Napadnout Rusko? To také může napadnout jen šílence!

AgAfAgoH4YXuIL0grNMJTSEyQFReLg6mVladimír Putin v rozhovoru pro italské noviny Corriere della Sera uvedl, že myšlenka, že by Ruská federace jenom tak z ničeho nic bez důvodu první napadla země NATO je absurdní a udělat by to mohl jen naprostý šílenec! Osobně tato jasná slova, která můžeme brát jako poselství vůči válečným provokatérům, kteří se soustřeďují především v řadách amerických politiků, velice vítám!

S nadějí na mírové řešení nynějšího geopolitického střetu a ochlazení diplomatických vztahů, které v současné době probíhá z důvodu rozdílných postojů Ruska a USA na ukrajinskou a syrskou krizi, očekávám podobné jasné prohlášení z úst amerického prezidenta a vrcholných představitelů NATO a EU!

Země jako je Ukrajina a některé další, ve kterých vládnou slušně řečeno podivné režimy, které se buď dostali k moci nezákonnými ozbrojenými puči, nebo vládnou autoritativním stylem, potlačujíce z nějakého důvodu etnické, národnostní, nebo náboženské menšiny samozřejmě rády hrají na tajemnou kartu údajné hrozby ze strany jiných států, pokud díky tomu dostanou od těch bohatších a úspěšnějších peníze, nebo nějaké úlevy a místo vlastní snahy a práce tak mohou žít na úkor druhých!

Je načase přestat podporovat rozbroje a sankce kvůli režimům oslavujícím fašisty, nebo kvůli islámským extremistům bojujícím za údajnou svobodu (kterou si zřejmě představují zavedením práva šaría) proti údajným „diktátorům“, jako je Assad! Jedinou zemí, které takové rozbroje vyhovují, je zadlužená Amerika, která silou mocí bojuje o udržení pozice světového hegemona, o které jsou američtí politici pevně přesvědčeni, že USA náleží!

Doporučuji světovým politikům zachovat chladné hlavy, sednout si k jednacímu stolu a udělat to, co je dobré pro země, v jejichž čele stojí a které zastupují a nikoli to, co je dobré pro ty, kteří neumí sami hospodařit a využívají druhé, nebo pro ty, kteří rádi tahají za nitky a řídí druhé ke svému prospěchu, bez ohledu na následky, které jim to způsobí!

 
14 Komentářů k Napadnout Rusko? To také může napadnout jen šílence!

 1. pavel napsal:

  Presne jak to Pan Vladimir Putin rika,tak tak to je.

 2. Tartar napsal:

  Problémom sveta je, že stále je dosť šialencov na svete.

 3. Carlos IV napsal:

  Ten nazev clanku si docela odporuje s tim co Putin rika v prvnim odstavci - takze kdo co vlastne rekl??

  • Palko napsal:

   Putin řekl: myšlenka, že by Ruská federace jenom tak z ničeho nic bez důvodu první napadla země NATO je absurdní a udělat by to mohl jen naprostý šílenec!

   Autor článku napsal: Napadnout Rusko? To také může napadnout jen šílence!

   Nic si neodporuje.

  • petr64 napsal:

   No, jazyk diplomacie a politiky je niekedy nezrozumiteľný, ale tu je to jasné. Putin, RF a ani ruský národ to nie je. Šialenstvo postihlo iných a poriadne.

 4. věštec napsal:

  Musím se smát, jak nás pořád západní politici straší Ruskem. Co by Rusko získalo napadením zemí NATO a to i v případě že by velice snadno a rychle vyhrálo? Vždiť by to bylo jako vyloupit chudobinec:-).

 5. ruslan napsal:

  Rusko nepotrebuje Európu dobívať vojensky, spolu s Čínou si ju kúpia.

 6. Carlos IV napsal:

  Ceske presstitutky se zase vyznamenavaji - a to se dusovaly ze "politika do sportu nepatri".- podle toho, odkud foukal vitr. Jinak - ten Kajdacky Katar bych bojkotoval taky (zatim bojkotuju jenom Qatar Airways :-).

  http://sport.aktualne.cz/revizni-komise-fifa-rusko-a-katar-mohou-prijit-o-ms/r~c0e5f5ce0d1911e5ba38002590604f2e/

  • Žabák napsal:

   Česká sluníčková televize, která by nově ráda poplatky i za počítače a tablety vždy a všude uplatňovala svůj mozko vymívací program a to včetně sportu. Redakce sportu je politicky stejně angažovaná jako redakce čt24. Akorát, že díky sportovním tématům to tolik nevyniká, ale stačí si jen vzpomenout na ty politický kecy kolem olympiády v Soči. Celá sportovní redakce jela na plné politické obrátky.

   • Robo napsal:

    Mám rád poker. Ešte aj pri komentovaní pokrového turnaja (tentokrát aspoň na súkromnom Zoome) je vidieť zaujatosť..
    Keď tam je nejaký Cool Amík, tak sa idú priposrať.
    Ak hraje dobre nejaký Rus, tak "má len viac šťastia, než rozumu"...

   • Justass napsal:

    Přesně tak Žabáku. Na tu Soči si všichni dobře vzpomínáme. Naši snařiví komentátoři před zahájením OH měli jen samé kritické a posměšné připomínky ke všemu co se OH a jejich organizace týká . Když OH začaly
    a sportovci mluvili úplný opak, byly nadšení vším včetně organizace, vybavení, organizátorů atp. , tak jim "komentátorům" a "reportérům" sklaplo. To už se nedalo lhát.
    Proto také dnes ten tanec kolem FIFA a fotbalového MS 2018 v Moskvě. Bylo by to stejné jako v Soči a to přece žádnou kladnou reklamu ve prospěch Ruska nemohou hysterici v USA a Evropě připustit, když jedině ONI o nich přece říkají tu pravou pravdu pravdoucí. :-)

 7. medved napsal:

  Vladimir Putin,mas môj obdiv, drzim ti palce,nedaj sa...!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!