Noční Vlci ve Vídni: A teď se jede do Německa

Ночные_Волки_1-620x330Dvacet ruských motorkářů zvládlo dojet do Vídně. Do Rakouska nemají vjezd zákázaný. V Německu, Polsku a v části Pobaltí existují obavy o veřejnou bezpečnost. Nesmíme zapomenout na minulost. Při pohledu do budoucna moudře odložit nepřátelství. Motorkáři, kteří pokládají věnce u pomníků, by se neměli politicky démonizovat.

Musíme média hlavního proudu ještě jednou zkritizovat. Opět zaujímají jasné pozice a neinformují neutrálně. Mluví se nacionalistických přátelích V. Putina, kteří demokracii neberou příliš vážně. Rovněž o motorkářích, kteří mají blízko ke Kremlu a ctí Stalina (Poznámka: obdivovatelé Stalina existují také na rakouské politické mapě). Ve jménu Boha jsou tu jen motorkáři, kteří se historii postavili, vzdali čest mnoha mrtvým vojákům a položili věnce. Nic víc, nic méně. Očerňování motorkářů je prostě nechutné. To je také důvod, proč je lidé tak vřele vítají. Teď zůstala jen jedna otázka. Kde byla mainstremová média, když nacionalisté zmasakrovali v Oděse demonstranty v domě odborů?

Nikdo Noční vlky nezastaví

Oni prostě nejsou k zastavení. My jsme to vlastně ani nečekali. Jedno staré přísloví říká, že ,,všechny cesty vedou do Říma“. I když konečným cílem je Berlín, jedou nyní Noční vlci přes Bratislavu do Vídně, kde je přivítalo několik stovek diváků. Platné zákony byly dodrženy, proto policie neměla žádný důvod k zásahu. Jak řekl mluvčí policie, schengenské vízum je platné pro všechny státy Schengenu. Svoboda cestování (s vízem) platí po určitou dobu, jak to ustanovují podmínky schengenské smlouvy.

Kdo je rozumný, nemůže hrstce motorkářů zakázat položit věnec u pomníku. Kdo něco takového zakazuje, současně odhaluje svoje pojetí (spíš nepochopení) demokracie. A to co sám nemá, je v EU vidět stále víc a víc. To nemá nic společného se svobodou. Podívejme se hlouběji do nitra eurokracie. Jak řekl Jürgen Elsässer na informačním setkání ve Vídni: ,, USA a EU ženou Evropu do války s Ruskem“ (viz: Russland). Pokojní ruští motorkáři jsou na hranici EU odmítaní, ale radikálním islamistům se poskytuje azylu a péče, z různých sociálních fondů. To jsou věci, které jsou znepokojivé.

V každém případě na společnou oslavu pokládání věnců přišel ruský velvyslanec v Rakousku Sergej Nechajev. Motorkáři strávili noc ve Vídni. Dnes je neděle a jízda pokračuje směrem do Německa. Z internetu jsme se dozvěděli, že jedním z mnoha různých cílů, může být bavorské město Norimberk. Z hlediska historie je toto město horkou půdou. Zda budou Noční vlci v Norinberku také tak příjemně přivítáni a jestli jim bude umožněno položit věnec, to uvidíme v následujících dnech. Téměř jistě dosáhnou svého cíle v Berlíně. Jak má policie, která může mobilizovat jen velmi málo sil, sledovat celou německou hranici? Kromě toho by to bylo mrhání penězi daňových poplatníků, které v mnoha oblastech chybí.

Video: Ruský velvyslanec Sergej Nechajev a zástupci Nočních Vlků u ruského válečného pomníku ve Vídni na Schwarzenbergplatzu:

Autor: Andre Eric Keller

Zdroj: http://www.contra-magazin.com/2015/05/nachtwoelfe-wien-deutschland/
17 Komentářů k Noční Vlci ve Vídni: A teď se jede do Německa

 1. Jan Jinsky napsal:

  Mimořádně zcela souhlasím s článkem na NWOO. Hysterie okolo motorkářů je zbytečná. Pokud mají víza, ať si jedou.

 2. vlad napsal:

  Honzyku a já mimořádně souhlasím, že jsi konečně normální a rovnej chlap. Kam to napsat?

  • Robo napsal:

   Vlad, ešte by som nakričal "hop", náš maskot je vo svojej krivosti výnimočné "rovný"... :-)

   • Jan Jinsky napsal:

    Já věděl, že vás potěším. Ale nebojte, opět spolu nebudeme souhlasit. Tím jsem si jist.

    • Radbůza napsal:

     Asi nikdy nebudeme myslet všichni jedním směrem, ale možná jednou budeme myslet na Ty druhé, stejně jako na sebe :-)

   • Justass napsal:

    Výjimečně rovný Robo? Jen mimikry naškoleného trolla. :-)

    • Robo napsal:

     "výnimočne rovný v krivosti" = výnimočne krivy...

     Nad tým šaškom som definitívne "zlomil hůl" už pred nejakou dobou...
     Furt ale dúfam, že najneskôr za pár rokov nám už napíše niekto úplne iný, kto snáď v minulosti bol onym džejdžejom... Veď ich počet klesá.. :-)

     • Jan Jinsky napsal:

      Ono to je spíš o tom, že neadoruju ani jednu stranu :)
      A ještě k motorkářům - proč jim zakazovat výlet. Nikomu tím neškodí, ale na druhou stranu to ani nejsou nějací hrdinové. Prostě motorkáři.

 3. Slovan napsal:

  Celá akce proti motorkářům je jasný důkaz o demokracii v EU a zejména v Polsku a Česku.A je to akce především proti Rusku.Kde byli řvouni,když se tady chvalilo Pussy Riot?Zvorálek se opět vyznamenal.Na novinkách je článek o antisemitismu.Je nutné si položit otázku proč.Nestojí za tímto postojem některých občanů sionisté z USA?Rockefeller,Rotschild,Morgán,Kochové, Soros,Brzezinski,Gordové a celá řada evropských židů dělaji vše proto aby je svět nenáviděl.Samozřejmě ti slušní a hlavně obyčejní židé na to doplácejí.Na lidi se musíme dívat stejným pohledem.Ti zlí se vygeneruji sami.Jen je třeba na ně ukázat.

  • josef napsal:

   V Mnichově zadržela kolonu Nočních vlků policie se psy. Kolonu, která směřovala do Mnichova, prohledává policie se psy. "Z dálnice nás odklonili do "kapsy" a obklopilo nás více než 20 policistů se psy. Zatím kontrolují doklady!" Tato zpráva přišla z kolony, která směřovala do Mnichova... "Následovalo vyšetření pod záminkou hrozby terorismu." V koloně jelo jedno auto jako doprovod, ve kterém byly dvě děti a tři dospělí. Také jela jedna motorka a na ní rakouský občan. Vzadu dva vozy s ruskými diplomaty. Policie tuto kolonu vedla dlouho před vstupem do Mnichova. Ale jak se přiblížilo město, začali provádět manévry na silnici. Nejprve jedno auto oddělilo jezdce od doprovodných vozidel. Tak od nich oddělili diplomaty. Celá kolona - čtyři vozidla. Motocykly ihned obklíčili. Dokumenty vzali všem, dokonce i diplomatům. Policie nic nevysvětluje, říkají, že čekají na instrukce z Berlína. Nedaleko jsou novináři, ale těm nedovolí přiblížit se ke kordonu. Zadrženým nedovolí fotografovat ani mobilním telefonem. Novináři se snaží fotit z dálky. V tuto chvíli všichni sedí v autech, čekají volání z Berlína.... Mnichov. Zadržení. V tuto chvíli (21:50) Mezi zablokovanými auty na příjezdu do Mnichova je ruský konzul Dmitrij Zacharov. Policie s někým neustále mluví po telefonu. Koordinují svou činnost. Nyní se situace mírně uvolnila. Povolili vystoupit z auta. Účastníci motocyklové akce komunikují s policií, ale ta jim nic nevysvětluje....Včera, při přímém přenosu z Dachau jsme se nedočkali, protože tým ruské TV nebyl vpuštěn do areálu tábora. Ano, demokracie jak vyšitá!!!

   • Contumax napsal:

    Příště až pojedou malý děti na tříkolkách a plastových autíčkách - možná skončí v Dětským koncentráku....

   • Justass napsal:

    Josef: O Němcích jsem si během posledních 25 let trochu spravil mínění. Hned z počátku toho spravování si to však pokazili namontováním se do rozpadu Jugoslávie a uznáním ( jako první ) svých kamaraden Chorvatska. Potom skoro 20 let jsem si opět spravoval, nicméně události posledního roku, včetně tady tohoto trapáckého "incidentu" mě utvrzují v tom, že jsem se s tím spravováním mínění
    hodně unáhlil. Němci prostě zůstanou Němci.

 4. Slovan napsal:

  Blahopřeji Nočním vlkům,že se nebáli a projeli až do Německa.

 5. Vesna napsal:

  Pýtam sa mimo tému ale neviem sa inak dopátrať. Prečo nefunguje stránka na AC24? Vypli ich alebo čo? Vie niekto?

 6. Ivan napsal:

  "EUROPSKY INSTITUT PRAVDY JOSEPHA GOEBBELSA",

  dava v suvislosti s jazdou ruskych motorkarov zjavne pokyny pre goebbelsovke media...!

  Napriklad na Slavine sa privitania zucastnilo cca 2 000 ludi..., media museli zverejnit, ze ich bolo asi tristo (to je zrelme prikazany limit, ak by tam bolo trebars stotisic ludi)...

  Ludia skandovali na privitanie "Rassija..., Rassija..., Rassija...!". Media zverejnuli hanebne, ze ludia vykrikovali "Rassija...!". Hanba takymto goebbelsovskym mediam...!!!

  A konecne, v nadvaznosti ozivovania nazzifasizmu v Eurpe, centralou v Bruseli, by konecne na pokyn Tuska, mali zverejnovat, ze druhu svetovu vojnu zacali Poliaci, napadnutim Gliwickeho rozhlasoveho vysielaca..., aby im Nemecko prinieslo slobodu...

 7. Zofia napsal:

  Preji Nocim vlkum hodne stesti a zdaru na cestach......

 8. Zofia napsal:

  Preji Nocnim vlkum hodne stesti a zdaru na cestach....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!