Bernd Frank – Agnihotra – část 1/4

Snímek obrazovky pořízený 2015-06-11 11:48:17

Bernd Frank je fotograf, novinář a tiskový mluvčí Homa statku v Heiligenbergu v Německu. Na svojí přednášce z roku 2013 představuje starodávnou metodu Homa ohně, který vychází z Véd a vysvětluje jeho speciální účinky.
Homa je označení pro speciální ohňové techniky, které mají očistné a energetizující účinky na znečištěnou atmosféru, půdu, vodu, ale i na samotného člověka. Precizně vysvětluje základní a jednoduchou ohňovou techniku-Agnihotru, kterou může denně při východu a západu Slunce provádět každý.

V prvním díle přednášky Bernd Frank nejdřív teoreticky vysvětluje, jak tyto ohňové techniky již 25 let prakticky fungují v zemědělství, konkrétně u nich na Homa statku v Německu. Vysvětluje původ této metody a její využití, potřebné pomůcky a znalosti. Dále ukazuje, jak se tato metoda praktikuje v mnoha zemích po celém světě na všech kontinentech. Názorně ukazuje, jak působí nejen na růst, zdraví, barvu a chuť zeleniny, ale jak funguje i na člověka. Přináší tedy jinou možnost a jiný pohled, oproti tolik propagovanému zemědělství s GMO plodinami.

pozvanka-agnihotra
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!