„Chirurg“: Polská vláda se zahnala do krysí díry

1012918783Tak zhodnotil situaci pro server ukrajina.ru prezident motoklubu „Noční vlci“ Aleksandr Zaldostanov („Chirurg). „Faktem je že nás podporují obyvatelé Polska. A nejen běžní obyvatelé, 30.000 motocyklistů nám jednohlasně vyjádřilo svoji solidaritu a podporu. Jsou připraveni projet naši trasu bez ohledu na to, co říká vláda Polska, i pokud by jim v tom bránila,“ – řekl.

Podle slov prezidenta motoklubu tato iniciativa není výletem motocyklistů, ale evropskou jízdou po památných místech:

1012918544

„Polské orgány nechaly vojáky obklíčit hřbitov rudoarmějců, a dokonce tam postavily dva kolové obrněné transportéry. Tím se vláda Polska zahnala do krysí díry. Jsou připraveni udělat šílené věci, jen aby tomu zabránili, za což je odsuzuje vlastní národ.“

„Chirurg“ vyprávěl, že v Polsku vymýšlejí pro odmítnutí jízdy motorkářů neexistující důvody. Tvrdí, že „Noční vlci“ údajně neohlásili cíl cesty.

„Poukazují na to, že jsme nespecifikovali účel cesty. Přitom jsme přes naše ministerstvo zahraničí nejen napsali účel cesty, ale připojili jsme i podrobný plán jízdy, návštěvy památníků a časy těchto návštěv. Ale oni stále šíří totéž – že jsme neobjasnili účel cesty. Nechtěli jsme se propagovat, svou cestou jsme nechtěli šířit hysterii, chtěli jsme to udělat. Nemáme žádného tiskového mluvčího ani žádné prohlášení. Hysterie byla vyprovokována právě jimi, aby nám zabránili tuto ušlechtilou misi vykonat,“ – říká Aleksandr Zaldostanov.

A je třeba říci, že polská vláda dosáhla přesně opačného výsledku.

„Lidé jsou připraveni už jet sami, místo nás, a žádné vojenské operace je od toho neodradí,“ – doplnil „Chirurg“.

Připomeňme, že účastníkům motocyklové jízdy Moskva – Berlín věnované uctění 70. výročí Vítězství, byl zakázán vjezd na území Polska. Ruské ministerstvo zahraničí požádalo o vysvětlení příčiny zákazu. Avšak polští motorkáři přijali rozhodnutí – když to není povoleno „Nočním vlkům“, převezmou štafetu a v jejich jízdě budou pokračovat sami a položí květiny a zapálí svíčky v těch městech a u těch památníků, kde to plánovali udělat jejich ruští kolegové.

Zdroj: http://www.ukraina.ru/news/20150429/1012918374.html
46 Komentářů k „Chirurg“: Polská vláda se zahnala do krysí díry

 1. hel napsal:

  :-) nemohli nočním vlkům udělat lepší reklamu než těmito stupidními zákazy….ale oni jsou kluci nesmírně šikovní a už jsou v čechách a na slovensku, prý přijeli přes maďarsko…viz článek na novinky.cz ;-)..fandím jim!

 2. martin bareš napsal:

  správní chlapi (na rozdíl od těch politickej cucáků po Evropě a za oceánem.)

 3. Adolf Balík napsal:

  Kdo by kdy slyšel, že by ve svobodné zemi mohl být rozruch kvůli skupince turistů? Pokud je, tak taková země moc svobodná není a oni ji provokují k tomu, aby svou pravou ne moc svobodomyslnou barvu přiznala.

 4. Jarek* napsal:

  Ti kluci jsou zlatí. Rozumnější motorkáře jsem neviděl. Smekám před nimi a závěj vymetám. Luxusní akce. Ty stupidní válečnické debílky v Evropě zesměšnili tím nejlepším způsobem. Každý se projevil a to je účelem celé akce.

 5. SilentPysk napsal:

  To, co předvedli Poláci na hranicích, je jenom ukázka toho, kam až může dospět demokracie po kapitalisticku… Tragické je (u Poláků, ale i u nás), že vláda nereprezentuje většinový názor obyvatelstva, ale projevuje vlezdoprdelkovský přístup k EU-USA! Hanba jim!

 6. Josef Švejk napsal:

  Tak jak naši drazí motorkáři? Možná by stálo za to udělat něco rozumnějšího, než hrdinně čoudit pneumatikami při malování čar po asfaltu. V Polsku se jich našlo 30 000 spravedlivých, kolik jich máme u nás? Nebo budete raději fasovat červené kartičky na US ambasádě?

 7. RT napsal:

  Skupina motorkářů by měla dorazit do Brna v sobotu 2. května kolem 12 hodin na čestné pohřebiště rudoarmějců na Ústředním hřbitově, odtud plánovali pokračovat do Vídně.

  http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=31075

 8. Raďas napsal:

  Nevíte někdo jaký mají harmonogram průjezdu ČR ?
  Je nás víc, co by jsme je šli určitě pozdravit …

 9. vlad napsal:

  Tak nějak nevím…ale Nočním Vlkům fandím. I když je dnes naše ČTv nazývá „GANGEM“. Hmmmm asi je to gang, ale gang s kterým JÁ sohlasím. Fandím jim, pokud jsou to kluci nezávislí a nevadí mi vůbec jestli fandí Putinovi nebo Obamovi. Kdybych mohl připojím se k nim. Dnes se přepisuje historie. Kdo to nevidí nepochopí. Já zůstanu na svém…osvobodila náš Rudá armáda (i se spojenci). Těch mladejch ruských (ukrajinských, rumunských…atd atd) tady zemřelo hodně. Čece já bych nechtěl zemřít pět dní před koncdem války. A ty kluci zemřeli. Sakráááááá ….komu vadí Noční vlci???????????????????

 10. vlad napsal:

  Myslím, že to vadí těm sviním jako je Bartuška a Jinský. Jsou to svině fašistické. Bartuška se už odhalil a ten hajzl troll Jinský? Je to stejná svině fašistická. Tak. Bohužel, některí z nás to ještě nechápou. I ta svině Jinský by rád zabíjel, jen v této republice to ještě tak úplně nejde. Ale chtěl by: Je s něma….zabíjet lidi, kteří mají jiný názor. To měli i komouši, ale nikdy ne tak vyhraněně jako Jinský a Bartuška. Debile Jiský zdůvodni to??? Šmejde

 11. Vinopalník napsal:

  Takto to má mnohem silnější dopad, než si Evropa představovala. Ale můžeme být vděčni za to, že se Evropa demaskovala definitivně. To by měla být také odpověď na stav demokracie evropské vládnoucí „elity“. Z původně jen neškodného činu se stává symbol. A symboly zkuste umlčet …

 12. Karel Vázler napsal:

  Zveřejněte si, co chcete. Já se těch srá…. kolaborantských nebojím. Jsem bohudík členem NW a za ruské kolegy do Berlína pojedu. Věřím, že se najdou i čestní a vlastenečtí motorkáři u nás a pojedou místo ruských kolegů. Když ne, zavezu Harleye do práglu na Kon´´ský rynk a zapálím ho. Zapalovat sebe nebudu. Pro takové sráče nebudu umírat jako Jan Palach. Věřím, že kdyby se dožil dnešních dnů, změnil by názor a mohl žít. Škoda.

 13. Jan Jinsky napsal:

  k motorkářům. Přijde mi pitomost zakazovat ten průjezd. Pokud mají víza, tak nevidím důvod je nepustit do země.
  Udělala se okolo toho obrovská aféra. Prostě, pokud splňují podmínky pro vstup do Schengenského prostoru, tak ať jedou.

  • martin bareš napsal:

   už tady ty blbečku neotravuj s nějakým šengenským prostorem ouřadama z bruselu a dalšími čurákovinami.

   Jinak se to nedá nazvat.

   Ještě poplkej něco o demokracii, svobodě, pošli nás na exkurzi do KLDR a bude to úplný.

  • vlad napsal:

   Honzyku jsi debil….běž vítat americké vojska…..vole

   • Jan Jinsky napsal:

    Kluci ušatí, nesnášenliví. Vždyť jsem jen napsal, že proti těm motorkářům nic nemám :) Tohle už se dá klasifikovat jako alergie.
    A víza mít musí, zrovna tak, jako my, když jedeme do Ruska. Co je na tomhle špatně fakt nechápu.

    • Contumax napsal:

     J.J.

     Správně hádáš : ALERGIE …

     • Justass napsal:

      JJ nechápe – bude to asi tím, že je nechápavý, což je mírnější výraz pro debilitu. :-)

    • Jan Jinsky napsal:

     Chapu. Ale nechapu vasi zapsklou nenavist a neschopnost diskutovat. Proste sem chodite nadavat.

     • Justass napsal:

      Nechápete trolle – už vám tady x krát opakuji, že s trollem diskutovat nelze – ten prostě jen trolluje, papouškujíc názory meinstreamu a ostatních přemalovávačů dějin. A na to zde nikdo není zvědavý. Sem si chodí lidé vyměňovat názory právě na tu špínu, kterou trolle tady stále a dokola propagujete a myslíte si, že argumentujete.
      Kapito?

      Lépe by bylo chodit na diskuze na weby, ,kde se scházejí tobě rovní. Tam můžete onanovat v kruhu.
      Tady tě nikdo nebere – to už si snad dávno poznal.
      Pokud ne, tak jsi opravu natvrdlý. Pokud ano tak jsi opravdu troll. Poněvadž za „bé“ je správně, tak příště na shledanou, ale to už budu výše uváděné jen kopírovat – za víc nestojíš. :-)

     • Jan Jinsky napsal:

      Takže vás podle vaší logiky ruším v onanii?

      A k tématu. Napsal jsem, že mi motorkáři nevadí a pokud mají platné vízum, ať jedou. Nebo máte jiný názor?

  • teta běta napsal:

   … tak vidíte … vždyť zítra je První Máj, Lásky čas … držme palce Nočním vlků … a pro Boha nehádejme se …

 14. bibi napsal:

  На данный момент удалось прорваться через все «посты» двум группам Ночных Волков.
  Первая группа в данный момент после посещения Освенцима едет к мемориалу на горе Славин (Братислава). Далее их маршрут в Брно, где планируется посещение места захоронения более 3000 красноармейцев.
  Вторая группа сейчас находится в Будапеште. Два активных представителя НВ сейчас движутся в сторону кладбища в Керепеши, одно из крупнейших мест захоронения советских солдат. НВ уже сегодня, во второй половине дня, вручит послание от орловских и тульских ветеранов местным ветеранам. Это будут копии обращений. Оригиналы находятся у первой группы. Точка встречи групп — Братислава.
  В самое ближайшее время установиться связь с третьей группой — балканской. Все ждем новостей!
  Метки: Братислава, Будапешт, Мотопробег, Ночные Волки

 15. kritik napsal:

  podporujem nočných vlkov- motorkárov.

 16. kritik napsal:

  Podporujme – ruských motorkárov.

 17. petr366 napsal:

  Myslím,že jízda splnila svůj cíl.Otevřela mnohým lidem v Evropě oči.Uviděli názorně v jakéto ,že demokracii a svobodě žijeme.

 18. Contumax napsal:

  Pán Bůh je s nimi a i s námi…!!!

 19. Berkowitz napsal:

  Noční vlci jsou již u nás. Skrytě jezdí po lesních cestách, jako důkaz jedno foto :
  http://1url.cz/rvPJ

 20. Boyar napsal:

  Každá země, kde se moc mluví o svobodě
  je podezřelá,
  tam, kde se furt musí vyřvávat:
  My jsme národ,
  my jsme národ svobodnejch lidí,
  tam se chce mermomocí schovat fakt,
  že se svobodou je to tam pod psa

  Hopsa hejsa pryč jsou můry,

  co nám nedávaly spát,

  schváleni jsme byli shůry,

  Míša je náš kama rád.

  Teď jsme zase pevně v sedle,
  kdo by nám chtěl židle brát,
  ten je vedle jak ta jedle,

  Míša je náš kamarád.
  Můžeš nadál směle křičet,
  my jsme národ, my jsme stát,
  chartu pošlem do prdele,
  Míša je náš kamarád.

 21. solim napsal:

  Neostáva mi nič iné,ako zreparovať moju Kawu GPZ 1100UT,alebo Yamu XV 750 SE -chudiatka majú cez 30 rokov-a osobne spoznať Tých užasných ľudí ktorí pomohli vypáliť rybník amíkom a ich ukrajinskym fašistickým šaškom-KRYM.Majú môj neskonalý obdiv.Ďakujem tým predajným poľským hajzlom že grátis VLKOM spravili reklamu akú za peniaze nekúpiš.

  • ok napsal:

   Nejen polskách šášům, ale i našim, hlavně presstitutům a dalším vydlabaným voličům slintajícího Šajzenberga a spol. :))

 22. Ivan napsal:

  Dufam, ze na ich privitani v Bratislave pridu desattisice ludi a budu ich vitat zborovym: Da zdravstvujet Rassija…! Bratia…! Druzja…! a podobne.

  A je hanbou polskych statnikov, ze narobili tolko humbuku. Aj slovenskych 75 tzv. osobnosti sa moze hanbit, ked vyzyvali statnych predstavitelov, aby prechodu zabranili…, lebo vraj sa mozu infiltrovat ako ruski agenti…!

  K tomu pripominam, ze najznamejsim ruskym motorkarom v nasich dejinach je zrejme George Mesezhnikoff, ktory na Slovensko z Ruska dorazil ako prvy agent a hned sa infiltroval do Sebejsko-Butorovsko-Schutzovsko-Hribovsko-Samsonovsko…, atd, cudzej agentury…!!!

  Ale 75-tka akosi zamlkla…, asi prave v Pezinku na Cajle absolvuju liecbu studenou a striedavo este studensou vodou v zamrezovanej kupelke…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!