Zacharčenko: Opolčení by bylo už v Charkově i Kyjevě, pokud by v Donbase bylo 9 tisíc ruských vojáků

79bd5070196b0d581cc23164acd1ae1aPředstavitel DNR se vysmál včerejšímu vyjádření Porošenka v Radě a obrátil se k obyvatelům Ukrajiny s výzvou nebrat ohled na rétoriku "unikátního" prezidenta země o existenci ruských vojáků v Donbasu. "Chci se obrátit k obyvatelům Ukrajiny. Bylo by velmi těžké schovat 9 tisíc lidí regulérní armády Ruské federace nejen před OBSE, ale dokonce i před námi," - řekl na tiskové konferenci v Doněcku.

O víkendu ve své výroční zprávě pro Nejvyšší radu Porošenko řekl, že na území Ukrajiny se nachází více než 9 tisíc ruských vojáků ve 14 praporových taktických skupinách.

"My jsme je po Porošenkově oznámení začali hledat," - ironicky pokračoval představitel DNR - "Pokud by tu bylo 9 tisíc lidí (ruských vojáků), já bych teď nevysvětloval, k čemu došlo v Krasnogorovce nebo Marince. Mluvili bychom o Charkově nebo Kyjevu. Ale je zajímavé, jak on je spočítal. Talent prezidenta Ukrajiny je prostě unikátní."

Připomeňme, že již dříve Aleksandr Zacharčenko informoval, že v bojích 3. června v Marince ukrajinští ozbrojenci měli obrovské ztráty: 400 lidí mrtvých a okolo 1000 raněných. Také řekl, že vzhledem k velkému počtu mrtvých těl nepřítele jsou márnice přilehlé k místu střetů beznadějně přeplněné.

Zdroj: http://antifashist.com/item/opolchenie-bylo-by-v-harkove-i-kieve-esli-by-v-donbasse-bylo-9-tys-voennyh-rf-zaharchenko.html
6 Komentářů k Zacharčenko: Opolčení by bylo už v Charkově i Kyjevě, pokud by v Donbase bylo 9 tisíc ruských vojáků

  1. fingolfin napsal:

    Zase nahnali špatně vycvičené a vyzbrojené lidi na porážku. Je to vždycky stejné, nějaký smejd to zezadu vede a lidi umírají.

  2. Anton Paško napsal:

    Odin a ty si čo ? Hitler jungen .

  3. Torena napsal:

    Ty ukronacisty platí židovští oligarchové... Zabíjejí bílé lidi pro židovské zájmy. Vždy bylo v zájmu ŽIDA poštvat bílé národy proti sobě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!