Zpráva Němcova: práce na základě komuniké ústředí ATO

nemcov-Tvůrčí kolektiv v čele s blízkým spolupracovníkem autora "kupónové privatizace" 90. let minulého století A. Čubajse a bývalým vice premiérem Alfredem Kochem, představil tzv. "zprávu Němcova", jejíž autorství je připisováno zavražděnému politikovi.

Autorskou skupinu, kromě jednoho z hlavních hrdinů korupčních skandálů 90. let, tvoří Jašin a Martynjuk a také novinář O. Kašin.

Zběžné seznámení s tvrzeními ve zprávě ukazuje neuvěřitelnou podobnost dokumentu s informacemi vycházejícími z ústředí ATO, jehož představitelé už několikrát informovali o přítomnosti ruských vojsk na Ukrajině, stovkách zabitých výsadkářů, atd.

Dokument sám o sobě je plný četných nesrovnalostí. Zejména se v dokumentu uvádí, že v únoru letošního roku se s Němcovem spojili zástupci příbuzných ruských vojáků, kteří zemřeli na Donbasu, hlavně v Ivanovu.

"V materiálech zprávy se uvádí, že příbuzní mrtvých vojáků hledali pomoc, aby získali od Ministerstva obrany odškodnění. Oni vyprávěli o masových úmrtích ruských vojáků během letní protiofenzívy u Ilovajsku a během zimních bojů o Debalcevo", informuje RBC.

"Velitelé vojákům garantovali čestným slovem, že v případě zranění nebo smrti budou jejich příbuzným vyplaceny kompenzace srovnatelné s těmi, které se vyplácely v létě 2014", uvádí RBC text zprávy a upozorňuje, že v konečném důsledku nebyly žádné kompenzace vyplaceny.

Vzhledem k faktu, že Němcov byl zabit v noci z 27. na 28. února, zůstává záhadou, jak se s ním "příbuzní" mohli skontaktovat po ukončení operace v Debalcevu (19.-20. února) a ještě předtím, v průběhu několika málo dní dát dohromady informace o "ztrátách" ruských vojáků a dokonce se ještě stihnout zklamat, co se týká vyplácení kompenzací, údajně přislíbených Ministerstvem obrany.

Z těchto důvodů zprávu, vytvořenou Kochem, Kašinem a Jašinem, lze jen těžko považovat za úspěšný krok v informační válce vedené proti Ruské federaci, DLR a LLR.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1431400741

Poznámka: Česká televize už opět pouští jednostrannou propagandu:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/311163-necely-rok-valky-na-ukrajine-pripravil-rusko-o-26-miliard-a-220-vojaku/
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/215411058040512/

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/215411058300512/

Ale např. o z faktického hlediska důležitější Bílé knize zločinů na Ukrajině neodvysílala ani vteřinu.
3 Komentářů k Zpráva Němcova: práce na základě komuniké ústředí ATO

 1. Robert napsal:

  Opravdu jste si mysleli nebo doufali, že ČT začne být ( po Vaši snaze přivést je k rozumu) objektivní ??? Nebuďte naivní... Dokud to nepocítí jinak, nic se nezmění.

  "„Kdo nezná pravdu, je pouze hlupák, ale kdo ji zatajuje, je zločinec.“
  Bertold Brecht
  a zločinnost se v právní státě trestá...

  jinak též:

  „Všechno se dá vylepšit - s výjimkou člověka.“
  Bertold Brecht

 2. Ivan napsal:

  Pred casom som napisal..., o tom, kto mal zaujem a ako ciel, zavrazdit Nemcova...

  Ivan 5. marec 2015 at 11:47 Odpovedať
  http://www.protiprudu.org/usa-zasobuju-kyjev-redigovanymi-vyzvednymi-informaciami/#comment-8829

  Zapadnym genozlocincom rusky Majdan nevysiel…,
  http://www.nwoo.org/2015/03/16/zahranicni-media-a-politici-o-vrazde-nemcova-kdo-a-proc-prekrucuje-fakta-na-konspiracni-teorii/#comment-84965
  napriek tomu, ze Nemcova zastrelili v neskoru noc zo soboty 28.02.2015 na nedelu, kedy mali byt tzv. obrovske demonstracie…, a v nedelu rano uz USA ambasada rozdavala Nemcovov portret v ciernom oramovani, z casovych dovodov zjavne natlacenych ked este Nemcov nepochybne zil…! No kto mohol vrazdit, teda bud zapaltit vrazdu ci priamo nasadit agentov CIA…?!

  Je potvrdene, ze 20. februara 2014 v Kyjeve na Majdane vrazdili zlocinci najati prostrednictvom najvacsej statnej teroristickej organizacie na svete, americkej CIA (najvyssi velitel vsetkych ozbrojenych sil USA B. Obama), ostrelovanim neozbrojenej policie a demonstrantov (vid zistenia vtedajsej komisarky zahranicia EU Ashtonovej) s vysledkom viac ako sto zavrazdenych… Cielom bolo vzbudit vasne davu, ktore po podpisani dohod s prezidentom Janukovycom o volbach a za garancie ministrov zahranicnych veci Francuzska, Polska a Nemecka, nahle zacali utichat a bolo jasne, ze spory skoncia zmierom…

  Ozbrojeny konflikt obnovili az do dnesneho stavu zapadni genozlocinci, ktori ucitili na Ukrajine korist… Rovnako je tomu v pripade vrazdy Nemcova 28. februara 2015 v Moskve, ked sa blizil termin opozicnych protestov na den 1. marca 2015 a situacia ukazovala na krach tychto demonstracii… Preto bolo potrebne opat vzrusit davove vasne…

  Zapadni genozlocinci nasadili ukrajinsku agentku CIA Hannu Durycku ako volavku, ktora mala za ulohu vylakat Nemcova rovno pred Kremel…! Vsetko dopadlo podla planov B. Obamu, az na jednu vec…, rusky narod nepodlahol primitivnym vasnam, ktore mu zlocinci vnucovali… Durycka si nahle uz nic nepamata a zmizla na Ukrajinu, mozno sla po odmenu na kanadsku ambasadu, ktora v mene CIA vyplacala aj zlocincov, ktori na Majdane polievali benzinom neozbrojenych policajtov a podpalovali ich za ziva… Len aby sa nestratila celkom…! Zapadni genozlocinci vzdy zametaju stopy…

 3. Justass napsal:

  No - myslím, že ten slavný "realizační tým" vytvořil jen další propagandistický panflet, který má stejnou hodnotu jako jemu podobné panflety vydávané fašistickým vedením Ukrajiny a jejími západními podporovateli. Ale jen ať tvoří - lidé nejsou hloupí a oni se tím čím dále tím více odkopávají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!