Nassim Haramein – Cognos/Barcelona 2010

maxresdefault

Téměř 7 hodin trvající prezentace švýcarského fyzikálního samouka z Barcelony v r. 2010, kde představil svou originální teorii podstaty našeho vesmíru. 6 dílů přednášky obsahuje tato témata:

 • Nové axiomy fyziky, fraktální teorie vesmíru
 • Nový přístup k atomu, protonu a černým dírám
 • Sjednocení kvantové fyziky a teorie relativity
 • Struktura vakua, kruhy v obilí a starověké civilizace
 • Starověké civilizace, posvátná geometrie a mimozemšťané
 • Mimozemšťané a zařízení na volnou energi

Vzhledem ke značnému objemu práce založil autor českého překladu nadační projekt na zpětnou podporu překladatelské činnosti: https://www.indiegogo.com/projects/nassim-haramein-2010-v-ceskem-jazyce/x/10858383#/story

FB: https://www.facebook.com/Nassim.Haramein.Czech.Slovak.Official

Základní info zde: http://josefstepanek.cz/2835/teorie-holofraktografickeho-vesmiru.html

 
16 Komentářů k Nassim Haramein – Cognos/Barcelona 2010

 1. janka napsal:

  žasnem a tlieskam adminovi,že nwoo tento klenot neunikol :-)
  aj akákoľvek malá podpora tomuto dielu bude zmysluplnou investíciou do budúcnosti nás všetkých… ja osobne som sa rozhodla prispievať drobnou sumou pravidelne :)

 2. ANALfabet napsal:

  no konečne. máš bod za kuráž autor, ale aj tak to už muselo trošku preraziť von. Nassim to dokázal. skúmal to 25 rokov, od svojho detstva, a je to neuveriteľne jednoduché. príbeh vesmíru je neuveriteľne harmonický. je to príbeh ľudstva. zabudnutého ľudstva. pochopíte skrz toto všetko. povahu všetkých veci, interakcie vo vesmíre, geometriu kruhov v obilí= geometria vákua, dôvod prečo stavali egypťania piramídy, a prosto, všetko sa točí okolo geometrie. boh je skrytý v geometrii. v uvode biblie je písané že boh je inak povedané “ zjednodušene“ TETRAGRAMMATON. nassim jednoducho klepol klinec po hlavičke. a tu je zbytok na čo prišiel za 5 rokov od Cognosu 2010 po tento 2015.- nech sa páči.
  https://www.youtube.com/watch?v=ryHZXRIW9wQ
  ale najprv tamtých 6 – ⌂ . :)
  je to možno malý rozdiel, oproti tomu z 2010 roku. ale omnoho zásadnejší. naozaj vrelo doporučujem si pozrieť týchto spolu 7,5 hodiny… skoro 8 :D neolutujete fakt :)

 3. Josef Švejk napsal:

  Je jasné, že Nassim Haramein (Director of Research, Hawaii Institute for Unified Physics) je odborník na cokoliv, nebo něco jiného. Má vysvětlení pro vše – od šoustání ledních medvědů až po čeření betonu. Generace nejbystřejších mozků světa blednou závistí nad hloubkou jeho vhledů. Laici žasnou, odborníci se diví. Příroda? Nic jednoduššího, milý Whatsone! Teorie světa je téměř kompletní. Zbývá už jen vyjasnit co bylo dříve, vejce, nebo slepice?
  Není to Nassim Haramein kdo je chudák, každý si potřebuje nějak vydělat na chleba. Těmi skutečně postiženými jsou jeho obdivovatelé.

  • nazdar napsal:

   Konečně někdo, kdo tomu rozumí. Vysvětlete nám, prosím, v čem se ten chudák mýlí.

   • Josef Švejk napsal:

    Milý nazdar, pokud je vaše víra ve Schwarzschildův proton pevná a neochvějně věříte, že sestává ze dvou černých děr rajtujících kolem sebe rychlostí světla z čehož jednoznačně plyne že jste světelná bytost mizející do vakua a zase se objevující o kus dál a to opět rychlostí světla, pak sebekriticky uznávám, že vysvětlit vám byť jediné v čem se „ten chudák“ (jak tvrdíte vy) mýlí je zcela nad mé síly.

    • nazdar napsal:

     Musím přiznat, že nejsem schopen odborně posoudit pravdivost jeho vývodů. Ale vycházím z toho, že to předkládá na různých konferencích fyziků a ti ho s tím do blázince neposlali.
     Dále je také pravda, že historie vědy, je plná omylů. Ale i ten omyl, který je třeba až za dvacet, nebo padesát let vyvrácen, vývoji poznání nějak pomohl. I kdyby jenom tím, aby zarytí odpůrci zvýšili svou aktivitu ve výzkumu.
     Podle mého, je Haramein hlavně popularizátor vědy, s velkým odhodláním a fantazií. Tolik oborů, ke kterým se vyjadřuje, asi nemůže sám zvládat do hloubky, ale komunikuje s těmi, kteří jsou na špici. A pokračuje svou fantazií tam, kde oni končí. Samozřejmě, jeho závěry nejsou konečné a nevyvratitelné. To žádné vědecké závěry, dokonce ani Einsteinovy. Ale nastoluje vědcům výzvu. Nelíbí se Vám moje řešení? Vyvraťte to.

  • Robo napsal:

   Nieje nad to, všetko sprzniť. Však, Švejku?
   A najlepšie bez toho, aby som sa na to video aspoň pozrel. Však, Švejku?

   Jak vždy hovorieval Majster N deťom: „deti moje osprostené. Sprosté ste a sprosté zostanete“.

   • Josef Švejk napsal:

    Možná jsem sledoval ta „vědecká“ videa pečlivěji než vy a díky tomu jsem pak mohl napsat to co jsem napsal (na rozdíl od vás).
    „Kamkoliv pohlédnu, všude na světě jsou stejní pitomci.“ tři tisíce let před Biblí, Sumer, hliněné tabulky.
    Zřejmě je množství inteligence je ve vesmíru konstantní a od dob Sumeru se lidstvo mohutně rozmnožilo. Chlapci z Bilderbergu mají díky tomu mnohem jednodušší práci.

    • Robo napsal:

     Nie, ľudstvo úspešne „pitomie“ od nástupu židokresťanstva, asi už 5.500 rokov. Má s tým čo do činenia aj Noc Svaroga.
     Avšak už je Deň……

    • Paul Durham napsal:

     Mýlíte se, ne každý je úplný idiot. Někteří z nás jsou polo.
     Každopádně tvrzení pana Harameina jsou stejně validní jako tvrzení jiného fyzika . Budoucnost rozhodne.
     P.S. pro pana Marq Deharse jen připomínám, že vše plyne a činit absolutní závěry v relativním světě je nerozumné.

  • Jarmila napsal:

   ,,Zbývá už jen vyjasnit co bylo dříve, vejce, nebo slepice?“
   Tú otázku vyriešilo moje dieťa, keď chodilo ešte do škôlky. Vraj prvá musela byť sliepka, veď čo keby sa z vajíčka vyliahol kohútik? :-)

 4. Marq Deharse napsal:

  Naprostý souhlas s Vámi pane Švejku. Ty fantasmagorie se nedaly poslouchat. Více
  jak sto let přešlapujeme na místě, žádný průlom prvního řádu se nekonal. Paradigma
  C=const, STR, OTR formulované „saint A.E. je mentálně chorobné. Ta fatální chyba
  souvisí s Maxvelovým předpokladem,že elmg vlnění se šíří uniformním prostředím. Po
  neúspěšných pokusech (1880) Morley/Michelson nalezení Éteru ovlivňujícího rychlost
  světla byl Einsteinem zavrhnut a nahrazen „časoprostorovým“ kontinuem. Vědci STR
  a popření existence éteru odmítali.Einstein se stále více a více obracel k masám.PR, intenzivní masáž dodávala teorií i jemu stále veřejnější charakter.Později dokonce sám přiznal, že ve shodě s OTR má prostor fysikální vlastnosti, v tomto smyslu tudíž
  existuje éter. Už jen krátce. Newton zavedl pojmy absolutního prostoru a času, což
  je dnes „de mode“ a oprávněně.Nicméně intuitivně věřil, že gravitace mezi tělesy je
  instantní což je v příkrém rozporu že C je hraniční. La Place tvrdil, že gravitace se
  šíří prostorem Cx10 na osm.Poslední perla.Rychlost expanze vesmíru je větší než C.

 5. Jana Karásková napsal:

  Když jsem před lety viděla videa s Nassimem Harameinem litovala jsem, že je nemůže vitět můj otec. Jeho teorie vibrující struktury vakua je totiž téměř totožná. ‚

  Jen geometricky to měl jiné – pulsující dvanáctistěny s hexagonálním průmětem. A to otec ani nevěděl nic o Květu života. Když jsem jeho nákresy – z rukopisu – dala na fb fanouškům Harameina, tak se jim to dost líbilo :)

  Otec dal asi před 15 lety svůj rukopis J. Grygarovi. Ten mu slíbil, že mu napíše svůj názor, otec se k tomu dost upínal.

  Ale Grygar mu neodpověděl, a později mi řekl, že ten text nečetl a že se bohužel ztratil při malování kanceláře. A že koncepce éteru byla fyziky opuštěna.

  Když jsem mu později napsala, že je otcova teorie velmi podobná teorii Harameinově, a ptala jsem se ho na názor na H., tak mi odepsal, že tato teorie nebyla publikována v žádném seriozním vědeckém časopise.

  Do té doby se on a jemu podobní k ničemu vyjadřovat nechtějí… typičtí Sisyfovci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!