,,Spodina Afriky“? Co o uprchlících skrývá politika a média?

World Press Photo 2014 - General News Singles - 2nd PrizePatříte také mezi ty, kteří se domnívají, že uprchlíci k nám přicházejí bez jakéhokoliv plánu? Pak asi pravděpodobně neznáte obchodní model, který na africké imigranty tady v Evropě čeká. Existují totiž fakta, která stojí za pozornost. Ví se, že tajné služby znají převaděčské sítě ( viz: Geheimdienst). Mají čísla mobilních telefonů těch, kteří organizují plavbu z Afriky na evropské pobřeží. Jsou odposloucháváni a velmi přesně sledováni. Razie se konají jen příležitostně. Proč si to tedy necháme líbit? To je první důležitá otázka.

Druhá zní: Proč nově příchozí žadatelé o azyl u německých imigračních úřadů jsou tolerováni 18 měsíců oproti zákonem stanoveným pobytem na 3 měsíce?

Ještě zajímavější: Proč se nyní pro udělení povolení k pobytu na celostátní úrovni upouští od dřívější praxe dotazování se u bezpečnostních složek? Jinými slovy: Už se vůbec nezkoumá, zda do země přicházejí žadatelé o azyl již trestané kriminální živly nebo militantní islamisté. (viz: Land kommen). Co se tu odehrává v pozadí?
A proč diplomatický zástupce afrického státu Kongo v Organizaci spojených národů v Ženevě nazval migranty, kteří od jara 2011 proudí z čeného kontinentu do Evropy ,,spodinou Afriky?“. Dokonce námi ,,potencionálně“ vítané spoluobčany zcela otevřeně označil za ,,krysy.“

Diplomat OSN Serge Boret Bokwango má diplomatickou imunitu a v Evropě kvůli takovým poznámkám nemusí mít žádný strach z trestního stíhání. Říká, že se cítí ,,silný pocit hanby a hněvu vůči těmto africkým ,,imigrantům“, kteří se chovají jako krysy, které zamořují města.“

Je to ,,hromadný exodus odpadu do Evropy.“ Představte si, že by jednou německý nebo rakouský politik každý den v hromadných sdělovacích prostředcích označoval takové spoluobčany za ,,spodinu, odpad“ nebo ,,krysy“. Afričtí diplomaté něco takového o svých krajanech říkat mohou.

Abychom to shrnuli: Afričtí diplomaté hovoří o těch spoluobčanech, kteří se za pomoci převaděčů dostávají přes Středozemní moře, jako o ,,spodině Afriky.“ Naše zpravodajské služby jejich jména a plány znají, ale nic nedělají.

Nyní nezkoumáme žádné záznamy v trestním rejstříku nebo úmysly radikálních islamistů, ale každého do země vpustíme. Žadatele o azyl německé imigrační úřady tolerují po dobu 18-ti měsíců oproti předepsaným třem měsícům. Co je za tím? Něco tady nehraje.

Pohled do USA nám dává možnou odpověď. Ve vězeňském průmyslu pracují davy spoluobčanů za méně než v přepočtu 40 euro měsíčně. Jedno místo ve vězení v Německu stojí cca 107 euro, to ale platí daňový poplatník.

Když je zapotřebí levná otrocká práce pro vězeňský průmysl, pak žadatelé o azyl z Afriky přijdou vhod. Nakonec se také mají privatizovat německé věznice, podle amerického vzoru.

Americké společnosti, jako je Corrections Corporation of America (CCA) a Wackenhut Correction Corporation (WCC) se stále více otevírají mezinárodnímu trhu vězeňského průmyslu. V Německu jsou právní normy dosud proti privatizaci věznic.

Mnoho let již ale existuje první úspěšný pokus o ,,částečnou privatizaci“. Jedná se o JVA Hünfeld v Hessensku. A v Německu se nyní má zprivatizovat stále víc věznic, podle vzoru věznice JVA Hünfeld.

Německé sdělovací prostředky o těchto plánech dosud neinformovaly (viz: Pläne nicht berichtet). Stejně jako v bývalé NDR, se bude jednat o nějaký druh pracovního tábora. Vězni budou pracovat pro velké společnosti, jako levná pracovní síla hluboko pod minimální mzdu 8,50 euro za hodinu. A za méně než 40 eur měsíčně (!).

Za to by nepracovaly ani švadleny v Bangladéši. A aby se vězeňské průmyslové odvětví naplnilo, nechají se do země proudit zástupy těch, které afričtí diplomaté označují za ,,spodinu Afriky“.

Je to jen konspirační teorie nebo je to realita? Jednoduše vyčkejme. A rovněž vyčkejme, co se týká důvěry v naše politiky.

Ještě jedna poznámka: JVA Bremervörde bylo v roce 2012 již čtvrtým částečně privatizovaným nápravným zařízením v Německu. Jako první svého druhu, se na konci roku 2004 dostalo do provozu JVA Hünfeld (Hessen, Fulda). (zkratka JVA: http://de.wikipedia.org/wiki/Justizvollzugsanstalt)

Pak následuje Offenburg (Baden-Württemberg) a Burg (Sasko-Anhaltsko). V příštích několika měsících se má privatizovat nebo částečně privatizovat dalších 17 nápravných zařízení. Ve spolupráci s průmyslovými podniky se mají vytvořit pracoviště na plný úvazek.

Udo Ulfkotte

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/udo-ulfkotte/der-abschaum-afrikas-was-politik-und-medien-ueber-fluechtlingsstroeme-verschweigen.html
18 Komentářů k ,,Spodina Afriky“? Co o uprchlících skrývá politika a média?

 1. osud napsal:

  Určitě zajímavý pohled ,dnes jsem četl ještě jeden .
  A to ,že jde v 90% o muže od 18 do 35 let ,což představuje zdravou a silnou masu "vojáku/bojovníků" chcete-li .A tato masa jistě nebude mít problém bojovat (a za zájmy nové vlasti to jistě nebude !?! ).

  • martin bareš napsal:

   osude, dobrý komentář. Až se vyčerpají, či budou vytěženi vězeňstvím, půjdou bojovat tam kde dostanou nažrat a za každého uloveného či zabitého bude peníz.

  • kalisto napsal:

   ... vaše zdroje, naše síla ...

 2. prece napsal:

  Kdyby ti vězni aspoň pracovali na odškodnění obětí jejich zločinů, tak by to bylo v pořádku, ale aby je kasírovala státní reprezentace či jejich korporace? To je absurdní - ti nebyli ani trochu poškozeni.

 3. stefan goga napsal:

  Nacizmus jede na plnu paru. Lidi jsou pouze cisla. Spotreba bude obrovska. Otrokarska masinerie jede dal.

 4. Paul Durham napsal:

  On si snad ještě někdo myslí, že tzv. tajné služby slouží státům, ve kterých jsou instalovány ?

  • prece napsal:

   Nikoli - myslíme si, že státy slouží jim - těm tajným ,)
   A jinak mezi těmi uprchlíky (ne těmi potopenými, ale těmi, co projdou s tichým souhlasem či i aktivní pomocí tajných) se lehce schovají agenti z těchto jiných zemí vybraní a připravení v nich pro odeslání do jiných zemí či kontinentů. Prostě si je tam nějaké ty globální tajné služby (ano, včetně těch v Rusku - neexistuje rozdíl) vyberou mezi domorodci pro budoucí využití v jiné zemi (takže v té jiné zemi to pak může vypadat jako kriminalita působená imigranty...jenže jsou to povolaní agenti a další kulisy dopravené odtamtud, aby se vytvářelo zdání a nepadlo podezření, že to dělají ti "naši vlastní" tajní nám schválně a že je to v jejich samotném zájmu.)

   • proste napsal:

    Prostě rekruti od jinud pro využití našimi vlastními proti nám tady. Jakoby se jim nedostávalo dost spolupracovníků...i jinak. Asi už tajní nevědí co s nakradenými daněmi tak mají takové manýry - holt jsou přefinancovaní...a sami neprodukují. Kdyby museli být prospěšní ekonomicky a ne jen v podvodech, tak by na vytváření takových přiblblých plánů neměli čas!

 5. novapalo napsal:

  Ja to vidím ešte horšie ........
  Súhlasím s tým, že to robia zámerne. Ale ich zámer je destabilizovať západnú Európu, aby východiskom z rasových a náboženských nepokojov v EU bola nakoniec globálna západná vojna proti Rusku a nám ostatným Slovanom.
  USA robí všetko pre to, aby vojna v Európe určite bola. A teda už čo najskôr.
  Putin asi správne odhadol dátum takejto vojny. Rusko má byť kompletne prezbrojené do roku 2020. Takže to bude asi ten dátum tejto vojny.
  Je isté, že západné retardované obyvateľstvo bude musieť ísť do vojny, ak budú mať na svojom území desiatky miliónov moslimských teroristov.... Tak vo vojne ľahko vyriešia aj tento svoj problém. Pošlú ich bojovať proti Rusku a kto prežije, tak ho potom pošlú opäť na frontu až kým hrdinne nepadne. A tak USA chce vojnou v Európe medzi západnými islamistami a ruskými pravoslávnymi významne vyvraždiť obidvoch.
  Alebo nič z toho všetkého, čo tu je v tomto článku napísané a ani v komentároch nie je pravda!!!! Potom sme tiež v riadnej riti všetci, pretože západní duševní somári vôbec nevedia, čo robia a všetko ide voľne samospádom, bez regulácie dole kopcom. Je aj to možné, že sú skutočne vedúci činitelia západu totálni tupci?? Aj to je možné. Pretože demokracia je duševná choroba a ak všetci veria, že Cigán, ktorý nepracuje 20 rokov a len kradne je mne rovocenný, teda rovnoprávny a vo voľbách disponuje rovnakým počtom hlasom ako ja ??...... tak chcete nejaký iný jasnejší dôkaz, že demokrati sú blázni ??!!
  Alebo celý západ je duševne chorý? Nechápem, ako západ mohol niekedy veriť v demokratickú rovnostárku somarinu, že islam je len iná kultúra. A islam aj s kresťanmi vytvoria multikultúrnu spoločnosť. Asi je teda skôr pravda, že na západe všetkým preskakuje z demokracie už pomaly 100 rokov. A nepochopili ani dve svetové vojny, že obidve vznikli práve vďaka duševne chorým demokratickým predstavám o neexistujúcej rovnosti a rovnoprávnosti. Rovnoprávnosť a rovnocennosť nikdy nebude existovať a tak bude demokracia zničená opäť v ďalšej svetovej vojne. Ale to som si už istý, že túto vojne neprežije ani kresťanská viera a Vatikán. Čítajte P.P. Kysuckého.

  • osud napsal:

   NIC SE NEDĚJE JEN TAK .
   Jestli jste někdo četl Velkou šachovnici /Zbigniew Brzezinski.
   Doporučuji .
   Tak nemá cenu se dlouze rozepisovat. Vše je připraveno několik tahů dopředu.

   • Justass napsal:

    Četl jsem osude. Mnoho desítek let dopředu je tento plán připraven. Teď, co se děje, je nám předkládáno jako skoro nahodilý jev. Zasvěcení ovšem víme, že se jen naplňuje scénář plánu. Krvavého, nemilosrdného, zločinného. Už je na čase aby tzv: "bouchly saze" a masy ty plánovače zlikvidovaly jako divou zvěř.

    • Justass napsal:

     Doplnění: a Evropa v tom bohužel jede také. Kdyby nebyla podřízenou kolonií. Tak už vypravuje pravidelné lodní linky do USA, VB, odplouvající od jejich břehů denně a lifruje ty uprchlíky autorům toho marasmu, který oni sami způsobili.

  • Kysucký rabín napsal:

   Či prežijú kresťania, či Petrov stolec, o tom rozhoduje Najvyšší!

   Aha, zabudol som, že, ó "pán Kysucký" je pre vás ešte viac...

 6. Človek napsal:

  Kolko protestov bolo proti pristahovalcom napriklad v nemecku a vlada to vsetko ignoruje. A ked ze to vlady ignoruju asi im to vyhovuje. A ked ze im to vyhovuje asi maju z toho zisk. Zisk z pristahovalcov nema jednoduchy lud, ale niektori urcite. A tych pristahovalcov sa da pouzit roznym manevrom. Myslim si, ze maju siroke uplatnenie ako v
  polike, ekonomike a tiez ako bojovnici zapadu. Daju sa pouzit na zastrasovanie domaceho obyvatelstva, na sirenie drog, alebo ako lacna pracovna sila a vela inych veci. Tak ze s tym asi my nic nenarobime. A inak revolucia sa tazko robi zo spodu, ked to nepodporuje niekto z vrchu. Kde su peniaze tam je pravo. Dobry den prajem.

 7. Petr napsal:

  Ještě se tady zapomíná, že IQ afričanů je mezi 70-80 a je z 80 procent dědičné. Například v Egyptě stavěli pyramidy běloši - http://marchofthetitans.com/nordic-desert-empire-ancient-egypt/
  postupně si na práci vzali černochy, rasy se promíchali a můžeme vidět na vlastní oči, co se stalo s vyspělou egyptskou společností, genofond byl zlikvidován. Úplně stejná situace čeká Evropu. Až půjde do tuhého, tak spousty chytrých lidí emigrují do USA a v Evropě zůstane spodina.

  • Justass napsal:

   No s těmi geny Afričanů a obzvláště pak s jejich IQ bych byl hodně opatrný. Tedy když uvážíme, že celosvětová populace z Afriky pochází, resp. přišla. Tak i ty Péťo, resp. tvůj pra - pra- pra- pra x X děd a bába. To, že ty původní Afričany, ti co vybledli, posléze zotročili, zkolonizovali a drželi na skoro nulové civilizační úrovni, není vina těch tmavých Afričanů, ale těch vybledlých.

  • Dan napsal:

   No dobry, Petjo, ty by si take potreboval trochu primichat trochu toho rozumu, debile, aby se rasy trochu namichaly.

 8. jaris napsal:

  Petre, do USA???? Tam je 95% pitomcu. Materialisticka spolecnost. Ty geny kovboju a gangsteru v nich dodnes ziji. Agresivita, kterou jsem kdysi povazovala za zdrave sebevedomi, je jim prirozena. Jsou to vesmes krupani. Evropskou uhlazenost vidi jako slabost. No a tu smetanku 'inteligence' vidime v americke vlade.
  A co se tyce nechtene emigrace, ta je take podporovana zidy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!