Místo vděku boříme sochy hrdinů, kterým vděčíme za svou svobodu a existenci!

Při osvobozování Československa padlo více jak 130 000 vojáků Rudé armády. Tito vojáci se k nám chovali jako ke svým bratrům a jejich boj, byl bojem za naši svobodu a za právo na existenci, které nám tehdy hitlerovské Německo upíralo!

Jejich způsob boje byl jiný než americký, Rudá armáda neházela tuny ničivých bomb na československá města a továrny plné civilistů jako to dělali Američané! Vojáci Rudé armády bojovali tak, aby bylo co nejméně ztrát na straně civilního obyvatelstva, takže to byl boj muže proti muži, boj semknutých řad hrdinů osvoboditelů, proti nacistickým okupantům naší země, kteří nás měli v plánu částečně vyhladit, částečně zotročit a částečně poněmčit jako podřadnou rasu!

Stejně jejich boj probíhal ve všech zemích, které Rudá armáda od nacistů osvobodila, což byl ten opravdový hlavní důvod, proč měla takové ztráty, i když měla od druhé poloviny války nad nacisty již značnou technickou převahu!

Místo toho, abychom každý rok aspoň jednou v den výročí osvobození hlavního města tehdejšího Československa všichni společně bez rozdílu politické příslušnosti poděkovali našim osvoboditelům 9. Května za to, že tu náš malý národ jejich zásluhou stále ještě je, pliveme na památku vojáků, kteří za nás položili své životy a chceme bořit sochy jejich velitelů, spílajíce jim slepě naočkováni západní propagandou do okupantů, přestože hned poté, co nás vojáci Rudé armády osvobodili z naší země, ponechávajíce ji svobodnou, odešli zpět do své vlasti!

Maršál Koněv vzpomínal na osvobození hlavního města Československa vždy rád a s dojetím. Takto o něm dnes mluví jeho dcera:

Můj otec byl hrdinou Druhé světové války. Byl vyznamenán nejvyššími vyznamenáními nejenom sovětskými, ale i vyznamenáními spojeneckých států v rámci protihitlerovské koalice: nevyšším vyznamenáním USA (Řádem cti), nejvyšším vyznamenáním Velké Británie (Řádem lázně), nejvyšším francouzským vyznamenáním (Řádem Čestné legie) a celou řadou dalších zahraničních vyznamenání!

Pro něho se konec války vždy asocioval se vstupem tankových armád Rybalka a Leljušenka do Prahy. To všechno už bylo popsáno snad stokrát. Řeknu vám ale jednu z epizod vyprávění mého otce, kterou zná jen málokdo.

 9. května měl odeslat Stalinovi do Hlavního stanu vrchního velení do Moskvy zprávu o dobytí Prahy. Posílal důstojníky, ale ani jeden nemohl rozkaz splnit, protože se všichni dostávali do obětí jásajících občanů a kamsi mizeli. Češi Rusy doslova zavalili svojí pohostinností, každý chtěl osvoboditele pohostit, obdarovat květinami, nebo se jednoduše jen dotknout… Atmosféra všeobecného jásotu a úžasná vůně kvetoucího šeříku a zimolezu. Tak se 9. května 1945 Praha maršálovi Koněvovi vryla do paměti!

Letos 8 Května 2015 budou zastupitelé Prahy 6 jednat o tom, zda vůbec nechají sochu maršála Ivana Koněva na Náměstí Interbrigády stát, nebo zda jí potupně svrhnou, jako to udělali Poláci! Co kdy tento hrdina udělal naší zemi zlého, že chceme zapomenout na to, že nám Rudá armáda pod jeho velením přinesla za vůně šeříků svobodu vykoupenou životy desítek tisíc padlých Rudoarmějců?! Proč je vůbec taková nečestná a hloupá věc na pořadu jednání zastupitelstva a v čím zájmu je, aby náš národ zapomněl, komu vděčí za to, že úplně nezmizel z mapy Evropy!

Pořád reportéři ČT o pomníku maršála Koněva:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/215452801240014/video/
65 Komentářů k Místo vděku boříme sochy hrdinů, kterým vděčíme za svou svobodu a existenci!

 1. Rudolf napsal:

  Doporučení autorovi:
  Na místo tvaru "boříme" v titulku je lepší zvolit jiný, který ani mě a ani samotného autora neobviňuje z idiocie.

  Snad by šlo "Jen idioti na místo vděku boří sochy hrdinů, kterým vděčíme za svou svobodu a existenci!"

  Proč nepojmenovat věci pravými jmény, pane Kašuka.........?

  • Justass napsal:

   Správně: ONI boří - ne MY !!

  • Robo napsal:

   Boříme je tam správne! Čo sme urobili pre to, aby tých pár kretenov vo vlade, na US ambasáde, v mestských zastupiteľstvách a tak podobne nemohli robiť, čo sa im zapáči, napríklad zvrhnúť tú sochu?
   Urobili sme zatiaľ hovno, zatiaľ ešte zjavne nenastal náš čas. Veď sa už blíži.
   "boříme"! - až si konečne uvedomíme, že to MY tým kretenom dávame každý deň tu moc a až sa rozhodneme si ju vziať späť a prevziať za svoje životy konečne zodpovednosť, tak bude kurva na celom svete konečne MIER!

 2. Slovan napsal:

  Pokud sundají pražácí Koněva bude to největší svinstvo.Neboj se národe,pravda se nedá zamlčet.Přijde již brzo doba,kdy se budou sundávat sochy a busty největšího ožraly,zloděje a zhýralce,jmenovat nebudu nestoji za to.Víme o koho jde.

 3. henryho napsal:

  Při osvobozování Československa padlo více jak 140 000 ! ! ! vojáků Rudé armády, bylo mezi nimi i dost ukrajinských hrdinů.....nemyslím banderovce

  Maršál Koněv vzpomínal na osvobození hlavního města Československa vždy rád a s dojetím.....
  to byl opravdový hrdina a člověk..... uchránil řadu moravských i českých měst od bombardování (SSA Drážďany)

  děkuji

  • Justass napsal:

   Jistě Ukrajinci jsou také Slované. Jejich smůla je že západní jsou katolíci a východní pravoslavní. A ti západní se dnes nechají manipulovat osou zla Vatikán- USA - VB- Israel.

   • RJ napsal:

    Je to tak. Zrovna včera jsem na toto téma měl diskuzi s jedním starším západním Ukrajincem, který přestože hlásal jaký je on i jeho celý rod křesťanský, jak silnou smlouvu s Římem (né s Bohem) mají a ani v nejmenším neskrýval svou slepou nenávist a zášť vůči svým východním krajanům a to vše v přesvědčení, že oni na západě jsou ti vyvolení a ta "druhá" strana na východě si zaslouží smrt. Ano skutečný obrázek věrného křesťana. O dějinách likvidace slovanů a násilným vnucováním cizí křesťanské víry po pohrůžkou zničení se snad nemá cenu ani vyjadřovat. Podle něj Ukrajina přežije, ale tomu se dnes dá jen těžko věřit. Člověku je smutno, kam až výplach mozku může zajít.

 4. martin bareš napsal:

  ostuda a ubohost, co víc.

 5. Josef Švejk napsal:

  Došli jsme opravdu daleko za pouhých 25 let! A nepochybně dojdeme ještě mnohem dál při budování demokracie. Posilněni banány, pod vedením tupolánků, schwarzenbergů, štětinů, babišků aj. stali jsme se nejvěrnějším přítelem našich dějinných západních kamarádů, kteří vždy, po staletí hájili a zabezpečovali naši svobodu. Za což jim patří dík i každoročních 120 volů a 500 hřiven stříbra, neboť jsou našimi zdaleka největšími kamarády. A bude-li třeba, vytáhneme pod korouhví novodobého Adolfa i na Rusa.

 6. Alfa napsal:

  Jsme svědky překrucování a zamlčování historie.
  Jestliže temná strana neni schopná zvítězit bez zamlčení historie, pak už prohrála, neboť s časem nelze bojovat.

  Přirozeným výsledkem temné strany je vždycky prohra. Mnozí znich to ve své zaslepenosti pocítí až v nářeku na vlastní kůži.

 7. Aleš K. napsal:

  J. Turber píše: "Ti, kterým jsme ublížili se nám mstí daleko méně často než ti, kterým jsme pomohli". No a Pražáci... to je taková prazvláštní sorta. Všude byli, všechno znáj... Vždycky jsem jim říkal, že mám do Vídně blíž.
  Titulek považuji za správný. Ono my nic, to všechno "ONI"... mi pokrytecké připadá.
  Brněnští už sláva odsunutí ČSSD chtěli rozebrat pomník Rudoarmějce, že prý je v podstavci cosi, snad hrnec zlaťáků, vždy si vymyslí nějakou peetchovinu hodnou jejich úrovně. Zvláštní na ČSSD je, že je snad ze 70% tvořena přeběhlíky od KSČ... Nevyslovené přání PhDr. Zaorálka asi je, kdyby (byly v ... ryby...), aby se Rudá armáda zastavila u hranic s ČSR, jak na tom byli Poláci s Polskem, ví bůh, oni ne. Tedy aby Němci byli vytlačeni ze SSSR, nikoliv aby byl poražen fašismus jako takový... Někde byly informace, kolik mil. USD vyplatily USA uprchlým fašounům do USA... Hlavně že držely rok pod zámkem Jiřího Voskovce, coby údajného špióna.

  • Justass napsal:

   Aleš K. : Tím ONI a MY jsem myslel zcela něco jiného.
   ONI - určitě ne pražáky (jen). ONI jsou prostě jen prodejné filcky napříč, a to republikou. :-)

   • Justass napsal:

    Doplnění: i když na druhou stranu je třeba konstatovat, že těch filcek prodejných je v té Praze jaksi větší koncentrace - a asi to nebudou jen naplaveniny

    • Žabák napsal:

     Půlka Prahy jsou naplaveniny. Nicméně jako pražák můžu potvrdit, že koncentrace šmejdů je tu asi největší v republice. Ale pár slušných lidí tu žije, tak kolem 20-30%.

     • Justass napsal:

      S tím Žabáku úplně souhlasím. Nejsem sice pražák, ale do Prahy jsem jezdil služebně víc než dost a po této stránce mám Prahu dost přečtenou.

 8. Taky jeden napsal:

  Nikdy jsem to neudělal, asi proto, že jsem považoval minulost za uzavřenou, mnohokrát připomínanou. Letos, poprvé v životě vezmu svého 10 letého syna a půjdeme položit k památníku Rudoarmejce v Brně kytičku. Doufám, že nebudeme sami.
  Nesmíme zapomenout.

  • Robo napsal:

   Ďakujem Vám! z

  • jaris napsal:

   Fantasticky napad!!!Melo by se tak stat i v jinych mestech. NESMIME ZAPOMENOUT.

  • Aleš K. napsal:

   Když Brňan, tak víte, jak vypadal prostor mezi lékařskou fakultou a JAMU. Před LF byla zelená plocha, kvetly zde růže. Před JAMU byla vodní nádrž zarostlá orobincem, akvaristé sem chodili lovit vodní blechy či co, pro svoji havěť v nádržích. Nýčko je tam sterilní cosi, v čem se koupou akorát cikáňata. Naproti LF se postavila socha T. G. M., okolo se vše vydláždilo, aby kladači věnců nešlapali po trávě. Na první klanění nikdo nepřišel, byla tam akorát pětice radních, ti museli. Jinak ani noha. Následující rok už sem byly nahnány dětičky, spolky... jako za časů nedávno minulých. Nýčko stojí pod T. G. M. zaparkovaná auta, je z toho plácku hlídané parkoviště TGM, spol. s r. o.

  • Justass napsal:

   No já už takhle chodím pokládat 9.5. kytičky léta. Asi těch inkriminovaných pětadvacet let. Neříkám, že každý rok,
   možná každý druhý třetí. Nicméně v této době a pod vlivem té špíny, jdu a ty vnuky beru sebou. Možná že k tomuto aktu přesvědčím i známé - podobně smýšlející. Ať fašouni z EU a USA vidí!!!

 9. Contumax napsal:

  Třikráte sláva osvoboditelům Rudé armády a čest padlý vojákům SSSR...!!!

 10. doktor napsal:

  ad 17.46 V tom odvádění 120 volů ročně jak za knížete Václava bych pokračoval a začal bych vládou a parlamentem...Příští rok senát, kraje...Myslím, že by stálo za to obětovat i těch 500 hřiven stříbra - celkově by to byl dobrý kšeft.

 11. Pravda vítezí napsal:

  Příště by to chtělo psát o něčem, čemu rozumíte pane Kašuka. Rudá armáda česká města bombardovala! Namátkou třeba nálety první mírový den 9. května 1945. Přes 1000 letadel a skoro 2000 bojových vzletů. Během 2 dnů 8-9.5 1945 zabily sovětské bomby více než 1300 civilistů!
  Je to jen Vaše neznalost, nebo záměrná lež a pokus o manipulaci se čtenáři?

  • Robo napsal:

   Áno, ďakujem za túto ukážku.

   Takto sa, priatelia, online prepisujú dejiny! Satanisti všetko otočia o 180°! Bombardovali US lietadla Škodovku a "pár" civilných domov (viem o pár pri Vltave, na nete píšu pamätníci o viacerých aj inde)? Šup, hodíme to na Červenú Armádu!

   Takže ďakujem, kreten, za túto ukážku v praxi.

   A napoveda - nabudúce by si mohol písať, jak Stalin hneď po vojne využíval a ešte dlho platil nackov pre svoje mocenské účely...

   • Jan Jinsky napsal:

    Tady je odkaz. Nikdo netvrdí, že sovětská armáda bombardovala Škodovku. Spíš šlo o zastavení Němců, aby neutíkali do americké zóny.
    http://www.ustrcr.cz/data/pdf/pamet-dejiny/pad1402/037-046.pdf

    Jinak souhlas s panem Kašukou, že diskuse o odstranění sochy je pitomost a měli bychom se stydět.
    Sice nesouhlasím, že nás SSSR nechala být, protože jsme spadli do její zóny vlivu, ale to je jiná věc. Ti,co nás osvobodili za další vývoj nemohli.

   • jaris napsal:

    Robo, Skodovku bombardovali hodni Anglicani!

    • Robo napsal:

     jaris, už som niečo podobné písal pod iným článkom - pre mňa je určitá časť populácie SŠA, VB, Izraela, Vatikánu...tatáž pakáž.
     I keď uznávam, že z toho dôvodu sa tu občas dopúšťam "drobných" nepresností.

  • brok napsal:

   Dokažte to! Fakta, fakta.

  • dedek napsal:

   Nechtěl bys prosím napsat která města to byla?Že jsi se nezmínil o Škodovce v Plzni ani o Vinohradech v Praze-ale nevím nic o tom,že by to bombardovaly ruská letadla a to znám historiji dost dobře.

  • jaris napsal:

   Pravda vitezi, tohle slysim poprve. Kde jsi tuhle informaci sebral? Logicky, kdyby ruska letadla skutecne zabila tolik civilistu, nevitali by je Cesi seriky! To je zase nejaka snaha znicit fakta o osvobozeni Ceskoslovenska.

   • Robo napsal:

    Jaris, to pdf, čo sem hodil JJ alias "pravda vitezi" alias nwoo.org maskot, slúži iba na to, aby o pol roka bola na ČT zmienka "priaznivci RF vs. US sa navzájom obviňujú, kto bombil Česko na konci 2. svetovej vojny. Pravdu sa už nedozvieme".
    Veľký prd, pretože PRAVDA už nejakú dobu fakt víťazí.. :-)

    • Jan Jinsky napsal:

     Robo a Jarisi,
     nejsem Pravda vítězí. A netvrdím, že sovětská letadla zabila 1000 civilistů. Jen, že bombardovala a účelem bylo zastavit útěk Němců do západního pásma. Bohužel přitom trefili i nějaká města.
     nevím, proč se tak čílíte. Byla válka a bojovalo se na všech stranách.

   • Pravda vítezí napsal:

    Podívej se na ten odkaz od pana Jinského. Nejedná se o žádné ničení faktů, ale o málo známou skutečnost. Jsou to všechno, dohledatelná a jasně průkazná fakta. Najdeš tam i odkazy na zdroje a můžeš si to vše ověřit sám. Došlo k tomu při útocích na fašistické jednotky, ale i tak byly ztráty značné. Jen díky odlišné strategii nasazení letectva nedošlo k tolika úmrtím jako při bombardování západními spojenci.

  • martin bareš napsal:

   pravdo: nelži nám, jsi trapný.

   Drobnost k bombardování.

   Na Škodovku v Mladé Boleslavi udělali Němci nálet z nedalekého letiště 10.5.!!!, vysypali všechno, co měli a hloubkaři honili lidi po polích a stříleli jak zběsilí.
   De-sá-té-ho, rozumiš vole. Němci.
   Můj táta s mamkou tam byli totálně nasazení.
   Capisci, blbečku?

   • Pravda vítezí napsal:

    Martine blbečka ze sebe děláš pouze ty. Sundej si klapky z očí a pokus se přijmout fakta. http://www.ustrcr.cz/data/pdf/pamet-dejiny/pad1402/037-046.pdf

    • martin bareš napsal:

     pravdo, přečetl jsem si článek. Je zajímavý a dobrý. Samozřejmě proti bývalému režimu.
     Nikde se nemluví o jistotě, že Mladou Boleslav bombardovali Rusi. Potvrzuje, že neoznačená letadla bombardovala MB a lidé (i moji rodiče) byli přesvědčeni, že jsou to německé bombardéry a německé stihačky.
     A válka skončila 9., ne 8. května, jak tvrdí současní západní historici.

 12. Pravda vítezí napsal:

  Na kreténa Roba reagovat nebudu...
  Brouk, důkazy a záznamy jsou ve svodkách a operačních hlášeních 6. gardového bombardovacího leteckého sboru a 3. bitevního leteckého sboru. V Muzeu Mladoboleslavska jsou i fotografie vybombardovaného domu v Bělské ulici a ty pocházejí z 9. května...

  • Pravda vítezí napsal:

   brok, omlouvám se za Brouk. Automatické doplňování textu na klávesnici.

  • Robo napsal:

   O mesiac budete tvrdiť, že Rusi začali 2. svetovú vojnu a o pol roka, že v 45. sovietske vojska anektovali Nemecko.
   Nezvratné dôkazy o tom budú zverejnené v Muzeu na Václaváku.......

   • Jan Jinsky napsal:

    Robo, klid... Nikdo to netvrdí. Nikdo se nesnaží překroutit historii. A nijak to nesnižuje zásluhy těch, kteří nás osvobodili.

  • jaris napsal:

   'Pravda vitezi', bud tak laskav a nenadavej tady Robovi. Nic spatneho nerekl a ma pravo vyslovit svuj nazor! Nesouhlas se da vyjadrit i slusne.

   • Pravda vítezí napsal:

    Jaris, pouze jsem se snížil na Robovu inteligentní úroveň a nazval ho stejně jako on mě. Viz. "Takže ďakujem, kreten, za túto ukážku v praxi."

 13. Ladislav Kašuka napsal:

  Sověti bombardovali jen místa, kde byli Němci a odkud se střílelo, případně kde bylo třeba vyřadit nějakou zbraň. Amíci stejně jako dnes bombardovali plošně města, kde kroměcivilistů nikdo nebyl a továrny, odkud Němci už dávno odešli a jteré měli v moci lidé z revolučních výborů vy troubo. Vidím, že jste jeden z těch co boří sochy lidí, kterým nikdy nebudou sahat ani po kotníky. Zaprodanec konzumu a společnosti, která oslavuje nacisty jako hrdiny a staví je nsd ty, kterým vděčíme za své životy!

  • Jan Jinsky napsal:

   Pane Kašuka, proč je trouba? Napsal něco, co není pravda? Nebo nesnesete pravdu? Je jasné, že Američané bombardovali daleko více než Rusové. Ale to neznamená, že to co je výše není pravda.
   A nevidím tam, že by někdo oslavoval nacisty.

  • Pravda vítezí napsal:

   Pane Kašuka, nač tak ostrá slova? Ač mám na některé věci jiný názor, tak jsem nikdy nezpochybnil zásluhy SSSR při osvobozování Evropy a všechny padlé rudoarmějce chovám v hluboké úctě! Jen jsem si dovolil poukázat na Váš omyl/lež. Bohužel při útocích na fašistické jednotky těsně po konci války zahynula i spousta civilistů. Pravda bolí, ale je to tak.

 14. Ladislav Kašuka napsal:

  PS: Také píši z mobilu, takže sem tam překlep ...

 15. Slovan napsal:

  Diskuze nad jasnou záležitosti.EVROPU celou osvobodil SSSR.Svaz sovětských socialistických republik.Je nutné všem národům SSSR vyslovit poděkování.BEZESPORU!!!Odstraňování jakýchkoliv soch je barbarství.USA jen "pomohlo",ale hlavně rozmlátili v Evropě co se dalo.A"pomáhalo"především ze zištných důvodů.Zlikvidovat konkurenci,zničit průmysl.Toto dělají dodnes.Sláva vojákům Rudé armády.DĚKUJEME!!!!

  • martin bareš napsal:

   slovane asi tak.

   Rozbombardovat, zničit a pak přijít s konzervičkou fazolí od UNRRA, který by brzo jinak prošly.

   A vděční zoufalci na ty dobré fazůlky vzpomínali i po létech.
   Já bych taky po té mizérii za kus žvance vzpomínal a děkoval. A hlavně nehloubal.

   Ano tak se to dělá. Americký superman či sjúprmen pomáhá všude.

 16. Žabák napsal:

  No ono dokonce i ta wikina potvrzuje, že sověti zničili zhruba 60-70% nejlepší německé armády. Takže tady se není o čem bavit. Vše ostatní jsou slinty staré mindy.

  • Jan Jinsky napsal:

   Vždyť to tady nikdo nepopírá

   • Justass napsal:

    To nepopírá, ale polemizuje, resp. trolluje s tím.
    Víme oč jde JJ - ne? Asi jste byl teď 3 dny na trollském školení. Páč jste nám tady (ne) chyběl.
    Výsledek školení: JJ se evidentně v trolských názorech umravnil. Nicméně mu bylo doporučeno pořídit si ještě jeden nick. To, že se nám tady z čista jasna zjevil Pravda vítězí a pracují v tandemu zcela jistě náhoda není. :-)

    • Jan Jinsky napsal:

     Justassi, tohle je už pokročilá paranoia. A nevím v čem troluju. jen jsem dal odkaz na článek. Nijak jsem sovětskou armada nekritizoval ani nezlehčoval její zásadní podíl na osvobození ČSR.

     Ten kdo tu troluje jsi spíš ty, na fakta kašleš a řešíš tady blbosti o školení apod. Musím říct, že mně to opět utvrzuje v názoru, že vám podobní se k moci nesmí dostat. Ne proto, že mají jiný názor než já, ale proto že jiný názor a dokonce ani fakta nejsou schopni připustit.

 17. Justass napsal:

  Ty nevíš - já vím. Ty se tady v diskusích zoufalče neustále domáháš faktů a důkazů. Sám přitom používáš faktů a důkazů
  mediálního mainstreamu, různých novodobých "historiků"a jiných přemalovávačů dějin. Proto říkám troll nepředkládá fakta a důkazy - ten trolluje. Musíš pochopit, resp. měl bys už konečně pochopit, že na tento web a jiné, jemu podobné, chodí diskutovat lidé, kteří toho mainstreamu už mají plné zuby a prostě mu nevěří a hledají pravdu na alternativních médiích. Takže pokud nepochopíš, že tady s těmi svými "fakty" a "důkazy" působíš trapně, tak do té doby tě zdejší diskutující budou za trolla považovat.

  • Jan Jinsky napsal:

   Jde diskutovat i bez oslovení zoufalče a podobných... A k faktům. Co je na tom souboru výše špatně? Jde to ověřit dokonce i v tisku z dob socialismu.
   Tím, jak odmítáte mainstream, jste u druhé zdi. A většinou baštíte i s chlupama ruskou propagandu. Nemyslím tím teď tento článek. Osvobození ČSR sovětskou armádou je jednoznačný fakt. Zrovna tak, jako bombardování fabrik USA a spol. A taky to bombardování Sověty. Nechápu, co je na tom za hrůzu si to přiznat.

   • Fakertaw napsal:

    Běž už do piče zmrde a zůstaň tam zas pěkně dlouho.

   • Justass napsal:

    martine: Já ho také tak beru. Nicméně nemusí tady zaplevelovat diskusi smetím. A také si nemůže myslet, že mu na to skáčem. Proto jsem mu napsal co jsem napsal. Jinak se s ním nebavím. Aby mu tak snadno nepřibývaly šekely. Už i admin ho před nedávnem nazval demagogem, takže ho už prokoukl kde kdo.

 18. martin bareš napsal:

  justassi: vezmi to tak, že Jinský je charakterová špína. Trolling je podle něj asi správná věc, a navíc prachy za něj mu nesmrděj. Sociálně potřebnej.
  Tuhle verbež izolujme a pamatujme si je. Učí nás akorát, jaké metody manipulace trollové používají a jak říkaš: oni se školí a metody mění a je to dobře, že my se taky učíme.
  Ať si píše co chce.

 19. jaris napsal:

  Vite co rekl kdysi davno W.A.Mozart? "Ach, kdyby tak lidi rozpoznali, jaka je sila v harmonii!" Nemyslel pritom na hudbu.
  Dnesni spolecnost je poradne rozladena. Skripe to temer vsude na svete jak rozladene housle. Bylo by hezke opet naladit spolecnost na 'komorni A'. V tehle tezke dobe je treba byt jednotni, protoze pouze v jednote je sila

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!