačkoli asi jen hodně a hodně přibližně. Nicméně – neplatí úmysly, platí činy a skutečnosti.

  zdroj: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/04/13/ukrajinska-svodka-ze-dne-12-04-2015/

  • Montisan napsal:

   No lavíruje, no – jako Zeman! Je mezi dvěma mlejnskejma šutrákama – co na tom mizero nechápeš? Žid z každý strany a před ním uruský árijský lid! I pa Hitler byl rozpolcenej, páč na židáckým kapitálu závislej! Kdyby ne, tak by bjeval se vysral na celou olympijskou komedii a začal se zplynováním židáků už hned po nástupu v roce 33! Tam nemělo cenu lavírovat a snažit se ty parazity nějak naklonit a hrát komedie pro obřezaný masmédia ze Západu! Druhá bota byla spojovat se s japonskejma skrčencema proti Bílé ještě tehdy Americe! Tenkrát kdyby místo vyhlašování války podpořil v USA bílé síly ke svržení Žida Roosvelta a jeho zločinné kliky, mohla stát Amerika na jeho straně! SSSR nemusel vůbec napadat! Pan Stalin byl na dobré cestě k vylikvidování chazarských zmrdů! Stačilo mu jen pomoct a na základě onoho paktu mu poskytnout možnost vzít pod patronát Turecko a Irán vypráskat odtama sionisty taky! A Indii dobýt společně …

 13. Aleš K napsal:

  Kdo chce číst výplody pana Péhé-ho, nechť si najde plátky, kde publikuje. Sem bych ho netahal.

 14. martin bareš napsal:

  mě zaujala debata justass vs.weissbach. "Chci objektivní TV".

  Můj názor:
  V současný době nelze uskutečnit. Jediná cesta je TV odhlásit, učit se nepřijímat oficiální informce. nekupovat noviny, nečíst je, neposlouchat radio.

  Je to odvykání zlozvyku jako alkohol, přejídání se, žvanivost, kouření, holky, atd. Závislost.

  Odvykání je těžké, trvá dlouho, všichni, kteří nějaký zlozvyk máme a zkusili jsme s tím bojovat, to víme. Úspěšnost je dost malá.

  Ale výsledek stojí za to, zvlášť u medií.

  Důležitý je pro tuhle debatu něco jinýho:

  Jak poškodit ty mediální sráče a nehrát na jejich území, aby to cítili, aby je to bolelo? - jak píše weissbach.

  Odpověď je jednoduchá.

  mediální sráči, novináři, reportéři, jsou herci, sportovci jsou také herci, role peněz jejich herectví zvyšuje spolu s počtem diváků, zpěváci jsou také herci. Politici především.

  ONI JSOU ZÁVISLÍ NA DIVÁCÍCH. Oni se chtějí předvádět, hrát pro někoho. To znamená: nedívat se na televizi, nechodit na kultůru, politické akce. Uskrovnit se. NEDISKUTOVAT!!!!.

  Oni rádi v té televizi odpoví, jsou štastní. Smrtelný jed je pro ně nezájem, ignorace. Tohle by měl být náš cíl.
  Ignorovat novináře, mediamemy a mediawomeny a vůbec všechny exhibicionisty, co nám stát dodává.

  Liduprázdná hlediště, politická shromáždění, diskuzní večery s......NIC, nic, nic. Nezájem je řešení.

  Nic není zadarmo. Chceme-li, aby je to bolelo, musíme si i my ledasco odpustit. Osvobodit se.

  Proto prasečí konzum vyhrává na celé čáře a lidi zotročuje, "sametově".
  Prase se krmí proto, aby dalo na porážce hodně masa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!