Židovský informátor: judaismus je hrozba pro lidstvo

Snímek obrazovky pořízený 2015-04-25 10:51:51

Následující 15ti minutové video již bylo z YouTube smazáno. Překlad půvpdního komentáře:  "Tento upřímný mladý židovský chlapec byl ohrožován a terorizován tak hrozným způsobem, včetně obvyklého pošpinění zrádci v mediích, že bylo obtížné to sledovat. Dal mi povolení použít toto video a pak se ztratil.

Znám ho a znám ty stohy knih, které přečetl a vím přesně jak se cítil, když jeho rodině bylo drsně vyhrožováno a musel se všelijak vymlouvat aby jejich pomstě unikl. (Policie vám nemůže pomoci, když kdokoliv z rodiny začne mít jednu nehodu na druhou anebo jiný druh nějaké podivné „smůly“. To se často děje s použitím generačních (lidských) robotů, kteří jsou doslova vymazáni v hlavě a znovu naprogramováni jako třeba počítače, skrze násilí, sexuální trauma u dětí, apod. Tito lidé se bez přemýšlení zavraždí, když je potřeba.

Ten důvod proč Italové a Židé používají slovo „omerta“ je ten, že obojí dobře chápou ono tancování okolo židovské kriminální sítě, kterému se říká Zednářství.

Odkaz na původní video pochází odtud: https://www.youtube.com/watch?v=nx5UZCjt1hw
73 Komentářů k Židovský informátor: judaismus je hrozba pro lidstvo

 1. To chtělo velkou dávku osobní odvahy, klobouk dolů, souhlasím a podepisuji v plném rozsahu.

  • M.B. napsal:

   To chtělo opravdu velkou dávku, ale odvahy asi néé :-D

   • fero napsal:

    chlapec ma pravdu a to je zid, klobuk dole...v roku 79 pred n.l. doslo k obcianskej vojne a farizejovia zvitazili. Vyhlasili nadvladu babylonskeho talmudu nad torou. Podla talmudu boli zidia vyvoleni bohom aby viedli ludstvo. V praxi to z nich cini boha a dava im to nanovo vymedzit realitu. Ucinilo to z nich luciferianov. Vacsina zidov si to nerada priznava ale ich boh je lucifer,satan a zidia su jeho vyvoleny lud. Lucifer zije a je cinny. Krestanstvo sa zaobera spasou kazdeho jednotliveho cloveka, judaizmus zvazuje spasu iba izraelskeho kralovstva. Farizejovia preto nechali zavrazdit a zavrhli Krista pretoze siril ucenie, ze boh je laska a pravda a pred bohom su si vsetci ludia rovni a to sa zidom nepacilo. Prichod Krista znamenal pre zidovsky lud narodnu katastrofu hlavne pre ich veducich predstavitelov. Do tej doby boli oni sami synmi umluvy, ich vyhradnymi velknazmi a prijemcami ale zid Kristus to hlasal pre vsetkych ludi na svete a tomu chceli zabranit.Zid uprednostnuje rozum pred bajnym duchovnym svetom je teologom neviery. ateisti si myslia ze nesluzia nikomu, velmi naivne, pozrite sa na dnesnu dobu, spolocnost bola judaizovana,materializovana a spenazena, cirkev nerovna sa boh a jezis kristus prave naopak...ateisti ani o tom netusia a nechcu si to priznat, ale su zasvacovani do satanizmu,hlavne utracajte,minajte,kupujte,zadlzujte, poziciavajte si a vsetko materializujte a modlite sa k svojmu novemu bohovi kreditu pretoze ak sa modlite ku kreditu modlite sa k tym co ho ovladaju a cez kredit ovladaju aj vas a to su kabalski zidovski satanisticki bankari

    • jaris napsal:

     Fero, dobry postreh! Ja jen tak premyslim, ze Kristus zid nebyl. Bible rika, ze to byl syn Boha. Buh je ve vesmiru a Marie mohla byt jen 'surrogate' matkou. Tudiz oba, Marie i Josef, byli adoptivnimi rodici. To je prosim moje uvaha a nepredkladam ji jako fakt. Teprve po narozeni Jezise meli spolu dalsi deti.

     • xxz napsal:

      Nebo byla Marie kurva, nevěděla s kým to má a tak si vymyslela "neposkvrněné" početí. :D

     • benmil napsal:

      Kristus nebyl žid ani nic jiného. Kristus prostě nebyl. Vymyslel si ho Saul z Tarsu. Starozákonní proroci naslibovali Mesiáše, až bude nejhůř, ale ten nechodil a nechodil. Tak se objevil Saul a řekl, však Mesiáš už tady byl a vzal na sebe všechny vaše hříchy. Škaredí Římani ho popravili v roce 33 (30, nehodící se škrtněte).

    • jaris napsal:

     Tak jsem si toho mladika znovu poslechla. Je pravda, ze zidi z vysokych vrstev vam daji najevo svou nadrazenost. Podle mne v nadrazenosti problem neni. Nemci napriklad se take citi nadrazeni k ostatnim a nikdo je za to 'nepronasleduje'. Zidovsky problem spociva v uplne necem jinem. Jsou to -nestoudna lichva, podvody a podrazy, protistatni pikle vedouci k revolucim, rozvraty hodnot usedle spolecnosti na ktere parazituji. Zide rozhodne nejsou hloupi. Byla bych naopak rada, kdyby prispivali k miru a stabilite. Opak je vsak pravdou. Pomalu, ale jiste se dokazi vlichotit do prizne i sveho nejvetsiho nepritele. Pokud se to podari, zaujmou klicove pozice ke svym zaskodnickym cinnostem. Pokud lichoceni selze, jdou mu vetsinou uspesne po krku. Katastrofou je, ze jim tohle prochazi tisice let. Z techto duvodu jsou ze zemi vypuzeni a zacnou znovu jinde skodit se stejnym scenarem. A v tom je cely ten zidovsky problem, ze je lidi nemaji radi.

     • Rad napsal:

      Prej: vetsinou uspesne po krku. :) Miluju cestinu

     • Bastlik napsal:

      Ono to začalo o mnoho dříve již ve starověkém Babylonu. Pro starověký Babylon bylo typické splynutí světské a církevní moci. Bible o tom jasně mluví, není žádných pochybností. Církevní moc byla vždy nadřazená té světské. Když padla jedna říše, tito astrologové, mágové a okultisté se přestěhovali do říše nové a postupně infiltrovali celý systém. Tímto způsobem se tyto nauky dostaly i mezi původní židy a celý národ tak postupně "odpadl". Stejným způsobem byla infiltrována i Římská říše a její nástupce - Římsko-katolická církev. Stejným způsobem je dnes infiltrovaný celý svět. Tyto luciferiánské nauky lze nalézt jako vnitřní doktrínu prakticky úplně všude. Také bych rád připomenul, že člověk jedná podle toho, čemu věří.

    • smukil napsal:

     největší hrozbu vidím v tajných spolkách, zednářů apod.

    • Jano napsal:

     Až na to ze Kristus nebol žid v dnešnom ponímaní...bol súčasťou provincie Judska v Rímskej ríši...ale inak absolútny súhlas

    • benmil napsal:

     Ne pred n.l., ale n.l.

 2. Rudolf napsal:

  Oceňuji oba. Borce z videa za odvahu a admina za pohotovost. Opravdu, palec nahoru!

 3. Žabák napsal:

  Azov ukřižoval člověka za podporu separatistů. Video na youtube nechali trollové smazat. Takže je to na liveleak.
  http://www.liveleak.com/view?i=e66_1429916333

 4. Walter Bishop napsal:

  Židia boli a sú vyvolený národ, Bohom vyvolený národ ale nato, aby sa skrze nich celý svet dozvedel o Bohu. Nie nato, aby dominovali celému ľudstvu. Jeruzalem nemôžu ľudia sami od seba presťahovať inam a proroctvo bude vyplnené - tak to nefunguje. Ani islam nie je lepší preto, že uznáva Ježiša Krista ako proroka, on bol Boží syn, ktorý sa obetoval za hriechy celého ľudstva a je s Bohom jedno - to je obrovský rozdiel. Ale aj tak, ak je chalan ozajstný žid, tak má gule.

  • Robo napsal:

   Všetci sme hriešni už od narodenia....je to jeden z najväčších zločinných bludov kresťanstva!!

   • K.Ch.O. napsal:

    Bude výborné,
    ak žvanil ako ty "sa zdrží hlasovania" vo veciach, ktorým h*vno rozumie.
    Česť!

    • Robo napsal:

     Ja o ničom nehlasujem, hlupák.
     To len cirkevni tupci si okolo roku 550 na koncile "odhlasovali", že reinkarnaciu zrušia v Biblii a tak aj urobili...napríklad.
     Svoje náboženstvo si niekam strč.

  • jaris napsal:

   Waltere, zidi uz davno nejsou vyvolenym narodem jen si to porad mysli a snazi se to vsugerovat ostatnim. Nechci zatezovat mnoha verzemi, pouziju pouze jednu. Sam Kristus jim to jasne rekl v Matousi 23:37-39.

  • Marie napsal:

   napsal jsi:
   Židia boli a sú vyvolený národ, Bohom vyvolený národ ale nato, aby sa skrze nich celý svet dozvedel o Bohu.."

   Tak panbicek stvori cely vesmir a neumi s nami komunikovat?????
   A potrebuje k tomu nejake hrisne blbecky? To si snad delas srandu!

  • benmil napsal:

   Vyvolený národ a zaslíbenou zem si vymyslel Mojžíš (nebo jiný charizmatický vůdce, který byl v jeho postavení), když ho jeho soukmenovci chtěli lynčovat za to, že je 40 let vodí po poušti bez chleba a bez vody.

 5. Valduk napsal:

  Jiní nosatci už sbíraj podpisy! - http://www.cd89.cz/cesi-proti-putinovym-nocnim-vlkum

  • Justass napsal:

   Myslím, že to celé kolem vlků skončí velkou ostudou pro všechny nosaté i všechny protiruské politiky. Ti hoši projedou do Polska jednotlivě na vlastní víza, která už mají. V Polsku se k nim přidají polští motorkáři u nás naši motorkáři a skončí to celé velkou manifestací proti blbosti a fašismu i tomu novodobému euroatlantickému.

   • Paul Durham napsal:

    Doufám, že budete mít pravdu.

   • Valduk napsal:

    Taky mám za to že je to traná mediální bubilna! Nač by turisti na mtorce měli potřebovat nějaký oficielně schválený průvodní list, proboha! To je jako by Čechům zakázali jet do Chorvatska k moři, protože vláda v Ljubljani by nestihla schválit pro kolonu českých aut jakýsi bezpečný doprovod!:)))

  • martin bareš napsal:

   valduku:
   mně na tom celém divadlu ohledně skupiny motorkářů a jak to zarazit, zaujalo nejvíce:

   Jednak se pár lidí projeví, díky za ně, alespoň opět víme s kým máme tu čest, zkrátka dobrá připomínka.

   Pak ale hlavně ta jejich spokojenost a zbabělost a falešnost až do morku kostí.
   Oni jsou příliš hnusní.
   A tady nám s pokryteckým povzdechem říkají: "Prostě zákony a lhůty na vydávání víz,je to tak a tak...., atd." a můžou jít klidně spát, vždyť vlastně oni nic, oni muzikanti, ale vlastně se s tím nedá nic dělat.
   A z jejich dršek na fotografiích vyzařuje štěstí. Oni tu nesnadnou situaci zvládli bez ztráty kytičky.

   Tohle mi o charakteru politických bastardů z celé EU a hlavně z Česka říká nejvíc a jsem za to rád.

   Taky jste se už v životě při nějaké stížnosti, sporu či podobně dostali do situace, kdy nějaký nadřízený, zodpovědný činitel, úředník, šéf útvaru v rámci projednávání řekl: "Víte, já proti Vám nic nemám, ale...."?

   • Valduk napsal:

    Někteří už jsou v Polsku! Asi 500 motorkářů z Kaliningradu! - http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/368030-nocni-vlci-z-kaliningradu-vjeli-do-polska.html

   • Justass napsal:

    Myslím, že to Rusové ( Putin ? ) udělali opět velmi chytře. Pokud motorkáře přes EU nepustí, tak politicky doma opět získá body. "Vidíte jaká ta EU je fašistická, když brání uctění památky padlých v boji za vítězství nad fašismem". Získá body i u normálních, podotýkám normálních obyvatel EU, kteří to budou považovat za další trapný podraz proti Rusku. A EU ve "svatém lživém a nenávistném" boji za zájmy USA v Evropě u těchto obyvatel ztratí další část svého pošramoceného kreditu.
    Prostě chytře to ti Rusové, resp. Putin dělá. Holt klidná síla a vy se oběste na vlastním obojku. :-)

 6. Přátelé napsal jsem svůj názor na server iDnes na židy a Rothchildy a byl jsem asi po 3 minutách vymazán.Čekám kdy si pro mě přijdou, ale za pravdu to stojí.

 7. M.B. napsal:

  Týpek na videu je očividně pod vlivem drog, mluví z cesty, typuju že žije v americe. A jestli je opravdu žid, tak si touhle nahrávkou vykopal hrob.

  • Fidel napsal:

   Jestli se něco pozitivně převratného nestane,tak stejně všichni brzy zařvem v WWIII.

   • Rad napsal:

    Kazda generace by mela neco odbojovat. vlastne by mela bojovat do doby, nez zbude posledni kurva, ktera narod sere. Bohuzel, je to tak rozdrobeny a+ atomovky, ze uz se ani me nechce nikoho zabijet, nechat se zabit. Ale kdyby bylo proc bojovat, sel bych. Mame to v krvi, to se neda nic delat. Nekteri.

 8. jaris napsal:

  Judaismus byl, je a bude hrozbou pro lidstvo. Toho mladika beru s rezervou, protoze jak znam zidy, kopou pro obe strany, aby zmatli lidi.

  • Rad napsal:

   tak je to jasnej mirnej schizofrenik (mam dost zkusenosti a podivam se vidim- neni to jenom naseptavanio v hlave atp). Navic tipuju koks muj odhad dle chovani, ale drogy od psychologa muzou taky udelat dobrej raus. Rozhodne neni cistej. a porad je mirne namyslenej, ale co by jste kurva chteli. Za me palec nahoru!
   Nevi nekdo jak se šlojmo jmenuje?

 9. Michal napsal:

  Hanobení
  Defamation

  ZEMĚ: Izrael / Nizozemsko / USA / Austrálie
  ROK: 2009
  DÉLKA: 91 minut
  REŽIE: Yoav Shamir
  JAZYK: angličtina
  TITULKY: slovenské
  Provokativní kontroverzní dokument, ve kterém izraelský režisér Yoav Shamir cestuje po světě, aby zjistil, co v současném moderním světě znamená anti-semitismus. Shamir si také klade za cíl posoudit, zda se anti-semitismus skrývá pod povrchem v údajně civilizované společnosti, nebo se používá jen jako strašák pro politickou podporu sionismu. Existuje rozdíl mezi dnešním anti-semitismem a obyčejným rasismem, který se týká všech menšin? Všímá si snahy některých židovských skupin o nálepkování anti-semitismem při jakékoliv legitimní kritice vládní politiky Izraele. Je tedy anti-sionista nutně také anti-semita? Nabízí kritický pohled na mocnou americkou židovskou organizaci Anti-Defamation League (ADL), coby vlajkovou loď boje proti anti-semitismu. Shamir dává v dokumentu prostor i židovskému historikovi Normanu Finkelsteinovi, který nabízí své kritické názory na to, že anti-semitismus používá židovská komunita a zejména Izrael k politickému zisku. Komické a znepokojující záběry nabízí Shamir při doprovázení skupiny izraelských středoškolských studentů, kteří při návštěvě vyhlazovacích táborů v Polsku jedí sladkosti a přitom sledují archivní záběry vyhublých obětí Osvětimi. Někteří studenti později přiznali, že měli strach opustit svůj hotelový pokoj, protože byli varováni svými učiteli a agenty tajné služby, kteří je doprovázeli, že země je plná anti-semitů, co jim chtějí ublížit.

  Ke shlédnutí online:
  http://www.mustwatchtv.cz/1-spolecnost/280-hanobeni/

  • jaris napsal:

   On to jeste nepochopil, proc zidy nikdo nema rad? Tak to ma dlouhe vedeni nebo jako obvykle hraje naivni udivovaci habaduru. To 'chudinky' zidi umi.

 10. Ivan napsal:

  Dnesny obraz goebbelsovkych medii na Slovensku...

  Sprava medii:
  Sedemdesiat pat intelektualov podpisalo protest a ziadost o zakaz prechodu ruskych motorkarov v ramci ukoncenia II.WW cez uzemie Slovenska...

  Je zaujimave, ze tie vacsinou nezname osobnosti su zidia...

  Teda media s nimi suhlasia a motorkarov ociernuju ako sa len da...!!!

  Pre goebbelsovske media zjavne plati..., co zid, to osobnost..., co rusky motorkar, to zlocinec...

  Adela Banasova to spravne napisala, zijeme v medialnej totalitnej diktature...!

 11. Miroslav Kelnar napsal:

  Židé mají tisiciletími přijatou mentalitu Asiatů, která ve vás pěstuje pocit, že nikomu nesmíte věřit a každého se musíte snažít podvést, a to dříve, než ten druhý podvede vás. Této vlastnosti se jinak říká vychcanost, která je u nás považována za negatívní vlastnost, ale u Židů se to považuje za přednost jako znak chytrosti. Významná je jejich tendence neustále vytvářet spojení tzv. lobby, které má za cíl získat tímto spojením výhody klanu proti těm, co jsou mimo klan. Jsou li tři partneři, určitě se brzy domluví dvá proti tomu třetímu. Oni jsou zkrátka jiní, než jsme my, tato jejich mentalita se vytvářela po tisíce let v jiném prostředí, než sem přišli. Máme se na ně zlobit, že mají mentalitu jinou než my?

  • Robo napsal:

   Až pôjdem žiť do Izraela, pokúsim sa prispôsobiť.
   Zatiaľ "sa na nich hnevám", že dlhodobo páchajú genocídu na Slovanoch a Slovanstve práve aj tu u nás..

 12. Honza8 napsal:

  Věřil bych i tomu, že existuje užší skupina židů(nebo jednotlivci), která lační po moci a pěnězích a jsou ochotni kvůli tomu obětovat jiné lidi i masovém měřítku ale neházejte všechny židy do jednoho pytle!!

  • jaris napsal:

   No, jo, Honziku. Urcite je jich par. Je jich tak malo, ze o nich neni slyset a nestoji to za rec. A i kdyz se na obzoru jeden objevi neni vubec jiste, zda to mysli uprimne. Zidi jsou falesni a mohou budit dojem, ze jsou proti, ale ve skutecnosti hrajou jen divadlo. Uz jste si nekdy vsiml, kolik je zidovskych hercu? Ve filmu, v divadle, v politice, v bankovnictvi, ve vede atd.

 13. to je jedno napsal:

  Že by další židovský prorok?

 14. doktor napsal:

  ad 13.55 tomu, čemu se u nás říká drzost ,Židé nazývají "chutspe" - tedy zdravě progresivní

 15. Jarek* napsal:

  Zdá se mi, že daný čeledín je pod vlivem drog. To co hovoří pro mne není nic nového a dá se k těmto informacím dojít mnoha cestami. Navíc z něj je "cítit" neupřímnost a cizí záměr. Přestože hovoří věci o kterých se obecně ví, nevěřím mu. Je to podvrh.

  • Radio7000000000 napsal:

   I mě tak připadá, je vidět, že tyto známe věci čte z monituru, má zkušenost je také taková, že existují provokátéři a tento mladík mi tak připadá. Toto není projev, který by měl nějaký smysluplný úkol, pouze je vnodný k nabalení lidí, kteří na něj budou následně reagovat.

  • jaris napsal:

   Jarku, to definitivne. Hadam marjanu. Mluvi jak ve zpomalenem filmu a take se zapomne obleci, tetovany frajer.

 16. Radio7000000000 napsal:

  Jistě mladýk má spoustu pravdy, ale dle mých zkušeností, tak judaismus není tím světovým zlem, ale sionimus, který zneužívá judaismu k dosažení svých cílů. každému doporučuji se podívat na toto necenzůrované video, jak sionisté zneužívají jusaismu a žídů celkově. Od útlého věku jim ve školkách, školách vštěpují, že je celý svět nenávidí a chce je vyhladit. Tyto děti následně vyrůstají v nenávisti k okolnímu světu. nebudu již kecat, jelikož bohužel v současné době jsem odsouzený, za tři věty, které byly kritické vůči sionismu, nikoli judaismu, nebo židům! Toto video mnohým otevře oči. Název videa je necenzurovaná pravda o antisemitismu" je to hned to první video! http://www.radio-7-000-000-000.com/video/

 17. Radio7000000000 napsal:

  Bohužel nežijeme v právním státě, nežijeme ve svodě a demokracii. V této zemi nahrazují zákony různí frustráti soudní znalci, kteří dělají rozsáhlé posudky na Vaší mysl na základě kterých Vás soudy posílají do vězení. V tomto absurdistánu stačí napsat, že stát izrael je státem teroru a apartheidu, že sionismus je zločinecká ideologie, že sionismus smrdí od kořene" jen za tyto věty Vás soudy odsuzují, je to vlastní zkušenost a pouze za tyto věty jsem byl odsouzem k roční podmínce. Policie hlídá vybrané fora a na základě reakce lidí vytváří obrovské seznamy lidí a jejich smyšlení. Bohužel nejsme v tom jen my, ale i například sioUSA, kde druhý dodatek deklarace umožňuje absolutní svobodu slova, tak i tam jsou lidé stíháni, pokud budou vystupovat kriticky proti Izraeli a sionistické politice. Jak je to možné? Kdo za tím vlastně stojí?

  • Chilambda napsal:

   Nežijeme ve svobodě a demokracii? Bránil Vám osobně kdy někdo jít volit? Bránil Vám osobně kdy někdo se svobodně vyjádřit (v potaz zde neberu nenávistné komentáře a to už jen z toho důvodu, že je nepovažuji za něco, co by mělo být součástí prostředků slušné mezilidské komunikace)? Bránil Vám kdy někdo v přístupu k informacím? Už jen neblokovaný provoz takzvaných "alternativních" webů je důkazem, že v našem státě může být hlásáno opravdu cokoliv, dokonce i zmíněné nenávistné komentáře. (Ano, je pravda, že pod v ČR registrovanou doménou je zákonem zakázáno provozovat stránky s nenávistným podtextem, což se mimochodem dá obejít přesedláním na některého ze zahraničních registrátorů.) Přestaňte marnit životy babráním se v hovadinách a začněte konečně žít!!! Svět je zlej, na tom se shodneme (třebaže sám nevěřím tomu, že za to mohou Židé). Ale už jen svým postojem k němu a k lidem (i tomu nejsmradlavětšímu bezďákovi ve městě) se dá změnit. Buď budeme vidět ve všech jen to špatné, točit se k nim zády a pak je pošpiňovat na NWOO, AC24, Aeronetu, Novinkách, iDNESu či kdekoliv jinde, nebo místo toho budeme empatičtí a nesobečtí. A pokud se k této myšlence stavíte zády, vězte, že každý z nás se může ocitnout v kůži toho smradlavýho bezďáka a stejně, jako vy jste s*ali na něj, na jeho potřeby, na to, jak se do své situace dostal, že za ni třeba ani nemohl, tak i ostatní lidi budou s*át na Vás, nikoho nebudete zajímat.

   • Marie napsal:

    Bez do riti s kecy o demokracii! Trolit si bez jinam!

    Branil mi nekdo volit? Ne, ale branil mi si vybrat, protoze nastrkuji k volbe jen sama hovna, viz volba presidenta, kdy toho volitelneho vyradili. To je, panecku, demokracie, ze?

    Branil nam nekdo se svobodne vyjadrit? ANO! Mne soustavne je vyhrozovano a dokonce na mne bylo podano nekolik trestnych oznameni za nic, za citaci toho, co mi sami zidi rekli. A navic, si pocti tady o soudnim rizeni ohledne vapnem psanych napisu na verejnem prostranstvi, to je vylozene o braneni ve svobode slova!!!

    Brani nam nekdo v pristupu k informacim? Samozrejme, ze ano!!! A sice tim, ze nam podstrkuje pouze falesne, nepravdive, takze braneni v pristupu k pravdivym informacim mame dnes a denne plnou televizi a dalsi hlavni media!

    A ze neblokovany provoz alternativnich webu vubec zminujes?!? To neni zadne delani milosti nebo tolerance, ale uplne obycejne lidske pravo, si rikat co chci!

    Najednou rikas, ze se shodneme na tom, ze svet je zlej? Ale tak to neni, on ho nekdo udelal takto nesnesitelny, a to je presne ten, ktereho nechces prijmout jako vinika, mezinarodni, nenazrazny, schifrenicky zid!

    A o to jde, jak se toho zbavit! Kurva, jak chces zit, kdyz ti berou veskere prostredky k zivotu a jeste ti zvou do domu vrahy? Jsi prasteny, ze vyzyvas lidi, aby se na to vykaslali a zacli zit? Z ceho?

    Zajima te to vubec, jak jsou lidi odirani az na kost? Nezajima vid? Tak kap do ritecky, tady se pise o tom, kdo je za ten svrab zodpovedny a hlavne o tom, co s nimi provest...Bavit se a zit budeme az pote, co se jich zbavime.
    Nebo tobe se chce tancovat se smyckou na krku? Jsi cvok.

    • Chilambda napsal:

     Co když Vám povím, že mám židovský původ, třebaže jen částečný? Chtěla byste mě zbavit mého domova a vyhnala mě pryč za hranice, usilovala byste mi o život? Kdybyste měla možnost, zabila byste mě kvůli tomu, že mám v sobě kus Žida? Z ničeho takového Vás samozřejmě neobviňuji, jen chci znát Váš názor. Jen tak mimochodem, velice mě mrzí způsob, jakým jste reagovala na můj příspěvek. Jsem mladý muž hledající pravdu, který však má ve veliké neoblibě komentáře, kde ho všichni posílají do*rdele a urážejí ho tak, jako Vy. Ano, využil jsem dvojici zahvězdičkovaných vulgarismů, ale ne za účelem útoku na nějakou osobu, nýbrž ke zdůraznění.

     • Petr napsal:

      Jaky zidovsky puvod? Ten chazarsky?

      • Chilambda napsal:

       To židovství zde bylo míněno pouze hypoteticky, proto jsem zde nerozebíral, jaký Ž/žid bych konkrétně byl. Tato hypotéza však nabývá konkrétního významu ve spojitosti s tím, jak je míněno židovství zmiňované paní/slečnou Marií, což z jejího komentáře nedokážu odvodit. Nicméně faktem zůstává, že znepokojující by pro mě byla její pozitivní odpověď jak pro židy tak Židy. (Aby bylo jasno, židem s malým "ž" míním žida vírou a Žida s velkým "Ž" Žida národem tedy podle pravidel českého pravopisu).

       • Petr napsal:

        Takze vy jste castecne nabozenstvim zid. Vy mate tak castecne jen kus mozku. Prvni si ujasnete na co se ptate. Jste tu jen kvuli provokacim, tak na neslysenou.

        • Chilambda napsal:

         Lituji, ale očividně jste si můj komentář buď nepřečetl celý, nebo jste jej špatně špatně pochopil. Rozlišuji zde mezi židem tedy člověkem praktikujícím Judaismus a Židem tedy příslušníkem židovského národa, který je Židem, protože se narodil Židům a to stejně, jako se například Češi rodí Čechům. Rozlišuji tyto dva pojmy, protože si nemyslím, že Žid rodem musí být automaticky žid praktikující (náboženský, jak to nazýváte Vy) a že žid praktikující musí být nutně Židem z hlediska národa či genetiky. Nikde zde nepíši, že jsem částečně náboženským židem, nevím, jak jste k takovému zjištění došel. Avšak, vidím, že stejně jako paní/slečna Marie i vy Petře nejste schopen reagovat jinak, než urážkami a jinými emotivními výpady. Bohužel já zde nic takového nehledám, já hledám diskusi na základě slušné a ideálně i racionální argumentace. Chápete-li mé komentáře jako provokaci, musím uznat, že máte částečně pravdu. Skutečně mi šlo o to zde vyprovokovat diskusi, kde bych se sdílel se svými názory s dalšími lidmi, kteří mají třeba i opačný názor na některé fenomény, než já. Tato diskuse byla cílem, ne provokace. Je mi to líto a k radosti všem jdu o dům dál. Zdá se mi, že zde jediné, co umíte, je nadávat. Přeji Vám též hezký den Petře.

        • proud napsal:

         Zidovstvi neni narodnost,ale jenom vira! Zid muze mit jakoukoliv barvu pleti,bejt obcanem jakyhokoliv statu,patrit ke kterykoliv rase.......to jen pro poradek,kterejs zlikvidoval hned v prvnich 2-3 vetach.

 18. Radio7000000000 napsal:

  Za zajímavost a pozornost stojí i video na této stránce je to hned to druhé video, kde se o holocaustu vědělo již v roce 1915.....http://www.radio-7-000-000-000.com/video/
  Dnes již většina myslících lidí ví, kdo státl za ww1, ww2 až doposud, že Hitler nevyrostl jen tak z hlíny a že za jeho vzestupem z obyčejného frajtra v diktátora, stál někdo jiný.
  Bohužel ti stejní stojí i dnes za takřka každým válečným konfliktem. Bohužel jsou nepostižitelní, jelikož vlastní media, vlastní vše potřebné, aby jen zmíňka o těch kdo stojí v pozadí, bylo obhajené jako pouhá konspirace. Běžní lidé jsou systematicky díky zkorupovaným mediím rozdělovány, jsou udržováni ve strachu a chaosu, jelikož pouze tak si mohou dělat co chtějí. Bohužel mám obrovskou obavu z budoucnosti lidstva, tak jak ho známe.

 19. jaris napsal:

  Radio, je mi to lito, ale je to tak jak pisete. Sleduji to uz delsi dobu a vidim jake nepravosti zidi pachaji. A nejsou to jen sionisti jak rikate.

 20. Dracul napsal:

  Pěkný a pravdivý dokument o těchto pekelnících...

 21. afrožid napsal:

  vy jste ale banda paranoidnich nevzdelanych dementu bez prava na zivot :)

  • Petr napsal:

   Az budete chtit psat priste podobny prispevek:

   ,,afrožid napsal:
   1.11.2016 (13.16)
   vy jste ale banda paranoidnich nevzdelanych dementu bez prava na zivot :),,

   nestoupejte si podnapily pred zrcadlo.

   • afrožid napsal:

    Petře, měl by sis uřezat své nicotné genitálie a pozřít je s jarní cibulkou, ty paranoidní neonazi nýmande

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!