Média ignorují zprávu ukazující, že ISIS vytvořil Pentagon

Former-CIA-contractor-‘ISIS-is-a-completely-fabricated-enemy-and-funded-by-the-United-StatesMísto toho vypouští směšnou historku, že Michelle Obama by měla jako otrokyně ISIS cenu 40 $. Sedmistránkový dokument Agentury obranného zpravodajství (DIA) odhalující kořeny ISIS korporátní média systematicky ignorují. Zpráva DIA přiznává, že „Západ, země Zálivu a Turecko podporovaly opozici“ v Sýrii, zejména al-Kaiídu v Iráku, tj. předchůdce ISIS.

Místo tomu se ale věnuje pozornost článku v ISIS magazínu Dabiq, který konstatuje, že První dáma Michelle Obama by na trhu otroků této teroristické skupiny měla cenu 40 $.

Tento článek byl údajně napsán džihádistickou nevěstou Umm Sumayyah al-Muhajirah, tvrdící, že je verbířkou mladých žen pro ISIS.

„Přísahám Alláhovi, ó, ty co předstíráš, jak moc toho víš, ale chrlíš při každém shromáždění samou faleš, jistěže budou trhy s otroky zřízeny proti vůli politicky ‚korekních‘!“ píše al-Mhajirah.

„A kdo ví, možná, že cena Michelle Obama nepřekročí ani třeťák či zlámaný čtvrťák dináru, a vůbec třeťák či čtvrťák dináru je pro ni až moc!“

Pentagon předpověděl vzestup ISIS

srpnu 2013 zpráva DIA předpovídala, že ISIS vyhlásí kalifát Iráku a Sýrie.

Konstatuje, že „je to přesně to, co mocnosti podporující opozici chtějí, aby izolovaly syrský režim, který je považován za strategickou baštu šiítské expanze.“

Jak bylo uvedeno výše, těmi „podporujícími mocnostmi“ jsou Západ vedený Spojenými státy, emiráty ze Zálivu a Turecko.

Spojené státy věděly, že „opozici“ dominují džihádistické živly, které opakovaně popisoval jako „umírněné“, a že ty nakonec vykrystalizují do toho, co se teď nazývá Islamistický stát.

Zpráva Pentagonu navíc přesně popisuje i pád Mosulu a Ramadi v Iráku do rukou ISIS.

„Vzhledem k tomu, že i pád Mosulu a Ramadi byly ‚přirozené a předvídatelné důsledky‘ a vzhledem k hrozně pochybným způsobům, kterým každé z těchto měst padlo, a ke skutečnosti, že ač takovéto výsledky byly předpověditelné, tak US koalice pořád ještě pokračuje v politice, o níž je známo, že k tomu vedla, tak US a jejich spojenci musí být tudíž považováni za ty, kdo měli tyto výsledky buď přímo, nebo nepřímo v úmyslu,“ píše Steve Chovanec.

Vzhledem k tomuto a k faktu, že US koalice neustále pomáhala sektářské syrské opozici, i když dobře věděla, že to pak povede k „Islamistickému státu“, důsledkem čehož je předpověditelný pád Mosulu a Ramadi, v kombinaci s neuvěřitelnými způsoby, kterými obě města padla, by bylo moudré brát tvrzení četných iráckých politiků velice vážně, a vážně pochybovat o tom, že pád těchto měst měl vysvětlení, kterému by se dalo spíše věřit, ač je daleko zlověstnější.

Infowars už od samého počátku tvrdil, že jak al-Kaiída, tak ISIS jsou aktivy pod kontrolou Západního zpravodajství konstruovanými konkrétně k vyvolávání zkázy a chaosu na Středním východě a také k zajišťování záminek pro pokračování a rozšiřování války s terorismem.

Tím, že korporátní propagandistická média tuto zprávu Pentagonu svědomitě ignorují, poskytují další důkazy pro tento fakt.

A to povídání o Michelle Obama jako sexuální otrokyni džihádistů je pouhou další nehoráznou a senzacechtivou propagandou mezi nesčetnými propagandistickými škváry vymyšlenými k vyvolání pobouření a tudíž k budování konsensu pro přímější vojenskou intervenci na Střední východ, v první řadě do Sýrie, kde režim Bashar al-Assada nadále zůstává u moci i přes všechno úsilí US, emirátů ze Zálivu a Turecka.

Zdejší důkladnější článek o objevení se této zprávy: Agentura obranného zpravodajství (DIA): „Zřiďte v Sýrii salafistické knížectví,“ tj. zařiďte vznik Islamistického státu, „aby se izoloval syrský režim“

Zdejší článek o divném pádu Ramadi a geopolitických záležitostech kolem: Ramadi a americké rozkouskování Iráku

Obecnější články o geopolitické metodice, pro kterou se ISIS využívá:

Evropská unie je slepá k vojenské strategii Spojených států

V té „hře“, kterou impérium hraje, se hraje o chaos, nikoliv o vítězství

Kurt Nimmo
Prison Planet.com
May 25, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/media-ignores-report-showing-pentagon-created-isis.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!