Joe Biden – jeho antiruská propaganda je s fakty v šachu

Joe-Biden-620x330Pokud se týká propagandy nachází se Joe Biden stále v první linii. Zvlášť, když jde o Rusko. Při bližším pohledu ale zjistíme, že americký viceprezident fakta velmi překrucuje. Joe Biden v minulém týdnu před US-myslící továrnou "Brookings Institution" přednesl projev, ve kterém varoval před nově probuzeným hegemonistickým Ruskem, které "vyhrožuje jadernými zbraněmi", "nakupuje politiku v Evropě" a zvláště "financuje zelené strany" (co tomuto "odhalení" asi říkají Rebecca Harms a Marie-Luise Beck?). To vše je podle Bidena provázáno do "hyper-agresivní" a "velmi dobře vyrobené" propagandistické mašinérie. (Zdroj: Russia Today)


Takže rozeberme Bidenova fakta:

Hegemonie. Kdo je hegemonem na světě? USA. Prohlašují zcela oficiálně, že mají právo vládnout ve světě, předělávat státy, ukládat pokuty a dokonce vést nedovolené války k nastolení tzv. rovnováhy. Kdo je hegemonem v Evropě? USA. Kdo 70 let po skončení války působí v Německu jako okupační mocnost a šikanuje Německo, Evropu a EU? Zcela a jen Spojené státy samy. Spojené státy chtějí zcela vlastnit evropský kontinent a vznáší  dokonce nárok na euroasijskou část kontinentu, protože to všechno potřebují.

Atomové zbraně. Kdo má nejvíce jaderných zbraní? USA. Kde jsou umístěny? Po celém světě, ve všech podobách, na všech kontinentech a ve všech oceánech. Kdo vyhrožuje veřejně prvním úderem? USA. Protože nemohou Rusko dostat na kolena pomocí barevných revolucí a projekt - pád Ukrajiny - se naprosto nezdařil. Kdo vymýšlí báchorky, že Irán vlastní a vyrábí jaderné zbraně? USA; dělají to proto, aby odůvodnily sankce - klam, kterým Iránu totálním bojkotem způsobuje USA utrpení už po mnoho let.

Nakupování v Evropě. Kdo je vlastníkem zhruba 30ti procent kapitálových podílů v německém průmyslu? USA nebo američtí investoři. Kdo ovládá pět klíčových mezinárodních koncernů v Německu? USA příp. američtí investoři. Kdo se snaží prostřednictvím TTIP o celkové převzetí všech koncernů v Evropě? USA. Nemůže se nabažit, protože nevytváří ve svém zkrachovalém, insolventním státě již dávno dostatek hodnot potřebných k financování státu. Také proto, že velkou část rozpočtu užírá armáda.

Tisk a propaganda. Kdo je vlastníkem největších a největšího množství PR agentur, vydavatelství tisku nebo médií? USA. Kdo ovládá prostřednictvím US-kontrolního zákona v Německu stále ještě všechny tiskové orgány až k aktivní cenzuře? USA. Kdo dodává 85 procent filmů a zvukových nahrávek do celého světa a do Evropy? USA. Kdo šíří lži o ruské invazi na Ukrajinu, které dokonce byly OBSE smeteny ze stolu? USA. Kdo šíří lži o ruských narušeních hranic v Baltském moři, v Atlantiku, ve Středozemním moři a dokonce i před americkým pobřežím? USA, pro které je volný mezinárodní vzdušný a námořní prostor nyní už také vymyšleným vlastnictvím USA.

Agresivita. Kdo lže každý den na všech dostupných mediálních kanálech, že Rusko porušilo hranice, že Rusko někde podniklo invazi, že Rusko ohrožuje svět, že Rusko je na mizině, že rubl nestojí za nic a že za všechny akce, které se na místech ovládaných USA nepovedly, může jen Rusko? Kdo? Jen a jen USA. Uskutečňují akce pod  falešnou vlajkou, masovou propaganda nejodpornějšího druhu, urážení, lhaní, diskriminace, vytvářejí falešná obvinění, falešné obrazy a zprávy, štvou proti suverénním státům a vládám. USA jsou agresorem na celém světě, lhář před Hospodinem, ničitel států par excellence, brutální hegemon, anti-demokrat, narušitel zákona a obchodní podvodník. USA a jejich NATO chtějí samy ovládat svět, aby mohly postupně a trvale zničit všechny ostatní národy, státy a všechny lidi. Prostě US-politika lidských práv, US-zelená politika!!

Henry Paul

Zdroj: http://www.contra-magazin.com/2015/05/joe-bidens-antirussische-propaganda-im-faktencheck/
Jeden komentář na Joe Biden – jeho antiruská propaganda je s fakty v šachu

  1. jaris napsal:

    Biden, jeden z nejhorsich kreatur US vlady. Zatvrzely prozidovsky zionista - neokon. Nebezpecny gauner.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!