Pochod proti Monsantu/March against Monsanto – Praha/Prague – 23.5.2015 /VIDEO

Snímek obrazovky pořízený 2015-05-25 12:30:32

V sobotu se pochodu proti Monsantu v Praze zúčastnilo cca 40-50 lidí, se kterými jsme prošli od náměstí na Andělu až k americké ambasádě. Děkujeme všem účastníkům za poporu a příští rok se těšíme na shledanou :-)

Reportáže z akce též zde:

http://www.sds.cz/view.php?cisloclanku=2015052403
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/-Schapiro-do-kose-i-s-Monsantem-Babise-do-kose-a-trestni-oznameni-na-Jurecku-I-to-probehlo-pri-malem-protestu-v-Praze-376463

 
8 Komentářů k Pochod proti Monsantu/March against Monsanto – Praha/Prague – 23.5.2015 /VIDEO

 1. Miloslav Dědek napsal:

  Souhlasím s tím, že lze považovat Monsanto a další firmy produkující GMO, jako třeba BASF a Syngenta za nepřátele pro celé lidstvo a proto je nevyhnutelně nutná jejich likvidace. Zatím neexistuje na světě organizace, která by se mohla účinně zabývat řešením podobných globálních problémů. Naštěstí už nyní je na světě dost velké množství rozumných a moudrých lidí, kteří si uvědomují, že současná národní i mezinárodní politika je založená na dogmatických premisách vycházejících z předpokladu, že lidi jsou většinově ve své podstatě bezohlední sobci, kteří se sdružují ve společenstvích, v nichž platí zákony džungle. V současném zastaralém a nefunkčním pojetí politiky prognózují politologové budoucnost podobně jako meteorologové počasí. Je nejvyšší čas začít budoucnost lidstva systematicky, cílevědomě, plánovitě, centrálně, globálně realizovat. Nebudou-li se podobné globální problémy účinně urychleně řešit, tak to špatně dopadne. Globální demokratická vláda by mohla být organizací, která by rozumným a moudrým lidem byla cestou k dohodě, co bude v budoucnosti následovat. Více lze nalézt v následujícím odkazu:

  http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  • weissbach napsal:

   Chtít globální vládu je zcela zcestné...

  • svobodný napsal:

   Pane Dědek myslím,že jste si popletl priority.Přece nechcete vytvářet zase nějakou kontrolní organizaci, jen kvůli tomu,že člověk je bezohledný sobec.Tím bychom ho, (toho člověka) asi nevychovali to už tady zkoušeli stovky let před Váma a kde jsme dnes? Organizací tady máme hodně a k čemu nám jsou? Jediné co je třeba udělat,je změnit sami sebe tzv. sáhnout si do svědomí a začít na sobě pracovat ve jménu celkového zlepšení .....návod je v odkazu níže
   http://www.ragauian.cz/jakym-zpusobem-a-proc-z-nas-po-tisicileti-cirkev-dela-idioty-9/

 2. svobodný napsal:

  A ještě k té manifestaci bych dodal to , co je na ni nejsmutnější je,až ŽALOSTNĚ MÁLO LIDÍ když si vezmeme milionovou Prahu.Jsme republika s lidma bez zájmu o cokoliv pro nás důležité.To když je úplně zbytečný stupidní hokej,kde si hlavně milionáři, zbohatlíci a reklamní agenury mastí kapsu,tak jdeme ve velkém šiku povzbuzovat a řveme " kdo neskáče není Čech " :-) a v návštěvností překonáváme světové rekordy ,ale když se jedná a budoucnost nás všech,životy a zdraví našich dětí a naší všeobecnou svobodu, tak sedíme na zadku u televize,protože NÁS TO NEZAJÍMÁ ........
  tak kdo je tady Čech ? Měli bychom se našim dětem velmi zpříma zahledět do očí a upřímně se jim omluvit,že nejsme rodiče jaké by si zasloužily.....

  • jaris napsal:

   Svobodny, naprosto s Tebou souhlasim. Dela mi starosti, ze se podobnych akci skoro nikdo nezucastnuje. Lidi proste daji prednost televizni plytke zabave. Netusi, ze si je urcita skupina pestuje jako podsvince, ktere netusi co na nej ceka.

   • svobodný napsal:

    Jaris my v ČR jsme samostatná skupina zdementnělých lidí,protože, když se podíváme kamkoliv po Evropě tak všude byly tisíce manifestujících a u nás jen 5O lidí .To je nevysvětlitelná ubohost národa českého.Tak takoví jsou Češi v realu, ještě si chvíli poskáčeme,než nás odvedou na porážku .

 3. Definitiva napsal:

  Pestovanie GMO plodín je viazané na používanie chémie od Monsanto, BASF... Používanie chémie zabíja živú prírodu a zabije aj človeka. Miznú včely, motýle, vtáky a iné živočíchy, o ktorých ani netušíme, zákon ich chráni pred človekom, ale nie pred chémiou, ľudstvo u seba zatiaľ registruje len /!/ nárast rakoviny a na to existuje zase iba "jediný" liek, chemoterapia. Z oceánov je žumpa ako v klasickej slovenskej dedine, kde si sedliaci desiatky rokov vypúšťajú septiky do prírody a potom sa sťažujú, že nemajú pitnú vodu. Ale keď niekto prežil celožovotný príjem vody s vlastnými fekáliami, tomu nejaké Monasanto nemôže škodiť. Na Slováka Monsanto emerikán nemá.

  Chemická loby stála za vznikom svetovej vojny a fašizmu, zakladala Európske spoločenstvo a z našich daní riadi a platí škodnú v dnešnej EÚ.

  Dnešní agronómovia sú odchovaní na vede od Monsanto a bez chémie nevedia dopestovať žiadnu plodinu. Úrody nie sú vyššie /V USA a Indii je objektívny pokles výnosov/, agrotechnika sa obmedzuje, humus z pôdy katastrofálne mizne. Nestretol som sa so žiadnym komplexným ekonomickým vyhodnotením prínosu chémie v poľnohospodárstve a zdravotníctve. Dnešné potraviny sú o chémii, chuť, vôňa, trvanlivosť väčšia ako u múmií. Obsahujú E-čka, ktoré sú klasifikované ako zdraviu škodlivé až veľmi nebezpečné látky, jedy. Ale v potravinách a v "malej", rozumnej koncentrácii sa môžu. Nikto neurobil štatistiku, koľko týchto E-čok človek skonzumuje. Logika vraví, čím tučnejší konzument, tým viac škodlivín, úmerne poškodené obličky, cievy, srdce...občas nejaká rakovina, ale to patrí k životnému štýlu USA "demokracie". A my sme predsa demokrati! A to ešte veľa škodlivín ostane v telovom tuku a nestihnú škodiť, ozvú sa až pri chudnutí. Preto vy, obézny, nechudnite.

  U ľudí sa nerobí monitoring pesticídov, lebo sa niekto bojí, aby sa niečo nenašlo. Sme na konci potravinového reťazca a pesticídy v našom tele už nikoho neohrozujú, žiadne riziko a obrovský zisk pre korporácie. Pesticídy zahrabeme v rakve do zeme, ale popol mŕtvych do prírody nepatrí, pritom v ňom pesticídy zhoreli. Tie minerály v popole mŕtveho z prírody prišli a v prírode skončia, či sa to zákonu páči, alebo nie. Chvály hodná "logika".

  Bohovia opustili túto Zem a rozum odišiel s nimi. Bohovia nemusia ľudstvo ničiť, stačí, ak sa budú pozerať.

 4. Vychytil Oldřich napsal:

  Je těžké chtít více účastníků na demonstraci,když mnoho lidí ani neví o tomto webu.A to nemluví vůbec o tom,kolik jich něco ví o výrobcích f.Monsanto a jí podobných.Přesto,že se již delší čas snažím své známe přesvědčit o vysoké mortabilitě při používání př.RoundUPu(rakovinové bujení u lidí i zvířat,vyhubení všeh živého v okolí postřiků) ,či působení Aspartamu nebo E-ček, je moje ůspěšnost rovná nule.Prostě,co oči nevidí,to srdce nebolí.Doporučuji:www.Imperium Monsanto-Jan Beránek.cz-Nemá chybu!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!