Zacharčenko: Kyjevská vláda bezostyšně podvádí lídry „normandské čtyřky“.

zaharchenko-drkAkce ukrajinských bezpečnostních složek jsou v přímém rozporu se závazky, které na sebe Kyjev převzal při podpisu Minských dohod, a jejichž garanty jsou Rusko, Francie a Německo. Novinářům to dnes sdělil prezident Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko.


"Kyjevská vláda bezostyšně podvádí lídry "normandské čtyřky", svůj národ i celé mezinárodní společenství, protože kroky, které podnikají ukrajinští vojáci, absolutně protiřečí Minským dohodám", uvedl šéf DLR.

Poukázal na to, že informace rozvědky potvrzují fakta o stahování ukrajinské vojenské techniky do předních pozic a "o nějaký odvoz težké techniky Kyjevu vůbec nejde".

"Během posledních dvou týdnů bylo dopraveno více jak 100 jednotek vojenské techniky k městu Doněck", řekl Zacharčenko. "To svědčí o přípravě útoku, což předevčírem potvrdil i útok na letiště v obci Peski."

Ze souboru opatření k plnění Minských dohod, který byl schválen 12. února kontaktní skupinou, vyplývá zejména oboustranné dodržování příměří, stažení dělostřelectva a raketových systémů od linie dotyku a vytvoření bezpečnostní zóny na Donbasu a také obnovení výplat sociálních dávek a důchodů v DLR a LLR a rovněž vypracování ústavní reformy s cílem decentralizace státní správy.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1429014840
19 Komentářů k Zacharčenko: Kyjevská vláda bezostyšně podvádí lídry „normandské čtyřky“.

 1. hlad ... napsal:

  ... já mám hlad ..(civilněji - plním baterky - vy Thé! Komický list.... titulní strana ...Sumo - maso vznáší baterii ... prostě legrace ...)
  PS. a co to "zednáři" - zeď nářků - Západní zeď ...
  ...tak si hrajme ...(tři puntíky důstojník - velitel ...?) juch ?

 2. Alfa napsal:

  To sme samozřejmě předpokládali. Nejspíš se bude čekat na vnitřní rozpad ukrajiny, která asi skončí na způsob válečného státu KLDR, pokud nedojde k vnitřnímu převratu.
  Rusko invazi nepovede, Nemecko a Francie se bude tvářit jako že něco dělá, ale ve skutečnosti nic efektivního dělat nebude. A propaganda se bude neúspěšně zesilovat.
  Čas hraje proti fašistické Ukrajině a plánům SSa.

  • hlad ... napsal:

   ... tak nějak vypadá manuál k programu zkoušek maturantů ...Najdi nebezpečí pro Zemi (pro loď - známe. "sme na stajné lodi ...") ... Prohrát je ostuda ...

   • Vlado48 napsal:

    Nevzdávej to hlade, dobrý psychiatr by ti snad ještě mohl pomoct. Ale neodkládej to, máš nejvyšší čas.

  • Josef Švejk napsal:

   Ano, situace je velmi podobná konci třicátých let. Všude mírové tlachání a pak desítky milionů mrtvých. Dnes jsme technologicky mnohem vyspělejší, takže když budou počty mrtvých stamilionové, budeme moci hovořit o štěstí. Na zemi je moc lidí (zvlášť pak slovanů), optimálním bude tak miliarda (nejlépe anglosaská). A aby to šlo s tou optimalizací svižně, naši drazí vůdci už projednávají (na pokyn z Bruselu, dle pokynů z Washingtonu) povolání do armády i pro děvčata.

   • Alfa napsal:

    To je chybná úvaha. Rozhodně nesouhlasim stim, že je planeta přelidněná. Ostatně populace se redukuje sama i bez válek, pokud dojdou zdroje obživy. Problém tedy neni v přemnožení, ale v aplikované technoligii. Kdyby se neutajovali důležité technologie, tak neni problém.

    A povolávání děvčátek nebude mít příliš velký vliv na destrukci atomovkami. Pěchota v tomto konfliktu může sloužit akorát tak na nějaké postapokaliptické začišťování radioaktivního území. Takže je to pouze strašení lidí, aby produkovali hrubé vibrace, čímž se stávají snázeji ovladatelní.

 3. Definitiva napsal:

  „Kyjevská vláda bezostyšně podvádí lídry „normandské čtyřky“, svůj národ i celé mezinárodní společenství, protože kroky, které podnikají ukrajinští vojáci, absolutně protiřečí Minským dohodám“, uvedl šéf DLR.

  Poukázal na to, že informace rozvědky potvrzují fakta o stahování ukrajinské vojenské techniky do předních pozic a „o nějaký odvoz težké techniky Kyjevu vůbec nejde“.

  „Během posledních dvou týdnů bylo dopraveno více jak 100 jednotek vojenské techniky k městu Doněck“, řekl Zacharčenko. „To svědčí o přípravě útoku, což předevčírem potvrdil i útok na letiště v obci Peski.“

  Toto všetko v súlade s pokynmi od fašistickej sionistickej moci v USA.

 4. :-) :-) :-) napsal:

  Ze souboru opatření k plnění Minských dohod, který byl schválen 12. února kontaktní skupinou, vyplývá zejména :
  1. oboustranné dodržování příměří,
  2. stažení dělostřelectva a raketových systémů od linie
  dotyku
  3. vytvoření bezpečnostní zóny na Donbasu
  4. obnovení výplat sociálních dávek a důchodů v DLR a LLR
  5. rovněž vypracování ústavní reformy s cílem decentralizace
  státní správy.

  Ukrajina má k dnešnému dňu dlh 95% HDP, z čoho vyplatí dôchodky, všetky peniaze ktoré tečú na Ukrajinu si rozdeľuje hŕstka politikov, ktorí v ten správny čas prásknu bičom a sú preč. Minsk II. je len prestávka na preskupenie ťažkej techniky, doplnenie síl a prostriedkov, materiálnych zásob a ide sa od znova bojovať. Najúrodnejšia zem na planéte je zaminovaná, obyvateľstvo odkázané na potravinovú a humanitárnu pomoc.Skorumpovaní politici a ich lúpežné ozbrojené bandy si robia čo chcú, a hlavne každý z nich bezohľadne hrabe pre seba a to čo najrýchlejšie a čo najviac.

 5. :-) :-) :-) napsal:

  V pobaltí sa pod zámienkou vojenských cvičení pripravujú invázne vojská, sťahuje sa tam vojenská technika po trase pobrežia Baltiku. Zbrane ATO sú nachystané, čakáme len na iniciátor, na impulz, ktorý to uvedie do pohybu. Zatiaľ nám supermocnosti predvádzajú vyčkávaciu taktiku. Trochu pozornosti odpútal vojnový konflikt v Jemene, SSa posiluje vzťahy s Irakom, čakáme, čo sa bude diať s dolárom. Myslím si, že akonáhle bude dolár znova bezprostredne ohrozený vtedy sa pojde do boja.

  • hel napsal:

   já mám u toho otevřenou kudlu v kapse a ač má ten cikán velice nakažlivý smích, tak na mě to nefunguje...mám vztek na ty, o kterých mluví a asi na tisíc dalších, kteří tomu mají povinnost zabránit a nedělají to :-/

 6. :-) :-) :-) napsal:

  hel ! Máš odo mňa palec hore!

  megaškandál,megahanba, megadrzosť, Slovenská vláda mala a má všetky možnè páky, disponujúc výkonnou mocou aby to stopla. A miesto toho neuveriteľne pľuje ľuďom do očí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!