Putin odpověděl Polákům, kdo začal 2. světovou válku

800x800_pactNěkteří vedoucí političtí představitelé Polska v poslední době začali prohlašovat, že i Sovětský svaz nesl vinu za pořátek 2. světové války. Jak na to Vladimír Putin odpověděl, se můžete podívat v 3 a půl minutovém videu.

Na obrázku podpis paktu Molotov-Ribbentrop

Související info zde: http://outsidermedia.cz/polsko-hitler%C5%AFv-spojenec/
85 Komentářů k Putin odpověděl Polákům, kdo začal 2. světovou válku

 1. geronimoh napsal:

  to se mi líbí :)

  • Montisan napsal:

   Mě ne! Proč byl tak politicky korektní? Proč neřekl polskýmu židákovi zkurvenýmu celou pravdu! Jak polský vši rejdili od Lžidmitrijců v žoldu Vatikánu proti Rusku a jeho llidu! Jak podporovali několik samozvanců, jak podporovali Napoleona, jak se spřáhli dvakrát se zkurvenejma židáckejma kramářema z Londýna jen během 19. století! (1830 a 1863!). Proč nezmínil polskou agresi 1920! A následné zavraždění 100 tisíc zajatýách Rudoarmějců (za což pan Stalinnechal zodpovídat v Katyni jen důstojníky! Vojáky a poddůstojníky pustil domů!). Proč neřekl pravdu o roozpoutání WWII! Hitler neměl v plánu napadat Polsko!! Navrhl dohodu přijatelnou pro obě strany která by zajistila mír na minimálně dalších 25 let! Proč svině z Varšavy honem všecko sepišli těm mrzáckej jm židákům z Londýna a Paříže a nechali si radit sračky!! Jako že - "jo, nebojte, na nic, za 6 neděl budete v Berlíně - mu vám pomůžem!" apod. lži! Vždyť ty svině museli vědět a věděli že Polsko Hitler smete za polovic času!! Však jim taky o nic jinýho ani nešlo! Jen aby Polsko někdo umýst z cesty pro vzájemné se zničení Německa s Ruskem!!! Japak jim pomáhali! Co? Tím že na maginotově čáře hráli fotbal a sem tam střelili z děla, aby se neřeklo nebo jak? Tohle jim měl říct! A taky zmínit jak polský bestie vraždili německý civilisty aby útok na sebe urychlili! Na Poznaňsku v srpnu 1939!! To by se z toho asi ten polskej žídák posral! To by mu ztuh úsměv v tom jeho hnusným xichtě!

   • Montisan napsal:

    Tady je jasně řečeno KDO začal WWII! - https://www.youtube.com/watch?v=BIEi9lXM0_U

    • Montisan napsal:

     Ovše, pro prase samstagsteinovo: to šlo pouze o "evropskou válku"! Ta skutečně "světovou" se stala až po židácký provokaci v Pacifiku kde neměli kurvy zmrdaný co pohledávat! Zrovna včera jsem oukal na ty židácký lhavý cynty! Kdo má mozek a zamyslí se, musí z toho blejt! jak tam ten krypl židáckej na vozejku (pánbu ho asi potrestal preventivně) žvástal cosi o "zbabělém a nevyprovokovaném úroku"! Protimluv a lež v jediný větě! Co to je "zbabělý útok"? To dává takovej smysl asi jako "statečný útěk"!:)) Ke každýmu útoku je nutná na prvním místě odvaha ho provýst! navíc Japončíci neměli na výběr, poté co ten zmrd zaved embargo na strategický suroviny pro vedení války v okamžiku, kdy neměli v Číně ještě vyhráno! Takže to byl kurva vyprovokovanej útok!! Navíc na území ke americký židácký pankharti neměli co pohledávat! Havaj okupovali stejně jako jiné ostrovy v Pacifiku!Jen na Filipínác který zákeřně obsadili v roce 1901 zamordovali v lágrech přes milion Filpínců! Právem je odtamtu Japončíci vypráskali! A tyhle kurvy maj tu vovahu ještě prackama všelijakejch zmrdů jako tahle veš Boguslaw šířit svůj lhavej vitriol o válce! Hubit je to třeba - z židáckýho kožichu to vyskakuje jak z mršiny prašivýho psa blechy!

     • Montisan napsal:

      A co jsem zapoměl zmínit - o tom "nevyprovokovaným útoku" ten šmejd mooc dobře věděl! A čekal ho! Ty namořníky tam a pár starejch kocábek v hodnotě šrotu rád obětoval, aby mohl vstoupit do války o kořist v Pacifiku a východní Asii! Zato v tý době "náhodou" v Pearlu chyběly všechny 4 letadlový lodě, o jejichž zničení šlo Japončíkům až v první řadě! Protože bez nich nešla válka v Tichomoří vyhrát! Ale ty všechny do jedné byly opět "náhodou" na cvičení mimo základnu, že? Náhodou ...
      A pročpak svinský Boguslawci když tak všecko znaj a vědí kdo kde koho napad neporaděj ty kurvy mrzácký, co měli tedy ti Němci, SSSR a Japonci udělat aby to bylo z pohledu jeho obřezanejch psiskovodců "ready" - tedy správně! Co? Na to ať ta kurva mizerná ze zpocený židákovy prdele vylezalá odpoví! Na to odpověď nemá!

   • Oldřich napsal:

    To co máš v mozku,to už není ani blbost,hádám ta IQ kolem max 85 co?

 2. Bogus Sobotka napsal:

  Odpovedel dost hloupe.
  Nezminil o tom M-R paktu, ze tam byla tajna pasaz o rozdeleni vlivu v Evrope mezi nemeckem a ruskem.
  Rusaci spolecne s nemeckem napadli Polsko a pak si udelali krasnou vojenskou prehlidku v Brestu, kde si naciste s ruskymi komunisty potrasali ruce a placali se po ramenou

  http://en.wikipedia.org/wiki/German–Soviet_military_parade_in_Brest-Litovsk

  Takze neslo pouze o smlouvu o "neutoceni", ale o spolupraci jak si rozdelit mezi sebe Polsko a dalsi staty.

  Co se tyce Polska a napadeni ceskeho pohranici, tak udelali uplne presne co jim Cesi udelali v roce 1919, kdy ceska vojska zautocila na Tesinsko (tkzv. Sedmidenni valka) v dobe, kdy Polaci meli plne ruce prace boju na Vychode Polska.

  "Československé jednotky po marném protestu proti jednání v rozporu s uzavřenou prozatímní dohodou zaútočily na Polskem obsazenou část Těšínska, aby ve sporném území zabránily konání voleb do polského Sejmu a odvodům místního obyvatelstva do polské armády.[1] Postup československých jednotek byl zastaven až na nátlak Dohody. Výsledkem války bylo stanovení nové demarkační čáry, která rozšířila území kontrolované Československem.

  Ohledně sedmidenní války nastal jeden z řídkých sporů mezi prezidentem Masarykem a Edvardem Benešem, hlavním československým vyjednavačem na Pařížské mírové konferenci. Masaryk patřil k jestřábům a ozbrojený vstup na Těšínsko podporoval. Beneš naopak v Paříži vnímal nevoli vedoucích států Dohody k tomuto vstupu a byl proto proti němu. Zatímco Masaryk na sklonku bojů tajně nařizoval postupujícím vojskům, aby postupovala až do posledních sekund dohodnutého ukončení bojů, Beneš pod tlakem vedoucích dohodových států důrazně žádal okamžité ukončení vojenského tažení. Po skončení bojů prezident Masaryk přijal důvěrně a se „zvláštní pochvalou“ podplukovníka Šnejdárka. Beneš by naopak dal raději velící důstojníky ztrestat."

  • Contumax napsal:

   Bogus Sralbotka

   Hm Ty si bůh...

   • Montisan napsal:

    Zkurvenej lhave žid už zase chce chytračit! Nic přeci nebrání podle slintů tý svině aby to teda všecko tomu "ubohému rozporcovanému Polsku" vrátili ty státy co to maj!!! Prasae mizerný, zasraný!!! No Rusko to není - jistěže ne! Ale jeho "milášci" - toho zkurvenýho chazarskýho dobytka! A´t přemluví kurvy židácký z Vilniusu a Kyjeva, aby vrátili co "ukradli"! Ale to hovno židovo by mělo vědět a respektovat, že hranice stanovil loed Curzon a to podle etnického klíče a tyto hranice porušilo v roce 1921 Polsko a ne SSSR!!! A po válce Vítězná trojka vycházela právě z hranic stanovených lordem Cursonem!!! To až po židáckým puči v roce89 začli tyhle lhavý sračky oživovat kydy pilsudčíků! Těch pilsudčíků, který s jejich zkurvenejma dědkama zatápěli v pecích!

   • Montisan napsal:

    Ten zmrdák zasranje zkurvenec mizernej vůbec nechápe, že je úplně fuk, kde polský všivý zmrdáci "měli plný ruce práce" - nikdo ten dobytek nenutil napadat Ukrajinu a Litbel!! Rozhodně se měli řídit tím, co se dohodlo ve Versailles, i když to tam kočírovali světožidáci! Ale jiná legitimita se tehdá dík židáckým rejdům (únorový, červencový a říjnový puč v Rusku) nedala nikdo odvodit! I ty mrzáci co voděj na nitce tyhle hovna typu Boguslaw věděli, že polská agrese povede jen k zpevnění Ruska! Měli jinačí plán - sázeli na Trockýho, svýho agenta že to tam položí zevnitř! Nepotřebovali Pilsudskýho magořiny (ani ho nepozvali do Versailles - byl dokonce nežádoucí osoba v Paříži!!). Takže naši bránili co jim přiřkla konference. Podle zahovněný makovice tohodle krypla podřadnýho by asi měli jako čeakt, až polský fašistický vši si to vyříděj na Východě apak se od nich nechat porazit na Těšíncku, ne? A nasrat do tý tvý zkurvený dementní palice bys nechtěl, Samstagsteine zasranje?

  • eM napsal:

   Už je čas zase změnit nick, už jsi zase provařenej. Příště zkus vymyslet nějaký méně průhledný jméno. Nebo piš rovnou svoje číslo smlouvy, ať se to tolik neplete.

  • Kurt napsal:

   :-D Bogus, trošku jsi si to s tím rokem 1919 popletl. Chtělo by to oprášit své znalosti. Bylo to přesně naopak.... :)

   • Jara napsal:

    Kurte, zrovna ty se svymi pochybnymi znalostmi nekoho poucujes?

    Ministerstvo národní obrany vydalo 19. 1.1919 rozkaz k vojenskému obsazení Těšínska.

    Jenom debil Kurt bude tvrdit,ze Polaci napadli Tesinsko prvni :-)

    Si dovzdelej trebas na serverech jako vlaka.cz, palba.cz, wiki atd
    At tady nejsi za blba...

    Napovim ti neci s palby.cz:

    "Neúspěšná mírová jednání s Polskem ohledně Těšínska dohnala československou vládu k názoru, že vzniklý spor je třeba řešit vojenskou silou. Na konci prosince roku 1918 se vrátily z Itálie italské legie. Po svém návratu byli okamžitě přesunuty na Slovensko, kde se právě probíhající válka s Maďarskem pro Československo nevyvíjela nejlépe. Počátkem ledna 1919 se vrátily i legie z Francie. Po doplnění početního stavu armády, se Ministerstvo obrany rozhodlo vypravovat urychlený plán na osvobození Těšínska."

    Takze kdo napadl koho Kurte?

    • Bronislav napsal:

     Nedlouho po vzniku Československa v říjnu 1918 vznikl spor o oblast Těšínska se sousedním Polskem. Přestože hranice mladé republiky byly mezinárodně uznány státy Dohody a jednalo se o české historické území, nehodlalo se s tím Polsko smířit a po rozpadu Rakousko-Uherska toto území vojensky obsadilo. Nemalou váhu přitom mělo i uhelné bohatství této oblasti a potřeba zabezpečení uhlí pro Československo

     • Bogus Sobotka napsal:

      A misto vyjednavani pockali na legionare a vojensky to vyresili- Sedmidenni valkou.
      A zrovna v momentu, kdy polaci bojovali u Halice.
      Pak se Cechacci nedivte, ze vam to Polaci vratili v roce 1938.

     • Montisan napsal:

      Tak proč ty zkurvenej zmrde židáckej - ty Boguslawe, nevrátěj to území dneska?!?? rase jedno, mco? Nevím že by píď z něh měli ty tvý "Rusáci" zmrdanej židáku!! Zato velkej kus maj Litevci - včetně hlavního města Vilniusu, část Bělorusko a velkej kus Ukropie! Celou Lvovštinu Tak ať to teda vrátěj! Když to cuvátili! Podsvinče lhavý, vobřezany, zlodějský! Tebe najdu a chcípeš zaslouženě pomalou smrtí, pamatuj si to ty zkurvenče pejzatej! I s celou tsvou zkurvenou zdegenerovanou famílií ...

     • Montisan napsal:

      Já ti dám "čecháčka" ty židovský hovno! Tě rozmáznu po chodníku jak žábu, prase mizerný zrádný! Celá tvoje podrasa měla skončit v peci! Proč ten blbec Pepik Stalinů nechal tvýho zkurvenýho pradědka tahat z esesákovy lopaty! Já bych ještě pomoh šoupnout ho tam zaživa! Dneska bys tu neslintal a tobě podobný zmrdáci takový hanebný sračky po slídě!

    • Lynx napsal:

     Bohužel nemáš pravdu, tady se vůbec nejedna o napadení Československou armádou Polsko, ale o navrácení území obsazeného Polskem.
     Historicky bylo Těšínsko připojeno k zemím koruny České od roku 1327. Bylo tak samozřejmě po celou dobu i součástí Rakousko Uherska. Po rozpadu císařství Polská armáda rychle obsadila velkou část Těšínska a přerušila tak i pro Československo klíčovou trať z Bohumína na Košice. Československo se snažilo ze začátku řešit spor diplomatickou cestou, ale přijaté dohody Polsko nedodrželo. Šlo zejména o to, že začali pro některé části obyvatelstva násilné odvody do Polské armády a také, že se Polsko pokusilo legalizovat svůj pobyt na tomto území vyhlášením voleb do polského Sejmu. To bylo Československou vládou jednoznačně odmítnuto a bylo rozhodnuto o vojenském řešení celé situace.
     Československo 21. ledna vyzvalo Polsko ke stažení vojska a orgánů správy státu z Těšínska. Tato výzva byla ignorována. 23. ledna se v Těšíně sešli polský a český velitel za přítomnosti důstojníků anglické, francouzské, italské armády. Přítomný byl také důstojník armády USA. Československo zde zaštiťovalo autoritu států dohody. Polské straně bylo předáno ultimátum, které požadovalo vyklizení oblasti až k řece Bělé. Jelikož Polsko na toto ultimátum nijak nereagovalo, začala Československá vojska postupovat ve směrech na Bohumín a Karvinou. Bohumín byl obsazen poměrně snadno, Karviná až po těžkých bojích. Do samotného Těšína pak vstoupila naše vojska bez boje.

     Následoval postup Československých vojsk vedoucích k zajištění železnice Bohumín-Těšín-Jablunkov. Polská armáda začala ustupovat ke Skočovu. Zde byly válečné operace na nátlak mocností dohody ukončeny.

  • David napsal:

   Ty jsi vyjmečný retard!Debilita je neobyčejná nemoc,trpí ni všichni okolo nemocného jen ten samotný debil ne!

  • vlad napsal:

   Ano, a za odmenu dostali poliaci o cechov slovenske dediny ako kopenzaciu za polsky Tesin. Ach ten svatopluk naco len posielal Borivoja na zapad????

  • Montisan napsal:

   Žvaníš srágořiny, židáckej zmrde. Nebyla žádná "dělba" Polska! Sověti si vzali zpět pouze polský "zábor" svého území ty prase mizerný! Území které dnes patří Ukrajině, Litvě a Bělorusku ty zkurvený lhavý hovado! Hranice na východě stanovila až 8. 12. 1919 konference velvyslanců Dohody a to na linii řeky Bug. Pilsudski s tím nesouhlasil a zahájil 25. dubna agresi proti SSSR! Jeho vojska už v květnu obsadila Kyjev a jeho cílem se poté stalo dobýt i Moskvu kde chtěl napsat na zeď Kremlu "Mluvit rusky se zapovídá!". Rudá armáda ale provedla protiútok a zahnala ho zpět na Vislu. 12. 7. 1920 britský ministr zahraničí lord Curzon seznámil sovětskou vládu s návrhem linie příměří pojmenované později jeho jménem. Pak ale náhle došlo v srpnu opět k obratu ve válce a polská armáda se následně zmocnila západní Ukrajiny, Běloruska a části Litvy. Vláda RSFSR uzavřela nejprve mírovou smlouvu s Litvou, ve které uznala právo Litvy na Vilnius, který ovšem okupovali Poláci! 18. 3. 1921 byla konečně uzavřena mírová smlouva i s Polskem v Rize. Válečné akce byly zastaveny 18. října 1920. I když státy Dohody stále požadovaly vznik polsko-ruské hranice na Curzonově linii, Józef Piłsudski 13. března 1921 kategoricky prohlásil, že neuzná žádnou jinou hranici s Ruskem, než tu, která existovala roku 1772. Rižský mír, podepsaný 18. března 1921 přiřkl Polsku prakticky veškerá okupovaná jím území. Tak by mě zajímalo, jak to tedy je? proč tedy Litva s Běloruskem a Ukrajinou dnes tato území Polsku nevrátí, pokud je to právoplatně polské území? V tom "dodatku" pak není NIC jiného, než že pokud se Polsko zhroutí v případné válce s Německem, nebude toto Polskem připojené sporné území součástí německé okupace! Nic míň a nic víc! Je to naprosto logické! Tak jaká "německá část"? Čí je tedy dnes Lvov? To je tedy "čí" část Polska? Tak ať ji vrátí dodatečně dnes, ne? Ale to se nehodí co? Po válce Spojenci rozhodli že obnoví Curzonovu linii, protože nejlépe odpovídá etnické hranici polského osídlení! Co to tu praktikujete zas ze "dvojí metry" co se komu zrovna hodí do krámu? Na tento ostudný článek odkazují fašisti na diskusích s tím - "koukněte na zločiny Rusáků!". Podle jednoho takovýho lumpa jsem to také našel a hned jsem věděl odkud vítr vane! A údajné "napadení" Polska? Jakého? 17. září Rydz-Smigly utekl do Rumunska i se zbytkem vlády! A válku SSSR vyhlásil už jednou nohou za hranicema a nikdy nebyl tento akt uznán Spojenci! Ty prase lhavý zkurvený ...

   • Montisan napsal:

    Tím lumpem na kterýho v textu poukazuju je přesně tenhle zkurevenj mrzák Boguslaw - polskej zasranej žid ....

    • Oldřich napsal:

     Co takhle v textech méně používat vulgarismy ,protože bych si smysluplnou polemiku třeba rád přečetl,ale zřejmě kde docházejí argumenty tam se nadává co?

  • Moore napsal:

   Polsko nikdy neextivalo a nikdy polskejm zmrdům nezapomenu okupaci, která jim naštěstí vydržela týden, protože je Hitrler sejmul taky.

   Ale krásně to ukazuje tu jejich vlastnost "kam vítr, tam plášť". A hlavně jejich demagogickou touhu udělat z Polska něco z dob Blblouna Chrabrého - něco co ta svoloč bigotní nikdy nedokáže.

   A malý OT: Víte, jak se říká hořícímu Polákovi?

   Plápolák :P

 3. Alfa napsal:

  A popírači pravdy v obecenstvu zase jen tupě čuměli s otevřenou držkou.

  • Jara napsal:

   Asi cumeli jak Putin lze jako obvykle.
   Na videu v minute 3:32 rika
   "Ruska duma i rusky parlament Pakt Molotov-Ribbentrop odsoudily"

   No...a pak pred nedavnem rekl Putin toto:

   "Na smlouvě o neútočení mezi nacistickým Německem a Stalinovým Sovětským svazem nebylo nic špatného, řekl ve čtvrtek ruský prezident Vladimir Putin při setkání s mladými ruskými historiky.
   „Sovětský svaz podepsal s Německem smlouvu o neútočení. Lidé říkají: ‘To je zlé‘. Ale co je na tom špatného, že Sovětský svaz nechtěl bojovat?,”

   Ano, a tady je takovy rusko-orwellovsky "doublethink".
   Sovetsky svaz nechtel bojovat a proto NAPADL s Nemeckem Polsko a sam SSSR pozdeji napadlo Pobalti, Finsko a Rumunsko (Besarábie)
   A tohle vse podle tajne dohody s Nemeckem, vse podle planu.
   V roce 1940 SSSR postupně anektoval pobaltské státy (za pomoci komunistických stran těchto zemí) a Rumunsko bylo nuceno odstoupit Besarábii, na jejímž území vznikla Moldavská SSR.

   Německo mělo otevřené dveře k invazi do západní a severní Evropy. Hospodářské dohody mu zajistily přísun strategických surovin a Sovětskému svazu zajistily dodávky strojů a zařízení. Došlo také ke spolupráci na vojenské úrovni, Německu byla zapůjčena tajná ponorková základna západně od Murmansku.

   Je jasne, ze Rusku neslo o zadny mir a ani ze Rusko nechtelo bojovat!!
   SSSR bojovat chtelo a take bojovalo.
   Putin lze a normalnimu cloveku je jen pro smich.

   • hel napsal:

    další troll

   • as napsal:

    Politruk ci fanatik ma cil a tomu podridi vysledek analyzi, kdy se neboji zamlcet co ukaze jeho analyzu jako lez.

    Analityk i kdyz se mu nelibi vysledek ho nezmeni, a zverejni ho beze zmeny.

    Cituji:Československé jednotky po marném protestu proti jednání v rozporu s uzavřenou prozatímní dohodou zaútočily na Polskem obsazenou část Těšínska, aby ve sporném území zabránily konání voleb do polského Sejmu a odvodům místního obyvatelstva do polské armády.

    Ale to Jaryne musel znat historii nebo se ji nepokouset menit, ve skutecnosti POLACI NEDODRZELI SVOJI CAST ZAVAZKU, a kdyz druha strana nemela stazenou prdel jako lide co jsou jako ty, a polsko zacalo prohravat s brekotem bezeli za frantikama, zli cehuni...

    Delas presne co Tusk, napises co bylo, ale PROTOZE CHCES LHAT NENAPISES CO PREDCHAZELO, lidem jako ty se rika bolsevici, politruci, lhari apod. proste jste smejdi....

    • Bogus Sobotka napsal:

     Jenze ty smejde, mnichovskou dohodou nezacala 2.svetova jak se snazi naznacit a lhat Putler.
     2. svetova valka zacala napadenim Polska nemeckou a o 2tydny pozdeji ruskou armadou. Smradlava ruska hovada tu 2. svetovou valku zacali s nemcema a neokeca to ani mnichovskou dohodou ten ruskej trpaslik.

     A k tomu 1919, Polsko prohralo , protoze bojovali na Vychode v Halici jinak by Cehuny vykopli jako ruske Bolsheviky na Visle o par let pozdeji.
     Polaci obsadili sporne uzemi Tesinka, ale bez valky ty magore.
     Az Cesi tam vleteli s armadou, mimochodem ti sami legionari co udajne ukradli ruske csrske zlato a to se vam ruskym kolaborantum asi libit nebude ha ha

     • Itule1 napsal:

      Józef Klemens Pilsudski- měl velmi korektní vztahy s Hitlerem, když umřel Hitler nechal vlajky na půl žerdi, smutek. Poláci mají celou historii plnou válek a krve..

     • Samo napsal:

      Nespominam si presne, ale nepadlo nahodou polsko presne za 2 tyzdne po Hitlerovom vpade (Blitzkrieg)? Cize neprisla ruska reakcia nahodou ako protivlna laviny ktora vpodstate prekvapila cely svet? Nikto vtedy necakal ze je v tej dobe mozny taky rychly postup ... Prave tie 2 tyzdne su v tom vsetkom zaujimave. Lebo ked padla Varsava de fakto polsko kapitulovalo. To dava na situaciu znova uplne iny pohlad ako tu vsetci pisete. Opravte ma prosim.

     • hel napsal:

      ten "ruskej trpaslík" bojuje pravdou, proto se můžeš uvztekat a s tebou všichni lháři..je na to docela zajímavý pohled

     • Montisan napsal:

      Na to zlato teda bejt hrdý nemůžem, to je jediná pravda, cos ty zkurvený židácký podsvinče cyntlo pravdivýho! Jina samý lži a slinty- počkej svině až tě najdu - to bude pomalá smrt! A tvá zdegenerovaná famílie tě předejde!
      Válku ty svině mizerná, začli tvý psovodi plánovat hned jak jim to nevyšlo se zničením Ruska!! Když tam pan Stalin nakopal prdel vaší smradlavý židácký kamarile!! Od tý chvíle ty kurvo mmizerná (počkej až tě najdu) začli financovat Hitlera!! A štvát ho na SSSR, aby zopákli plán z roku 1914, kdy na sebe poštvali Německo s Ruskem - jediné překážky jejich světovlády!! Proto nás hodili v Mnichově přes palubu! Proto Polsko veštvali do války s Německem (Hitler nabízel dohodu na 25 let o neměnnosti hranic za koridor do Gdaňska (ten bekovci na radu Londýna odmítli!)a pak ho nechali padnout (tzv. podivná válka)!! Jenže jim to nevyšlo ty dobytku! Pan Stalin nebyl tak blbej! Když viděl že jednání ss tím židozednářským dobytkem z Paříže a Londýna úmysleně z jejich strany nikam nevede, tak přjal nabídku Berlína! A tím spasil SSR a tvou hnusnou prdel bohužel též, ty hovado! Protože kdyby ty zmrde debilní,, Hitler útočil s hranic dosažených polskou agresí 1920, tak by byl v Moskcvě v červenci ty dementí hovno! A Leningrad by taky padl, páč na jeho předměstí t hovne byla finská hranice!! Kryple nesmyslnej! Vás je třeba vyhladit bez milosti do posledního pejzatýho sajrajtu! Umejt od vás planetu!

   • bobo napsal:

    Kto chce psa biť, palicu si nájde.
    „Ruska duma i rusky parlament Pakt Molotov-Ribbentrop odsoudily“
    Ty demagogický blb čo chceš riešiť? Prečo chceš Putinov názor spájať s rozhodnutím RD a RP???
    Ostatné sú kecy a normálnemu človeku jsi pro smích,
    magore.

   • Montisan napsal:

    No lavíruje, no - jako Zeman! Je mezi dvěma mlejnskejma šutrákama - co na tom mizero nechápeš? Žid z každý strany a před ním uruský árijský lid! I pa Hitler byl rozpolcenej, páč na židáckým kapitálu závislej! Kdyby ne, tak by bjeval se vysral na celou olympijskou komedii a začal se zplynováním židáků už hned po nástupu v roce 33! Tam nemělo cenu lavírovat a snažit se ty parazity nějak naklonit a hrát komedie pro obřezaný masmédia ze Západu! Druhá bota byla spojovat se s japonskejma skrčencema proti Bílé ještě tehdy Americe! Tenkrát kdyby místo vyhlašování války podpořil v USA bílé síly ke svržení Žida Roosvelta a jeho zločinné kliky, mohla stát UA na jeho straně! SSSR nemusel napadat! Pa Stalin byl na dobré cestě k vylikvidování chazarských zmrdů! Stačilo mu jen pomoct a na základě onoho paktu mu poskytnout možnost vzít pod patronát Turecko a Irán vypráskat odtama sionisty taky! A Indii dobýt společně ...

   • Aleš K napsal:

    Máte v lebce zmatek.

   • Contumax napsal:

    Jara

    Kokote !!!

    Prostuduj si dějiny...!!!

 4. eM napsal:

  Takhle to vypadá když se hlupák Donald pokusí slíznout smetanu u amerických páníčků tím, že setře Putina. Ani se nestačil rozkoukat :-D
  ale teda, nic k smíchu tu není. Kolegové Poláci by si měli uvědomit kdo je zastupuje, a co říká, protože tohle je vrchol překrucování dějin na úkor Polských lidí.

  Díky pane Putine, že hájíte historii, současnost, i budoucnost všech. Dobrá globální politika.

  • hel napsal:

   souhlas! jen by na to rozhodně neměl být putin sám..zdá se mi, že plno lidí to sleduje jakoby se jich to netýkalo...tím ovšem příjímají tuhle sprostou pokryteckou hru politiky dvojího metru,která vedla ke 2.sv a je příčinou i dnešních válek a toho, že znovu čelíme fašismu..nepoučeni..vyvracet lži je povinností každého člověka, který si tak chce ještě říkat..a nedělá tím zase až tak moc pro druhé jako hlavně i sám pro sebe! jak mohlo dojít např. k tomu že ukrajinské děti mají v učebnicích napsány nesmysly o "národním hrdinovi" banderovi ?! za to přece je někdo konkrétně odpovědný...etc. etc.

  • bobo napsal:

   Hlavne že kretén mal deda vo Wermachte.

 5. petr366 napsal:

  Putin převyšuje ostatní světové politiky alespoň o dvě třídy.

 6. Tomek napsal:

  Vtej dobe bol zapad horsi ako sam Hitler .Vsak akoby nie ked sam podporoval Hitlera svojimi ustupkami ako v pripade Mnichova a dodavkami ropy a dalsich veci na rozbehnutie vojny v europe z USA .Vsak sam Ford a dalsi boli osobne vyznamenany Hitlerom.

 7. Justass napsal:

  Putin toho mohl říct dle mého daleko víc o vině Západu i samotných Poláků:
  • Dějiny nelze zjednodušovat
  Rusové to neměli lehké. Už od nástupu Hitlera se s Němci rozkmotřili. Ve španělské občanské válce podporovali každý jinou stranu konfliktu. V československé krizi v roku 1938 vystupovali Rusové tvrdě proti britské a francouzské politice apesementu. 16. března vyzval SSSR Velkou Británii a Francii k jednání o smlouvě o vzájemné pomoci, ke které by se mohlo připojit i Polsko. Britský premiér Neville Chamberlain však jednání odmítl s tím, že je předčasné a začal prosazovat myšlenku společného prohlášení Velké Británie, Francie, SSSR a Polska vůči ohrožení. To však nebylo ani v zájmu Polska, které již v lednu 1939 jednalo tajně s Hitlerem o možné spolupráci při útoku na Sovětský svaz, ani v zájmu Německa, které po Polsku diplomatickou cestou požadovalo pouze vydání Gdaňska, kde žilo 95% německého obyvatelstva. Hitler nepožadoval další území, protože chtěl Poláky jako spojence k útoku na SSSR. Jednání mezi SSSR a Velkou Británií, která probíhala od poloviny března do konce dubna 1939, však dopadla neúspěšně. Velká Británie požadovala, aby se SSSR zavázal pomoci, bude-li o to požádán a chtěla se spojit se SSSR jen tehdy, bude-li napadeno Polsko. Takové řešení Stalin, který chtěl reciprocitu a systém kolektivní bezpečnosti, odmítl. 3. května byl sovětský ministr zahraničí Litvinov vystřídán Vjačeslavem Molotovem, který navrhl Britům a Francouzům jednání o vojenských otázkách. Delegace sice do Leningradu přijely, ale jednání se protahovala. Stalin měl zájem na to, aby se dohoda s Velkou Británií byla uzavřena co nejdříve. Proto navrhl jednání na vysoké úrovni, které se však neuskutečnilo, protože Chamberlain odmítl dovolit ministru zahraničí A. Edenovi, aby letěl na jednání do Moskvy. Hitler však provedl politický mistrovský tah. Pustil Poláky k vodě a nejenže nabídl Stalinovi bezpečnostní záruky, které SSSR nedohodl s Anglií a Francií, ale na zlatém podnose mu nabídl území, o které Rusko přišlo v důsledku 1. světové a rusko-polské války. Pakt Molotov-Ribbentrop nelze vidět zjednodušeným pohledem, jakým ho podává současná propaganda, ale v souvislostech dějin. Poláci, Angličané a Francouzi mají máslo na hlavě daleko větší kus másla!

 8. rur napsal:

  me pobavil na tom videu pracující žid - v prostřihhu je vidět jak fotografuje...ja jen že to jsem ještě neviděl :-)

 9. Tartar napsal:

  Poliaci veľmi rady a často zabúdajú na históriu a snažia sa ju prispôsobovať k záujmom svojich drábov. Len aby ich to nestálo príliš veľa, pretože aby aj iní nezabudli na to čo Poľsko získalo po WW II vdaka víťazom z východu. Nuž neviem čo by im zostalo, keby Nemcom vrátili čo im víťazi zobrali, asi nastal čas aby Nemci žiadali späť svoje územia od Poľska tak ako to polsko žiada od Česka.

  • Bogus Sobotka napsal:

   Hlavne ze to rika cigan ze Slovenska, kteri kopli Cechy do prdele (zradili) , zalozili Slovensky fasisticky stat a deportovali ze Slovenska do Protektoratu 150 tisic Cechu.
   Cobolaci by meli drzet huby, fasisti zkurveni :)

   • Justass napsal:

    Čoboláci?? -takže trollovi ruply nervy a demaskoval se nám zde jako rasista. Také dobře. :-)

    • Montisan napsal:

     Je to divné jen těm co moc o tom nevědí. Židovský podsvině jsou největší rasisti ni světě!!! Rozdíl je puze v tom, že oni se domnívaj, že jen a pouze oni na to jimi být maj od jehovy prasete daný právo! Proto tahle pejzatá polská židácká filcka co si říká Boguslaw klidně účelově nadává i na cikány:) Důležité slovíčko "účelově"! V jiné situaci začne naopak ostatní napadat jako "rasisty", když poukáží na jeho hnusný podřadný chazarský původ ...

   • hel napsal:

    tak tohle tady může admin nechat jako typickou ukázku práce diverzanta..je to stejný s..č jako ti, co rozeštvali ukrajinu..přesně takto se to dělá...není příliš chytrý, ale vyškolený a sprostý..

   • peter napsal:

    Keby nezalozili ten stat tak by aj zvyšok slovenska zabrali ine staty a bolo by deportovanych a mŕtvych ďaleko viac.
    A za niektoré proticeske nalady si mohlo vtedajšie vedenie samo za nedodrzanie pôvodného plánu prerozdelenia moci a za vrazdu stefanika,

 10. Masrtin napsal:

  Snad to nebude od věci : Pjakin říká ve svém posledním videu, že ruská média mluví pravdu, Fjodorov říká, že ruská masmédia vesměs lžou, zavádějí, ale že Putin převedl část ruských oligarchů na svoji stranu a ti ostatní budou likvidováni, pokud zůstanou na straně USA. Oba dva obhajují Putina a jsou patrioti, ale zásadně se liší v názoru na ruská média. Obou si vážím, ale někdo je vedle v této zásadní otázce. Jak je to doopravdy ? Oba víceméně obhajují Stalina, ale jak to bylo se Stalinem doopravdy ? To nevím, ale doporučujin se mrknout na toto zajímavé video, kde autor knih o Hitlerovi, královské rodině, Rotschieldech říká, že Stalin patřil mezi nelegitimní potomky Rotschieldů, podobně jako Hitler, královská rodina je namixovaná těmito hibridy atd., 20. století je stoletím Rotschieldů a válek, které vedli jejich nelegitimní potomci (tuším i Saddám). Takže pokud je to pravda, pak byste možná měli zvážit argumenty Bogus Sobotky a spol.. Možná ta proruská propaganda není tak objektivní, jak bychom chtěli, resp. jak bychom rádi viděli. Jsem proruskej, ale ne bezhlavě a za každou cenu, hledám pravdu.

  • Robo napsal:

   Propaganda je všade. Najlepšia (nielen) Ruská je hovoriť pravdu.
   A čo sa Stalina týka, aj jablko môže spadnúť ďaleko od stromu...

   • Robo napsal:

    Ruské médiá (hádam) zatiaľ hovoria napríklad málo o voľných energiach. Rusku sa v dnešnej dobe totiž hodí, že sme závislí na ich plyne (onedlho však bude táto otázka bezpredmetna a voľné energie sa pustia, verím). Z toho pohľadu teda zásadne klamú a Fjodorov má pravdu.
    Nebyť však ruských slravodajcov, minimálne polka pravdy by nám zostala skrytá. Z toho pohľadu má pravdu Pjakin.
    A obaja majú pravdu, že veria Putinovi..

    • Masrtin napsal:

     Nejde zdaleka jen o volné energie, podle toho, co jsem vyrozuměl od Fjodorova, ruská masmédia zavádí podobně jako u nás, protože jsou v rukou nadnárodních korporací nebo ruských oligarchů snad,jsou součástí 5.kolony, kolikrát nelžou o tom, co se stalo, ale udělají chybný výklad, vyvozují chybné závěry nebo doslova lžou.nevím, jaké máš na mysli zpravodajce, asi jich nebude moc. U nás a v SR je také pár, aspoň vím např. o Huďovi, který pracoval v ST. Já vidím klíčový problém v masové desinformovanosti masmédii a školským systémem, stejně jako je tomu u nás. Putin chtěl nové učebnice pro školáky- zamítnuto. Pořád ten stejnej příběh, dějiny píší vítězové ať už v podobě školských či civilních učebnic nebo prostřednictvím masmédií. Jde o stejný zdroj ovládání a manipulace mysli.

  • Montisan napsal:

   Nejde přeci o žádnou "proruskou propagandu! magore zpitomělej!!Ani o žádný prašivý Rotschildy!! Tady jde o Rasu! O nás! O naši Bílou Rasu, který samotná existence zkriplenců židáckých typu Bogus Samstagstein ohrožuje!!! Tohle se musí vyhladit z povrchu země, jinak budem v prdeli!! To nevidíš že tyhle lhavý kurvy jen rozeštvávaj árijské národy! Že brání aby příslušníci naší Rasy povstali na obranu své existence, která jediná ajišťuje pokračování smysluplného života na Zemi! Putin je loutka bůhvíkoho a hovno na tom sejde! Jsou tu jiní! Kozáci, praví ruští vlastenci, ale i polští vlastenci, kteří odmítají židácký protiruský štvaní! jejich prohlášení jsem sem už dával několikrát! O to tu de! A pak tu začne rejdit to smrdutý židácký hovno Bogus a začne tu zesmraďovat svým talmudským vitriolem slídu!! Takový je třeba vyhledat a fyzicky zamáčknut jako zkurvený filcky slezlý z rabísnkýho mastnýho a nečistýho pejzu!

 11. Marco napsal:

  Rusku věřím i jejich většině médií. Jelikož jsem člověk nedůvěřivý, tak jsem xkrát porovnával informace, které se objevili zde a v Rusku. A mohu říct, že jsem neshledal nějaké zvláštní úpravy z ruské strany a byl jsem tedy příjemně překvapen. Samozřejmě, že propagují svou zem i své postoje, to jim nemůžeme mít za zlé. Mě se líbí to, že věci vykládají ze široka tak jak se stali a né jako Západ, který vykládá jen tu část, která se jim hodí do krámu a ještě si jí upraví k obrazu svému. Rusové se nemají čeho obávat, oni prostě vždy zastupovali tu nezaslepenou část obyvatelstva a my jako národ jim vděčíme za pouhou existenci.

 12. Kulišák napsal:

  Vážení diskutéři - ti kterých se to týká, nebylo by možné vést diskuse trochu kultivovanějším jazykem? Takhle působíte dojmem buď provokatérů nebo duchovně ubohých lidí, jejichž výrazivo dává trollům do ruky argumenty proti alternativním, nemainstreaovým pohledům na svět.

  • weissbach napsal:

   Přesně.

   • Montisan napsal:

    Ono je těžký psát cokoliv tam, kde by na místě byla jen železná tyč a letlampa, že ... pokud se podaří dopadnout takovýho Boguslawa Samstagsteina a jeho bandu obřezaných prasat, nebude třeba už žádných diskusí zde, veškerá potřebně ostrá slova padnou už jen při jejich porážení:)

 13. Aleš K napsal:

  Měl jsem možnost pročítat telegramy mezi Molotovem a Ribbentropem. Slůvko "Československo" tam nenaleznete, prostě ČSR nikoho nezajímalo, toliko se ujednávalo, že v případě válečných operací bude ušetřeno území jižní Evopy, Maďarska apl, aby se úrodná půda neznehodnotila a nezaneřádila válečnou municí.

 14. martin bareš napsal:

  Montisan, jara, Bogus Sobotka.
  nejen trolové, ale hulváti a hajzolové, zcela demokraticky a korektně.

  připomíná mi to situaci, kdy do jihočeského kraje, byla za radní zvolena komuistka, jméno jsem zapomněl. Podle měřítek západní demokracie.
  okamžitě začaly vylézat krysy z Hluboké, různí hellerové a další hulváti, kteří nevídaným způsobem tuhle paní znechutily a odešla (paní radní hned v úvodu - dostala nepolpulární odbor školství, kde se dá těžko něco ukrást bez širší podpory - poukázala na obrvoské množství peněz proteklé rezortem bez výsledků).
  Tady je jasně vidět několik věcí:
  -

  • Montisan napsal:

   Když je někdo halt bolševický prase, tak musí mít mnohem silnější žaludek! A ne se položit při prvním krapet pravdivějším popisku své osoby:)))

 15. martin bareš napsal:

  pokračování:
  - jak si pravicové krysy představují diskuzi
  - jak jedná sociální demokracie - jednak jí tehdejší hejtman JK Chovanec dal "nepopulární rezort" školství, kde se málo bez širší podpory dá krást na rozdíl např. od rezortu dopravy - sám měl navíc půlky sevřený z vlivu knížete a jeho nohsledů v kraji.
  Dále: vůbec řádně zvolenou radní nepodpořil, ale nechal jí v té zcela bezprecedentní situaci, aby jí další járové, bogušové sobotkové a montisani veřejně napadali a uráželi.

  Morální profil tohoto Chovance jak se dále vyvíjel: V pokusu o převrat v oranžové straně nejdříve chtěl oranžovýmu Sobotkovi podrazit nohy, pak rychle obrátil a vlezl mu do řitě, aby si zachránil kůži.
  Dnes na postu Ministra vnitra řídí fašistickou polici a patrně jí dává fašistické příkazy (viz zvědavec: článek o některých svědectvích občanů při průjezdu amerického konvoje.)
  Tolik jen namátkou. Je to tedy fašoun zodpovědný za fašistické jednání policie.

  Abych to uzavřel: také spojením trollů, kteří jsou ze západu placeni, a obojaké, ve skutečnosti křivácké a fašistické politiky naší vládní koalice, podpory medií a práva, nezájmu lidí, jsme dospěli tam, kde jsme.
  V prdeli.

 16. Tamara napsal:

  MONTISANE
  prosím!!!
  neohrožujte WEB víte sám že přituhuje
  čeština a vaše vědomosti určitě najdou jiné formulace
  i při útoku absolutním útoku dodržujte pravidla bezpečnosti
  mějte se hezky

  • Montisan napsal:

   Píšu všade a všade stejně! I na Echo24 a tam dokonce pod pravým jménem! Přečti si některé moje příspěvky! Já se jich nebojím! U každýho soudu je roznesu jak Hitler novemberčíky a Dimitrov hitlerovce!:))) - https://disqus.com/by/vladimirsilhan/

   • Contumax napsal:

    Montisan

    Pravda nikdy nikoho neroztrhla...!!!

    • Montisan napsal:

     Tamara je baba, takže jí chápu, ale ten bareš je mi krapet podezřelej! To bude takovej ten "korektní prorežimní bolševik", co maj plnou hubu anti-ami kritiky jednou za uherskej rok! Ve sněmovně skoro jen mlčej, neprojevujou se, kolaborujou s režimem a pak když tu jednou projede nějaká bezvýznamná kolona a udělá se dětskej den otevřených dveří US Army tak náhle vyskočí jak čertík z krabičky a bijou se v prsa, jací jsou "vlastenci"! Docela jsem jim ten kopanec co dostali od těhle bogusů srálgotků i přál:)

   • Contumax napsal:

    Montisan

    Jsem při Tobě...!!!

  • Contumax napsal:

   Tamara

   Kdo koho ohrožuje...???

   Vždyť je v právu...!!!

   Čeho se bát...???

   Kdo provádí... zlo???

 17. Libuše napsal:

  V posledním čase jsem četla dosti věcí o Polsku.Byla jsem překvapená ,jakého jednání se Poláci dopoouštěli.jak jsou agresívní a jednali bez slitování.S vražděnim lidí neměli problém.Byli to oni,kteří podepsali si smlouvu s Hitlerem,a ten nakonec napadl právě je.Pravdou také je.že i Poláci bojovali s Němci proti RUSKU ve 2 světové válce a nebylo jich málo.Nakonec je zachránili Ti.proti kterým někteří bojovali.Dnes by po nich ,ale ani po nás možná nebylo ani památky.Víme,co měl s námi Hitler v plánu,Historie se ale znovu opakuje,vidíme jak se znovu chovají-jejich nenávist jim zatemnuje mozek,snaží se měnit dějiny-jak ubohé--chtějí se stát velkými za každou cenu.Jak ale může někdo vést Evropu,když tolik touží po krvi-NIKDY-Putin je velký člověk a já mu přeji mnoho sil-moudrost rodu a víru SLOVANŮ--LM

  • weissbach napsal:

   Nemůžete to brát podle jejich věrchušky. Tam je to stejné jako u nás. Volební tyátr a je jedno koho tam zvolí, pokaždé je to ta správná loutka. Jednou se jim to vymklo a pak muselo spadnout letadlo s prezidentem... Znám tam dost lidí a jsou to normálně uvažující lidé, kteří jsou ohledně své vlády a zahraniční politiky úplně bez iluzí. U nás taky nejsou všichni jako Schwarzenberg, nebo Štětina i když je furt protlačují v médiích jako by reprezentovali vštšinu. Když o nás v cizině čtou, tak mají zase pro změnu dojem, že jsme banda vlezdoprdelků, kteří mávají v kolonách u dálnice americkým obrněncům a děláme revoluce až když je po všem...
   Je to plus minus všude okolo stejně ohavná situace...

 18. weissbach napsal:

  Tohle mě pobavilo. Vlastní medicína chutná zatraceně hořce, ale jedině tomu rozumí:
  http://www.novarepublika.cz/2015/04/asia-times-putin-ukazal-usa-co-to.html

 19. Libuše napsal:

  weisbach--máte pravdu,všichni nejsou stejní,všude je to stejné.máme smůlu že jsou u vesla slabé osobnosti.Když píši o zemi,tak nemyslím obyčejné lidi,ale -vládu-Dostala se k moci jedna skupina,která chce ovládat.Našli si i pomocníky,kterých se hned zbaví jen jak to půjde.Všichni zapomínají že jsou Slovany a ty oni na zemi nechtějí.Jen aby
  nato Poláci nedojeli jako první.Anglo-sasi mají radost, jak se jim daří-když bojuje slovan proti slovanu.Ale všichni by si měli uvědomit že až splní svoje úlohy,přijdou na řadu i oni.Proto bychom se měli sjednocovat a NE se rozdělovat.Dnes Poláci chtějí kus Ukrajiny a naše Těšínsko.Jak se zachová naše vláda-jak nakonec bude vypadat Česko-Slovensko.Kam až Polsko zajde.S čím vším si pohrává-JE MNOHO OTAZNIKŮ KOLAM-LM

  • weissbach napsal:

   Vzhledem k tomu, že např. Analýza událostí 17. listopadu od M. Dolejšího se s drobnými odchylkami naplňuje skoro bez chyby, tak se máme ještě "nač těšit":
   "Druhým výrazným aspektem politiky Havlova kabinetu je příprava k odtržení Slovenska. V období 1990 – 1992 budou přijaty nové ústavy a zahájeny přípravy k rozpojení hospodářských vazeb mezi Slovenskem a historickými zeměmi Čech a Moravy. K osamostatnění Slovenska dojde později (asi za 5 – 8 let) v souvislosti se
   sjednocováním západní a východní Evropy (integrace má být dokončena do roku 2000). Do té doby bude hlavní veřejnou snahou V. Havla udržet oba národy pohromadě v jednom státě. V rámci sjednocení pak obětuje československý stát. Program liberalizace poměrů v Evropě bude umožňovat volný pohyb obyvatelstva
   bez ohledu na hranice a v jeho intencích dojde k částečnému osídlení pohraničí historických českých zemí potomky bývalých sudetských Němců. Rozpad současných JZD, nejasnost zákona o půdě a soukromém zemědělském podnikání spolu s nechutí a neochotou mladé generace k samostatnému podnikání v zemědělství způsobí, že země v těchto oblastech nebude obdělávána a stane se
   snadnou kořistí platbyschopných a k práci ochotných cizinců. Slovensko pak bude destruováno menšinami maďarskými, ukrajinskými, rumunskými, židovskými. Z obou národů zůstanou malé etnické menšiny, enklávy bez jakéhokoli významu politického a hospodářského – stanou se mezinárodními Evropany."

   "Domněnka, že proces tvorby politické vůle se uskutečňuje zdola
   nahoru je iluzí, o jejímž primitivismu už snad v Československu nikdo nepochybuje. Lidé v konzumní společnosti nejsou schopni tvořit politickou vůli bez pomoci sociálně a politicky aktivních menšin. Demokracie v davové konzumní společnosti předpokládá pevné vedení, dobře fungující systém, což jsou v podstatě podmínky nesplnitelné. V každé demokracii všude na světě vládne mocná menšina nad širokou občanskou veřejností a v existenci těchto mocenských menšin tkví faktické možnosti demokracie. Pojem demokracie je už jen politickým propagandistickým heslem,
   demagogickou formulkou či derivací. Klasická demokracie západního typu přestala plnit svou funkci a je stále méně schopna integrovat společnost svými metodami politického řízení a vedení. Její osud nyní závisí na tom, zdali si dokáže vytvořit
   vůdcovské vrstvy, jež by odpovídaly její podstatě. Nepodaří-li se to, pak se velmi pravděpodobně neubrání náporu některé modifikace totality." rok 1990!http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Analyza_17_listopadu1989-Miroslav_Dolejsi.pdf

   • weissbach napsal:

    "Osamocení každého z nás je logickým důsledkem morálního stavu veřejnosti a úspěšné demagogie vládních skupin – to je stav, ze kterého musíme vycházet a nikoliv před ním kapitulovat. Lidé potřebují především vzor k následování a ten jim mohou poskytnout pouze osamocení jedinci. Jenom tak je naděje, že se alespoň někteří z nich zbaví strachu, který jim brání v hájení osobních postojů. Roztříštěnost veřejnosti je cílem politické manipulace. Zastrašené a dezorientované lidi však nelze organizovat a sjednocovat. Organizace zbabělého houfu je bezcenná. Úkol veřejného odporu a opozice na sebe musí vzít každý jednotlivec." Tamtéž...

 20. novapalo napsal:

  Súhlasím, skurvení Poliaci aj Ukrajinci..............
  Ste skutočne tupci nekoneční a nedokážete rozmýšľať?? Som si absolútne istý, že vy kokoti priemerní demokratický ste tupí ako bagandže..........
  Čítali ste knihy od slovenského génia P.P. Kysuckého? Však západ je hlúpy a vôbec nechápe, že už skoro bude na ich území občianská vojna medzi islamom a kresťanstvom ??.........
  Ja im túto vojnu doprajem, tak ako tie svine západné ničia nás Slovanov už 1000 rokov. Treba západným sviňam dopriať to, čo ich určite nemynie............ ha, ha.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!