Bojovníci UČK teroristy v Makedonii

Macedonia ShootingsZačalo to podobně jako v jiných zemích. Strana a politici kteří jsou pro EU a globalizaci, podporovaní neziskovými organizacemi, za kterými stojí známá jména jako je světový mecenáš Soros. Právě tito lidé a skupiny jsou svolavateli a organizátory protivládních demonstrací v Makedonii. Proč by měla být právě Makedonie další zemí zájmu strýčka Sama?

Možným důvodem podle Srbského vojenského analytika Miroslava Lazanskieho je nová cesta pro Ruský plynovod "Turkish Stream" který by se vyhnul Ukrajině a šel přes Turecko, Řecko, Makedonii, Srbsko a Maďarska. To by byla pro Washington prohra. Makedonie byl vybrána jako nejslabší článek ze skupiny, který je možno obvyklou cestou destabilizovat a tak zabránit projektu.  Lazanski 24 dubna uvedl, že za tímto účelem jsou organizovány protesty opozicí podporovanou z Kosova a budou štědře placeni za svou účast v akcích v Makedonii.

zdroj: http://macedoniaonline.eu/content/view/27371/1/

Sama Makedonie se obává Ukrajinského scénáře, který má vrcholit 17. května při dalších protestech možná formou místního krvavého Majdanu. Podle článku zveřejněného 8. května má opozice SDSM v úmyslu vyvolat masové nepokoje pomocí připravených maskovaných radikálních jedinců. Jejich úkol je vyvolat násilí.

zdroj: http://kurir.mk/en/?p=45268

Ne vše ale jde podle plánu. I když v našich médiích jsou tyto informace absolutně pominuty, lze je najít.
6. května proběhly větší nepokoje organizované SDSM, kde došlo ke zranění policistů. Proti nebývalé agresi protestujících se ohradili i policejní odbory.

zdroj: http://kurir.mk/en/?p=45117

sporedbi-ukrainanova

sasa-bogdanovik5008. května vyšlo najevo, že aktivní účastníci protestů měli slíbenou odměnu 200,- Euro na osobu.  Jeden z vůdců SDSM aktivistů (MD 28) byl rozzloben, že jeho skupina nebyla vyplacena, a kvůli dluhu proto aktivisté napadli Sashu Bogdanoviče, který je najal. Sasha Bogdanovic je blízkým spolupracovníkem vůdce SDSM Zorana Zaeva a starosty Andreje Zernovskiho, hlavních organizátorů protestů.

Mihail Mladenovski, najatý aktivista, v rozhovoru v úterý uvedl, že Sasha Bogdanovic najal pro aktivisty SDSM z řad chuligánů FC Rabotnicki, aby napadali policii, a ničili majetek, jinými slovy ... způsobili co největší chaos. Ale zadarmo chaos neděláme, řekl Mihail..

zdroj: http://macedoniaonline.eu/content/view/27362/45/

9. května zahájily Makedonské bezpečnostní síly akci v Kumanovo proti teroristům, kteří ilegálně přišli z Kosova. Velitelem je podle všeho Kosovký Albánec Fadil Fejzullahu , jeden z vůdců UCK. Jeho zranění v akci v Kumanovo potvrzují i stránky UCK, zdroj: http://www.radiokosovaelire.com/?nav=10,2&id=27263

Podle původních odhadů počítala policie s maximálně 50ti člennou skupinou teroristů, ale podle posledních zpráv se nakonec utkali se 120ti vyzbrojenými bojovníky, kteří měli samopaly, odstřelovací pušky a dokonce RPG. Nejméně tři policisté byli v akci zastřeleni. Podstatná část teroristů měli být vojáci UCK.

zdroj: http://tocka.com.mk/1/158995/ova-se-makedonskite-braniteli-koi-bea-ubieni-vo-kumanovo

zdroj: http://macedoniaonline.eu/content/view/27370/1/

protesti_vojna9. května proběhly i další protesty proti vládě, znovu organizované SDSM. Podle některých zdrojů mělo jít o odlákání pozornosti policejních sil a zájmu od Kumanova, kde se skrývali a připravovali hlavní síly budoucích teroristických útočníků z Kosova.

Akce v Kumanovo pokračují i dnes. Mrtvých policistů už je 6 a zraněných zatím 30.

zdroj: http://macedoniaonline.eu/content/view/27369/45/

tocka-158995Makedonské bezpečnostní složky odvedly velmi dobrou práci odhalením připravených teroristů, kteří vnikli do další suverénní země z uměle vytvořeného Kosova, odkud prchají desítky tisíc lidí, kteří jako ilegální migranti hledají záchranu před tamní narko mafií. Prchají ze země, kterou jim s takovou slávou vytvořilo a věnovalo USA. Je zřejmé, že UCK a někteří její bojovníci i nadále plní pokyny svých pánů a ochránců.

Bude zajímavé sledovat další vývoj v Makedonii. Bude ale, to co se stalo, stačit k probuzení národního vědomí Makedonců o skutečnosti? Nebo ani 120 teroristů, časová posloupnost a shodný scénář s nedávnou Ukrajinou nedokáže probudit zájem Makedonců o vlastní budoucnost? Hlavní otázkou zůstává, zda to země, kterou dnes známe jako Makedonii a její vláda dokáže zvládnout. Scénář je stejný, lidé v pozadí jsou stejní, jen místní loutky se mění..
10 Komentářů k Bojovníci UČK teroristy v Makedonii

 1. Ivan napsal:

  Macedonsko i Srbsko...,

  by sa mohli zachranit jedine tak, ze by poziadali Rusko, aby na ich uzemiach na 99 rokov zriadili vojenske zakladne...!

 2. rad napsal:

  Kdyby Rusko melo Aljasku, tak hranice Severni Korey by proti tomu byly uplny hovno a to se nebavim o neustalym nebezpeci, kdy nekomu jebne v kouli a neco vyprovokuje. Je to dobre, ze to tak je.

 3. josef napsal:

  OBAMA: "dáme nůž na krk každému státu, který nebude dělat to, co potřebujeme!!!"
  Tento výrok nepotřebuje další komentář.

 4. pražská vlaštovka napsal:

  Už je to tady...hned mně napadlo ,že to má stejný scénář!!
  Ksindl!Doufejme,že budou všichni odhaleni a dostanou po hubě!!!!
  jituš

 5. Žabák napsal:

  Klasika.

 6. Slovan napsal:

  Babrak Ob je debil a neví co kokrhá,Makedonie je na řadě a SS budou dělat vše pro rozbití.Je nutné Makedoncům pomoct ze strany Srbska a Ruska.Již dávno tam mají mít Rusové svou základnu.A Kalousek k prezidentovi-kraďousek je obyčejný ožrala s vypitým mozkem.

 7. novapalo napsal:

  Macedónčina je slovenčine 10 krát podobnejšia ako Poľština.
  Viete o tom Slováci a Česi, že pre nás Slovákov je Macedónsko jazykovo 1O krát bližšie ako Poľko? Určite to neviete.......
  Určite neviete, že :
  - Homér bol Slovan a jeho Iliada bola len preložená do gréčtiny.
  - Sparťania v starom Grécku boli Sloveni, ktorí prenikli na Peloponéz asi pred 1000 rokov pred Kristom a prišli z územia približne Slovenska a starého Uhorska.
  - Na území Slovenska je preukázené, že písmo našich predkovov z obdobia pred Kristom bolo veľmi podobné písmu starých Etruskov a Feníčanov !!
  - Naši Slovenskí predkovia žili na území Slovenska už minimálne 3000 rokov pred Kristom a naši predkovia vyznávali nekonečne pravdivejšieho duálneho boha Šiva/Živa, ako je nerealistické a nereálne kresťanské Vatikánske náboženstvo.
  Preto my Slovania sa musíme spojiť všade, kde nás západ a Vatikán chce zničiť. Macedónčania sú naši slovanskí (doslova Slovenskí) bratia a musíme to vedieť a sa k tomu podľa týchto našich vedomostí aj postaviť. Nemajte strach ......... vy somári. Nebojte sa svojich myšlienok..... Ste síce skoro všetci tupci, ale skúsne sa zbaviť svojho strachu.... Váš strach ničí váš život. A pritom stačí len to, aby ste si povedali, že nechcem mať strach už z ničocho. Ani zo svojej smrti....... Váš život sa za rok zmení na nepoznanie..... a to len tak, že urobíte všetko proti svojmu strachu.... Macedónsko ak bude mať strach, tak bude zničené. Ak bude odvážne, tak zavraždí svojich nepriateľov. Ja som presvedčený, že potomkovia Alexandra Veľkého sa po 1500 ročnej kresťanskej Vatikánskej degenerácii spamätajú a skutočne si prisvoja vojenský odkaz Slovena Alexandra Veľkého. Preto Alexander Veľký bol Sloven a nikdo nikdy nedokáže klamať nekonečne dlho. Neviem, kto to povedal : "Pravda sa nakoniec vždy prejaví", ale myslím si, že to bol Slovan ......... Alebo mal minimálne Slovanský genetický a teda aj duchovný základ.
  Neverte, že hmota nemá žiadny vplyv na ducha a naopak. Totálny podvod a faloš. Toto je základ západnej kresťanskej ideológie už asi 1500 rokov. Nikdy to tak nebolo a ani nebude, dokiaľ bude existovať tento vesmír a ani tupá Vatikánska ideológia a západná tupá demokracia a zločinecká tržná ekonomika s tým nič nezmení.
  Čítajte knihy slovákov pána Kysuckého, Oskára Cvengroscha, Cirila A. Hromníka. Západný duchovný odpad je už odhalený. My Slovania sme na podstatne vyššej duchovnej úrovni, ako ten kresťanský západný odpad a stoka ......

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!