Zacharčenko: Mobilizace v DNR splněna na 110 %

1012812376Počty dobrovolníků, které zapsali do řad opolčení DNR, převyšují možnosti republiky na jejich výzbroj. Zpravodajské agentuře to řekl představitel DNR Aleksandr Zacharčenko. "K dnešnímu dni máme více dobrovolníků, než jaké jsou naše možnosti výzbroje... Lidé vidí, co se děje, reálně vyhodnocují situaci a chápou, že válka bude pokračovat, protože si to Kyjev přeje. Oni brání svoji zemi," - řekl.

1012812400

Podle slov Zacharčenka v únoru vyhlášená dobrovolná mobilizace byla realizována na 110 %.

Představitel DNR zdůraznil, že kyjevská vláda "se chystá rozpoutat novou válku". Připomněl, že v poslední době množství ostřelování pozic opolčení výrazně stouplo.

"Jsou tu pokusy o průzkum bojem, najít slabá místa v obraně a - jak ukazuje praxe - pak můžeme očekávat masívní útok," - vysvětlil Zacharčenko.

Dobrovolná mobilizace v DNR začala v únoru 2015. Orgány republiky nejednou zdůrazňovaly, že mobilizace bude dobrovolná, povolávací rozkazy nebudou rozesílány. Na základě mobilizace opolčení plánovalo dosáhnout počtu 100 tisíc vojáků.

Zdroj: http://www.ukraina.ru/news/20150421/1012812116.html
25 Komentářů k Zacharčenko: Mobilizace v DNR splněna na 110 %

 1. Valduk napsal:

  Tyyy vole - jestli je to fakt, tak to je konec Kyjeva! Konec tý hnusný USRAElsko-fašistický junty!! 110 tisíc bojovníků - to nezloměj kdyby se posrali! Na to těm hovadům ukrofilským nestačí ani půl milionová armáda, kterou nemaj a nikdy mít nebudou!:)))

  • Valduk napsal:

   Však von ten krypl bilderbergskej dobře ví vo čem pindá, ač se to nezdá - http://www.novinky.cz/domaci/367510-putin-chce-celou-ukrajinu-a-bude-ji-mit-tvrdi-schwarzenberg.html

   • weissbach napsal:

    Nepodléhejme falešnému optimismu. Válka teprve začíná.

   • weissbach napsal:

    On to říká hlavně proto, aby přesvědčil neinformované stádo, že Putin chce schramstnout celou Ukrajinu, kterou musí celý demokratický svět bránit /na tom to od začátku všechno propagandisticky vystavěli/. Jiný výklad to, bohužel, nemá. I když chápu, že si to přejete stejně jako já...

    • Valduk napsal:

     Já tuším že Khárl cyntá kraviny, kdž tam jemnuje ty "Minsky I - VI", ale základ jeho sdělení, že Putin nechce nějaký drobty, ale celou Ukrajinu je pravdivý! Na co by mu bylo Velké Novorusko (teda včetně Charkova i Oděssy), když by sousedil s dalším hajzlovským státem typu Litva či Estonsko nebo gruzie, ale desetkrát větším a lidnatějším?!? To by si myslím moc nepomoh. Proto furt omílá že "Ukrajina se nesmí rozpadnout"! Potřebuje aby zůstala v kuse, ale došlo tam k Antimajdanu!

   • Alfa napsal:

    Stačí se podívat na komentáře, a zjistíme, že tomu netvorovi nepřikyvují snad ani rusofóbové. Jeho kydy už nic neznamenají, je všem pro smích.

   • majki napsal:

    Víte von už je tak blbej že nasebe práskl i kdysi v ČT že je v Bilderbergu, tak čemu se divíte. VOn co neví to nepoví :-)

    • Žabák napsal:

     Nevim jestli v ČT, ale práskl to na sebe u pultíku v parlamentu. Při slovní přestřelce mezi ním a poslancem Foldynou ve Sněmovně informoval (patrně v návalu emocí, kdy zaujal defenzivní pozici - prostě se prokecl), že o bombardování Srbska se hlasovalo v roce 1999 při zasedání Trilaterální komise.

     Je to dokonce v oficiálním stenozáznamu z parlamentu.
     http://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/008schuz/s008122.htm

  • Eruu napsal:

   nefetuj :D

  • Žabák napsal:

   Hlavně to jsou dobrovolníci. Tzn., že bojová morálka bude úplně o několik úrovní výše než to ukropský maso do mlejnku.

 2. Alfa napsal:

  Plus dobrovolníci z dalších zemí, co se odhodlali postavit zlu.
  Dalším výrazným faktorem je čas, který mají na zbudování obranné linie, zaminování nárazníkového pásu, atd.

  Oligarchům z toho povolili prdelní svěrače, a tak můžeme očekávat další "instruktory" z SSa, a neoficiální přítomnost NATO.

 3. hel napsal:

  :-)aspoň někde jsou lidi s hrdostí a ctí v těle, které zkrátka podlý nácek nepokoří nikdy a už vůbec ne násilím...to je moc dobře..navíc už od pohledu sympaťáci...držím palce a ze srdce si přeju, aby takových jako oni bylo na světě mnohem víc..lidské nízkosti, chamtivosti a ubohosti si užíváme už příliš dlouho..

 4. novapalo napsal:

  Tak ako som písal veľakrát. Zločincov sa nedá odstrániť vyjednávaním. Zločinci dobrovoľne neodídu zo svojich postov moci. Zločinci sa musia poraziť vojensky. Putin to určite vie a len získava čas na zbrojenie a pripravuje sa na veľkú vojnu proti západu. Vojna na Ukrajine bude len začiatok. Putin vie, že musí vojensky zničiť západ, pretože dokiaľ nebude západ zničený, dovtedy nebude pokoj. A nebude pokoj ani na Ukrajine a ani v Rusku a ani nikde.

  • hel napsal:

   nemyslím si, že by chtěl putin západ ničit, on bojuje pravdou a věří, že pravda zvítězí...není válkychtivý ani agresívní, spíš spolupracující, ale bude vždycky bránit svoji rodnou zem před agresorem a závislostí...pro mě nic nepochopitelného, ovšem v politice je to vzácnost..

  • Alfa napsal:

   To není jediný možný scénář.
   1. Ukrajina a SSa, a další se země se sami rozpadnou pokud mají destruktivní vnitřní uspořádání. Každej kdo jede na dluh, jednou ten dluh pocítí. Takže stačí vyčkávat až zkolabuje.
   2. Rusko může užit biologické či chemické zbraně, a nemusí ani připravovat velkou armádu. Taková jedna geneticky upravená bakterie může z ameriky udělat místo bez lidí.

   Spíše to vypadá, že Putin buduje obranu.

 5. vilon napsal:

  Na jednej strane máme už 100tis.dobrovolníkov, na druhej sa chystajú amíci v rámci poradenstva, logistiky a inštruktáže k technike, do Kijeva v najbližších týždňoch. Je jasné, že dôjde k ďalšej eskalácií, príde leto,bude teplo, a preto očakávám smutné výsledky v počte stratených životov.Uvahy o tom, že Putin chce celú Ukrajinu by som dával na druhú koľaj. Sú to špekuilácie. Jednoducho preto, že LNR a DNR sú ruskojazyčné oblasti. A tento fakt stačí Rusom na pripojenie oblasti, resp.autonómiu podporovanú Moskvou. Aj keby zbytok štátu padol do rúk Amíkom,a posunie sa tým pomyselná demarkačná línia bližšie k Rusku,stabilitu vyrieši len vybudovanie nových vojenských základní na obsadených územiach, jak Ukraj. tak Novorosijských.Kedže Ukropi prachy nemajú, postavia im Amíci za svoje.Takto to vidím ja.

  • weissbach napsal:

   Souhlas. Není totiž možné ovládnout celou planetu. Je to nebezpečná iluze a ani kdyby FED měl těch rotaček milión, tak se takové dobrodružství, jaké teď američané podnikají, nedá ekonomicky zvládnout. Dřív se zhroutí a to i když jim Evropa půjde na ruku s TTIP. Hroutí se totiž taky. Už teď je to čiré zoufalství jak oddálit nevyhnutelné.

 6. Libuše napsal:

  Situace není dobrá,podívejte se co se taky děje v USA.Mám takový dojem, že se chystá něco velkého.Policie se tam ozbrojuje ,nyní tam vypustili ptačí chřipku.která likviduje
  psy.kočky,kuřata a další.Všechno má svůj důvod.Vír se již rozšiřuje do dalších států.Nový článek na orgonet.blog.Ještě že tu je Rusko-Putin,to je naše jediná záchrana.Je nyní spousta informací,co se všude děje.Nic dobrého nám elita nechystá.Kdybych byla mladší,odešla bych-do RUSKA.Určitě bych nebojovala proti našim bratrům,kteří nám již svoji odvahu a bratrství jednou dokázali.Tam svého nepřátele nemáme.Ten se nachází jinde na západě.Přeji RUSKU -Putinovi a všemu lidu všechno dobré a posílám jim mnoho lásky--LM

 7. Václav Šimek napsal:

  Přeji jim v DNR at jim to vyjde. A taky aby už povstal Charkov.

 8. jaris napsal:

  Pokud nekdo bojuje srdcem za svou zemi a rodiny, stava se narod neporazitelnym. Je to to jedine, co lidi spoji dohromady proti nepriteli. Zadne penize a falesne sliby nikdy nemohou vyhrat. Mozna v budoucnu, kdyz Cechum potece vazne do bot, se konecne sjednoti a budou branit svou vlast srdcem jako jednotny narod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!