Nevkládejte tématicky nesouvisející komentáře, budou smazány

Vážení čtenáři, nemám tušení, jaké myšlenkové pochody stojí za tím, když k nějakému článku vložíte komentář o nějakém tématu, které s dotyčným článkem vůbec nesouvisí. Je to bezohledné a vytváří to akorát zmatek. Pokud na takové komentáře narazím, budu je mazat, abyste se naučili kultuře diskuze.

 
41 Komentářů k Nevkládejte tématicky nesouvisející komentáře, budou smazány

 1. Jan Jinsky napsal:

  Admine, souhlasím. A ještě bych to rozšířil na mazání příspěvků typu toho, který dal pod článek pana Kašuky nick Libor o černoších - je to jen ostuda pro tento web.

  • admin napsal:

   taky už jsem si toho všiml a v tomto zřejmě výjimečně budu souhlasit

   • Jan Jinsky napsal:

    :) Je mi jasné, že se většinou shodneme, že se neshodneme. Ale to už je život.

    • Fakertaw napsal:

     Neshodneme se nenej co se týče negrů a Židů a tímto bych chtěl p. Korála požádat a trvalé zablokování IP adresy nicku Jan Jinsky. Děkuji

     • Jan Jinsky napsal:

      Pokud jsem to správně pochopil, tak se budou blokovat příspěvky, které se nevztahují k tématu. Nikoli odlišné názory.

     • francek napsal:

      a gestapo bolševicke začina cenzura už i tady

     • Marie napsal:

      Fakertaw: Ja jsem tady kratce a uz mne nekdo oznacil za Jinskeho, ktereho jsem nikdy necetla a dokonce mne nazval k....Presto jsem proti jakekoliv cenzure, pokladam ji za omezovani svobody. Sice je receno, ze mazat se bude jen to, co nesouvisi s tematem. Ovsem, kde jsou ty hranice (?) a nemyslim si, ze je az tak jednoduche je stanovit.
      Uvedu priklad: Jsem bez vyznani, ale jsem proti demonizaci muslimu a vyvolavani nenavisti vuci nim. Krestane pro mne nejsou o nic lepsi, naopak vetsi pokrytci a v cele krestanu jsou stejne zidi, viz Duka nebo I papez Frantisek. A kdyz to zduvodnuji, tak se dostanu k zidum, protoze oni jsou autory techto nabozenskych vymyslu. Takze jsem automaticky mimo tema? Ono totiz vse souvisi se vsim. Co se tyka prispevatelu, kteri jsem chodi ( mozna za penize) rozbijet diskuzi napadanim diskuteru, tak s temi prece neni potreba ztracet cas! Jednoduse je ignorujte a je to. Neni lepsiho trestu pro ne. Tim, ze na ne zareagujete, jim udelate radost, ze vas nastvali. Tak toho by se ode mne nedockal ani jeden. A kdyz se nekde nemaze ( to mne sem prave prilakalo), clovek ma moznost si udelat obrazek o stavu jidasu ci naivu na "ceskych tocich". A co potom, kdyz cast prispevku je k tematu a kousek v nem neni? Smaze ho admin nebo ne. Je to proste pro mne, osobu, ktera se vzdy citila svobodna a rikala za socialism nebo take v USA vzdycky to, co si mysli a stala si za tim bez ohledu na to, ze me chteli I zabit a vyhaneli mne. Ja jsem zvedava, kdy u nas dojde k tomu, ze bude zrizeno ministerstvo pravdy... po vzoru Ukrajiny, kde vladnou totalni dementi a bohuzel zide. Taky jsem zvedava, kdy uz konecne se bude mluvit adresne o tech, kdo nici tuto planetu a honi se za svetovladou. Porad se totiz schovavaji za vlady zemi. Napr. neni to USA, kdo chce ovladnout svet, ale sionisti, kteri uz davno USA ovladaji, totez napr. s Tureckem, nebo Saudskou Arabii. Jsme uz ve valce a bylo by dobre, aby si lide zacali vsimat, co delaji jeho soused, co jsou zac a pro koho pracuji. Proc? Staci se podivat na Ukrajinu a bude vam to jasne. Jde o valku genocidni, kdy se lide maji likvidovat mezi sebou, jak si sioni naplanovali, a je to tak. Tvrdim, ze diktat o povinnem rozdelovani imigrantu je toho dukazem. Cpou do zemi EU kriminalniky, kteri nas budou za nase penize vrazdit. Takze kdyz nekdo k tomuto prinese nejaky poznatek a napise ho u clanku, jehoz tematem urpchlici nejsou, proc by to melo vadit? Ne to nejvaznejsi vec dneska a skutecne jde o zivot...

    • Fakertaw napsal:

     Kromě blokování nevhodných příspěvků by stálo za vážnou úvahu i trvalé blokování nevhodných lidí s pro USkolaborantským viděním světa. Mají dost možností vyžití a vypsání se na svých pro USisraelských kolaborantských serverech typu iDnes,iHned, Novinky, Echo24 a další...a že jich je jak much.

     • Josef Švejk napsal:

      Blokovat navrhovatele blokování "nevhodných" lidí by přineslo více užitku!

     • Fakertaw napsal:

      Klidně Švejku, mě je to jedno. Píšu už jen sporadicky a spíše připravuji psyché na horkou válku.. Baloun

     • Vesna napsal:

      Ale blokovať ľudí za iný resp. opačný názor, to by potom bola cenzúra ako vyšitá!

  • ...jasně, jen CO DĚLAT ? Tedy jak poznáté, že se ONI naučili kulkuře (čí?) ... bít či nebýt ? napsal:

   .....

 2. Contumax napsal:

  Souhlas...!!!

 3. Žabák napsal:

  Ne vždycky je příspěvek mimo špatně. Pokud např: skončí Minský dohody a znovu začnou intenzivní boje a není tu žádný článek, který se k tomu vztahuje, přesto někdo pošle odkaz. Tak je to sice mimo, ale je to důležitá informace, která by se mazat neměla.

 4. Václav Vezsenyi napsal:

  Opravdu mám brát vážně slova Jéníka K. , a pak vidět jak někdo píše AFROAMERIČAN jako nadávku a o víře ani mluviti nebudu. O čem bych ale rád mluvil je toto. Jak mám brát VÁŽNĚ někoho kdo si hraje na EDITORA a pak skloňuje tak že mu s diskuse vyleze diskuZe. Ano obojí je možné avšak obojí je něco jiného. To je asi tak jako o organiZací či organiSací kde organizovat znamená uměle pořádat kdežto organisace čili živelnost je také o něčem jiném že. Ale pokud si dotyčný není schopen uvědomit ani tyto niance jak potom chce něco sdělit či snad EDITOVAT!!! Asi je čas to zde CELÉ SHODIT. Vždyť původní tvorba NULA, a dělat vám FAME u zkopírovaných článků??? Že se Jendo nestydíš, co vědomé SVĚDOMÍ??? Esi ty kluku si na sebe nešiješ BIČ!!! V.

 5. Lex DRUID napsal:

  O.K. Tak maž. A až u toho prvního kroku k cenzuře budeš, tak nezapomeň mazat nick Jan Jinsky, který tady dlouhodobě nevkládá přínosné příspěvky k tématu, ale masturbuje svoje ego napadáním právě těch odlišných názorů, kterými se sám tak rád ohání, viz výše. Není vyjímkou vidět, jak pod některými články zabere 3/4 diskuse svými příspěvky nikoli k tématu, ale ve kterých se podle vzoru mainstreamu snaží zesměšňovat autory právě těch "odlišných" názorů, protože v ČT to říkali jinak. NWOO je podle jeho vyjádření proruský web se zanedbatelným významem šířící kremelskou propagandu. Tomu co tady Jan Jinsky předvádí se říká flaming a některé hlídané weby takové flamery jako nick Jan Jinsky skutečně mažou.
  Z Wiki:
  "Průvodním znakem flamewaru je obvykle řádový nárůst počtu příspěvků, což obvykle obtěžuje účastníky, kteří se hádky neúčastní. I proto mohou být flamewary v internetových komunitách vnímané dosti negativně. Ryzí flamewar se vyznačuje zvláštním účelem zasílaných příspěvků – cílem je protivníka nikoli přesvědčit, ale porazit, případně naštvat. Námětem flamewaru může být v podstatě cokoli – pro příspěvky, které v dané komunitě téměř jistě musí vyvolat prudkou reakci, se někdy užívá označení flamebait. Obvyklým případem je příspěvek antagonistický k zaměření komunity. Průvodním rysem takové flamewar bývá zhoršení sociálních vztahů v komunitě."
  Na kolik příspěvky nicku Jan Jinsky a jejich vyznění v této komunitě odpovídají výše uvedené definici, ať si každý zhodnotí sám.
  Souhlasím se Žabákem a jen si dovolím krátce upozornit, že mazání příspěvků, které se sice zdánlivě nevztahují přímo k tématu článku, může být z hlediska dlouhodobého společenského zájmu kontraproduktivní, neboť tímto způsobem projevený osobní politický či společenský názor přispěvatele podaný formou, která jasně neodporuje zákonu, vypovídá o mínění, pocitech a názorech té části společnosti, která právě z důvodu odlišnosti od hlavního proudu účelově společensko-názorotvorné propagandy mainstreamu v něm nedostane žádný prostor a tím se de facto falšuje skutečný názorový stav společnosti. Uvedu příklad: Debaty pod články, kde převládají názory vyznívající pro vlastníka média a jeho zájmy jsou vystavovány a archivovány na internetu. Debaty, kde se pro předkládanou propagandu vyskytne nebezpečně velký počet nesouhlasných komentářů jsou uzavírány, mazány a v případě dopředného předpokladu nesouhlasu či nevole čtenářů nejsou tyto vůbec otevřeny. Plná huba demokracie a svobody projevu, ale to co se nám nehodí nezveřejníme nebo rovnou smažeme. Je to cenzura, nebo není? Kam se dostaneme tady?
  P.S.
  Zákon o zodpovědnosti a trestním postihu internetových serverů a jejich majitelů či provozovatelů za názory na nich publikovaných a zveřejněných názorů čtenářů snad ještě nebyl přijat a teprve se připravuje. V boji proti takové zvůli by se hlas lidí, kteří si občas vyventilují svůj názor na příslušníky netolerantního a rasistického náboženství, které má za svůj po stovky let deklarovaný cíl světovládu pomocí finančního zotročení společnosti, mohl hodit. Židi nejsou žádná rasa, nelze tudíž tímto jakkoli argumentovat ať se oni sami i jejich kalousci o to sebevíc snaží. Naopak Negr rasa je a jedná se o odborný, dříve běžný výraz pro černou rasu, který u nás a ani jinde ve světě není zakázaný. Alespoň zatím. To, že se v USA od 60. let a Malcolma Littla alias Malcolma X podrobují diktátu menšin a zavedli pozitivní diskriminaci je jejich problém. Vzhledem k tomu, že jsme si od nich nechali implantovat prokazatelně dysfunkční a pro naši po tisíce let se vyvíjející společnost zhoubnou ideu multikulturalismu, to už ale začíná být problém i náš. Mazání příspěvků na podobné jevy upozorňující je z naší společnosti neodstraní, ba právě naopak je to vítr na větrný mlýn pohánějící hlásnou troubu mainstreamu a jeho zadavatelů. Jako bych je slyšel: "Přijali jsme rozhodnutí /doplňte cokoli - třeba církevní restituce, adopci dětí manželským párem homosexuálů, snížení mezd a důchodů, amnestie zločinců, vyhlášení války Rusku.../ s čistým vědomím a svědomím, vždyť proti tomu přece nikdo neprotestoval (ano, do parlamentu mezi sebe nikoho předem neprověřeného nepustí) a ani pod články v diskusích a komentářích žádná stopa po nějakém nesouhlasu. Máme přece demo a svobodu projevu, tak kdyby někdo nesouhlasil, musela by po tom být alespoň na internetu nějaká stopa, nééé?"
  Tohle chceme? Už jsme k tomu nakročili. Protože přesně takhle to dopadne, než v kulisách potěmkinovské demokracie námi zvolení zástupci korporací a cizích mocností v nějakém tom zrychleném řízení české Poslanecké sněmovny, bez povšimnutí a za mlčení mainstreamu přijmou připravovaný zákon o regulaci internetu a zavřou nám huby úplně.

  • Dušan napsal:

   Súhlas!

  • Žabák napsal:

   Lexi, napsals to dobře a nemám co dodat. O tom trollovi sem chtěl napsat to samý, ale vykašlal sem se na to, protože on hned naskočí jak ratlík a stejně ho tu už všichni znaj. Najděte si definici trollingu a sedí to jak prdel na nočník.

   • Jan Jinsky napsal:

    Koukám, že ani psát nemusím a stejně si vystačíte s tématem Jinský... Většinou reaguju k tématu a mám taky většinou jiný názor.
    Buď chcete mít jen souhlasné mručení a nebo různé názory. Já jsem spíš pro to druhé.

    • jinska napsal:

     Jinský, tys tu zatím ukázal, že žádný názor nemáš a jediné o co ti jde je výše podrobně popsané.

    • harp (plán) napsal:

     ... tak navrhni "ty druhé" ať je o co hrát ... pěkně si se upsal a teď nevíš kudy kam ... trn z packy ... já vůl!

  • jinska napsal:

   Také naprostý souhlas.

  • Borek napsal:

   A mazat by se měli i příspěvky od grafomanů, kteří se nedokážou stručně a jasně vyjádřit ale mají chorobnou potřebu vkládat sto a více řádkové elaboráty. Kdo má potom ty rozumy luštit?

  • Marie napsal:

   Jak pisi vyse...zridi ministerstvo pravdy jako na Ukrajine..

 6. Rudolf napsal:

  Jestli to je myšleno tak, jak je napsáno, tak nesouhlasím. Formou diskuse se také předávají důležité informace a odkazy, které nesouvisejí s článkem a mazání tohoto se zařadíte na úroveň hlavního proudu. Zamezení tohoto šíření informací, si myslím, je pod úroveň dosavadního nwoo.

  Nebo vás koupil Andrej?

  • admin napsal:

   na předávání důležitých odkazů bude zvláštní prostor - samostatné diskuzní forum o všem možném

   • Rudolf napsal:

    Nebuďte upjatý. Jestli chcete být k něčemu (chápej nwoo) tak se podívejte jinam, jak to tam funguje. Samostatné diskusní fórum "o všem možném" bude tlachárna, kam časem budou chodit jen trolové, fízli a zoufalci.

    Ještě raději pouvažujte. Jestli chcete někoho "učit kultuře diskuse" tak by bylo dobré, aby jste se sami naučili umění respektování svobody druhých. Pokud s tím máte problém, jste na nejlepší cestě následovat aktualne, seznam, idnes a dnes už dokonce i ac24

 7. weissbach napsal:

  Diskuze by se neměla rozbředávat do zbytečných hádek a nekonečných disputací mimo téma. Viz např. Václav Vezsenyi!

 8. vlad napsal:

  Ty zmetku Jindský.....dej názor. Budu oponovat vole

 9. Jan Jinsky napsal:

  Pane Korál, omlouvám se, ale vypadá to, že jsem vzbudil opět vášně. Jinak souhlasím s názorem Rudolfa a weissbacha. Asi by se to mazání mělo posuzovat případ od případu.

  • absurdita nakonec ... napsal:

   ...co třeba třikrát a dost ... Tiamat ... to jen jako téma ... to je k neunesení ...

  • oni Zajdové jsouděsný měkoty ... napsal:

   ... kluci, tady už není o co hrát... absurdní... serpenta ... šoa

 10. Robo napsal:

  Občas mám pochyby o niektorých autoroch (ako keď sem Miro Pavlicek píše články prevzaté z médií typu NYT), na nwoo sa mi vyplatí ale chodiť hlavne vďaka autorom typu VlaBi.
  Ibaže...Všetko súvisí so všetkým a keď mi, pán Korál raz-dvakrát zmažete príspevok kvôli tomu, že popriete, čo je napísané na začiatku tohoto súvetia, VlaBi (a iných) a jej články si nájdem inde.
  Podobných prípadov by ste mal asi hodne. Chcem veriť, že to nieje vo Vašom záujme.
  Neznesiem, aby ste tu miesto mojich (hovorím za seba) nechal príspevky nejakých trollov typu náš šašek JJ len preto, že SA TVÁRI, že sa vyjadruje občas k veci. Kino tu hrať nemienim, na to už som príliš málo v hypnóze..

 11. weissbach napsal:

  Problém většiny lidí spočívá v tom, že považují svět za černobílý, přičemž mají dojem, že jejich informační potenciál je opravňuje považovat za pravdu právě ten svůj názor. Bohužel většinou prefabrikovaný.

 12. Thovt napsal:

  Dobrej nápad. A ještě bych tu zavedl povinné oslovení "soudruhu/soudružko"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!