Nový branný zákon aneb jako dobytek na porážku v zájmu západních velmocí!

Přesně o tom totiž nový český branný zákon je! Proč myslíte, že podle tohoto nového, dle mého názoru doslova fašistického likvidačního branného zákona mají kromě mužů brannou povinnost také ženy a všichni společně dokonce až do 60 let?!

Tento zákon není nic jiného, než přípravou na likvidační válku proti Ruské federaci! Likvidační ne pro Rusko, které se nakonec tak jako vždy ubrání, ale pro nás Čechy, Slováky a ostatní malé evropské národy, aby naše místo mohlo zaujmout nové, poslušnější k západním velmocím vstřícnější obyvatelstvo, jejichž migrace do Evropy je zakotvena v Lisabonské smlouvě v rámci EU!

Proč budou podléhat brannému zákonu také ženy?! Odpověď je jasná, jde o to, že když všechny bojeschopné muže naženou do mlýnku na maso proti největší a nejlepší armádě Evropy (tedy proti Rusům), budou potřebovat ženy, aby místo mužů někdo mohl vyrábět zbraně a munici a mohl plodit nové děti s cizinci, které sem na místo našich mužů padlých v cizí válce za cizí zájmy přijdou!

Pokud si však páni politici v Bruselu, Washingtonu a v Praze myslí, že celý český národ je jen stádo ovcí, které půjde tiše a útrpně na porážku, tak se sakra mýlí! Jsem si téměř jistý (bez jakéhokoli navádění), že pokud rozdají našim mužům zbraně ještě tady v České republice, velká část z nich nenastoupí do vlaku směr Ukrajina, nýbrž směr Praha s úmyslem „popovídat“ si s těmi, kteří je posílají do cizí války na smrt!

Pokud nás však naženou jako stádo ovcí za pomoci policie a profesionálních žoldáků z naší, nebo nějaké cizí armády do vlaků neozbrojené a dají nám zbraně až na frontové linii, možná si řada českých, slovenských a jiných vojáků vzpomene na to, kolik celých čet, rot, dokonce i pluků ze slovanských zemí za první a druhé světové války přešlo s vlasteneckou písní na rtech na stranu Ruska, aby se nakonec po válce vrátilo domů a udělalo v zemi pořádek!
140 Komentářů k Nový branný zákon aneb jako dobytek na porážku v zájmu západních velmocí!

 1. Jan Jinsky napsal:

  Pane Kašuka, zaprvé nás do války nikdo nežene. Zadruhé vaše teorie o vyhlazení mužů a jejich nahrazení přistěhovalci jsou už fakt mimo realitu.
  No a zatřetí - není nutno obracet zbraně jakýmkoli směrem. Stačí využít následujícího paragrafu branného zákona - takže článek je poněkud panikářský:

  § 6

  Odmítnutí mimořádné služby z důvodu svědomí nebo náboženského vyznání

  (1) Voják v záloze může odmítnout vykonávat mimořádnou službu z důvodu svědomí nebo náboženského vyznání

  a) do 15 dnů ode dne předání rozhodnutí o schopnosti občana vykonávat vojenskou činnou službu vydaného při odvodním řízení,

  b) do 15 dnů ode dne účinnosti vyhlášení stavu ohrožení státu nebo válečného stavu.

  (2) Odůvodněné prohlášení o odmítnutí výkonu mimořádné služby se podává písemně příslušnému krajskému vojenskému velitelství. V prohlášení se uvede jméno nebo jména, příjmení, rodné číslo a adresa místa trvalého pobytu vojáka.

  (3) Krajské vojenské velitelství předá odůvodněné prohlášení o odmítnutí výkonu mimořádné služby do 10 dnů od jeho podání obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností příslušnému podle místa trvalého pobytu vojáka v záloze.

  (4) Voják v záloze, který odmítl vykonávat mimořádnou službu, podléhá pracovní povinnosti podle zvláštního právního předpisu.3)

  • Vladislav napsal:

   Jiste, pane Jinsky - jenže kde berete jistotu, ze současný branny zákon bude v platnosti i v době, o niž píse pan Kasuka?
   Vždyť ke změně zákona staci tak malo - treba jen nadpoloviční většina poslanců v parlamentu.
   Je treba vidět souvislosti. 1000 let Západ štve jedny Slovany vůči druhým. 1000 let je používá jako laciny lidsky material v tech nejsprostsich válkách (podobne, jako treba Američané kdysi indiány). 1000 let se navzájem vybijime, protoze "nekdo" moc dobre vi, ze kdybychom se vybijet přestali a spojili se, stali bychom se neporazitelnymi.
   Nemam rad způsob, jimž argumentujete. Je kultivovaný a snaží se vzbudit zdání serioznosti, ale pritom pracuje casto s fakty zcela vytrženymi z kontextu.
   Zákony opravdu nejsou žulový obelisk - nemají-li na tom mocní zájem, nepretrvaji.

   • Václav Vezsenyi napsal:

    A kde ty bereš jistotu že TENTO ZÁKON PLATIT NEBUDE!!! Jestli se nepletu je to tzv. ÚSTAVNÍ ZÁKON a k tomu je potřeba víc než pár KOUPENÝCH ŠAŠKŮ!!! V.

   • Jan Jinsky napsal:

    Mně se nelíbí způsob, jakými fakty manipuluje tento web :) Ale tak se to panu Korálovi líbí a je jeho právo to dělat.
    Zákony se mění a měnit budou. Ale současný zákon je takovýto. V Rusku musíte na rok na vojnu - to by bylo řevu, kdyby se něco takového prosadilo u nás.

    Je to tu o dvojím metru - o nezávislosti nemůže být ani řeči...

    No a ke Slovanům a jejich nadřazenosti. Proč by Slované měli být lepší než Germáni nebo Indiáni? Dost jsem cestoval a udělal jsem poznatek, že procento blbů je konstantní a nezávislé na rase, vyznání a politickém přesvědčení. Je mi jasné, že zde jsem řazen mezi blby a je mi to celkem fuk :)

   • Justass napsal:

    Vladislave - opravdu jen zdání serióznosti. Ovšem je to taková školená serioznost. Prostě tak jsou trollové školeni :-)

    • Jan Jinsky napsal:

     Když nemám argument, tak použiju CIA, FBI, USA, placeného trolla. Je to snadný a mozkový závity se nenamáhají :)

     • Robo napsal:

      "víš, kdo já jsem?"
      Otázka tohoto "kultivovaného" klauna na mňa v dobe, keď som tieto stránky "objavil" - cca pred pol rokom alebo trochu dávnejšiš - čas mi teraz uteká nejak divne, takže presne už neviem.

      Sviňa zostane sviňou, aj keď si oblečie smoking (prasce odpustia za zneužitie ich mena).

     • Jan Jinsky napsal:

      A tím si chtěl říct co Robo? Stále čekám na nějaký argument - a nikde.
      V zákoně je jasně napsáno, že každý může odmítnout vojenskou službu. O žádných komisích tam nic není atd.

      No a páně Kašukova teorie o tom, jak české muže vyvraždí a naženou sem přistěhovalce, kteří pak budou mít lépe ovladatelné děti s českými ženami... Tady už mně přijde, že si pan Kašuka dělá jen legraci.

      Tak Robo, nějaký argument by byl nebo to zůstane jen u nadávek jako obvykle?

   • Romanos napsal:

    jak kdosi napsal, ten, kdo mi dá zbraň a řekne, ať jdu na Rusy, to schytá jako první :/

   • XXXX napsal:

    Pan radoby Jinsky je provokaterska agentska svine placena Usraelem k ovlivnovani diskuzi. Nebo ještě hur je to mozna vymyty dobrovolnik.

    • Jan Jinsky napsal:

     Děkuji za poklonu :) Už mně tu titulovali všelijak, ale jako agenturu ještě ne. Kolik mám zaměstnanců?

  • as napsal:

   Jinsk, když použijete mozek a přečtete celý branný zákon, musí to odmítnutí uznat komise, či při odvolání odpovědný důstojník. A já se na rozdíl od vás ptám jako člověk co používá selský rozum, když je to na komisy, dává to automatické právo...
   Když nebudou vojáci, tak vás povolají a nikdo se nebude ptát na váš "náboženský" názor, prostě buď nastoupíte nebo kulka...
   Ale to chce, aby člověk nebyl naivní hlupáček jako Vy, aby si uvědomil, že žádný branný zákon neumožňuje absolutní právo odmítnout sloužit, vždy umožňuje komis "uznat argument"...

   • Jan Jinsky napsal:

    Můžete mi najít paragraf, kde je to o té komisi?

    • Lubomír Čáslava napsal:

     Prosím o nastudování paragrafu 17 https://apps.odok.cz/kpl-detail?pid=KORN9LMBEYY4 . viz. poslední soubor v přílohách

     • janhonza1 napsal:

      Asi se jedná o § 6 + 7

      § 6
      Odmítnutí mimořádné služby z důvodu svědomí nebo náboženského vyznání
      (1) Voják v  záloze může odmítnout vykonávat mimořádnou službu z důvodu svědomí nebo náboženského vyznání
      a) do 15 dnů ode dne předání nabytí právní moci rozhodnutí o schopnosti občana vykonávat vojenskou činnou službu vydaného při odvodním řízení,
      b) do 15 dnů ode dne účinnosti vyhlášení stavu ohrožení státu nebo válečného stavu.;
      vojákovi, který odmítne vykonávat mimořádnou službu, zaniká branná povinnost.
      (2) Odůvodněné prohlášení o odmítnutí výkonu mimořádné služby se podává písemně příslušnému krajskému vojenskému velitelství. V prohlášení se uvede jméno nebo jména, příjmení, rodné číslo a adresa místa trvalého pobytu vojáka adresa místa pobytu vojáka a adresa pro doručování podle správního řádu; podpis na prohlášení musí být úředně ověřen.
      (3) Krajské vojenské velitelství předá odůvodněné prohlášení vojáka v záloze o odmítnutí výkonu mimořádné služby do 10 dnů od jeho podání doručení obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností příslušnému podle místa trvalého pobytu vojáka v záloze. Krajské vojenské velitelství zapíše informaci o odmítnutí výkonu mimořádné služby do vojenské evidence k údajům vedeným o vojákovi v záloze, který prohlášení o odmítnutí učinil.
      (4) Voják v záloze Občan, který jako voják v záloze odmítl vykonávat mimořádnou službu, podléhá za stavu ohrožení státu nebo válečného stavu pracovní povinnosti podle zvláštního právního předpisu.3) zákona o zajišťování obrany České republiky.
      Zánik branné povinnosti
      § 7
      Branná povinnost zaniká
      a) dnem právní moci rozhodnutí vydaného při odvodním řízení, kterým se občan stává neschopným vykonávat vojenskou činnou službu,
      b) dnem právní moci rozhodnutí vydaného v přezkumném řízení, kterým se voják stává neschopným vykonávat vojenskou činnou službu,
      c) dnem právní moci rozhodnutí, kterým byl občan nebo voják zbaven způsobilosti k právním úkonům nebo kterým byla způsobilost občana nebo vojáka k právním úkonům omezena,
      d) dnem, kterým občan nebo voják pozbyl státního občanství České republiky, nebo
      e) vojákovi v záloze, který odmítl vykonávat mimořádnou službu z důvodu svědomí nebo náboženského vyznání.
      § 7
      Zánik branné povinnosti
      Branná povinnost zaniká
      a) dnem nabytí právní moci rozhodnutí, kterým se občan stává neschopným vykonávat vojenskou činnou službu,
      b) dnem nabytí právní moci rozhodnutí, kterým byla svéprávnost občana omezena rozhodnutím soudu,
      c) dnem, kterým občan pozbyl státní občanství České republiky,
      d) vojákovi v záloze dnem doručení prohlášení příslušnému krajskému vojenskému velitelství, kterým odmítl vykonávat mimořádnou službu z důvodu svědomí nebo náboženského vyznání, nebo
      e) dnem, kdy voják dosáhl věku 60 let, pokud se nejedná o tyto výjimky:
      1. voják starší 60 let, který vykonává mimořádnou službu, má brannou povinnost do dne jeho propuštění z mimořádné služby,
      2. voják z povolání starší 60 let má brannou povinnost do dne propuštění ze služebního poměru podle zákona o vojácích z povolání, nebo
      3. voják v aktivní záloze starší 60 let má brannou povinnost do dne vyřazení z aktivní zálohy.

     • Lubomír Čáslava napsal:

      Zproštění výkonu mimořádné služby

      § 17

      (3) Žádost o zproštění výkonu mimořádné služby podává osoba samostatně výdělečně činná, zaměstnavatel pro svého zaměstnance nebo orgán územního samosprávného celku po projednání se zaměstnavatelem vojáka v záloze. Žádost lze podat před vyhlášením stavu ohrožení státu, za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu u krajského vojenského velitelství podle místa pobytu vojáka v záloze. Zaměstnavatel může od svého zaměstnance vyžadovat předložení vojenského dokladu nebo rozhodnutí o jeho schopnosti vykonávat vojenskou činnou službu ke zjištění údajů potřebných pro podání žádosti a může vést evidenci těchto údajů. Zaměstnanec je povinen tomuto požadavku vyhovět. Na zproštění výkonu mimořádné služby není právní nárok.

      (4) Krajské vojenské velitelství rozhoduje o zproštění výkonu mimořádné služby a vede evidenci zproštěných vojáků v záloze. Rozhodnutí o zproštění výkonu mimořádné služby nabývá účinnosti dnem následujícím po dni, kdy krajské vojenské velitelství o zproštění rozhodlo.

      (5) Zaměstnavatel je povinen krajskému vojenskému velitelství, které o zproštění rozhodlo, neprodleně oznámit pominutí důvodů, pro něž byl jeho zaměstnanec zproštěn výkonu mimořádné služby.

      (6) Zprostit výkonu mimořádné služby lze vojáka v záloze na dobu trvání stavu ohrožení státu, nebo válečného stavu. Rozhodnutí o zproštění výkonu mimořádné služby se po pominutí důvodů zruší, podle potřeb ozbrojených sil jej lze zrušit i dříve.
      ................................

      Tady přichází do úvahy spíše tento paragraf a věta o tom, že "Žádost lze podat před vyhlášením stavu ohrožení státu". To může znamenat v podstatě kdykoliv v době míru. Na stranu druhou ale je tu fakt, že lze sice požádat ale krajská vojenská správa žádosti nemusí vyhovět nebo může rozhodnutí vzít zpět podle potřeb viz. poslední věta uvedeného paragrafu.

  • Valduk napsal:

   Žvaníš Jiníku! Rusky moooc dobře umíš! Tak na to mrkni laskavě! - http://novorus.info/news/policy/35531-ukraina-araby-i-negry-vmesto-russkih.html

   • Václav Vezsenyi napsal:

    Předám Váš projev k posouzení adminovi a udělám o tomto ZÁZNAM, jsem zvědav co považuje admin za projev TROLLINGU. Pakliže se admin nevyjádří podám podnět k prošetření VEDENÍ TOHOTO WEBU. Není možné TRVAT na elementární slušnosti a přitom zde PONECHAVAT projevy OSOBNÍ ZÁŠTĚ jako je ten Váš.

    • Jan Jinsky napsal:

     To je zbytečné. Určitá část diskutujících jsou velmi frustrovaní lidé, kteří to tu využívají jako ventil. Proč ne, je to neškodné - zanadávají si a ... nic se nestane.

     • peluch napsal:

      :D no a jiste to vy dva a ani bych se nedivil kdyby jste byl jen jedna osoba trololo

     • Vlado48 napsal:

      Jinsky, kolik bereš a v jaké měně? Zatím tu jsi největší trotl ty. Jak ti plati Schapiro, koruny, dolary nebo ti stačí žes mu zalez do análu až po podrážky?

     • Jan Jinsky napsal:

      Vlado, Vlado... kdyby ses vyjadřoval k tématu, to by bylo o čem povídat, viď?

    • Lubomír Čáslava napsal:

     Pane Václave dejte při tom nahlašování pozor, aby na Vás někdo nezavolal zřízence psychiatrie. Vaše vyjadřování v celé této diskuzi svědčí o tom, že to již nemáte v hlavě tak úplně v pořádku ;)

    • Valduk napsal:

     Drž píču ty zasranej čuráku z Bohnic a koukej ležet, než zavolám sestře ať ti píchne uklidňovák do tvý hnusný prdele, ty debile ...

  • Lubomír Čáslava napsal:

   Pane Jinský, nový branný zákon vytváří podmínky pro snadné nahnání zejména mladých do války. Nečekejte nějakou velkou mobilizaci protože ta je za současných podmínek neproveditelná. Nemáme vycvičené zálohy, výzbroj a výstroj pro ně a v případě všeobecné mobilizace na výcvik a vyzbrojení nebude v případě konfliktu čas a ani prostředky. Počítat můžeme jen s omezeným počtem odvedenců, které nabereme už v době míru, kdy nemohou podle par.6 bod b odmítnout výkon mimořádné služby, ti budou rychle vycvičeni a poslání do tzv.operačního nasazení. Prostudujte si v novele br.zákona paragraf 13

   • Jan Jinsky napsal:

    Nesouhlasím s vámi. POdívejte se na znění - můžete odmítnout do 15=ti dnů od předání rozhodnutí. A pokud přijde stav ohrožení, tak máte znovu 15 dní na odmítnutí, i když jste branec. A v paragrafu 13 se nic speciálního nepíše. Je to o povolávání na cvičení. Ale pokud jste odmítl, pak na cvičení zván nejste.

    Paragraf 6
    (1) Voják v záloze může odmítnout vykonávat mimořádnou službu z důvodu svědomí nebo náboženského vyznání

    a) do 15 dnů ode dne předání rozhodnutí o schopnosti občana vykonávat vojenskou činnou službu vydaného při odvodním řízení,

    b) do 15 dnů ode dne účinnosti vyhlášení stavu ohrožení státu nebo válečného stavu.

    • Lubomír Čáslava napsal:

     Vyjadřujete se k §6. O tom se s Vámi nepřu. Ja ale mluvím o §13. Četl jste jej? Chápete, že vojákem v záloze je každý občan na kterého se vztahuje Branná povinnost? Pokud je takový občan schopen tj.odveden odveden může být povolán i v době míru k tzv.operačnímu nasazení. Rozumíte tomu pojmu? Je popsán v návrhu branného zákona také a rozhodně nejde o žádné cvičení! Pokud si občan při odvodu myslel, že může být povolán jen pro obranu země a proto nepostupoval dle §6 má smůlu. Jelikož v době míru není vyhlášen válečný stav nebo stav ohrožení státu, nemůže odvedenec odmítnout dle bodu b, jak jsem již psal. Chápete to nebo jste návrh branného zákona nestudoval celý ?

     • Jan Jinsky napsal:

      Chápu to a četl jsem to. Pořád platí, že každý může odmítnout po zapsání do seznamu. A tím se zbaví i povinnosti jít na cvičení. Takže v tom nevidím problém.

     • Lubomír Čáslava napsal:

      Pane Jinský. Můžete prosím doložit to pozdější odmítnutí nějakým paragrafem ? Možná jsem jej přehlédl. V paragrafu 6 sám opakovaně citujete body a a b a zde je termín odmítnutí 15 dnů. Dle novely je to nově 15 dnů od nabytí právní moci "rozhodnutí" o odvodu.

     • Lubomír Čáslava napsal:

      A ještě jedna věc. Odvedenců tj. vojáků v záloze se netýká povinnost jít na cvičení. Cvičení obecně se týkají aktivních záloh, kde platí, že první rok cvičení trvá 12 týdnů (to je v praxi základní a odborný výcvik) a každý další rok jen 4 týdny. To je v podstatě procvičení nabytých dovedností a zdokonalovací výcvik. Odvedený voják v záloze se může vojákem v AZ stát nebo může být povolán výběrově tj. dle potřebu v souladu s paragrafem 13. Vzhledem ke skutečnosti, že se ročně předpokládá odvod cca 70 000 osob, nemůže být vůbec řeč o nějakých povinných cvičeních pro vojáky v záloze protože ani pro jeden ročník není k dispozici výzbroj, výstroj a munice a není je ani kde ubytovat.

    • Lubomír Čáslava napsal:

     Uvědomte si také, že spousta lidí ani nechápe pojem "voják v záloze". Myslí si, že tento termín znamená vojáka, který prošel základním výcvikem nebo byl v aktivní službě. Tak to ale není. Dle návrhu branného zákona je hned v úvodu pojem "voják v záloze" definován jasně. Je to každý občan, na kterého se vztahuje branná povinnost tj. každý občan, muž i žena, který dosáhl osmnácti let. Na webu Ministerstva obrany pojem definují trochu jinak a v rozporu s návrhem branného zákona. Říkají zde, že vojákem v záloze je každý občan na kterého se vztahuje branné povinnost a absolvoval odvodní řízení. Pod vlivem tohoto nesprávného chápání pojmu "voják v záloze" může odvedenec při odvodu nabýt dojmu, že bude povolán pouze ve stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu a to k obraně země. Protože takový občan ani netuší, že už vojákem v záloze je ! nebude brát zřetel na paragraf 13, který definuje možnost jeho povolání KDYKOLIV a to k plnění JAKÉHOKOLIV úkolu (operační nasazení) včetně nasazení v době míru. Jak to tedy může být v praxi ? Uvedu příklad. Výsledkem odvodu je také vytvoření tzv.registru profesí o kterém je v novele také zmínka. Zde se vede přehled o odbornosti a dovednostech odvedenců. Pokud bude v době "míru" probíhat pod velením NATO např. nějaká vojenská intervence a naše země bude součástí, pak si Krajská vojenská správa na základě požadavku Armády (resp.politiků) vybere lidi na požadovaných profesích, kteří prošli odvodem a neodmítli mimořádnou službu a ty jednoduše povolá. Během nějaké doby je vycvičí (u AZ se cvičí první rok 12 týdnů) a pošle je do války. V novele jsem nenašel žádnou možnost jak by se z toho mohl odvedenec dostat. Možná by mohl odmítl složení vojenské přísahy ale zde si nejsem jist, jestli by jej to zprostilo povinnosti plynoucí ze zákona.

     • Jan Jinsky napsal:

      Nejsem právník, takže na toto neumím odpovědět. Ale nemyslím si, že účelem zákona je povolat lidi do ozbrojených konfliktů v zahraničí.
      Ale jak říkám, nejsem na to odborník.

     • Lubomír Čáslava napsal:

      No upřímně, četl jsem ten návrh několikrát a nabyl jsem dojmu, že všechny zásadní změny směřují PRÁVĚ k tomu, aby bylo možno povolat lidi do ozbrojených konfliktů v zahraničí. To se týká i doplněné věty ve vojenské přísaze. Dokonce i ono "odmítnutí mimořádné služby" nezakládá dle paragrafu 17 návrhu, právní nárok na to, být povinnosti k výkonu mimořádné služby zbaven. Upřímně je celý návrh takovou zplácaninou, která je na mnoha místech nelogická a navzájem si odporující, až to ve mě vyvolává dojem, že s novela dělá na objednávku a ne na základě potřeby zajistit obranyschopnost země

     • Jan Jinsky napsal:

      Tady bych naše slavné zákonodárce nepodezříval ze zlých úmyslů. Splácaniny produkují léta - je to spíš neznalost.
      četl jsem tu přílohu, co jste poslal výše. Působí to na mně stale dojmem, že do 15-ti dnů po uznání schopného a zapsání do stavu branců můžete odmítnout a pak ještě do 15-ti dnů po vyhlášení mimořádného stavu. Ale nejsem právník, takže to tak nemusí být.

      A teorie, že se to dělá kvůli tomu, aby se branci mohli posílat do zahraničí - nevím, nevycvičení lié by tam asi moc platní nebyli.

  • loko napsal:

   čili se stane obecním otrokem, ... výborně ...

  • Martin napsal:

   Ano tohle máte pravdu taky jsem to přečetla a radoval se, ale ještě bych vás poprosil. Pokračujte ve čtení zákona.

   Oddil 4 Hlava 1. Cast 7. Paragraf 52 Příprava občanů k obraně státu
   clanek 2
   Za stavu ohrožení státu nebo válečného stavu je příprava občanů k obraně
   státu povinná.

   Cast 10 hlava 1 paragraf 64
   (7) Občan se dopustí přestupku tím, že se za stavu ohrožení státu nebo
   za válečného stavu odmítne připravovat k obraně státu.

   A je po ptákách :) Paragraf 6 Hlava I. jde uplatnit pouze při odvodech. Ale ne při vyhlášeném válečném nebo mimořádném stavu. Nikdo se nevykroutí.

   Co v článku chybí a proč lze říci, že v případě vyhlášení válečného nebo mimořádného stavu, dojde k celkem slušnému vhylazení českého obyvatelstva je. Že nová doktrína NATO "Steel Rose" nařizuje ČR aby do 10 dnů od vyhlášení válečného nebo mimořádného stavu, zrekrutovala 200 000 obyvatel. A to 72 hodin 35 000 z nich odeslala až na vzdálenost 10 000 km na linii dotyku. Tedy do první linie.
   Za varšavské smlouvy jsme toto měli taky. Ale varšavská smlouva řešila týlní zásobování, které se nacházelo 45 minut za bojovým útvarem. Tato doktrína týl neřeší vůbec. Co z toho vyvodit ? 200 000 lidí pujde na porážku, protože první ostrej boj v velkém konfliktu nebude žádný med.
   Ale nechme se překvapit :)

  • henryho napsal:

   Tento zákon není nic jiného, než přípravou na likvidační válku proti Ruské federaci!

   NO HNUS !?!?!

  • francek napsal:

   pane vy jste ale kokot už vidim jak v případě valečneho stavu česká pošta do 15 dnu doručí odvolani že se vam do valky nechce jde vidět že mate mozek vymytej americkou propagandou

  • WIKINGER Petr napsal:

   PROVOKATÉR JINSKÝ JE PRÝ PŘIPRAVEN NAŠIM MLADÝM NEOSRÁČŮM PORUČIT,ABY SVOJE SLEČNY DALI VYŠKOLIT ZA GRANÁTNICE

   a poslali je na UKRAJINU,kde budou znásilněny tamními fašisty.Možná,že je sám neosráč z mami hotelu ,nebot se doposud dobrovolně nepřihlásil jezdit s tankem pod palbou katuši našeho IMPERÁTORA CARA PUTINA,kterého chce pan JINSKÝ navrhnout na Nobelovu cenu míru,za zabrání KRYMU beze ztráty jediného borce,což je kousek,který se žádnému imperátorovi v celé historii GLOBUSU nepovedl.

 2. Jan napsal:

  I kdyby odmítnutí komise nakrásně schválila, podle paragrafu 6, odst 4 půjde ten, kdo odmítl, místo na jatka do pracovního/vyhlazovacího tábora:
  (4) Voják v záloze, který odmítl vykonávat mimořádnou službu, podléhá pracovní povinnosti podle zvláštního právního předpisu.3)
  Neboli: "Arbeit macht frei". - To už tu jednou bylo!

  • Václav Vezsenyi napsal:

   Vy jste ale ŠAŠCI, paragraf 6. Vám dává MOŽNOST se vůbec NESTÁT VOJÁKEM!!! A uvědomte si že Vás DUŠEVNÍCH MRZÁKŮ kteří serete bobky už teď se to týkat stejně NEBUDE NEBUDE NEBUDE!!! Vy si ani nejste schopni UVĚDOMIT ŽE TOHLE TÉMA V TUHLE DOBU VÁS MÁ OPĚT JEN ROZHÁDAT!!! Vidím že u IDIOTŮ k tomuto stačí opravdu málo. V.

   • Martin napsal:

    Člověk,který nechce jít na vojnu je u vás duševní mrzák? Tak to potom jo... U mě je duševní mrzák ten který chce jít na vojnu pro budoucí nasazení ve válce a ukojení své bojechtivosti...

    • Václav Vezsenyi napsal:

     U mě je DUŠEVNÍ MRZÁK každý kdo NEUMÍ DISKUTOVAT, má jen PLNOU TLAMIČKU KECÍČKŮ a ještě se za to stydí podepsat!!! V.

     • Paul Durham napsal:

      Kolego, měl byste sám sebe navrhnout k posouzení Adminovi, pokud tedy vyznáváte jednotu slov a činů i pro sebe.

   • peluch napsal:

    trololo

  • Jan Jinsky napsal:

   Ono hlavně, pokud by došlo k válce, tak nějaké zákony budou stejně k ničemu. Tohle je teoretické cvičení. Proč to komentuju je fakt, že v Rusku se na vojnu musí a je to v pohodě - zářný náš báťuška Putin je celý ze zlata. Tady se člověk bude muset dostavit k zapsání do seznamu a může to odmítnout - a je poplach na NWOO návsi...

   • Roman napsal:

    Pane Jinský, proti tomu brannému zákonu bych neměl námitek - snad s výjimkou odvodové povinnosti žen-matek - pakliže by Česká republika nebyla v NATO, kde se ocitla z rozhodnutí mocných. Národ se k tomuto ani neměl možnost vyjádřit v referendu. Ovšem aby musela mladá generace, která představuje budoucnost národa, jít povinně bojovat (a umírat) do zahraničí cizí války a za CIZÍ zájmy, případně jít do tzv. totálního nasazení, to je ZLOČIN na národu, a z toho se nikdo nevylže! Ani vy, ani ti co toto zvěrstvo chtějí spáchat.
    Musíte si vybrat: Buďto zůstane ČR v NATO a potom ať si jejich "mise" (čti války) bojuje pod kuratelou Washingtonu dobrovolně kdo chce a má na to žaludek - anebo přijmeme nějaký inovovaný branný zákon, který znovuzavede povinnou službu v armádě, ovšem za podmínky současného vystoupení z NATO a deklarování neutrality země. Jako je to např. v Rakousku či Švýcarsku. Takto by to bylo nanejvýš spravedlivé.

  • Lubomír Čáslava napsal:

   Zase tak bych to nedramatizoval. Pracovní povinnost není nic nového. Už to tu bylo dříve. Ošetřovatelé, dělníci atp. .. co bude stát pro zabezpečení chodu státu v době války potřebovat, k tomu povolá ty, kteří odmítli bojovat. Netýká se to některých profesí jako policajti, hasiči apod. S těmi se v době války počítá, že budou dále vykonávat svou práci

 3. Václav Vezsenyi napsal:

  Pane INVALIDNÍ IDIOTE Kašuko, tzv. BRANNÁ POVINOST se do roku 89. týkala všech mužů nad 18. let!!! Tedy všichni se museli DOSTAVIT K ODVODU kde se teprve posuzovala ZDRAVOTNÍ I PSYCHICKÁ ZPŮSOBILOST!!! Pakliže byl MUŽ

  • peluch napsal:

   trololo

   • Grycz napsal:

    nemyslim si ze slovo trlolo vystihuje vsechno a za tydle situace jsou zakony jasne dany a budou se dodrzovat ... v pripade se da ponekud dlouho odvolavat .. skoro az do doby kdy ta valka opravdu prijde a az prijde tak zacne teror a a to nemayslim akonomickou valku ktera uz nejakou chvili probiha ... ale myslim valku v pravym slova smyslu, tak potom budou aktualni zakony vsem ukradeny... tak mi tak nejak unika co tu celou dobu resite .... ty TROLOOLOOO

  • ned napsal:

   Pane INVALIDNÍ IDIOTE Kašuko, tzv. BRANNÁ POVINOST se do roku 89. týkala všech mužů nad 18. let!!! Tedy všichni se museli DOSTAVIT K ODVODU kde se teprve posuzovala ZDRAVOTNÍ I PSYCHICKÁ ZPŮSOBILOST!!! Pakliže byl MUŽ

   To je nesmysl, pokud překročil muž podléhající branné povinnosti 27 roků, už ho povolat nesměli! Proč asi povolávali studenty VŠ před 27-ým rokem věku i za cenu přerušení školy? Protože po ukončení školy by už nemohli. Alespoň si to nastudujte.

 4. Václav Vezsenyi napsal:

  Pane INVALIDNÍ IDIOTE Kašuko, tzv. BRANNÁ POVINOST se do roku 89. týkala všech mužů nad 18. let!!! Tedy všichni se museli DOSTAVIT K ODVODU kde se teprve posuzovala ZDRAVOTNÍ I PSYCHICKÁ ZPŮSOBILOST!!! Pakliže byl MUŽ

 5. Václav Vezsenyi napsal:

  Pane INVALIDNÍ IDIOTE Kašuko, tzv. BRANNÁ POVINOST se do roku 89. týkala všech mužů nad 18. let!!! Tedy všichni se museli DOSTAVIT K ODVODU kde se teprve posuzovala ZDRAVOTNÍ I PSYCHICKÁ ZPŮSOBILOST!!! Pakliže byl MUŽ tzv. ODVEDEN stal se z něho BRANEC a posléze ve vojenském DRILU VOJÁK!!! Z tohoto postupu který je neměnný i DNES je jasné že VÁM TI SE SHORA jen jaksi NABÍJEJÍ abyste VY MOHLI PÁLIT NÁBOJE NESNÁŠENLIVOSTI DO SPOLEČNOSTI!!! Každý OPRAVDOVÝ CHLAP A ČECH SE DOSTAVÍ a VĚŘTE ŽE BUDE PŘEBYTEK tzv. ZÁLOŽÁKŮ!!! Věřte že těch kterým není pojem PŘÍPADNÁ PŘÍPADNÁ PŘÍPADNÁ OBRANA VLASTI cizí pojem. Takže mi prosím vysvětlete proč MELETE MANTRU VÁLKY??? Když jediný kdo v ní věří jste Vy a Vám PODOBNÍ DUŠEVNÍ MRZÁCI!!! V.

  • Radek napsal:

   Lol.Obrana jake vlasti?To jako EU?Nebo mam jit valcit za Monsanto nebo nejakou banku?Pokud vim vlastenectvi je dnes vicemene trestne.Zkuste si zarvat nekde Cechy Cechum:)).
   Prvni likvidovali vlastnenectvi komunisti ve jmenu svetoveho proletariatu,dnes ho likviduje v mnohem vetsi mire EU.
   Dnes mame panacku narizeny multikulturalismus,byt vlastencem je vstupenka do basy.
   A jako ze by Rusko zautocilo na NATO?Prestante to hulit:))
   Bohuzel opak je pravdou.Budujeme prvosledovou invazni armadu,odsouzenou ke znicineni.Takove ztraty by od zeme na zapad od nas nerozdychaly.Najdete si steel rose.
   Co se me tyka jsem budu ve stejne situaci jako cesti vojaci za Rakouska uherska.Jediny rozdil je ten ze jsme driv museli poslouchat Viden,dnes Brusel.
   Takze pac a pusu ceske protektoratni armade a vzhuru na vychod.
   Sorry za pravopis,naucil jsem se pouzivat live Linux a zadny hdd.

 6. Václav Vezsenyi napsal:

  Tak na TŘETÍ POKUS??? ZAJIMACÍ věc!!! V.

 7. tarfin napsal:

  Kdyz nas povolaji k obrane vlasti, tak pujdem, kdyz nas povolaji na frontu k obrane kusu zeme, tak pujdou jen militaristi.. Mluvim docela dobre anglicky a nemam zadny odpor k zapadnim zemim, jen k vladam a i presto bych bych bojoval za to v co verim a pridal se k rusum..

  • Václav Vezsenyi napsal:

   Tak Tak, VOJÁK SICE POSLOUCHÁ ROZKAZY, ale také PŘÍSAHÁ VĚRNOST LIDU a né POLITICKÉMU ZŘÍZENÍ!!! Tedy nebojuje za REŽIM anóbrž HUMANITU A SVOBODY!!! V.

   • mato napsal:

    hahaha, ty si velky myslitel.
    zrejme to myslis tak, ze gulka je najhumannejsi sposob oslobodenia ziveho tvora z tohto sveta, tak to potom hej.

 8. svobodný napsal:

  Pane Kašuka souhlasím s Váma a myslím si,že ta nová revoluce,kterou je třeba udělat v ČR je dnes už jen na těch mladých,branně povinných když,jak vidíme,ti starší se věnují jen svým vlastním zájmům a nemají špetku národního cítění,aby se vzepřeli bezpráví klasickým způsobem.Takže ti mladí můžou v této zlomové,kritické situaci využit svého morálního práva a postavit se na odpor,proti genocidě slovanských národů, páchané lidma,jenž zcela zneužívají svou pravomoc a dělají rozhodnutí, která nejsou v souladu s většinou obyvatelstva české a moravské země o morálních principech ani nemluvě.

  • Václav Vezsenyi napsal:

   Pane SVOBODNÝ opravdu pan KAŠUKA píše o tom samém co Vy??? Jinak s Vaším názorem souhlasím, jen si Vás dovolím upozornit že i v DNEŠNÍ armádě jsou PŘEDEVŠÍM MUŽI/LIDÉ jako vy i já kteří VĚDÍ I CÍTÍ kdo mele mantru Války a komu o co jde. Jen o nich Vy nevíte, zkuste se pozeptati někoho ve SLUŽBĚ jak vnímá SOUČASNOU SITUACI??? Uvidíte že se nemáme čeho BÁT a TOTO jsou jen chabé pokusy Nás rozhádat a OTRÁVIT NÁM VOJENSKOU SLUŽBU!!! Nic víc!!! Každý UVĚDOMĚLÝ POLITIK by takovéto téma v tuto dobu NECHAL BÝTI neboť i idiotovi musí býti jasné ŽE v tuto chvíli zvedat toto téma je jaksi bezpředmětné ve vztahu k současné světové situaci. Totiž za rok či dva ODVEDENÍ BRANCI by se mohli státi vojáky nejdříve za další půlrok poté a při tomto časovém odstupu je jasné že toto už nebude potřeba či nebude koho odvádět!!! Víte co to je LOGIKA??? A víte co to je deMAGOGIE??? Tak prosím používejte HLAVU. Jinak přeji hezký den. V.

   • Václav B. napsal:

    Sam si mrzak, odvolavaš se tu na posouzení normalních diskutujících a sam by ses měl nechat posoudit ale u odborníků na tvojí dušení nemoc. Chtěl bych tě vidět jak stojíš v řadě na založaka ty potrate, doufam že se za tebe rodiče stydí co sem jim narodilo za dementa, nebo ti už od mala do hlavy zatloukají že US(S)A je něco víc než mi a že ti mohou nepřímo rozkazovat a sami si budou doma počítat krvavé dolarky? Jestly ano tak doufam že za tvoje teličko potrata a uplně vymyti mozek nedostanou nic než par gramu olova. Ty by si mohl sedět v radě ČT protože si perfektní pokrytecký gumoví mozek že bysi to dělal klidně zadarmo. Kdyžbse chceš na něco odvolavat , ujistise že to sam splnuješ ty skupino. Dělaš ostudu hrdému českému jménu Václav.

 9. Petros napsal:

  Jen člověk zaslepený, zoufalý, nectíc mír tolik potřebný na této planetě, by souhlasil s válkou kde druh zabíjí druha. Třetí světová válka je naplánovaná na rok 2017. Volba je každému jedinci dána. Život či smrt. Láska či nenávist. Přeji vám pevné rozhodnutí, protože čas se nekompromisně přiblížil. Není potřeba již žádných důkazů, když historie se opakuje.Opětovně je všem bez rozdílu dána šance se rozhodnout ve prospěch svého vývoje. Kolik Vás chápe o co tu vlastně jde?

  • Václav Vezsenyi napsal:

   Souhlasím, jen bych si NEMYSLEL že v současné době NEDOCHÁZÍ K ODSTAVENÍ OD MOCI těmi kdo ctí MÍR těch KDO HO NECTÍ!!! Určitě si nemyslíte že NEJEN NAŠE ALE I JINÉ ARMADY jsou plné VOLKŮ kteří si nechají tzv. CHCÁT NA HLAVU. Když budete bedlivě pozorovat ZATÍM NENÁPADNÉ RÉTORICKÉ OTÁČENÍ TU TOHO A TU ZAS ONOHO EVROPSKÉHO POLITA jistě dojdete k NÁZORU že AKCE NA ODSTAVENÍ ZVRÁCENÝCH MOCIPÁNŮ PRÁVĚ PROBÍHÁ, také bych dodal že V TV SE AKORÁT TAK USVĚDČUJÍ RŮZNÁ INDIVIDUA ZE SVÝCH ZVRÁCENÝCH MYŠLENEK, poněvadž považovat takto přehnanou PROPAGANDU za účinnou může jen IDIOT kterému nedochází že propaganda se vyruší nejsnáze NÉ PRAVDOU ale IRONIÍ!!! V.

  • Moon napsal:

   Souhlasím z názory, že III.WW je dle všech indicií reálná. Přesto chci doufat, že k ní v dohledné budoucnosti nedojde.
   Odkud berete ty data pane Petrosi (rok 2017)?

  • janhonza1 napsal:

   Ikdyž si vyberete lásku a život, tak za tu chvíli, kterou bude trvat III. světová, se nikdo z nás nestačí pomodlit ani růženec.

  • svobodný napsal:

   Petros - já s tím mohu jen souhlasit a tvdím,že zodpovědnost,za své činy,čeká na každého z nás a ti,kteří si hrají na vševědy a přitom přes velikost svého ega nevidí na své pokrytectví,brzy procitnou :-)

 10. Žabák napsal:

  Jedním slovem KANONENFUTER.

  A ano vidim to stejně jako p. Kašuka.

 11. Mirec napsal:

  § 0 odmitnuti, kdykoli se tak rozhodnu.
  Kdyz se to panum nelibi, vzdy budou sestreleni jako prvni!

  • Václav Vezsenyi napsal:

   KONEČNĚ NĚKDO S RACIONÁLNÍM PŘÍSTUPEM!!! Jen IDIOT na sebe bude upozorňovat že je proti, kdežto ten chytrý BUDE STŘÍLET NA SKUTEČNÝ TERČ!!!

   Moc DĚKUJI p. MIREC za prostou a jednoduchou RACIONALITU. PROSTĚ CHYTROST IMBECILITOU NENAHRADÍŠ I KDYBY SES POKAKAL!!! V

 12. Zed napsal:

  Jen ať mi někdo dá zbraň, tak vím, kam mám namířit, ale proti Rusovi to určitě nebude! Odmítám jít bojovat za zájmy Bilderbergů a za totalitní NWO a to je přesně to, oč se jedná. Ono z té Evropy po takové válce ani moc nezbude. Rusové se budou bránit všemi prostředky, jaderné nevyjímaje. Proč by je konec konců také měli? Oni ani ti imigranti nebudou mít kam jít a ti, co zde zůstanou, taky o moc déle nepřežijí. Přesto se však budu mobilizaci vyhýbat, jak jen to půjde a dobrovolně se naverbovat určitě nenechám. Od toho mají vítače dragounů, kteří jsou dost zpitomělý, aby na něco takového přistoupili. Do branného zákona budou dost možná zakomponovány zkušenosti s mobilizacemi na UKrajině za poslední rok.

 13. varachamichara napsal:

  Pan Kašuka opět někomu šlápnul na kuří oko.)))

 14. doktor napsal:

  No ono to bude asi takhle.Jako kolonie máme armádu na prd, sloužící pouze jako servisní služba při dobývání kolonií USA,Francií a GB.Skutečnou armádu mají Poláci,kteří také hovoří (šišlají) řečí blízkou Češtině. Takže Poláci budou velet,budou nám stát za zády a dohlédnou na to, abychom.....No a odměna pro Polsko :odvěká území Frýdlantsko,Těšínsko,Orava,Kysuce.Rád bych se mýlil,ale proč plány NATO nepočítají pro střední Evropu se zpětným odřadem (zásobování,nemocnice,cirkulace jednotek,technické zázemí).Protože máme být kanonenfutr a vyklidit prostor..

 15. eviltwin napsal:

  Uz jsem psal matce, ze jeste pred duchodem stihne vojnu :D Tak si to tam v cechostanu uzijte, prijemnou zabavu preji. Kdo nepujde do vlaku pujde na organy. Zbrane dostanete, ale munici ne :DDD Fakt se hrozne bavim :DDD

 16. Krasohled napsal:

  Já osobně nejenom, že odmítnu bojovat za zločineckou organizaci NATO, ale odmítnu také otrockou práci pro zájmy angloamerické říše jako náhradu. Navíc dezertuji na stranu Ruska, budu s radostí bojovat proti NATO. Ještě něco, jen si mě bis /nástupce Stb/ poznamenej, až bude válka, budu zabíjet za prachy, ale pro vás to udělám s radostí zadarmo.

  • Josef napsal:

   Zdravím diskutující. Líbí se mi logické uvažování některých lidí, hlavně těm, kteří se ve slušnosti vyjadřují k tomu, jak se § kryje paragrafem. Poté jsou tu debilové, kteří využívají VELKÁ PÍSMENA, aby sprostě nadávali. Psycholog by vám k tomu něco řekl. Já osobně doporučuji takovýmto lidem na jejich příspěvky nereagovat vůbec. Ani slovo, ani nenavazovat na jejich téma. Jinak: autor článku má logické myšlení a věřím, že v případě odvodů by ti desetitisíce lidí byli vybrání v republice tak, aby nikde v jednom místě nedošlo k odvodu většího potčtu lidí, aby nenastala panika. Menší množství lidí by se neumělo postavit.V městě, kde žije 20 000 obyvatel a odvedli by 50 mladých, těžko by vznikla vzpoura a pokud ano, byla by "potlačena". NATO je svinstvo.

 17. wodoo napsal:

  Až mi přijde dotazník ohledně mista pobytu, uvedu prechodne bydliště někde v Karibiku nebo KLDR. Pokud to nepomůže, zřeknu se českého občanství a hura na loď a pak někam hodně daleko začít nový život.

 18. Vladislav napsal:

  Pane Vezsenyi, prominte, ale u 90% Vašich příspěvku vůbec nerozumím, co jste vlastne chtěl rict, a Caps Lockem to nezachranite.

  Jinak - Patriot Act. Říká Vam to neco? Zákon se zmeni kdykoliv to bude treba, staci na to jediny "šikovný teroristický utok". Potom se muzou jit všichni odpiraci valky bodnout - režim z nich na zaklade změny v zákoně udělá, cokoliv se mu zamane - treba vlastizradce.

  A nakonec - pane Jinsky: kde jsem psal o slovanské NADŘAZENOSTI?? Toto jste si vymyslel, a to, ze jsou údajne lide vsude stejní, Vas usvědčuje z toho, ze jste toho zase tolik neobrazil. Ja jsem take hodne cestoval, avšak moje zkušenost je přesne opačná.

  • Jan Jinsky napsal:

   Tak, píšete o 1000 letém štvaní slovanů proti sobě a jejich případné síle, když se spojí. Musím říct, že netoužím se spojovat s Ruskem. Je to odlišná mentalita.
   Nepsal jsem o tom, že jsou lidé všude stejní, ale že procento pitomců je konstantní. Lidé jsou různí, ale v základních věcech se až tak neliší - každý chce žít v míru, mít rodinu atd.

   A k zákonům, ty se mění podle toho kdo je u vesla - to platí obecně a úplně všude. Na tom asi není nic překvapujícího.
   Tady se nadává na poměry, ale jak to zařídit lépe, to už se nedodává.

   • Robo napsal:

    pridávam komentár od Iriss z iného blogu. Hovorí mi z duše a hovorí krásne:

    Nastavený čas,který končí tak platí pro podvodníky,lháře,manipulátory ve všech sférách života, od elit až po obyč.člověka bez svědomí.Pro ně platí ještě honem podvádějte neboť zbývá jen pár okamžiků a globální vědomí lidí prozře na 100% a pak vy manipulátoři a podvodníci nemáte šanci na život zde, neboť jste lehce odhalitelní a nikdo vám už nevěří a nebude "skákat jak vy budete pískat".Správně uvedeno výše, kdo je bez svědomí,ten je již nyní lehce odhalitelný a bude ještě více "svítit" ta jeho lež a podvod.Lidé se nemění, bezpáteřní se nezmění !Lidé s přirozeným svědomím se nemusejí ničeho bát a ani nikam utíkat.Výstraha pro útěk patří těm bezpáteřním.
    Můj vnitřní neochvějný klid a mír vytočil dnes i účednicí,pod "náporem mého klidu a vyrovnanosti aniž by chtěla sama na sebe "vykecala" manipulaci na úřadě co proti mě udělali.Odhalila se sama a také sama pod mou kontrolou musela udělat ihned nápravu.Po celou dobu jednání bylo na ní vidět ,že jí ze mne není dobře. Za to mě bylo dobře,opět jsem se zpětnou vazbou přesvědčila,že vše probíhá jak má a podvodům a lhářům už dávno odzvonilo.Lidé s čistým svědomím,trénujte si v sobě klid a mír za každé okolnosti a pak se budete divit jak v danou přítomnost se vše bude vyvíjet jak má a to ve prospěch vás.Člověk opravdu musí začít u sebe.Využít vlastní konstruktivní sílu vesmíru v sobě.FUNGUJE TO!

    • Václav Vezsenyi napsal:

     A TOHLE TY ROBÍČKU NEJSI SCHOPEN POPSAT SÁM!!! MÁŠ PROSTĚ ODPOR K ABSOLUTNÍ ODEVZDANOSTI!!! To je totiž to co VEDE TVÉ KROKY, ale Ty si budeš muset ještě počkat!!! V.

     • svobodný napsal:

      Pane Vezsenyi - toto je klasický příklad,kdy trefená husa zakejhala :-) ten článek od Robo se totiž týkal právě Vás, ale Vy (jak vidět)jste to nestrávil a musel nám své ego naservírovat.To je ale jen Váš problém,že takové komentáře nejste schoen vytěsnit,nikoli nás komentujících.Takže si tyto invektivy a útoky,můžete nechat pro sebe,proto tady nikdo nejsme.

     • Josef napsal:

      blbečku, neupozornuj na sebe těma velkejma písmenama.

  • Václav Vezsenyi napsal:

   Také JAKSI ZVÝRAZŇUJETE!!! Co tedy NECHÁPETE na Mém ZVÝRAZŇOVANÍ!!! Že ty si jen POTŘEBUJEŠ PLIVNOUT, ŽE!!! V.

 19. Rafael napsal:

  Autor, ako viete, ze zakon je namiereny proti Rusku? Pred rozpadom socializmu malo Ceskoslovensko 300tis armadu a miliony zaloznikov a s takou armadou by sa ubranilo aj pred utokom omnoho vecsej krajiny. Dnes su obidve krajiny vydane napospas NATO buzeracii, a navyse NATO dazdnik uz nefunguje. Ja si myslim, ze zakon bol prijaty kvoli obrane Ceskej Republiky aby mohla CR vystupit z NATO a byt obranne sebestacna ako kedysi.

  • Cico Ciciak napsal:

   Dobrá naivka!!! To by sme museli vychádzať z premisy, že činovníci ČR sú vlastenci a nie z 95% chazari, masoni a ussraelskí zapredanci!!! Hahahahaha!!!

 20. Lex DRUID napsal:

  Jen piš Laďo prosím dál. Jsem Ti za tvé v dnešní době tolik potřebné články velmi vděčný. To, že se v příspěvcích pod nimi můžou přisluhovači kolaborantské pražské kavárny a současného zlodějského zločinného systému ukvičet je známka toho, že dobře vědí, že píšeš pravdu a mají strach z toho, že to docvakne i dalším a dalším lidem a jejich moc v této zemi a nadvláda nad jejími obyvateli bude postupně slábnout, až pod stále rostoucím náporem do reality zvráceného kapitalismu/neofeudalismu se probouzejících lidí zanikne docela a i oni sami se jednou budou muset začít živit poctivě svojí prací a ne jen vlastizrádným řiťolezectvím ve prospěch západních korporací a parazitováním a rozkrádáním toho co sami nevybudovali.
  Piš a publikuj prosím dál, nemusí to být často, ale o to revolučněji. To je to, co v naší zemi schází - chuť a vůle něco změnit. Počet lidí, kteří cíleně vyhledávají tvoje články neustále roste a to je to čeho se současná moc bojí. Přeji hodně odvahy, bystrou mysl a hbité pero(klávesnici) a ještě jednou za tvé články DĚKUJI.
  P.S.
  Vím, že víš a díky článkům jako jsou ty tvoje nás jednou bude vědět tolik, že žádná síla již nebude schopná potlačovat vůli a zájem většiny společnosti.

  • Jan Jinsky napsal:

   Druide, i kdyby začali články pana Kašuky tisknout v hlavních denících na první straně, tak to moc nezmění. Jeho názory jsou okrajové - tak jako tento web.
   Pokud chcete něco změnit, pak buď volbou stran, které vám zaručí to, co chcete a nebo revolucí. A momentálně ani na jedno nemáte sílu - holt je vás výrazná menšina, která si myslí, že dřív bylo líp a Rusko je stát, ke kterému se přimknout.
   je mi jasné, že to je frustrující, ale je to fakt. Já tady ty příspěvky píšu, abych trošku rozvířil diskusi, nikoli proto, že bych se třepal strachy před změnou poměrů.

   • Vlado48 napsal:

    Ty tady Jinsky píšeš jako stranický úkol kvůli prachům a ne kvůli rozvíření diskuse.
    A kdyby mohly volby něco změnit už by byly dávno zakázané.

    • Jan Jinsky napsal:

     Tak, volby jsme tu zakázané už měli - za socialismu. Respektive zakázané nebyly, ale bylo nařízeno koho volit :)

   • Roman napsal:

    Ale no tak... Pokud jsou ty články tak okrajové a bezvýznamné, proč vám tolik stojí (ty články) za to, abyste se tu tolik angažoval??? Nemáte na tom nějaký zájem?
    Víte jistě dobře, že politické strany co chtějí opravdovou změnu poměrů - včetně vystoupení z NATO a EU - tu sice existují, ale v mainstreamu mají prakticky nulový prostor. Náhoda, že. A tak jim zbývají pouze alternativní informační kanály, internet. A v ten moment nastupujete vy a vám podobní, abyste zde "diskutovali" a oháníte se svobodou projevu. Je ale zajímavé, že media která zastávají vaše pozice (jako je třeba iDnes, Novinky, Lidovky, atd, atd.), či televize obzvlášť, tento prostor oponentům nedávají. Tam je to samá registrace, cenzura a ban. Takže jak je to? Svoboda projevu, demokracie, ale pro koho vlastně?

    • Jan Jinsky napsal:

     tak, baví mně diskutovat. Nehledejte za tím temné spiknutí :)
     A mate pravdu, v mainstream dostává většinu prostoru oficiální politika. Tomu se těžko divit, tak to funguje úplně všude na světě. proč by ten, kdo je u moci měl propagovat toho, kdo ho chce svrhnout? To není moc logické.
     Takže změna není snadná a nikdo z těch u moci změnu ulehčovat nebude.
     Je to na lidech, pokud se cítí nespokojení, pak mohou demonstrovat atd. V roce 89 to šlo. Já vám, že teď dostanu zase přednášku, jak to bylo připravené USA a spol, ale faktem je, že tenkrát lidi režim svrhli.
     A upřímně, nevidím tak nespokojené lidi. A hlavně - nikdy jsem tady neviděl jediný návrh, jak to zlepšit. Utopie typu vystoupíme z NATO, z EU, budeme soběstační je hezká, ale je to jen utopie. Dnešní svět je velmi propojený a to nezmění nikdo.

     • Valduk napsal:

      Máš pravdu. Změnu může provést pouze změna v Rusku! Svržení prochazarské kamarily a nastolení vlády Slovanů! Ta pak úderem dvou tisíc vakuovek pošlo do hoven tzv. NATO (1,5 milionu mrtvol profižoldáků prvním náhlým úderem ho rozmete) a následné obsazení kontinetnu až po Gibraltar připraví podmínky pro překreslení politické mapy světa a ukončení panství tvých zločinných cghazarských sionpánů ...

 21. Cico Ciciak napsal:

  Islamizácia eu - ideológia multi-kulti a výmena/degenerácia/genocída pôvodného obyvateľstva a kultúry za inú biomasu a kultúru vhodnejšiu pre globálne elity je fakt, či sa to niekomu páči alebo nie!!! Zatiaľ to ide pomalou salámovou, ale istou metódou!!!

  http://afinabul.blog.cz/1504/mozne-pozadie-faktu

  http://nadhlad.com/content/we-came-we-saw-they-died

  http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/liberalizmus-liberalizacia-rasova-ina.html

  S tým idú ruka v ruke ďalšie časti plánu, ako ideológia bezbrehého liberalizmu, degenerácie a debilizácie ľudí!!! Však sú nám už veľmi dobré známe prostriedky už okrem spomínaného multi-kulti, napríklad aj lgbti, gender scitlivovanie, sexuálna výchova maloletých, juvenilná justícia, rozpad rodiny, gmo, vakcíny, doslova otrávené potraviny, atď., atď. A samozrejme sa ráta aj s horúcou vojnou medzi kresťanskou a islamskou civilizáciou!!!

  Silno doporučujem naštudovať článok - "O válkách"!!! Zo začiatku trocha nudné, ale potom sa to rozbehne!!! Je to ťažké štúdium, ale bez pochopenia aspoň časti, nemáte šancu vedieť, o čo dnes ide a zmeniť to!!! Najprv si ale preštudujte aspoň prvé 2 linky!!!

  http://www.koncepcia.eu/6-zakladnych-prostriedkov-komunikacie/

  http://leva-net.webnode.cz/products/o-mire-bezkrizovosti-ci-naopak-krvavosti-udalosti/

  O válkách - Preštudujte si tabuľku v strede!!!
  ----------------------------------------------
  http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

  Odhalení - Zvrácené plány světové elity a to jak jsou pravdivé
  --------------------------------------------------------------
  http://www.nwoo.org/2015/04/07/odhaleni-zvracene-plany-svetove-elity-a-to-jak-jsou-pravdive/

  Úlohu štvrtej ríše zohrá "Veľký kalifát"!!!
  -------------------------------------------
  http://cicociciak.blogspot.sk/2015/03/ulohu-stvrtej-rise-zohra-velky-kalifat.html

  Dlouhodobá antikoránická strategie zákulisí biblického projektu
  ---------------------------------------------------------------
  http://leva-net.webnode.cz/products/dlouhodoba-antikoranicka-strategie-zakulisi-biblickeho-projektu/

  • Cico Ciciak napsal:

   Ešte som zabudol, že súčasťou plánu je aj neslávna depopulácia Zeme - "zlatá miliarda", po ktorej globálne elity tak intenzívne túžia, lebo 7 mld. je už ťažké ovládať!!! Zabiť hej, ale ovládať už nie, tuším ako povedal brzezinski!!!

  • Cico Ciciak napsal:

   Toto tuším raz napísal v diskusii pán Stwora zo zvedavca!!!

   Norové se nezbláznili. Byli vybráni pro pilotní projekt, který má být implementován i v EU. Je součástí široké agendy spadající pod OSN. Společnost, která si osobuje právo na děti? Filosofie Fabiánských socialistů a nacistů - proudů stvořených globálními elitami.
   Léta je to financováno a organizováno The Rockefeller Foundation a Carnegie Foundantion a dalšími...
   Na první pohled je smyslem institucionalizace Brave New World - vědeckotechnické diktatury v rukou korporací. Ale pravým důvodem této korporátní agrese je depopulizace a následná výměna civilizace za vhodnější pro kultivaci. Juvenilní justice je jen jedním se zrůdných nástrojů. Pro pochopení věci jako celku je třeba si uvědomit, že globální elity po několik staletí řeší problém, kterým je existence liberálního kapitalismu jako sebevražedného systému, který nemůže existovat v uzavřeném ekosystému aniž by nedošlo ke zničení ekosystému. Depopulizační agenda v podobě juvenilní justice, podpory LGTB komunity, imigace a multikulturalismu, vakcín, genetických zbraní jako hormonální antikoncepce je krizovým řešením. Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

 22. Jitka napsal:

  Ono spousta lidí dneska věří ruské propagandě. V r. 1989 jsme byli rádi, když V. Havel rozbil bipolární svět a osvobodil nás z totality. Bohužel jsme začali svobodu a prosperitu brát jako samozřejmost našeho života a zapomněli jsme, že naši předci za ni trpěli (Charta 77, Hutka který nemohl rozdávat radost atd.), naproti tomu většina lidí si totalitně jedla paštiku a koukala na televizi. Jako je slušností každého občana stát za vládou státu, je i slušností jít na vojnu. Nechceme přece nikdo aby se psal znova rok 1948.

  • Václav Vezsenyi napsal:

   HAVEL ROZBIL!!! Tak možná pár HRNKŮ na hradě co vztekem HÁZEL po DÁŠE!!! Fakt úroveň!!! Vždyť ani nebyl na NÁRODNÍ TŘÍDĚ a nebyl ten den ani v Praze!!! V.

  • Roman napsal:

   Jitko, vždyť ti nic nebrání nechat se naverbovat už dnes!? S takovou uvědomělostí (jak se dříve říkalo za bolševika) bys jistě byla v Afghanistánu (či nověji na Ukrajině) v NATO výraznou posilou! Co já už takových "slušných" svazaček viděl! Dříve rudé, dneska modré...
   PS: Taky nechceme, asi na rozdíl od tebe, aby se znovu psal rok 1914 nebo 1939.

  • martin bareš napsal:

   jitko,nevím, jestli jsi mi poslala svou adresu na mail, který jsem ti dal.

   Nechme toho.
   Ostatní ti píšou, já přidám jen malou osobní zkušenost.

   Spletl jsem se a před převratem jsem začal spolupracovat z "disidenty".
   Stal se ze mně takový revoluční elév / začátečník.

   Přesto jsem získal spoustu zkušeností a zde v Liberci ten revoluční týden vedl.

   Během jen několika týdnů od převratu dále jsem pochopil, jak se vlastně věci mají a že já chyboval.

   Pochopil jsem to z chování lidí okolo mne, z chování disidentů "slavných, trpících, a jinak pronásledovaných" (kde byli ti "obyčejní" nesouhlasící, třebas signatáří Charty?? - svou roli užitečných idiotů splnili vrchovatě), pochopil jsem prostě moc. Pusť psa, který je ve vatě a myslí si, že je na řetězu.
   Díky bohu za tuto lekci neboli "Chybami se člověk učí".
   Závěr:
   Mluvíš nesmysly, omlouvám se. To není naivita, ale tvoje blbost.

 23. CARLOS IV napsal:

  Pani Jitko vaseho Hutku sem neplette. Humanista kteremu nevadilo bombardovani Srbska a z Holandska si stezoval ze Cesi furt nad necim breci - "ted jim vadi i bombardovani Srbska" tehda rekl. A o tom Havlovi mlcte vubec."On rozbil bipolarni svet" - jo, s tou jeho otresnou anglictinou :-) Me anglani kdysi dali najevo ze mame prezidenta s rodinnout tradici prisluhovani nacistum. Ono ze se v Cechach o necem nevi a nebo nemluvi jeste neznamena ze o tom nevi zbytek sveta. A jen dodam, ze nebastim zadnou propagandu ani tu ruskou. A tim mene tu ceskou protoze mam dost dobre moznosti videt svet z ruznych pozic.

 24. Martin23 napsal:

  Každý ať zváží sám. Jestli má ale někdo pocit, že začne válka a on bude moct jednoduše odmítnout jít bojovat, tak je velmi naivní.

  http://www.vojaciprotivalce.cz/vztah_k_nato_detail.php?recordID=75

  Že se chystá změna doktríny nebo je tady ten požadavek:

  http://www.president.pl/en/news/news/art,795,president-new-nato-strategy-in-response-to-russia-war-doctrine.html

  http://www.natoaktual.cz/vlada-souhlasi-s-odvody-muzu-i-zen-d5d-/na_zpravy.aspx?c=A150415_130842_na_zpravy_m00

  Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 219/1999 Sb., o ozbrojených silách České republiky. Projednávání bylo odloženo.

  http://www.novinky.cz/domaci/367118-vojaci-budou-nove-prisahat-i-na-obranu-spojencu-z-nato.html

  Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 585/2004 Sb., o branné povinnosti. Vláda návrh schválila.

  Návrh zákona o službě vojáků v záloze
  Vláda návrh schválila.

  http://zpravy.idnes.cz/trvaly-pobyt-stat-vyhledavani-dze-/domaci.aspx?c=A150415_203627_domaci_aba

 25. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Ten zákon je přesně tak zneužitelný,nebezpečný a nepotřebný,jak se zde většina vyjadřuje....Pokud bude někdo chtít opravdu BRÁNIT TUHLE ZEM,rozhodně nepotřebuje být ani vojákem profesionálem/žoldnéřem NATO,ani nahnaným rekrutem do zálohy se zbraní,nebo lopatou.
  To dokazují nasraní horníci a traktoristi na Donbasu.....
  Ten zákon je jen talší krok k totalitní společnosti dle NWO.
  A všichni ti "vlastenci",jimž leží tolik na srdci ubránění židokřesťanské,anglosasské civilizaci a jejich místo v zápřahu,od ruské expanze,ať podají přihlášku do Azova,Ajdaru,nebo jiné bandy vrahů,alespoň se to tu trochu pročistí....a Jituš ať vemou sebou,jako markytánku a relaxační matraci na odstranění frustrace a stresu....

 26. Brutus napsal:

  Hezkej článek boužel někteří trolové fakt nechápou.
  Já jsem zvědavej jak budou někteří reagovat až si přijdou pro jeho syna že má jít do války.
  Přísaha pro obranu jinýho státu by měla být dobrovolná.
  Navíc těch co se to týká nevolili tuhle vládu.Nemaj tedy právo o nich takto rozhodovat.

 27. Slovan napsal:

  jinský a vesney opět řádí bežte do pr....

 28. Zdeněk V. napsal:

  Lidí nechápu co zde řešíte? Věrným představitelem českého vojáka je voják Švejk. S námi nikdo válku nevyhraje. Vim co říkám . Odsloužil jsem si v 80 létech dvou letou základní službu. Bylo to o tom jak se nejlépe zašít, kde se dobře ožrat a nažrát a s čím jak nejlépe vyjebat. A když vidim tu dnešní mládež, tak je to ještě horší. A hlavně pokud k něčemu dojde tak na nějaké odvody nebude čas. Pár hřibu na jedné straně, pár hřibu na druhé straně. Nejaka ta miliarda obětí ihned a nejaka milijarda posléze. A pak zas bude dlouho mír (pokud někdo přežije )

  • flamenco napsal:

   Bohužel s tou vaší " houbařskou sklizní"
   máte pravdu.
   Už to zkusili tenkrát viz Japonsko.
   Teď tu máme fašistická direktiva a stále koukáme na dokumenty o genocidách s heslem - Nikdy více- a stejně se neponaučíme.
   Rádoby spojenci nás prodali jak děvku a stále si s námi vytíraj zadek.
   Takže to opět musí vyzkoušet, aby jim hračky neležely ladem.

 29. martin bareš napsal:

  hlavně nereagujte na jinského a veszeniyho, dva trollblby, ztrácíte čas.
  Jitko tobě/Vám napíši svůj dopis, hoď mi, prosím mail na tenhle soukromý: martinbar@seznam.cz.
  Pane Kašuka: Děkuji.

 30. Vzhůru k světlým zítřkům napsal:

  Mé děti budou muset předvést násilím. Psát nebudou umět, nepodepíší nic, a nemá cenu jim asi ani platit právníka, prostě prohlásí že pro tuto zemi nehodlají ani žít (a odvádět jí jedinou daň kterou půjde neodvést) ani za ni bojovat. Pokud se to vládě nelíbí tak ať emigruje do Prdele či jak se ten Mydlářowtaun jmenuje.

  • Jan Jinsky napsal:

   V takovém případě je nejlépe emigrovat. Pokud chcete žít v ČR, pak je třeba respektovat zákony nebo se je snažit změnit. Tohle platí všude na světě, nejen v ČR. Platí to dokonce i v Rusku.

   • Vzhůru k světlým zítřkům napsal:

    To si myslíš ty. Ubezpečuji tě, že jsem zákony nikdy nedodržoval, nebudu, a nebudou ani moje děti.

    Dodržujeme jedině Boží přikázání, o kterém tě ale mohu ujistit že nám nezakazuje za určitých okolností i zabít člověka. Je to složitější (z pohledu člověka který nemá představu o Bohu a jeho díle) a snažím se to vysvětlit zjednodušeně, protože pravděpodobně vyrukuješ desaterem.

    Emigrovat nehodláme (radši vyženeme podobné vám).

    Věz že s lidmi jako ty jednou bude muset dojít k občanské válce a být to na mně tak k ní už dávno došlo - svoboda je svoboda a nemá se zákonem po kterém ty voláš nic společného. Pokud se někdy kdokoli z mojí rodiny rozhodne za jakoukoli hodnotu bojovat, bude to jen jeho vlsatní svobodné rozhodnutí, které přijme se znalostí všech následků které z toho plynou nebo plynout mohou. Nedovedu si představit, že bych dnes vůbec reagoval na jakoukoli výzvu od státu či vlády. Pokud přistoupí k násilí budeme se adekvátně bránit (ne jen naše děti samotné). Kdo ví, možná i sousedé a snad se konečně rozjasní kdo chce co, tedy se opět přiblížíme blíže ke zmíněné občanské válce, která zatím probíhá jen na úrovni nenásilného separování jednotlivých stran (pravděpodobně jich bude více než dvě).

 31. CARLOS IV napsal:

  Pane Jinsky ja bych taky prispivat nemusel a mohl bych rict ze je me to u (_!_) protoze jsem za ~~~~~~~~~.

 32. Alfa napsal:

  Koukám že od temné strany sem byla poslána posila Václav Vezsenyi. Oproti Jinskému, daleko agresivnější a násilnější, neustále tlačící na to, aby jste vyšli z anonimity.
  Což nám samozřejmě mnoho vypovídá o tom, jak světlo na zemi narůstá, a temná strana se musí uchylovat až k takovýmto průhledným a kontrastným projevům, oproti minulé pozvolnější manipulaci.
  Je to potvrzení dalšího kroku ke světlu a naším vítězstvím.

  A nevěřte tomu že nedokážete nic změnit. Každý člověk má v sobě velký potenciál, jen ho objevit. Každý človek má vlastní vibraci, a tou ovlivňuje okolí. Vyzařujete světlo, a z vašeho okolí bude opadávat temnota.

  • Vladislav napsal:

   Pan Vezsenyi především není duševně v pořádku. Jeho styl psaní je nesrozumitelný, podivínský, bláznivý, blábolivý. U většiny příspěvků ani nevím, co se jimi pokouší říct.

  • Jan Jinsky napsal:

   Alfo, koukám, že si budu muset pořídit černý plášť, když jsem součástí temné strany síly :)
   Zatím je tu na moje komentáře k zákonu jen jediný relevantní příspěvek od pana Čáslavského. Zbytek jsou bohužel nesmysly - to je diskuse na NWOO.

   • Vladislav napsal:

    Ano, na Vás je hezky vidět, jak si svou "polohu" užíváte. Jak si libujete ve stírání zcela obyčejných lidí, jejichž projev má spoustu hrubek, stylistika jejichž příspěvků je často špatná až úsměvná ... a jak si na tom dokazujete svou domnělou převahu.
    Jenže to je jen FORMA, pane Jinský. Předstíráte, že tam, kde není forma, nemůže být ani obsah, a doufáte, že toto měřítko se stane obecným.
    Jenže Vám to stále nějak nevychází, že?
    Já si o Vás nemyslím, že jste placený. A dokonce i věřím, že to, co tady publikujete, publikujete pouze za sebe a jako svůj názor.
    Naopak, já jsem Vám vděčný. Za to, jak hezky ukazujete podstatu souboje FORMY a OBSAHEM. Souboje, kdy si forma, zpitá dřívějšími vítězstvími, myslí, že bude vyhrávat už napořád - protože ti na "druhé straně" přece často nejsou schopní ani sesmolit text bez vulgarismů, že?
    Jenže jste vsadil špatně. Forma, kterou se projevujete, je už prohlédnuta. Dnes už nedosáhne valnějšího vlivu ten, komu pouze lépe voní dech, lépe se obléká a nekleje. Stejně jako není automaticky zostuzen jeho protipól, říkejme mu třeba "mužik".
    Ta doba skončila. Těch lidí, které si grupa, jíž se zastáváte, dříve koupila žvýkačkami, silonkami a angličáky, rapidně ubylo, a věřte, že nové, lepší žvýkačky, silonky ani angličáky už to tentokrát nezachrání.

    • Justass napsal:

     A co pan Vladislav pane trolle Jínský. Tady a níže. Tam už se se svými "argumenty" nevlezete - tam je moc těsno, že ano. :-)

 33. Vlado48 napsal:

  Ještě si pořiď i velkou helmu ať tě nikdo nepozná.

  • Vladislav napsal:

   S panem Jinským je třeba fakticky polemizovat, jinak dotyčný začne masturbovat svou domnělou vtipností a ještě domnělejší intelektuální převahou.
   Přitom opravdu není těžké rozpoznat v té záplavě sebepotvrzujících replik bláboly, za které by se nemusel stydět ani pan Vezsenyi (pokud by je ovšem dokázal srozumitelně zformulovat).
   Třeba ten, že navzdory uvedeným brutálním změnám v branné povinnosti nebude přece problém odmítnout dle STÁVAJÍCÍHO branného zákona službu třeba z důvodu náboženského či osobního přesvědčení, to mě pobavilo úplně nejvíc:-)
   Protože takto zkrátka pánové Jinští pracují. Kultivovaně, se schopností vzbudit dojem slušného, vzdělaného člověka, znalého legislativy.
   A přitom jsou to často lži, lži a zase lži, pouze někteří "obyčejní" lidé se nechají občas nachytat kvůli formě, jíž jsou prezentovány.

   Známý americký masový vrah a pozdější prezident Andrew Jackson byl po odsunu Čerokíjů do Oklahomy takto zhodnocen jedním poručíkem armády (jméno si nepamatuju, ale klidně dodám):
   - vražda je vražda a zločinec zůstává zločincem, ať už nosí prostý oděv, nebo smoking, ať už kleje a plive kolem sebe, nebo používá ty nejvybranější způsoby.
   Přesně o tom to je.

   • Jan Jinsky napsal:

    Ale tak to je - je to v tom zákoně černé na bílém, že můžete odmítnout vojenskou službu. Přečtěte si ten zákon.

    A nestírám tady nikoho za hrubky. co se týká sprosťáctví, tak to si každý může odpustit. O co mi jde je obsah. Například zde od začátku rozporuji článek pana Kašuky. S tím, že ten zákon říká něco jiného, než pan Kašuka píše. A nesouhlasím ani s jeho teorií o vyvraždění českých mužů atd. To je podle mně už na úrovni blábolu.
    Takže ještě jednou - snažím se diskutovat k tématu. To, že mně tu někdo občas setře nesmysly je fakt a pak si z něj i udělám legraci. Netřeba to tu brát smrtelně vážně. Je to nakonec jen žvanírna. Pokud chtějí lidé něco změnit, je třeba vyjít do ulic. A myslím si, že momentálně opravdu lidem není špatně a za ideály pana Kašuky těžko najít bojovníky. Stalinismus už jsme tu měli a nebylo to úplně to pravé.

    • Vladislav napsal:

     Já ten zákon znám, pane Jinský.
     Ale ptám se znovu: myslíte, že zůstane v platnosti i v případě stavu, kvůli němuž má dojít ke všem avizovaným změnám v branné povinnosti?
     Myslíte, že někdo povolá statisíce lidí, a pak jich třeba 2/3 nechá odmítnout splnění branné povinnosti jen kvůli zákonu, který platí DNES?

     • Jan Jinsky napsal:

      jestli mluvíme o stavu války, tak zákony ůjdou k čertu a my s nimi. Opět, tohle není nic, co by platilo jen u nás.

 34. Spravedlivý napsal:

  Prokrista pána - NEREAGUJTE NA PLACENÉHO VLASTIZRÁDCE např. Jinského !!!!!
  ***
  Diskuze o tom
  CO ŘÍKÁ V TÉTO (UŽ ZASE) TOTALITĚ nějaký ZÁKON,
  NEMÁ VÝZNAM !!!!!!!!!!!!!!!
  Stejně je to jen PASKVIL sloužící zájmům uSSa okupantů !
  ***

  Vládnoucí složky jsou OVLÁDANÉ PŘEZ USSA AMBASÁDU !!!!
  - tak když bude třeba "UPRAVIT" JAKÝKOLI ZÁKON - TAK TO TI PŘISLUHOVAČI UDĚLAJÍ = TAK NEMÁ VÝZNAM CITOVAT NĚJAKÉ PARAGRAFY, KTERÉ ZA MĚSÍC NEMUSÍ PLATIT !!!!!!!!!!!
  ***
  Nehledě k tomu že zákon také říká něco o VLASTIZRADĚ a o házení předmětů na ZÁKONEM ZVOLENÉHO PREZIDENTA !!!
  ***
  .. a když už chce ten trotl nějaký zákon, tak o tom,
  že jelikož toto OHROŽENÍ ČTYŘ HLAV STÁTŮ BYLO ORGANIZOVANÉ (uSSa ambasádou), tak HROZÍ TRESTY V HORNÍ HRANICI !!!!
  ***

  ON TO TEN D*BIL Jinsky chape dobře - jen musí TROLOVAT - ZA TO JE PLACENÝ JIDÁŠ ODPORNÝ - NO ALE I NA TAKOVOU SVI_NI SE VAŘÍ VODA A NEBUDE TO DLOUHO TRVAT !!!!!!!
  ***
  PS: uSSa = říše zla se zhroutí i s bezcenným papírem - dolarem !!!
  PAK NASTANOU KONEČNĚ KRUŠNÉ CHVÍLE PRO TYTO VLASTIZRÁDCE !!!!
  ***
  Ať žije čest a svoboda - nenechte se takovými svině_mi otrávit = nebojte oni se budou zodpovídat !!!!!!

  • Jan Jinsky napsal:

   Dá se konstatovat, že máme odlišný pohled na svět...

  • Žabák napsal:

   Spravedlivý: Přesně tak. Jestli si někdo myslí, že pindosové se budou řídit českými zákony, tak asi spadl z jahody na znak. Zákony a paragrafy platí jen na plebs a to jen do tý doby dokud to vyhovuje vrchnosti.
   V jakémkoli případě se výklad nebo znění může vždy upravit anebo prostě se na to vykašlat úplně stejně jak to udělali na Ukrajině.
   Prej zákony :) chaaa chaa chaa

 35. Flav napsal:

  Zdravim
  Vidim, ze diskuse se poradne rozbehla )). Pro pana "Jan Jinsky". Urcite Vam davam za pravdu, ze neni treba panikarit. Osobne si totiz myslim, ze je treba primo biti na poplach. To oc v tomto clanku jde je preci jasne !!! Jak snadno je mozne delat zakonne upravy, ktera me nebo vas zbavi casti obcanskych prav a postavi nas do situace, kterou vetsina obcanu (povolanych) nechce a co je nejdulezitejsi ani nezavinila. V dobe kdy bude eskalace sily prijata bude mit ten zakon takovou podobu, ze se z neho vyvlekne jen chromy, slepy a nesvepravny. Bohuzel ta doba se kvapem blizi.

  • Jan Jinsky napsal:

   Opět a znovu. Pokud to většině národa vadí, ať se vzbouří. nebo volí někoho jiného.
   Osobně v tom zákonu nevidím nic strašlivého. V porovnání s RUskem, kde se musí na 12 měsíců na vojnu je to čajíček. A další vývody pana Kašuky o náhradě populace ČR imigranty atd... no... s panem Kašukou naprosto nesouhlasím ve většině jeho názorů, protože mám jiný pohled na svět. Ale v tomto článku mně tak trochu přijde, že si dělá legraci a nemyslí to vážně.

   • max napsal:

    Zastřelit toho idiota Jinsk=ho, ihned !!!

    • Jan Jinsky napsal:

     Ať žije NWOO a jeho nezávislost :)

     Maxi, ještě že se realizuješ jen v takovéto rezervaci...

     • WIKINGER Petr napsal:

      KONEČNĚ TU MÁME PROVOKATÉRA JINSKÉHO,KTERÝ NEJPRVE NAŘIDÍ SVÝM NEOSRÁČŮM,ABY DALI VYŠKOLIT SVÉ SLEČNY NA GRANÁTNICE,

      pošle je svým kamarádům do KYJEVA,aby je tam ti fašisti znásilnili.Jak to,že ještě nenastoupil dobrovolně do tanku a nejel do zony,kde ho přivítají katuše našeho prima cara PUTINA a nevzal odtud všechny fačisty aby spolu zavalili svými mrtvolami DONBAS

   • WIKINGER Petr napsal:

    A JINSKÝ JAK JSTE PŘIPRAVEN PŘIJMOUT DO RODINY TY MUSULMANY CO JE VYHÁNÍ Z JEJICH STÁTŮ TY TERORISTICKÉ LETADLA SS

    Ono to chce realizovat TEN OLIGARCHA BABUŘ,kterému to nařidili nenažraní boháči z NWO.Budete mít pro ně plac nebo ne

 36. Tom napsal:

  je potřeba si dobře hlídat ty šmejdy,kteří tenhle paskvil budou podporovat a ty pak vypráskat hlava nehlava!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!