Zbytky hliníku ohrožují život včel

Biene-1024x643Britští vědci zjistili, že vysoký obsah hliníku v organismu včel způsobuje jejich úmrtnost. V každém případě ve včelím plodu objevili vysokou kontaminaci hliníkem. Taková kontaminace vede u lidí k Alzheimerově chorobě. Pokles celosvětové populace včel je zřejmě vyvolán vysokou kontaminací hliníku, informuje mezinárodní odborný on-line časopis Public Library of Science (PLOS one). Z toho alespoň vycházejí biologové z Keele University a University of Sussex ve Velké Británii a tento přístup zkoumají.

Další faktory, které vedou k poklesu včelí populace je nedostatek květin nebo útoky ze strany parazitů. Předchozí studie ukázaly, že včely také konzumují nektar, který již v sobě má zbytky hliníku. Zjistili, že obsah kovů ve včelím plodu je v rozsahu 13-193 ppm. Obsah hliníku asi 3 ppm spustí u lidí Alzheimerovo onemocnění.

Vědci EU ale v dubnu zjistili, že za masové vymírání včel mohou pesticidy. Rozšířené používání insekticidu neonicotinoidu podle vědců z EU závažně ovlivňuje celou řadu organismů, které jsou pro ekosystém nepostradatelné.

Zdroj: http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/06/08/aluminium-rueckstaende-bedrohen-leben-der-bienen/
14 Komentářů k Zbytky hliníku ohrožují život včel

 1. věštec napsal:

  No tak se včely genetický upraví tak, aby jim hliník ani pesticid nevadil a hned se opatentují a na koho padne jen stín podezření že ač sám bez licence nazabránil patentovaným včelám opylovat květ na své zahrádce, dostane od demokratického soudu likvidační pokutu za porušování patentového práva.

 2. drbohlav napsal:

  Hliník je rozprašován do ovzduší pomocí tajemných letadel – vznikají chemtrails, které jsou jasně viditelně na obloze, ale jejichž existenci, čučíce na ně, popírají skoro všichni.

 3. Definitiva napsal:

  „Pokles celosvětové populace včel je zřejmě vyvolán vysokou kontaminací hliníku…“
  Pesticídy zabíjajú včely na 100%, účinne a rýchle. Ak sa stihnú vrátiť do úľa a nektár uložiť, tak von z úľa už nevyletia, ale ich upratovacia čata vynesie.

  Že hliník škodí včelám, to je zjavné a vedcami odobrené. To čo robí chemtrails s našim zdravím, to je tajné. Všetci politici sú pos.atí, náhodné správy na TV sa už neopakovali.

  Chemtrails sú dokázateľné a pozorovateľné voľným okom, stačí sledovať oblohu, stačí si spomenúť na mladosť, ako nebo vyzeralo. Ak ste dementi, alebo ste v živote nebo nevideli, tak si pozrite fotografie z minulosti.

  Jeden rok som sledoval lietadlá v koridoroch na modrej oblohe, na jar nasledujúci rok bolo vidno rovnobežné roje lietadiel, ako práškujú nebo, aj tam, kde koridory nikdy neboli. Písal sa rok 2011. V USA to začalo o nejaké desaťročie skôr. Vy, ktorí nepoužívate vlastné zmysly na vnímanie reality, ste dokonale zmanipulovaní bioroboti, vaša duša je mŕtva, existuje len telo, ktoré prijíma potravu a ide sa domov vyspať.

  Chemtrails spôsobuje aj skleníkový efekt, horúce dni a noci bez rosy. Chemtrails sa po elektromagnetickom ožiarení rýchlo mení na rebrovité a baránkovité útvary a v priebehu niekoľkých minút mizne z oblohy. Kondenzované vodné pary miznú, naruší sa kolobeh vody, máme extrémy, suchá a povodne.

  Nevylučujem, že politická Klima agenda otepľovania je krycí manéver pre chemtrails skleníkový efekt, je to metóda debilizácie ľudstva.

  Chemtrails sú viditeľné a dokázateľné voľným okom.
  Chemtrails sú v najvyššom stupni utajenia, masmédiá a politici majú zákaz tejto témy, inak by sa o tom hovorilo.
  Vysoký stupeň utajenia znamená, že chemtrails sú najvyšším ohrozením ľudstva, jeho zdravia, existencie.
  Ak by chemtrails boli pre ľudstvo užitočné, tak by sa politici populisticky chválili chemtrails vo dne v noci. Politici mlčia, vedome škodia voličom, farizeji a chrapúni.

 4. Carlos IV napsal:

  Tak to mas pravdu Definitivo. Lidi uz ani na oblohu nekoukaj….cumi jen do penezenky.

 5. slovan napsal:

  Vláda USA je pod trvalou kontrolou sionistů,ti ovládají banky,žijí ve sklenících s upravovanou nezávadnou vodou,potravinami a ven vyjíždějí pouze v klimatizovaných panceřovaných „tancích“-limuzinách.Jsou přísně střežení a organizovaní v Bilderbergu.Jednou za rok se sejdou něco zlého na svět uklohní a spokojeně se rozejdou.Rockefeller,Rotschield,Morgan,bratří Kochové,Soros a další kreatury jimž není nic svaté tak řídí celý svět.Málem se jím to povedlo ale prozřel Putin a ruský národ. Posílením spolupracuje s Čínou a celou BRIKS se postavil na odpor.To se sionistům nehodí a proto chtějí zničit Rusko a potažmo všechny Slovany.Bohužel některé Slovanské národy se nechaly zblbnout a USA pomáhají.Chemtrails je jen jeden z mnoha dalších „jedů“,kterým poškozují svět.Redukce obyvatel planety na 500 000 milionů začíná být reálná.Až vyhyne včelstvo na naší matičce zemí vyhyne lidstvo.Podzemní města pro „vyvolené“ již pracuji.Je tam vše od umělého slunce,přes přírodu a fotosyntéza funguje.Voda z hlubinných vrtů je naprosto nezávadná.To je realita.Lidé na povrchu mají starosti jak přežít blížící se armagedon.Babrak a Mrdkelová se jen smějí-viz G7 v Hitlerově hnízdě.a MY JEN KOUKÁME!!!!!

 6. J. Hruška napsal:

  Moji milí, hliník je nejrozšířenější kov na zemském povrchu.Tak třeba bláto obsahuje kolem třiceti procent hliníku.

  • Paul Durham napsal:

   oxid hliníku není hliník příteli chemiku, nicméně včely ve městech úplně zmizely, prý díky mobilním telefonům a ne hliníku

   • Paul Durham napsal:

    i když kombinace elmag.frekvencí a hliníkových částic může být ještě výživnější, kdo ví

   • Mobil napsal:

    Nesmíš věřit všemu co si kde přečteš. Včely ve městech jsou jen pokud je tam někdo chová. Já nosím ke včelám mobil stále a i když mi někdo volá,vůbec nic jim to nedělá. :D

   • J. Hruška napsal:

    Jistě. Oxid hliníku je třeba malířská hlinka. Nebo porcelán.

  • weissbach napsal:

   V půdě je v přirozené skladbě ve formě sloučenin. Pokud ho ale vdechujete rozptýlený ve vzduchu to je tedy sakramentský rozdíl….

 7. Jana Karásková napsal:

  Kamarádovi uhynula polovina včelstev – asi 26.

  Před lety mu zemřely skoro všechny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!