Nejvlivnější osobou světa je Vladimir Putin, říkají Američané

putin_cover_2Minulý měsíc jsme vytáhli průzkum od Reuters, který ukázal, že když přijde na to, jak Američané vnímají hrozbu pro svoji zemi, tak jsou na tom president Obama s ruským presidentem Vladimirem Putinem těsně vedle sebe, když 20% respondentů ukazuje, že bezprostřední hrozbu vidí v Putinovi, zatímco 18% ji vnímalo v Obamovi. Samozřejmě, že to není ještě tak nejhorší, když pořád ještě daleko více vidí hrozbu v ISIS než presidentovi.

Na tomto pozadí prezentujeme výsledky čtenářského průzkumu TIME 100, v němž čtenáři vybírali 100 nejvlivnějších lidí planety. Co se týče našich čtenářů, tak ti asi nebudou vůbec překvapeni tím, kdo je na vrcholu tohoto seznamu.

Vítězem letošního čtenářského průzkumu TIME 100 je ruský president Vladimir Putin.

Putin těsně předběhl rapovou zpěvačku CL (z jihokorejské dívčí skupiny 2NE1), takže získal první místo s 6,95% hlasů v závěrečném kole. Popové hvězdy Lady Gaga, Rihanna a Taylor Swift se točily mezi prvními pěti v tomto pořadí s 2,6%, 1,9% a 1,8% hlasů.

TIME 100 je každoroční seznam 100 nejvlivnějších lidí světa v rozsahu politiky, zábavy, businessu, vědy, náboženství i dalších oblastí. Na základě rozhodnutí redaktora TIME bude letošní seznam odhalen 16. dubna. Hlasování čtenářského průzkumu bylo uzavřeno 10. dubna.

Kromě Putina byli jedinými, kdo se prolomil mezi vrcholnou 10 mimo obor zábavy Dalaj Láma (1,7%), Malala Yousafzai (1,6%) a papež František (1,5%), Barack a Michelle Obama byli hned za 10 s 1,4% a 1,2% hlasů v tomto pořadí.

Více než polovina hlasů – 57,38% - vyla odevzdána uvnitř Spojených států, následovaly Kanada a Velká Británie 5,54% a 4,55% v tomto pořadí.

Jak tedy vidíte, president Obama dostal jen 1,4% hlasů (i když zhruba 60% respondentů byli Američané), což však nestačilo, aby ho to umístilo do vrcholné 10 spolu s takovými lidmi, o nichž si US občané zjevně myslí, že jsou vlivnější než obyvatel Bílého domu: Beyonce, Taylor Swift, Lady Gaga a Emma Watson. Mezi tím je možná příští americký president s velkým odstupem třicátý druhý daleko za Jimmy Fallonem a jen těsně nad Chrisem Prattem (který pomohl zabít Usámu bin Ládina).

*  *  *

Takže blahopřejeme „izolovanému“ panu Putinovi, u kterého si představujeme, že když spatří tyhle výsledky, tak bude mít stejně, jako jsme měli my, jedinou otázku: „Kdo je to CL of 2NE1?“

 

Submitted by Tyler Durden on 04/14/2015 13:40 -0400

Vyšlo na Reformy.cz

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2015-04-14/vladimir-putin-worlds-most-influential-person-americans-say
5 Komentářů k Nejvlivnější osobou světa je Vladimir Putin, říkají Američané

 1. CARLOS IV napsal:

  Tak to me uklidnilo. Pred Angelou Merkel je dokonce i Katy Perry :-).
  No a amici by Putinovi i trochu pridali, kdyby vedeli ze si na ISIS (nedobrovolne) prispivaji....

 2. Contumax napsal:

  No je to divný srovnávání V.V.Putina se satanistickými služkami a sluhy...

 3. CARLOS IV napsal:

  NO jak koukam, tak Tyler Durden mne zablokoval :-)
  Abych si sel stezovat - k Obamovi :-((

 4. Josef Švejk napsal:

  Nu, myslím že si takovou anketu může Putin vetknout za klobouk. Je z podivem, že v Pindostánu se vyskytují lidé, kteří mají vůbec nějakou povědomost o Putinovy! Tolik intelektuálního tsunami bych od nich nečekal.

 5. koloděj napsal:

  tak tyhle "průzkumy" beru podle hesla "věřím jen takovým průzkumům, které si sám sfalšuju".

  Kdo proboha zná jakési potrhlé korejské raperky a hlasuje pro ně jako nejvlivnější (cosi) na světě. Zbytečná anketa zbytečného sračkometu ve zbytečném státě. Už jen tento komentář má větší cenu než ta anketa ( a to jsem skromný :) )

  Pokud při této anketě někdo vůbec zvednul prdel ze svého koženého křesla, tak jen proto, aby nařídil rozpustit Putinovy hlasy mezi naprosto devótní elementy.

  Nejvlivnější lidi, a to nejsem žádnej ing.. jsou :
  Putin,
  R+R,
  Soros,
  Ti Ping,

  zbytek jsou mravenci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!