Porošenko: Doněcké letiště si vrátíme

1013044470Prezident Ukrajiny Petr Porošenko rozhodl znova vzít pod kontrolu letiště Doněcka a zrekonstruovat ho. Oznámil to na premiéře dokumentárního filmu "Letiště". "Nepochybuji o tom - osvobodíme letiště, protože to je naše země. A obnovíme ho. A zbytky zprohýbané konstrukce a betonu necháme zasklít a napíšeme tam "Sláva kyborgům!", aby tu byla na věky památka na náš hrdinský čin a žila v pokoleních Ukrajinců, kteří se na tomto hrdinském činu budou učit o obráncích Ukrajiny," - řekl ukrajinský lídr.

1013044551

Podle slov Porošenka, pokud by nebylo tohoto "hrdinského činu" ukrajinských vojáků "nepřítel by byl po celé Ukrajině".

"Naučili jsme se bránit svůj stát," - řekl prezident a dodal, že Ukrajině se podařilo vytvořit armádu, která "má svá vítězství".

O víkendu ukrajinský dobrovolník Ilja Lysenko ve vysílání jednoho z ukrajinských telekanálů však řekl, že Porošenko byl nucen o ztrátách ukrajinské armády na doněckém letišti lhát.

"Když podle našich údajů bylo v doněckém letišti zavaleno 50 lidí, ale ve skutečnosti jich bylo mnohem více, náš prezident byl nucen celé zemi lhát o tom, že tam padlo 10 - 12 vojáků," - řekl.

Zdroj: http://www.ukraina.ru/news/20150512/1013044156.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!