Porošenko předkládá ukrajinskému parlamentu návrh zákona umožňující posílat etnické Rusy žijící na Ukrajině do koncentračních táborů

porkyNový návrh zákona, který bude předložený ukrajinskému parlamentu, dovoluje Ukrajině posílat „cizí“ občany, kteří znamenají „ohrožení“ bezpečnosti země, do koncentračních táborů. Stojí za zmínku, že Rusko bylo Ukrajinou prohlášeno za „útočný stát“.

Začínám se divit, jestli tento stát fašistického, totalitárního národa postavený na steroidech není pouze testem plánu, který připravují Spojené státy americké nebo Evropská unie pro své občany… protože není možné, lidsky možné, aby takové zákony nemohly být odsouzeny celým svobodným světem, a aby eventuálně přivedly i každého napůl myslícího člověka k vážnému uvažování nad tím, jak daleko je západem podporovaná vláda v Kyjevě schopná zajít.

Ale skutečností zůstává, že samotný fakt, že to budou Rusové, kteří budou zavíráni do koncentračních táborů, přidělává Evropanům a Američanům asi tolik starostí, kolik má Bill Gates se zaplacením svého účtu za telefon.

Ve zkratce… Pokud bude tento návrh zákona schválen, milióny ruských občanů žijících na Ukrajině budou internováni v koncentračních táborech jako váleční zajatci… že by se historie opakovala?

Porky, Yats a všichni ďábelští klauni musí zmizet… co nejdříve.

Sputnik News uvádí:

Nový zákon ukrajinského prezidenta Petra Porošenka o „Legálním režimu stanného práva“ předkládá povinné uvěznění cizích národností žijících na Ukrajině, kteří znamenají hrozbu bezpečnosti, ve speciálních táborech.

Text dokumentu byl publikován tiskovou službou Verkhovna Rada.

Zákon se vztahuje na „občany cizího státu, který hrozí útokem a provádí agresi vůči Ukrajině“, vysvětluje poznámka v dokumentu.

Ruská federace splňuje tuto definici. Dne 27. ledna 2015 byla prohlášena za „agresorský stát“ v rezoluci vydané Verkhovna Radou.

Jestliže tento návrh zákona bude schválen, milióny ruských občanů, trvale nebo dočasně žijících v zemi, budou odesláni do speciálních táborů pro vězně.

Návrh zákona rovněž předkládá zavedení povinné pracovní služby pro všechny občany ve věku, kdy jsou schopni práce, s možností zabavení majetku, vyhlášení zákazu protestů a shromažďování a omezení aktivit médií a politických stran „nepohodlných“ režimu.

 

Zdroj: http://redpilltimes.com/poroshenko-presents-bill-to-ukraines-parliament-that-aims-to-send-ethnic-russians-in-ukraine-to-concentration-camps/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!