Svět se posral aneb Velké zamyšlení normálního otce

jan-werichUž se to blíží, kvóty a uprchlíci přidělení nám Bruselem, tím velkým bratrem který nám nahrazuje RVHP. Uprchlíci ale nejsou věcí poslední doby. Uprchlíci k nám přicházejí dlouhodobě. Nejde o poslední rok. V minulosti jsme byli cílovou i tranzitní zemí pro uprchlíky z Asie. Zejména Číny, Vietnamu, Pákistánu a dalších zemí a zemiček, kde si na na svůj chléb vydělávali problematičtěji.

V devadesátých letech u nás byli velmi aktivní zahraniční organizované skupiny převaděčů, kteří využívali pozemní cesty přes Rusko, Ukrajinu, Slovensko pro nelegální přesuny bez dokladů, nebo letecké spoje s využitím padělaných pasů pro běžence. Zadržovací tábory na našem území byli už tehdy plně vytížené. Stovky lidiček a rodinek měli možnost poznat naše pohostinství. Věřte nebo ne, velká část jím pohrdla a postupně vysublimovala dále na západ.

Tento nápor běženců Česká republika i Evropa dokázala absorbovat. Například u nás politika povolování pobytů vedla k budoucí změně demografické linie. Dnes máme skoro 90.000 Vietnamců.

Vždy šlo o ekonomické uprchlíky. Výjimky spočítáme na prstech jedné ruky a z toho i část tak byla pouze účelově vykládána, aby si zajistili pobyt.

Aktuální situace je jiná. Po moři připlouvají tisíce imigrantů týdně, občas i denně.

Naplňuje se proroctví z knihy Tábor svatých? Kdo nečetl vřele doporučuji. I když vyšla v roce 1973 je právě dnes velmi aktuální.

odkaz: http://www.kosmas.cz/knihy/151095/tabor-svatych/

Země ze kterých dnes utíkají ti desetitisíce imigrantů jsou rozvrácené válkou, bídou, a dlouhodobým ekonomickým kolapsem.  Ještě nedávno pod vládou autokratů. Byla tam omezena určitá lidská práva, ale podle našich západních měřítek. Jenže například Libye byla známa velmi dobrou  bezpečností, bezplatným školstvím, elektřinou zdarma, podporou v sociálním systému. Dnes je jednou z hlavních zemí odkud proudí uprchlíci. Onen Autokrat byl velmi dobrou stabilizační osobou a Libye hradbou proti uprchlíkům z tohoto směru.

Bez autokratů se tyto země ocitli ve válečném stavu, vyzbrojené a ze zahraničí podporované frakce dělají vše možné, jen se nestarají o blaho obyvatel, bezpečnost, nebo nedej bože sociální potřeby. Velký pan policajt US a slouha EU asi někde udělali chybu. Z žádné z osvobozených zemí nezní famfáry díků, ani neslyšíme o rozkvětu a blahobytu. Lépe se mají pouze jednotlivci dosazení do postů a pobírající mezinárodní podporu. Pokud to tak není, jmenujte jedinou zemi, kde po intervenci zvenčí nenastal chaos, válka a kde se mají dnes lépe.  Já ji neznám. Probíhají zde dlouhodobé etnické čistky. Křesťané jsou vybíjeni. Uřezané hlavy se válí v ulicích, děti jsou upalovány v klecích, ženy unášeny, znásilňovány a darovány jako otrokyně.  Vládnou jen zbraně a náboženská nesnášenlivost.

Model evropské a americké demokracie.  Model, který nelze aplikovat v zemích, kde není vybudován institut právního anglosaského, nebo evropského povědomí a kulturních zvyklostí.  Evropa a Afrika nemá stejné hodnotové základy. Nesdílíme stejný pohled na rovnoprávnost pohlaví, přístup ke zvířatům. Hodnota lidského života je naprosto rozdílná.

V Evropě se bojíme vynášet rozsudky trestů smrti u nejhorších zločinců a raději je do smrti živíme na veřejné náklady ve věznicích. Překupníky drog odsuzujeme ke směšných trestům v pohodlných celách, uživatele drog léčíme a omlouváme jejich stav závislostí i když si ji způsobili sami a vědomě.  Když v Asii zatknou pašeráka z evropským pasem, který se chtěl obohatit pácháním trestné činnosti žádáme ambasádu, aby zasáhla v jeho prospěch proti nelidským trestům které mu hrozí. Jsme směšní.

Naše děti zblbly multikulturní poučkou a riskují své životy v zahraničním dobrovolnických misích ve prospěch údajně potřebných. Jezdí do zemí, kde jsou unášeni, zneužíváni a masakrováni tamními obyvateli, kterým s láskou v srdci a dary v kamionech za sebou přišli pomoci.  Stavíme školy v zemích, kde je kniha přepych, pomáháme budovat studny vesničanům, které ve finále okradou velitelé místních vojenských frakcí o vše co díky této vodě vypěstují.  Rozdělujeme potraviny v zemích, kam je jen dovést znamená uplatit místní gangy zvané vláda.  Distribuujeme pomoc v místech, kde když humanitární pracovník vyjde mimo tábor hlídaný ozbrojenou stráží, tak ho unesou, vydírají jeho rodinu a zemi odkud přijel. V tom lepším případě.  Většinou to končí šotem na YouTube a rodina sleduje, jak mu odřezává hlavu ozbrojenec v kukle, který prožil dětství v Evropě, ale pak jel za hlasem svého boha do země svých předků.  Evropští lékaři jezdí do misí a vrací se nakaženi Ebolou. Podle našich médií jako hrdinové. A tamní lidé pak z nemocnice, kde se Ebola léčí rozkradou nakažené povlečení a vesele ho používají.

http://www.extra.cz/lidska-blbost-nezna-mezi-lide-rabovali-v-centru-pro-lecbu-eboly-infikovane-veci-si-odnaseli-domu

U nás je ale také nedostatek lékařů, uvažujeme o přijímání zahraničních. Nemáme kapacity na léčbu našich dětí, finance na přístroje. Kdo pomůže nám a našim dětem?

Pro ty, kdo přichází ze zemí, kde se stíná na ulici za nevhodnou poznámku, nebo špatný původ, nebo víru nejsme zemí zaslíbenou, ale zemí šílenou. Tito lidé nejsou schopni pochopit pojem demokracie jako princip existence, kultury a tradice. Jsme slabí a jako takoví určeni k podrobení.  Oni jsou a budou ti silní.  S mačetou setnou hlavu mladému vojákovi v ulicích Londýna. Muži který jde po bezpečné ulici ve vlastní zemi. Muži, který byl za hranicí ozbrojen a na nebezpečí připraven. Smrt našel doma od přistěhovalce. Neozbrojen a sám.

http://zpravy.idnes.cz/utoky-v-londyne-0jd-/zahranicni.aspx?c=A130523_084024_zahranicni_ert

Imigranti přenáší svůj systém řešení k nám. Své zvyky. Své násilí. Svou formu krvavého řešení problému, který vyvolávají svou nežádoucí přítomností. Naše země si nárokují jako své území. Naši pohostinnost zaměňují za vynucenou povinnost.  Přiváží svůj způsob chování k ženám i zvířatům, své kulturní i náboženské zvyklosti.  Jakékoliv odmítnutí označí za rasismus s okamžitou podporou členů pro imigrantských organizací.

Nejčastěji se pak ohánějí naší vlastní Listinou základních práv a svobod, zejména článkem 16.

(1) Každý má právo svobodně projevovat své náboženství nebo víru buď sám nebo společně s jinými, soukromě nebo veřejně, bohoslužbou, vyučováním, náboženskými úkony nebo zachováváním obřadu.

a neuvádí a opomíjejí

(4) Výkon těchto práv může být omezen zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu veřejné bezpečnosti a pořádku, zdraví a mravnosti nebo práv a svobod druhých.

Projevy obrovské a dlouhotrvající nesnášenlivosti, vraždění pro víru, veřejné popravy, podněcování ke svaté válce a Džihádu, terorismus, nerovnoprávnost žen, veřejné vyhrožování likvidace naší kultury, vystupňování neoprávněných požadavků, napadání při pouhých nesouhlasných demokraticky vedených protestech, masové vraždy, to jsou přeci dostatečné a prokazatelné argumenty pro omezení.

Takto vypadá vděčnost za přijetí u nás?

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/321955/do-15-let-budete-nasi-otroci-kriceli-v-olomouci-arabove-kteri-napadli-stanek-s-petici.html

Autor Pavel Ryšlink, převzato z: http://www.blesk.cz/galerie/zpravy-udalosti/417211/?foto=0

Zaoceánské lodi, majestátní kolosy na moři se třesou před malým motorovým člunem, ve kterém sedí několik polonahých Somálců ozbrojených Kalašnikovem.  Proč? Protože svázáni vlastními pseudo pravidly nejsme schopni reagovat a vyzbrojit posádky. Raději se platí stovky milionů dolarů výkupného, které nakonec používají piráti k lepšímu vyzbrojení a financování teroristických skupin.  Vysílají se ozbrojené vojenské lodi, které ve finále dělají pouhou stafáž při únosech, protože zakročit v mezinárodních vodách silou se obávají.  A když se náhodou podaří někoho osvobodit, je z toho srdcervoucí Hollywoodský doják o statečnosti US Navy a pana kapitána. Přitom by stačilo místo vodního děla použít na piráty jedno RPG v hodnotě pár set dolarů.  Lodě vyzdobené těly pirátů na ráhnech po vzoru staré dobré Royal Navy v dobách Východoindické společnosti, proplouvající kolem Somálského pobřeží by také neměli špatný odstrašující účinek.

V rámci politické korektnosti a multikulturních pokusů likvidujeme sami svou vlastní kulturu.

Kam došlo otevřené Švédsko a Norsko? Počty znásilnění bílých žen rapidně rostou s počtem přistěhovalců.  Jde o čísla v tisících! Tisíce změněných osudů a trvalých psychických následků.  O tomto fenoménu se z důvodu politické korektnosti nemluví.

zdroj: http://www.securitymagazin.cz/zpravy/evropa-znasilnena-islamem-1404043490.html

Jak je vůbec možné, že stát platí projekty, kde se prosazuje sex? Kopulace v televizi mezi Švédkou a přistěhovalcem. Pod heslem MIXUJ SE!

Právě krásná aktérka klipu byla podle zdroje znásilněna a zavražděna imigrantem.

2

Stále velmi omezeně se mluví o problematice imigratnů v Německu. Hnutí Pegida a obdobné skupiny jsou dávány na roveň šílenců a rasistů.  Vlády hledají cestu jak jim zavřít ústa.

Evropa má své problémy s těmito dnes již desítkami tisíc přijatých imigrantů, kteří se nedokázali začlenit ani ve druhé či třetí generaci.

Necháváme si nařizovat, že naše tradice vadí jiným v jejich náboženském vyznání. Slovensko musí obhajovat svatozář na minci kterou vydává.

zdroj: http://www.denik.cz/ze_sveta/brusel-schvalil-svatozar-cyrila-a-metodeje-na-slovenske-minci-20121214.html

Zvažují se zákazy vánočních stromků nebo veřejné oslavy vánoc a dalších křesťanských svátků, aby nedošlo u urážkám jiných náboženství.

Česká republika neměla kolonie jako Francie a Anglie. Nemáme důvod přijímat s ohledem na historické vazby žádné Alžířany,  Afričany ani Pákistánce, nebo skoro sousedy Albánce.

Čím nám bude prospěšný imigrant z Afriky?

Co umí? Kde pracoval? Jaké má ponětí o evropském právu? Jaké povědomí o rámci slušného chování a našich zvyklostech?

Kolik z oněch tisíců má dokončené alespoň základní vzdělání? Kolik jich je schopno pracovat a hlavně bude chtít pracovat? kolik z nich nezůstane sedět s nataženou rukou k našemu sociálnímu systému a bude se chtít učit nové práci, vzdělat se a být příslušníkem našeho národa?  Kolik z nich je ochotno vzdát se svých předsudků a snů o bohatství bez práce? Kolik z nich, se bude chtít naučit naši řeč? Podívejme se do sousedního Německa do měst, kde jsou muslimské čtvrtě. Jděte po ulicích Londýna a poslouchejte jakou řečí mluví noví místní. Angličtina to není.

Když se podívám do centra Prahy tak vidím ty, kteří k nám přišli například z Maroka, Tunisu, Nigerie i Egypta v předchozích letech. Většinou s pobytem za účelem sloučení rodiny, protože si je dovezly naivní Evropanky, které je potkaly na dovolené a uvěřili jim tu bezmeznou zamilovanost tak dobře nacvičenou  neustálým opakováním každý týden u nového turnusu sexuálních turistek.

Žen pro které se exotický milenec a později manžel stane noční můrou a který po příjezdu do vysněné Evropy trvá a prosazuje fungování manželství podle své kultury. (čest výjimkám).

http://www.mojecelebrity.cz/clanek/egyptan-dlouhodobe-tyral-manzelku-256816

Osobně nepovažuji naháněče nočních klubů, kteří lákají turisty na Ukrajinské prostitutky za přínos pro tuto zem. Neuchvacuje mne ani síť směnáren, nebo zapojení do kapesních krádeží, nebo obchodu s drogami.  Ano existují výjimky potvrzující pravidlo. Máme i svého černošského politika a lékaře, ale je potřeba nezaměňovat.  Původ, okolnosti vstupu do ČR, ochotu se adaptovat a začlenit a nynější masivní exodus za zlatým teletem. Stále se bavíme o imigrantech, kteří přišli se základním povědomím o tom kam jdou, s vytvořenou alespoň částečnou vazbou na své soukmenovce, nebo toho, kdo je k nám zval.

Pochybuji o tom, že by některý z u nás již etablovaných imigrantů, kteří přišli jako studenti a mají u nás majetek a rodiny, byl ochoten otevřít dveře a přijímat nynější imigranty k sobě domů do svých nemovitostí.

Nebojte se podívat na nezávislá média a přečtěte si o neinformování veřejnosti o původu pachatelů znásilnění, vražd, loupeží a dalších činů.  Proč Švédsko kriminalizuje pouhý nesouhlas s imigrační politikou? Proč státy v rámci politické korektnosti nezveřejňují statistiky o etnickém původu pachatelů?  Proč bylo u hromadného znásilnění psáno že 8 pachatelů byli Švédové?

http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/hromadne-znasilneni-na-trajektu-osm-svedu-se-vrhlo-na-zenu-45.html

http://pravyprostor.cz/svedsko-a-islamsti-imigranti-kdyz-znasilnuji-novinari/

http://zboril.blog.ihned.cz/c1-63568760-svedsko-znasilnene-hlavni-mesto-zapadu

Tyto věci se dějí i v Čechách, ale hlavní je nezveřejňovat! Kdo je například u nás nejpočetnějším pachatelem v oblasti pěstování marihuany, nebo výroby pervitinu?  Myslíte že Čech? Ani náhodou. Ale zkuste si požádat o informaci k národnosti pachatelů a jejich % zastoupení při dané trestné činnosti.

Nezávislá média, v dnešní době rozuměj především internetová zpravodajství, blogy jednotlivců, kde můžeme číst názory všech včetně pochybovačů o státem určené pravdě mají být pro příště pod přísnější kontrolou a jejich činnost se má omezovat. Dokonce každý článek který má být zveřejněn na internetu i jinde má projí policejní kontrolou, aby byla zaručena jeho nezávadnost  a společná linine s vládní politikou.

http://www.theguardian.com/uk-news/2015/may/13/counter-terrorism-bill-extremism-disruption-orders-david-cameron

George Orwell v praxi.  Už nebudou do veřejnosti připuštěny diskuze o omezení imigrace, už nebude možnost kritizovat Bernevern, už nebude možnost nesouhlasit!

Co nás čeká s přílivem uprchlíků? V nejlepším případě tisíce lidí na sociálních dávkách a jak předpokládám podle tabulek EU. takže možná s vyšším kapesným, než má běžný pracující výplatu.

Je fajn, že máme tolik organizací, které se věnují problematice imigrantů a které očekávají své budoucí klienty  jistě s nadšením. Čím více imigrantů tím vyšší dotace. A imigrantům se pomoc při žádosti o dávky jistě hodí.

http://www.asimos.cz/Zivotni-situace/Socialni-zabezpeceni/

Kolik jsou vlastně náklady na tyto subjekty? Kolik dostávají příspěvků z našich daní? Kolik si vyplácí jejich zaměstnanci a zřizovatelé? I tyto informace se zatím dají najít a není to veselé čtení pro daňové poplatníky.

http://www.lidovky.cz/prijimani-uprchliku-jako-vynosny-byznys-absurdni-ohrazuji-se-neziskovky-1t5-/zpravy-domov.aspx?c=A150205_181429_ln_domov_mmu

Co se bude dít po přijetí tisíců? Další nápor na sociální systém, který už teď není schopný pokrývat potřeby našich zde narozených obyvatel.  Vybíráme víčka na naše děti, aby se jim dostala lékařská péče, kterou stát nehradí. Hlavně, že léčíme Syřany a Ukrajince. Kdo je největším dlužníkem pojišťoven?  Cizinci. Stát nedokáže nastavit pravidla ani zde. Jak je chce prosazovat u uprchlíků?  Všichni dotujeme nejen ty Syřany, ale dlouhodobě  všechny cizí neplatiče s pasem, nebo průkazem imigranta.  Přitom Čech má při zranění na lyžích v sousední zemi problém získat ošetření a často se stane, že dokud nezaplatí předem není mu poskytnuta základní pomoc.  Udělejte to u nás a ochránci práv imigrantů roztrhají doktora v tisku na kusy.

http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/cizinci-dluzi-vsem-nemocnicim-vymahani-je-uz-velmi-obtizne-20140828.html

Četl jsem krásnou úvahu. "Ať pojišťovny platí bez vytáčení našim dětem potřebnou lékařskou péči a na cizince sbírejme víčka." Pod to se rád podepíšu.

Vláda vymýšlí důchodové pilíře, které vzápětí ruší, protože si je vědoma budoucího problému při vyplácení důchodů a přece dál bude páchat vědomou likvidaci vlastních důchodců a jejich zajištění přijímáním cizinců.

Čím se odvděčili imigranti Francii? Čím se odvděčují Itálii, která nyní nese hlavní nápor?  Račte se sami podívat na video z r. 2008:

An immigrant argues with a resident during a protest in the Italian southern town of Rosarno

Jmenujte mi prosím nějakého vědce imigranta původem z Afrických nebo arabských zemí, který učinil zásadní objev na poli lékařství, nebo vědy. Já nevím. Zato znám jména desítek teroristů, kteří se odvděčili hostitelům bombou a masakrem lidí s rozdílným náboženstvím.   Většinou křesťanům.  Jmenujte mi naopak jediného křesťana, který se odpálil v arabské zemi pro svoje náboženství, nebo zaútočil na autobus plný dětí.  Nic? Ale určitě si dokážete vybavit tváře těch, kteří útočili v Evropě ve jménu Alláha.

S africkou imigrační vlnou přijdou i kriminální problémy, které mám nikdo dopředu neřekne, ale které se dějí v zemích kolem nás. Obrovské a neoddiskutovatelné problémy.

Co se vám vybaví při vyslovení Nigerie? Mě osobně podvodné Nigerijské dopisy. Co Sýrie? Zimbabwe? Irák? A co třeba blízká Albánie? Nebo nově vytvořené Kosovo? Mě drogová mafie a uprchlíci. Letos tisíce uprchlíků z této nové demokracie z vůle NATO. Jak je možné, že z této svobodné země dnes operují bývalé jednotky UCK a napadají další suverénní stát? Jak je možné, že přestavitelé EU k tomu mlčí? Jak to, že president Makedonie marně volá o pomoc okolní země?

http://www.nwoo.org/2015/05/11/makedonsky-prezident-ivanov-volal-marne-o-pomoc-dva-dny-smutku-za-padle-policisty/

Anglická policie má problémy s africkými imigranty. Vydíráním v komunitách pomocí hrozeb kouzel Woo-Doo. Prostitucí, rozšiřováním pohlavních chorob, otrockou prací. Krvavými obřady při kterých pro podnikatele původem z afrických zemích nyní už s Anglickým pasem provádí kouzla na které je potřeba krev, nebo dokonce smrt.  Pro lepší obchod, pro uchován í zdraví, pro moc a ovládnutí konkurence. Zdá se vám to jako odtržené od reality?  Není. Pašování dětí pro potřeby šamanů do Evropy je realita. Realita je pro šamany i tvrzení, že bílé dítě a jeho krev má větší moc a je žádanější.

http://rt.com/uk/167376-child-voodoo-rituals-pedophile/

Jejich realita je, že bílá žena je prostě žena a ta je méněcenná a znásilnění není zločin, ale běžná věc za kterou může ona a má být trestána ona. Ne pachatel.

http://www.afrikaonline.cz/view.php?cisloclanku=2008041801

Realita je, že mnoho Afričanů věří, že AIDS lze vyléčit sexem s pannou.

http://archiv.neviditelnypes.lidovky.cz/clanky/2002/10/25172_1_32_0.html

A tuto praxi a zvyky si prostě přináší s sebou do Evropy.

http://www.marps.cz/kriminalita-pristehovalcu/

Jaké nemoci nám imigranti přivezou? Evropa dlouhodobě očkuje proti nemocem, některé považovala za vymícené. Jak to bude nyní? S přílivem imigrantů a jejich dětí musíme předpokládat vzestup nemocí, které naše civilizace už skoro nezná. Kde je ochrana našich dětí? Školky nepřijímají  neočkované děti, ale imigranty ze zemí, kde je Ebola a další těžce léčitelné nemoce běžnou realitou, budeme přijímat s otevřenou náručí.

Pokud se někdo bude ptát mě osobně, nechci tu imigranty.  Máme dost problémů  s našimi nepřizpůsobivými, nynějšími cizinci,  našimi zločinci, dealery a závisláky.  Máme dost problémů s naší politickou elitou, která nás posouvá od deseti k pěti a rozkrádá a rozdává majetek státu.

Nechápu zabedněnce, nebo spíš zaprodance co se domnívají, že imigranti z arabských a afrických zemí nám jsou přínosem a levnou pracovní silou. Ukažte mi prosím stát, kde se zapojili do pracovního procesu v zemědělství, v průmyslu, nebo strojírenství. Prosím ukažte mi takovou komunitu, společenství, ne jednotlivce.  Naproti tomu není problém najít země, kde vytvořili uzavřená getha a žijí podle vlastních zákonů a náboženství.  Ovšem za podpory ze sociálního systému hostitelského státu, na který ve finále plivou a jehož jazyk často ani neovládají. Místa, kam policie nesmí kvůli politické korektnosti a rozdmýchání případných nepokojů vstupovat.  Vždyť evropští policisté se bojí vyšetřovat trestnou činnost imigrantů, aby sami nebyli nařčení z rasizmu.

http://www.extra.cz/policiste-nevysetrovali-1-400-pripadu-sexualniho-zneuzivani-deti-bali-se-obvineni-z-rasismu

Většina z nich nebude nikdy vděčná za přijetí a jakoukoliv šanci. Nebo jste slyšeli o nějakém ,,Pochodu díků,,? Jediné čeho se dočkáme jsou protestní pochody za větší práva, větší podporu, větší svobodu, stavbu mešit, větší informovanost o jejich víře v našich školách a  nakonec  protesty a požadavky abychom se jako většina přizpůsobili jejich menšině. Budou chtít více a víc.

http://www.novinky.cz/krimi/370915-zahranicni-studenti-v-olomouci-zautocili-na-aktivisty-s-petici-proti-imigrantum.html

Naše právo je nezajímá. Chtějí právo Šaría, chtějí rozhodovat a popravdě rozhodují o tom, koho si má vzít jejich nezletilá dcera při domluveném sňatku. Chtějí aby naše soudy brali ohled na jejich odlišnou kulturu a mentalitu.  Ustupujeme těm, které jsme přijali v dobré víře o lidském bratrství na rady našich vlastních lidí, kteří nám dokola tvrdí, že je to naše povinnost.  Podívejme se dobře kdo to chce a co ho vlastně živí. V drtivé většině bude pobírat v nějaké formě peníze od našeho státu a bude se podílet na tomto problému. Dokud existuje problém imigrace a začleňování má svou práci, své poslání. Placené poslání. Tak to ale není a nesmí být. Evropa není nafukovací. Nenechme se manipulovat. 100.000 Vietnamců změnilo tvář České republiky.  Jejich rasová odlišnost je jasně identifikuje. Vietnamci se ale v dalších generacích etablují. Stejný počet imigrantů, jenže tentokrát z muslimských zemí k nám může Brusel importovat během několika krátkých let. Bez přípravy, znalosti, zázemí.  Oni budou také viditelní a naše země se změní. Kdo si myslí, že k dobrému prosím, uveďte jedinou zemi kolem nás, kde je takové soužití přínosné, nebo alespoň bezproblémové, nebo kde nedošlo ke zvýšení kriminality. Jmenujte zemi, kde nezakládají své čtvrti, nevytváří sami svou segregaci a nebojují a nevyžadují svá další a další práva, která omezují většinu, která jim dobrovolně poskytuje pohostinství.  Jmenujte zemi, kde se integrovali sami a dobrovolně. Jmenujte prosím takovou zemi které někdo z nich poděkoval.

To o čem čtu a vidím, za projevy díků rozhodně nepovažuji.

http://www.stalo-se.cz/?p=18485

Tohle chcete? Já ne.

Osobně se mě dotýká, když mne poučuje o lidských právech imigrant i Indie, který u nás nalezl takzvaně svůj nový domov. Místo vděčnosti k hostitelské zemi své manželky ji kritizuje. Nevím z jaké kasty nebo rodu pochází, ale svou zem opustil protože mu právě kasty vadily. Takže asi ne z té nejvyšší a privilegované.  Škoda, že svá moudra nešíří také ve své původní vlasti,  kde je 41% všech nejchudších lidí na světě. Mohl by bojovat proti brutálním znásilněním místních žen i turistek, nebo úplatkářství a nerovnosti.  Zrušení kast, otrocké práci dětí nebo jejich prodej a zohyzďování kvůli žebrání ve prospěch gangů. Místo toho poučuje o našem špatném chování vůči Romům, do kterých investujeme v rámci sociálních dávek. Ale to naší zemí je oceňován a vyznamenáván. Česko financuje jeho činnost a tady může realizovat své integrační nápady. Ne v Indii, odkud odešel protože nesouhlasil s fungováním tamní společnosti, ale tam proti tomu nic nedělá. U nás to jde jednoduše, sami si na to přispíváme. Tak moc jsme rasističtí a xenofobní.  Ukažte mi jediný případ podvyživeného Roma, nevím o něm. Za to podvyživené děti v Indii a ze zemí Afriky a Asie na mne dělají smutné oči pomalu v každém reklamním bloku v TV, ve kterém jsem přesvědčován, že mám a musím přispět. Nemusím. Nechci. Jejich vlády nasejí a nesklízí, jejich vlády nakupují zbraně místo jídla, jejich vlády rozkrádají humanitární pomoc. Já zatím sbírám víčka na české děti. Posílám stokoruny našim okradeným důchodcům, posílám dárky dětem do dětského domova v Čechách. Přispívám na obědy dětem samoživitelek, které na to prostě nemají. To mě zajímá. Můj domov.

Vzal bych ty, co protestují za přijetí imigrantů a jejich přání jim splnil. Opravdu s radostí, ke každému z nich nastěhujme pár imigrantů. Každý z těch křiklounů nám může dokázat jak moc vážně to myslí a že opravdu nejde jen o snahu získat další finance pro své podnikání v oboru imigrace a integrace a zajistit si další pohodlnou existenci z daní na úkor těch, kterým v sousedství otevře Ministerstvo vnitra azylový tábor.  Až je bude mít u sebe doma aspoň pár měsíců, pak se zeptejme na klady vzájemného soužití a co jim to přineslo.  Jim i jejich rodinám. Manželce a dětem. Jaká kulturní obohacení získali a jak integrovali své přistěhovalce. Jak se chtěli integrovat. Teprve pak jim budu věřit, že to myslí vážně a nejde jim o byznys a naučené fráze o multikulti za účelem osobního prospěchu a zviditelnění.

K čemu se prosazují nová práva lidem, kteří nijak nepřispěli této společnosti? Kteří jsou zde pouze cizinci? Proč chtějí někteří dopředu omlouvat jasné kriminální chování a znemožnit vyhoštění cizinců s padělaným pasem?  Jde přece o trestný čin a nám to má být jedno?  Cizinec, který jako první věc kterou udělá při vstupu na naše území je, že se dopustí trestného činu padělání a pozměňování veřejné listiny, má být vítán s otevřenou náručí. Bez postihu. Kde je rovnost před zákonem? Jak se na to bude dívat státní orgán, který má konat? jak bude probíhat policejní vyšetřování? Kde je nezávislost soudu a právo v rámci trestu vypovědět ze země? Právo podle paní Šabatové? Proč chce cizincům dávat právo volit na našem území? Čím si to zasloužili? Právo volit je výsada! Nejsou občané této země a mají mít naše práva? Možná proto, aby nás přehlasovali, až bude hrozit , že paní Šabatovou a jí podobné lidi přestanou naši občané volit a dávat jim dobře placené funkce.

http://www.securitymagazin.cz/legislativa/budou-mit-uprchlici-v-cesku-nove-prava-vlada-musi-splnit-pozadavek-eu-1404044180.html

http://zpravy.idnes.cz/politicka-participace-migrantu-d37-/domaci.aspx?c=A150407_195942_domaci_zt

Představte si požadovat něco podobného v SAE, nebo jiných arabských zemích. Proč tyto tak bohaté země nepřijímají své souvěrence? Proč naopak staví zdi?  Cizinec nemá a nikdy u nich nebude mít práva místního občana.  Zkuste tam přijet s biblí v ruce a reakce bude okamžitá.  Zkuste tam postavit teď kostel, nebo provést bohoslužbu pro veřejnost. V těchto zemích se jako Evropan nemůžete trvale usídlit, získat plnohodnotná práva a představa, že získáte například občanství je naprosto nereálná. Evropští studenti Koránu zde pobývají pouze po omezenou dobu, ale nikdy nejsou přijati za plnohodnotné členy tamní země.  Práva nezískáte ani přiženěním se.  A po nás se to vyžaduje. Proč máme přijímat s našimi rozpočty ty, které jejich v bohu vlastní a nejbohatší, ropou oplývající země světa tak razantně odmítají? Jsme snad šílení? Vypadá to, že ano.

http://zpravy.idnes.cz/zed-saudska-arabie-irak-074-/zahranicni.aspx?c=A150117_150627_zahranicni_bse

Nechápu proč máme trpět v Čechách cizince, ať azylanty, nebo ty co získají pobyt za účelem sloučení rodiny, nebo studenty, pokud zde páchají trestné činy.  Okamžitě vypovědět! Máš zde rodinu? Vzal sis Českého občana a náš tu narozené děti? Požíváš díky tomu právní ochrany a jsi nevypověditelný? Proč! Bezpečí mojí rodiny a místních obyvatel je pro mne víc, než práva přistěhovalce, který úmyslně páchá trestnou činnost proti lidem, kteří ho přijali. Pokud jsou jednotlivci a organizace které hlasitě volají o jejich právech a možné nápravě a další šanci kterou mají dostat, tak dobře. Ať složí kauci na účet MV za takového člověka. Ale ze svého, ne z dotace od státu.  A když v dalších 10-ti letech spáchá další úmyslný trestný čin, tak kauce propadne a za ní bude obratem vypraven do své země. A rodina pokud bude chtít může jít s ním. Je to tvrdé? Ne, je to spravedlivé vůči těm, které u nás ohrožuje a jejichž pohostinnost opakovaně a úmyslně zneužívá. Jak jinak to chceme nazvat?

Proč má Evropa a její hodnoty zmizet a být rozmělněna?

Teoretici konspiračních teorií odpověď mají.

Protože nemáme například v Čechách přirozené rivaly, nacionální nebo náboženské protivníky. Slovensko se odtrhlo bez násilí. Naši nepřizpůsobiví chápou, že někdo je živit musí. Moraváci vůči Praze nepovstanou, protože Pražáci jezdí dopíjet do sklípků zbytky z loňska s dolepenou vinětou Výběrové Jedinečné a ještě za to platí.  Není koho poštvat proti sobě.  Čech se nějak vždycky s Čechem domluví.

Vytvořením dostatečného počtu imigrantů s absolutně jiným hodnotovým systémem, jiným náboženstvím a hlavně očekáváním, že v Evropě je všechno zadarmo se zadělává úmyslně na mezirasový problém s nedozírnými následky.  Možná programově. Státy v rozkladu kde lidé bojují mezi sebou nemají čas dělat mezinárodní politiku, přebírat trhy, chránit své obyvatele. Takové země jsou bez protestu vypleněny a zotročeny.

Zastáváme se seniorů a pranýřujeme obchodní společnosti, které uzavírají nevýhodné smlouvy.  Říkáme jim šmejdi a tleskáme těm co je odhalují. Odsuzujeme naivitu těch, kdo si nepřečtou drobné písmo na smlouvách a později zjistí, že přehlídli nevýhodné podmínky.  Investigativní novináři odhalují praktiky podvodníků s energiemi , kteří podstrkují nevýhodné smlouvy. Každý právník vám řekne: "Nic nepodepisujte dokud si nepřečtete nejlépe s odstupem času dvakrát a ještě lépe po konzultaci s právníkem."  U některých smluv už nelze používat rozhodčí doložky a musí být možnost předložit je v případě sporu k rozhodnutí soudu. Poučili jsme se.

Opravdu?

Naši vlastní námi volení představitelé chtějí podepisovat smlouvy  za naše země, které ani nesmíme číst, které dokonce nesmí číst ani poslanci a dokonce ani ti, kdo je mají podepsat! Smlouvy které nelze napadnout soudně, které nelze vypovědět.  Smlouvy které z našich států dělají otroky nadnárodních společností. Smlouvy, které nás nutí podepsat bez přečtení nebo poradě s právníkem. Smlouvy ve kterých jsou dodatky, že o nich nesmí v případě sporu rozhodovat soud, ale soukromí arbitři. A tady nejde o tisíce koruny, ani o miliony. Tady jde o kompletní majetek zemí a obyvatel. A toto je nám presentováno jako pokrok a správná cesta do světa.

Radí nám neposlouchat náš vlastní rozum a naše vlastní zákony. Podle mne musí následovat jednoduchá otázka. Kolik dostal zaprodanec, který toto prosazuje? Nebo to dělá z přesvědčení o správnosti? Pak je to na přezkum u psychiatra a místo slova zaprodanec  patří jiné slovo.

Kdo je v tomhle případě šmejd se smlouvou a kdo naivní idiot?

http://e-republika.cz/article2877-Smlouva-TTIP-rozlo%C5%BEi-cele-staty-a-povede-k-nezam%C4%9Bstnanosti

http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/05/25/bundestags-abgeordnete-duerfen-ttip-dokumente-nicht-lesen/

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Europoslanec-a-biolog-varuje-Toto-vse-se-vam-se-smlouvou-TTIP-muze-dostat-na-talir-370867

Zrušili jsme Státní hranice suverénních států. Shengen nás prý ochrání. Společná hranice tam někde mimo nás. Co nám to přineslo? Místo pár minut čekání volný a nekontrolovatelný průjezd, který využívají zloději aut, převaděči, pašeráci a nelegálové.  Slušný člověk přece vždy používá hraniční přechody, tak proč jsme s velkou slávou jsme likvidovali ostnaté dráty, které by dnes bránili v nelegálním překračování hranic  zlodějům, co tak rádi kradou vše v pohraničí. Pokud bude existovat ostraha státních hranic, která bude bránit a ztěžovat zlodějům, teroristům a zločincům pohyb a vstup, tak rád párkrát do roka  postoupím kontroly od pohraničníka.

Skandinávské země místo dalšího rozvoje dávají obrovské částky do imigrantů, programů soukromých společností typu BERNEVERNET na odebírání dětí a likvidaci tradiční rodiny, novou sexuální revoluci pro předškoláky, kterým je prý nutné v pohádkách vysvětlovat, že princ miluje krále a princezna služku a předkládat omalovánky s přirozením.

http://svobodnenoviny.eu/co-dela-barnevern-v-norsku-a-proc/

Já chci číst dětem klasické pohádky kde Šípkovou Růženku probudí polibkem princ a ne pohádku o hromadném sexu 7 trpaslíků se Sněhurkou. Chci pro ně omalovánky s Vílou Amálkou a ne zoofilem který przní slona.  Chci aby moje dítě vědělo, že vše má svoje meze a když je překročí následuje trest. Výchovný. Že existují hranice slušného chování, ale také existuje rodinná láska a pouta. Tomu se říká socializace a výchova.  Rodina není jen slovo. Alespoň pro mne.

pro-vsechny-kterym-neni-lhostejny-osud-deti-v-cr-1

Zdroj obrázku a článek:

http://www.zvedavec.org/prispevky/2015/04/6423-pro-vsechny-kterym-neni-lhostejny-osud-deti-v-cr.htm

Je pravým důvodem postupné likvidace Klokánků snaha monopolizovat a získat kontrolu nad dětmi a spustit český Bernevern, který mění ochranu dětí na soukromý kšeft s příspěvky na děti od státu a jejich přerozdělování  pěstounům a těm správným navázaným pracovníkům na tento zrůdný systém? Jak jinak si vysvětlit, že se ničí to co funguje? Jak si vysvětlit tichý vstup Skandinávských projektů? podsouvání souhlasů ze začleněním dětí do evidencí a programů?

pro-vsechny-kterym-neni-lhostejny-osud-deti-v-cr-gender_dotaznik_600

Zdroj obrázku: http://www.zvedavec.org/prispevky/2015/04/6423-pro-vsechny-kterym-neni-lhostejny-osud-deti-v-cr.htm

To není ochrana dětí a jejich práv. To k nám přichází kšeft s lidmi.  Našimi dětmi za naše peníze. Protože z daní platíme a budeme platit soukromé organizace, které budou bez soudního povolení vstupovat do našich domovů na kontrolu práv dítěte. Organizací, které budou naše děti odebírat za to, že jim řekneme , že umřela babička a tím je budeme nadměrně stresovat, nebo za to, že budou umývat  nádobí nebo plnit jinou domácí povinnost, protože to nebude výchova, ale vykořisťování práv dítěte. Tvorba záminek kšeftařů s lidským osudem a láskou rodin. Nepředstavitelná zrůdnost schovaná za slovy o právech a ochraně, ale dnes bohužel reálná.  Fungování soukromých organizací, které z toho všeho vytváří ZISK pro sebe a své skryté vlastníky.

http://www.invarena.cz/?p=15793

http://leva-net.webnode.cz/products/norska-statem-organizovana-pedofilie-a-incest/

Kriminalizuje se i samotná kritika systému. Zakazuje s informovanost, cenzurují se zdroje, upravuje se minulost. Demokracie je nahrazena strachem z následků. Rodiče se bojí vychovávat své děti podle svého svědomí a nechávají si je ve finále odebrat údajně pro jejich vlastní dobro.  Předání informací médiím je zločinem, který se trestá odebráním dětí k adopci.

Menšiny diktují většině. Z tolerovaných se díky propagaci a medializaci stávají vzory. Státy zakazují používat slova otec a matka a nahrazují je spojením rodič 1 a rodič 2, aby se lesba nebo homosexuál necítil uražen na svých právech a asi aby nebyl konfrontován s realitou, kterou přeci poznává pokaždé, když vleze do postele se stejným pohlavím se kterým se nechal zaregistrovat. Je nevhodné jim připomínat pouhou odlišnost, ale oni sami nám svými ,,Pochody Hrdosti,, dávají na odiv kdo a co jsou. Proč se tedy korektně zaměňují slova homosexuál za gay, když oni sami se mezi sebou titulují buzno, vykroucenino a podobně? Mám mezi homosexuály kamarády. Nebojím se podat jim ruku, nebo se nechat obejmout. Nemá problém s jakoukoliv sexuální orientací, nebo tím co po této stránce kdokoliv preferuje. Jen nechápu glorifikaci, vynucování si podpory, napadání lidí kteří s tím nesouhlasí z důvodu svého vyznání, nebo kterým to prostě a jednoduše vadí.  To je přeci zase jejich svobodný názor a orientace.  Uměle podporujeme něco, co není přirozené.  Tolerujme a přejme jim jejich nalezené štěstí, ale nenuťte většinu přijímat odlišnost jako něco, co si zaslouží obdiv a co má být vyzdvihováno a napodobováno. Nechci uměle dávat svým dětem příklady, že mají experimentovat se svou sexualitou se stejným pohlavím. Když budou trvale vidět normální rodinné soužití, budou ho napodobovat. Když jim budeme předkládat záměrně manipulované pohádky a dokumenty o ,,normálním,, sexuálním chování stejných a dnes už třetích pohlaví a jiných sexuálních úchylek, nebo dokonce deviací, k čemu logicky dojdou? Že je to také normální a budou napodobovat.  Protože dospělí jim přece dávají příklady a vzory. Ale tak to přece není. Dva muži nikdy nemohou zplodit dítě, ani dvě ženy. Tak to zařídila matka příroda. Co na tom chceme měnit?

http://svobodnenoviny.eu/sbohem-mami-a-tativ-pasech-bude-jen-rodic-1-a-rodic-2/

http://zpravy.idnes.cz/prejmenovani-otec-a-matka-na-rodic-1-a-rodic-2-v-litve-f8i-/zahranicni.aspx?c=A131218_140618_zahranicni_tp

Proč je projev soukromého názoru, že tradiční rodina je muž a žena důvodem k výpovědi z práce?

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1113-dlouhe-prsty-homosexualisticke-lobby-zastal-se-tradicni-rodiny-a-vyhodili-ho-z-prace-kunderuv-zert-znovu-na-scene-bolsevicke-metody-likvidace-tridnich-nepratel.htm

Osobně neznám nic hezčího, než když mi mé dítě řekne tatínku.  Ne rodiči. Podívejte se na nové formuláře Českých úřadů. Už nejste Otec a Matka.  Jste bezpohlavní rodič I. a II. To vše, aby tisíce let používané výrazy pro členy rodiny neuráželi menšinu. Otec  a Matka, ti nejbližší které máme. I tak lze manipulovat a odebrat význam tradičnímu slovu RODINA.  Rozmělnit a znehodnotit jej. Tak pravilo EU. Tak vazalský stát vykonal.

Země válčí bez vyhlášení války. Hranice překračují cizí armády pod záštitou ,,vyššího dobra,,.  Češi dali světu slovo ROBOT v textech Karela Čapka a pak Václav Havel vymyslel HUMANITÁRNÍ BOMBARDOVÁNÍ na podporu vojenského útoku bez mandátu OSN proti suverénní zemi. Vlády používají proti vlastním obyvatelů bombardéry a rakety.  Ve státě, který sousedí se Slovenskem shořela celá města. Válka je dvě hodiny cesty od našich hranic.  Cizí diplomaté diktují vládám jak se mají chovat, na území cizích zemí za účasti médií podporují demonstrace a svržení řádně zvolených představitelů států.

Naši vlastní politici souhlasí s JADERNOU VÁLKOU! Oni souhlasí se zničením tohoto světa. Podívejte se kdo a proč.

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Nedelame-si-srandu-Ptali-jsme-se-politiku-zda-by-mela-jit-CR-do-jaderne-valky-proti-Rusku-jak-o-tom-hovoril-general-Pavel-Zde-jsou-odpovedi-377187

Právo je nevymahatelné. Mezinárodní i národní. Státy a jejich představitelé pracují proti sobě samým a svým potomkům odkazují chaos, podřízenost a rozvrat.

V USA řadoví občané chrání své právo na držení zbraně dané jim ústavou. Jde pravděpodobně o poslední ochranu před totální kontrolou.  jen díky zbraním v rukách se dokázali postavit a odolat Texasané federálním složkám. Kovbojové na koních proti Federální agentuře v teréňácích.

Je nám předkládán nový branný zákon  z kterého většina médií poukazuje pouze na brannou povinnost pro ženy, ale co to další?

Branný zákon, některé  změny

Nově definuje a uvádí v ,,OPERAČNÍM NASAZENÍ,, doslovně jde o to, že odvedenci budou bojovat v zahraničí.... Vítejme v NATO a v rámci GENDER mají tu čest padnout za NATO i ženy.

§ 12a Služba v operačním nasazení (1) Voják v aktivní záloze vykonává službu v operačním nasazení na území České republiky nebo mimo něj v délce do 7 měsíců v kalendářním roce, a to podle potřeb ozbrojených sil.

§ 13 Povolání na vojenské cvičení nebo na výjimečné vojenské cvičení a nastoupení jejich výkonu do služby v operačním nasazení (1) Krajské vojenské velitelství povolá k výkonu vojenského cvičení nebo do služby v operačním nasazení vojáka v záloze povolávacím rozkazem. Povolávací rozkaz se doručuje jako poštovní zásilka do vlastních rukou nejméně 30 dnů přede dnem nástupu výkonu vojenského cvičení nebo do služby v operačním nasazení. K nastoupení výkonu služby v operačním nasazení k zabezpečení záchranných prací nebo při jiných závažných situacích ohrožujících životy, zdraví, životní prostředí anebo značné majetkové hodnoty nebo za účelem plnění úkolů vyplývajících z mezinárodně právních závazků České republiky lze vojáka v záloze povolat i dříve

Vítejte ve válce pod jiným názvem pod taktovkou NATO. Vítejte v Operačním nasazení. Na Ukrajině, v Sýrii, Iráku, a v budoucnu třeba v Makedonii..  protože to vše je VOJENSKÁ ČINNÁ SLUŽBA MIMO STAV OHROŽENÍ  STÁTU NEBO MIMO VÁLEČNÝ STAV

Prý jde o naše závazky spojencům.

Myslím, že jsme už dostatečně poučeni dávnou i nedávnou historií s vědomím možné zrady ze strany jakýchkoliv údajných spojenců, kteří vždy sledovali a sledují své vlastní zájmy.

http://zpravy.idnes.cz/operace-unthinkable-churchill-rusove-a-treti-svetova-valka-p45-/domaci.aspx?c=A150309_162251_domaci_jw

Stále doufám, že jsme národem Jana Žižky, Českých rytířů, Legionářů kteří dokázali projet vlakem širou Rus a podpořit vznik tohoto státu. Jsme dětmi Českých letců v Anglii i bojovníků od Dukly a od Zborova. Máme své hrdiny, kteří se objevují v době tlaku a dokážeme se semknout když nadejde čas. Sami sobě musíme být rytíři z Blaníku.

Pro svou čest, svou zemi, své rodiny a děti. Pro vlastní zdravý rozum.

Protože jinak je to cesta po hlavě do prdele.
42 Komentářů k Svět se posral aneb Velké zamyšlení normálního otce

 1. Marko napsal:

  Tady nikoho klid nezajímá, jelikož na klidu nikdo nic nevydělá!!! A garantuji vám, že emigranty nezastavíte, jelikož je to obrovský obchod na kterém profitují velké skupiny ale můžeme sepisovat petice a demonstrovat přesně jako v USA, kde to prakticky nikdy nic nezměnilo. Od toho demonstrace jsou, pouze si zde můžeme vybít své flustrace a tím to končí, vlak jede dál. Média většinu demonstrací překroutí nebo prostě vynechá, či uvede krátkou zmínku v 1 ráno. O emigrantach jsem slyšel v zahraničí už před 12lety a nebyli to hezké věci, ani je místní neměli nikdy rádi z důvodu jejich nepřízpůsobivosti a stejně se děje, co se děje. Co víc říct nevím...Snad jen popřemýšlím, kam se odvalit i s rodinkou, jelikož zde roste nebezpečné podhoubí a člověk se nechce bát i při běžném nákupu v sámošce. Za komunistů bylo blaze, jednou na ně budou vzpomínat všichni s láskou, jelikož nastupující systém se stal čirým zlem.

 2. weissbach napsal:

  Klobouk dolů.... Už dlouho jsem nečetl tak prostě a věcně napsaný článek s takovou důkladnou příčinnou analýzou současné všeprostupující destrukce, rozvratu a chaosu.
  Díky a tesat do žuly!

 3. Jan Bergman napsal:

  Pod tohle se podepisuji, Davide !!!

 4. rur napsal:

  kompletně a jasně popsané, věta za větou - pravda za pravdou. Začíná to být jasné jako facka, chtějí nás tu rozeštvat a vyvolat mezikontinentální občanskou válku, kterou pak vyřeší svaté a dokonalé NWO.

 5. Fidel napsal:

  Tu švédskou zvrhlou agitku rasového mísení jsem nedokázal dosledovat do konce,chtělo se mi zvracet.Je neuvěřitelné za jaké hlupáky a prasata nás vládnoucí "elity" považují.
  P.S. Muže ejakulujícího do slonova chobotu,ani nedokážu komentovat.

  Pane Bože stůj při Nás !

 6. cc napsal:

  nuz co, speje to k medzirasovej obcianskej vojne v celej europe, ale ak budeme mat stastie predbehnu nas rusi :D

  • to je jedno napsal:

   No na Rusko se podle mě spolehnout nedá. Má dost potíží a má taky 15% muslim menšinu... Já dnes vzhlížím spíše k Číně...

   • eM napsal:

    Joo, ale Rusové s tou muslimskou menšinou dokáží v pohodě soužít, když se jim do toho nikdo nemontuje.
    Taky bychom dokázali, když by šlo jen o lidi, a ne o politiky kteří tvoří zákony na ochranu jejich kultury a pošlapání té naší.

    Muslimové za to nemůžou, naši pohlaváři rozhodně ano. Kde jsou rovné podmínky, vzniká rovná společnost. Kde je protěžována a hájena menšina, vždycky bude mít tendence směřovat k fašismu. To je ten pocit výlučnosti, který jim skrze naše politiky dáváme, a který je vede k nadřazenému jednání.

 7. David K. napsal:

  Děkuji za reakce a prosím sdílejte. Čím více lidí bude mít ucelené info a možnost srovnat si to, tím lépe.

 8. Jarek* napsal:

  Vážení, seštudujte si prosím tajné dějiny jezuitů a pochopíte, že toto bylo připravováno před stovkami let, že za tímto je římskokatolická církev řízena Vatikánem. Celý komunizmus, kapitalismus, sprosté slovo demokracie, všechny války včetně obou světových je dílem zrůd z Vatikánu. Poučte se proboha z historie a nečumte tupě denně na ten sračkomet, který Vám stacionárním vlněním vymývá mozek. Vzdělávejte se, nastudujte koncepci sociální bezpečnosti a dostatečně všeobecnou teorii řízení, zvyšujte si vědomí. Jestli tak nezačnete urychleně na sobě pracovat, tak se raději střelte do hlavy, protože to co Vás čeká nepřežijete.

 9. medved napsal:

  Zavriet hranice,znarodniť vsetky velke dôlezite podniky,zakaz dovozu tzv.potravin zo zapadu,z polska a z inych klamstvom a podvodom postihnutych krajin,obsadit vnutorne hranice armadou,vytvorit silne ludove milicie,nakopat do zadku a vyhodit monsanto,veoliu,nestle,spinave nenazrate banky a ich posluhovacov,zakazat cinnost a zavriet rychle pozicovne penazi,uplne zrusit a zakazat lobing,statne nakupy realizovat bez sprostredkovatelov,uplne zmenit skolske osnovy-homosex. a podobne obludnosti vyskrtnut,zrusit sukromne bezpecnostne sluzby,ucit deti chranit prirodu,mat uctu k starsim,ucit deti uprimnej laske,mat uctu k vsetkemu zivemu,k stromom a rastlinam,uzakonit pestovanie vlastnych potravin a ich produktov bez chemickych sraciek,ziadne gmo,izoglukozu,aspartam,zakazat preletu lietadiel bez znalosti obsahu ich nakladneho priestoru,t.j.chemtrails atd... Vazeny ci sa to niekomu paci alebo nie,vsetko toto co sa nam predklada a podsuva,je SUCASTOU OBLUDNEJ POLITIKY ZNIZENIA OBYVATELOV NASEJ PLANETY TAKYMITO ODPORNYMI METODAMI POD PLASTIKOM NEJAKEJ KVAZIDEMOKRACIE...! ! ! Nie ,dakujem,o taketo nieco fakt nestojim...Uz som niekolko krat citoval matku Terezu,MY DOKAZEME NASITIT CHUDOBNYCH , NEDOKAZEME VSAK NASITIT BOHATYCH..!! Jedine navrat k svojim korenom a mudrosti nasich predkov, nas zachrani...

  • to je jedno napsal:

   No ona ani ta Matka Tereza neměla tak úplně pravdu... Na světě dnes každý rok přibude 80 miliónů chudých lidí... To jednou s jejich maňana mentalitou oběti a nevzdělanosti prostě nebude možné při nejlepší vůli nebude možné nasytit... Země není nafukovací.

 10. martin bareš napsal:

  jdu si článek přečíst.

  Jinak mnene zarazila, ale rozesmála Vaše první věta pane autore.

  Srovnáváte Brusel s RVHP.

  Jste blb s prominutím, i kdyby článek byl skvělý bůhví jak.

  RVHP nám přes všechny legrácky zajistilo mír. Brusel a USA a NATO nám zajístí akorát to, na co licoměrně nadáváte.
  Jste hlupák, byť sebechytřejší. Nebo se bojíte, či si musíte vybudovat renome, že to co bylo před 1989 s tím Vy nemáte nic společného? Dříve než začnete hodnotit? Aby Vás ti správní pravicoví nezmačkali a nehodili do koše?

  Trochu pokory, namísto fanfaronství, by neškodilo.

  Neboli: šel jeden oslík, nekoukal nalevo ani napravo - a měl hlad. Ale chtěl být nad věcí poslušen rad a pokynů doby - tedy strejdy vola a tety ...... Tak pošel....

  Zdraví vždycky nestranník.

  • David K. napsal:

   Pokud nechápete nadsázku při srovnání Bruselu a RVHP v rámci plánování, nařizování atd. tak je mi to líto. Nicméně s tím nic neudělám :-) Tvrdili nám, že EU je demokracie a svoboda, že můžeme vše, když nás nikdo nekontroluje a nebude omezovat ve svobodě podnikání, plánování jako bylo za RVHP a zatím? Kvóty, nařízení, pokyny, omezení, odebírání názvů, zákazy... Je to větší kontrola než byla za RVHP, pokud mohu posudit ze svých mladých let. Proto srovnání které, leckoho ze zastánců Bruselu nadzvihne. Vy z této věty máte opačný dojem významu než byl zamýšlen. Nejste vztahovačný? :-) Přeji krásný den.

   • martin bareš napsal:

    Davide nedělám. Jestli jsem vztahovačný, musí posoudit jiní (i když v byznysu, ve kterým se pohybuju, vztahovačný být nejde).

    Já píšu o míru. Ne o míru za každou cenu, ale přece jenom o míru i s tím "blbým" plánováním. Bez něj bohužel nic nejde. Všichni pláuijí. Blbí i chytří.

    • Žabák napsal:

     Martine máš pravdu, že dost lidí zbytečně plive na komunisty. Ať byli komanči jakýkoliv, tak Československo byl 15-ti milionový stát se soběstačným hospodářstvím a velkou bojeschopnou armádou. HLAVNĚ NEVYMÍRAL TAK JAKO DNES a nebyl zaplaven odpadky z celého světa. Made in Czechoslovakia znal svět ještě v 90-tých letech. Made in Czech republic nezná nikdo. To sou prostě fakta, která může pravdo láskař jenom relativizovat, protože je nelze popřít.

  • Contumax napsal:

   Martin Bareš

   Souhlas s Tebou autor vidí co vidí ale nevidí příčiny, přijde mě to jako " hysterka " vidí to co ví lid obecný, příčina je ještě více skrytá... není to jen valkychtivou SSA, ta byla a je jen sluha Vatikánu...!!!

  • eM napsal:

   Ale tfuj, proč je ve vašem komentáři víc urážek než argumentů? Takhle komunikuje člověk? Tfuj styďte se!

 11. Heřman Vidlák napsal:

  Do vedení této společnosti (takzvané "západní demokracie") se dostali úchylové a zdá se, že to mají pevně v rukách. Každý nově zvolený politik buď zpitomí podle jejich vzoru a sám se stane úchylným, nebo je pod nějakou ušlechtilou záminkou, obvykle "bojem proti korupci" odstaven.
  Díky tomu volby nic nevyřeší a uchylnou se tak stává celá společnost.

  • eM napsal:

   Ano, to je davo-elitární systém řízení. Alternativy existují, jen je třeba je vytvářet, namísto boje se stávajícím systémem. To chce ale hlubší pochopení tohoto jednoduchého tvrzení, proto vyzývám ke studiu KSB a DVTR, a zapojení co nejširší veřejnosti.

 12. Paul Durham napsal:

  Je to až komické, všichni stojíte po nozdry ve vodě a špekulujete proč máte ksakru mokro v botách. Hladina stále stoupá a vás zajímají vaše rozmočené adidasky.
  P.S. dejte blondýnám volební právo a odhlasují si přesně to, co prezentuje videoklip.

  • Contumax napsal:

   Bible vůbec se nezmiňuje o nějacích buzerantech ani o multikulturních věcech...

   Písmo mluví o šelmě a tou je Vatikán, takže studium Bible je dle většiny pohádka a nesmysl...

   Proto tomu nejde porozumět, protože satan pracuje skrytě aby si lidstvo myslelo, že neexistuje a přitom je to všechno jeho dílo...

 13. Žabák napsal:

  Musíte pochopit, že politici pouze hájí zájmy svoje a ne zájmy naše. Politik je zaměstnanec finančního systému a jako takový prosazuje zájmy USA, EU a FEDu. Když pochopíte, že politik není zaměstnanec náš, ale zaměstnanec cizího finančního subjektu, začne Vám to dávat smysl, proč se chovají tak jak se chovají. Oni politici hájí pouze svoji kariéru a společně s médii a tzv. pražskou kavárnou prosazují cizí zájmy na území našeho státu.
  D

  • Žabák napsal:

   DŮLEŽITÉ je nerezignovat na politiku, ale naopak se o ní zajímat víc než dosud. Mezi těmi desítky subjektů jsou politici a strany, které jsou volitelné. Hlavní je vyřadit strany mainstreamového proudu a začít volit jinak. Plus šířit osvětu.

   • Karel napsal:

    Jenže jak vyřadit poslušné loutky z politiky, když se žádný člověk nedostane ke křeslu, aniž by ho cestou někdo nezkorumpoval?
    Nikdo nepustí nezkorumpovaného politika do funkce, nedá se pak lehko ovládat. Tzn. všichni mají máslo na hlavě, je jen otázka času, kdy ho ti opravdu mocní nechají na sluníčku..

    • Žabák napsal:

     Nějaké první vlaštovky tu jsou. Řecká vláda, hnutí podemos ve Španělsku, pegida v Německu, Le Penová, Farage, atd.

     Hlavně nečekejte nějakého spasitele a nevolte strany hlavního proudu. Už i o těch komunistech začínám pochybnosti a to sou v tom parlamentu strana, která je nejmíň demagogická a nejvíce realistická. Dřív tam patřil ještě Okamura, ale toho už pražská kavárna zařízla.

 14. drbohlav napsal:

  Homosexuálové mají, kromě pevných vazeb, ještě něco jiného: čas na budování kariér, protože nemají děti, s nimiž by si hráli a starali se o ně. Teď ovšem touží už i po dětech, vynosených v dělohách chudých studentek / viz burza buzen v bruselu nedávno /.
  Děti chtějí samozřejmě taky na zneužívání.
  Článek zobrazil děsivou tvář úpadku ochromené Evropy. Politická korektnost je v případě naivů pokrytectvím, v případě hybatelů dobrej nápad, jak prosadit cokoliv a dát tomu civilizovaný nátěr. Podlost pro dobu všeobecné informovanosti.
  Studujme na leva.net.

 15. Contumax napsal:

  Ano ty stránky se mě moc líbí... taky bych je doporučil...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!