Obama ničí Evropu, zavléká ji do křížové výpravy proti Rusku, říká jak bývalý francouzský premiér, tak německý bankéř

54C08067-4419-4E5A-9A03-DE90F19AEA9C_mw1024_s_nZatímco na povrchu se evropští vůdci národů G-7 všichni během svých fotografických předváděček vedle US presidenta Baracka Obamy usmívají, je v tom nepopiratelné napětí a pod pokličkou bublající rozhořčení z toho, že US nutí Evropu do americké osobní křížové výpravy. „Dnešní Evropa není nezávislá… US nás (EU) zavlékají do křížové výpravy proti Rusku, která je v rozporu se zájmy Evropy,“ řekl bývalý francouzský ministerský předseda Fillon, přičemž šéf-ekonom Bremen Landesbank k tomu dodává, že důsledkem US politik jsou „nezměrné škody spočívající v situaci zvýšených geopolitických rizik pro lid EU.“


Nejdříve tedy článek Erica Zeusse o interview s tímto bankéřem:
Německý bankéř: Obama ničí Evropu

Šéf-ekonom Bremer Landesbank Folker Hellmeyer v interview s Deutsche Wirtschafts Nachrichten (Německými hospodářskými novinami) z 6. června říká, že se kvůli Obamovým sankcím na Rusko německý export meziročně v roce 2014 propadl o 18% a o 34% v prvních dvou měsících 2015 (pozdější čísla nejsou), ale tvrdí, že „Ty škody jsou daleko rozsáhlejší, než ukazují statistiky,“ protože jde pouze o „primární ztráty,“ ale tohle má i dodatečné „sekundární účinky,“ které se během času ještě zhoršují.

Např.: „Evropské země se silným podnikáním v Rusku včetně Finska a Rakouska jsou ekonomicky postiženy velice tvrdě. Tyto země následně posílají do Německa méně objednávek. Navíc uvážíme-li, že evropské korporace ty sankce budou obcházet, tak budou vytvářet výrobní kapacity přímo v Rusku na daleko vyšší úrovni, načež my o tuto kapitálovou základnu přijdeme, a právě ta je základnou naší prosperity. Rusko tím vyzíská kapitálovou základnu,“ na úkor EU, i když ty sankce jsou nominálně zaměřeny proti Rusku.

Ale pointa je v tomto:

Německo a EU svou ekonomickou spolehlivost v Rusku do budoucna zpochybnily. Německo a EU podlomily vztah důvěry. Opětovné vybudování takovéto důvěry potrvá řadu let. Mezi podpisem a dodávkou je až pět let. … Z tohoto důvodu teď Siemens vykopali ze všech významných projektů (tj. protože ty vyžadují předpověditelnost a ta se ztratila). I Astom podobně přišel o kontrakt na železnici z Moskvy do Pekingu. Potenciál následných škod je daleko rozsáhlejší než ukazují současná čísla, a to nejen v Německu, nýbrž v celé EU.

Pak říká:

Právě se plánuje ještě více projektů včetně vytváření osy Peking-Moskva v rámci Šanghajské korporace a zemí BRIC, což jsou ty největší růstové projekty v moderní historii, jde o konstrukci infrastruktur po Eurasii od Moskvy po Vladivostok a do Jižní Číny a Indie. Do jaké míry se tato politika EU a Německa ohledně Ruska odrazí v mega-projektech v těchto rozvojových zemích, to bude záviset na tom, jak moc na nás budou v ostatních vynořujících se zemích kromě Ruska pohlížet jako na nepřátelské.

(Poznámka Erica Zeusse - Obamův projev ke kadetům po absolvování West Point z 28. května 2014: ‚Ruská agrese vůči bývalým sovětským státům znervózňuje evropské metropole, přičemž ekonomický vzestup a vojenský dosah Číny dělá starosti jejím sousedům. Od Brazílie po Indii je rostoucí střední třída, která nám konkuruje, a jejich vlády usilují o větší slovo na globálním fóru.‘ Jeho postoj k rozvojovým zemím je jasný – jsou to nepřátelé, s nimiž je třeba se potýkat pomocí vojsk, nikoliv ekonomičtí partneři, co by s námi měli rozvíjet ekonomickou spolupráci.)

Ale zjevně je v evropské politice (a uvnitř Bílého domu) nedostatek takových účastníků, kteří by měli dost schopnosti myslet za nás takto abstraktním způsobem.

Když se ho ptali, kdo za toto vše zaplatí tu cenu, řekl:

„Měřitelnými škodami jsou ztráty hospodářského růstu, ztráta na platech, ztráty na příspěvcích do sociálního systému a na daňových výnosech. A k tomu v posledních 12 měsících dochází a bude to platit i v nadcházejících letech. Tu cenu za to zaplatí lidé v Německu a v EU ztrátou prosperity a stability. A na lid EU dopadnou i nezměrné škody z rostoucích geopolitických rizik této situace.“

Když se ho ptali na situaci na Ukrajině, řekl Hellmeyer:

„Ta je opravdu iritující. Lidé, kteří nejsou soustředěni jen na Západní ‚kvalitní média‘ žasnou, jak tato média skrývají agresi Kyjeva a diskriminační zákony realizované kyjevskou vládou, které zakládají vážné pochybnosti o tvrzeních o Západních hodnotách a o demokracii, které tam prý Západ podporuje. Věřím v kredit pana Steinmeiera (německý ministr zahraničí), že on opravdu o těchto záležitostech za zavřenými dveřmi mluví otevřeně. Otázkou ale je, zda chování Atlantické aliance pana Steinmeiera podporuje. V tomto ohledu mluvím zvláště o Victorii Nuland. Skutečností je, že na Ukrajině byla pučem nahrazena oligarchie přátelská k Moskvě oligarchií orientovanou na Spojené státy. Je to geopolitika, z níž mají prospěch třetí strany, ale určitě ne Německo, ne EU, ne Rusko a ani Ukrajina.“

Pohlíží tedy na US jako na ty, kteří získali na úkor všech ostatních zemí, ale zvláště na úkor Evropy.

Když se ho ptali na budoucnost, tak Folker Hellmeyer řekl:

Pro mě byl ten konflikt vždy rozhodnut. Osa Moskva-Peking-BRIC zvítězí. Dominance Západu už je za námi. V 90. letech tyto země představovaly 25% světového ekonomického produktu. Teď představují 56% světového ekonomického produktu a 85% obyvatelstva světa. Kontrolují 70% světových rezerv zahraničních měn. Ročně v průměru rostou o 4%-5%. Jelikož Spojené státy nejsou připraveny podílet se na moci mezinárodně (tj. změnami v hlasování a jmenování v MMF a ve Světové bance), tak budoucnost těchto zemí spočívá na nich samotných, aby si vybudovaly svůj vlastní finanční systém pro sektor vynořujících se trhů. Vytyčují svoji budoucnost. EU je v současnosti vtahována do konfliktu, který způsobily Spojené státy, protože se nedělí o moc a dělit se nechtějí. Čím déle budeme v EU prosazovat tuto mono-polární, hegemonickou, imperiální politiku nadřazenosti, mezinárodní diktatury a agrese, tím vyšší ta cena pro Evropu bude.

Pak se uchyluje k tvrzení:

Skutečností je, že ty vynořující se země se emancipují z kontroly US. To je zjevné z tvorby institucí konkurujících Světové bance (AIIB) a MMF (Nová rozvojová banka) vytvářených osou vynořujících se zemí. Tím popudily pořád panujícího hegemona. Současná ohniska mezinárodních konfliktů Afghánistán, Irák, Sýrie, Libye, Egypt až po Ukrajinu jsou toho projevem, v podstatě jsou to jasně identifikovatelné mocenské konfrontace mezi US a všemi ostatními zeměmi. Kdybychom tam byli s úmyslem zařídit tam demokracii a svobodu, tak bychom se měli podívat na úspěch při dosahování těchto cílů. (Podle jeho závěru, je to propadák.)

Německé hospodářské noviny se ho zeptaly: „Opovržení, s nímž US vláda zachází s Evropany, je pozoruhodné, třeba při NSA odposlechu telefonu kancléřky a při slavném prohlášení Nuland ‚Jebat EU.‘ To nemají evropští politici žádnou sebeúctu nebo jsou prostě jen příliš zbabělí?“

Hellmeyer odpověděl:

„Člověk, který je pravým demokratem, bere vážně své povinnosti jako politika k blahobytu veřejnosti a nedovolí, aby bylo sebeurčení jeho národa s takovým opovržením pošlapáváno tak, jak k tomu docházelo od zmíněné doby. Pokud se mě ptáte na člověka, který má deficit v respektu k výše uvedeným hodnotám, tak jsem pro vás špatný kontakt, a tu otázku budete muset položit našim politickým vůdcům.“

Závěrečné poznámky

Proč v Evropě ještě není ohromné hnutí za opuštění NATO a za vykopání US vojsk?
Před kým US ‚brání‘ Evropany poté, co v roce 1991 skončil Varšavský pakt?

Proč Gorbačov nepožadoval, aby bylo rozpuštěno NATO, když se rozpustil Varšavský pak – současně (místo, aby to bylo jednostranné) při rozpuštění Studené války, potom by se z něj nestala základna pro mezinárodní fašismus pěstovaný kvůli dobytí Ruska (když jej nedříve obklíčí rozšiřujícím se NATO – což nakonec budou dělat i pomocí TTP a TTIP), aby to později dobyli.

Proč ještě neexistuje rozsáhlá veřejná debata o těchto kriticky důležitých historických, kulturních a ekonomických záležitostech?

Proč funguje ten klam, který vyžaduje, aby ‚historici‘ tyto ohromné otázky ignorovali? Jak by bylo vůbec možné, aby se v takovémto prostředí servilní cenzury v médiích, v akademiích a v celé ‚svobodném světě‘ svět vůbec pohnul konstruktivně vpřed?

Proč tu není žádné pobouření nad tím, že Saúdové a další arabská království financují džihád (pokud neprobíhá v jejich vlastních zemích), ale Amerika místo toho démonizuje ruské vůdce, kteří neustále džihádu a džihádismu oponují?

Proč se američtí vůdci druží s vrcholnými financiéry džihádu? Proč se to udržuje v takovém utajení? Proč veřejnost tyto nespravedlnosti toleruje?

Kdo to změní a jak. Kdy ty zoufale potřebné změny vůbec začnou? Když začnou dost brzy, tak možná III. světová válka ani nezačne, ale škody jsou už teď strašlivé a zhoršuje se to.

Mohlo by to dospět až do konce; a pokud dospěje, tak proti tomu bude vypadat peklo jako ráj. Mohlo by to být horší než cokoliv, o čem vůbec víme – a mohlo by k tomu dojít už v naší generaci.

By Eric Zuesse
Global Research, June 10, 2015

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/german-banker-obama-is-destroying-europe/5454736

 

indexA pak je tu bývalý francouzský ministerský předseda Francois Fillon, který řekl RT, že „US v rozporu s našimi zájmy zavlékají Evropu do křížové výpravy proti Rusku.“

US zavlékají evropské státy do „křížové výpravy“ proti Rusku, což je v rozporu s evropskými zájmy, řekl bývalý francouzský ministerský předseda Francois Fillon. Když mluvil s francouzskými médii, tak zdůraznil, že Evropa je teď závislá na Washingtonu.

„Dnes už Evropa není nezávislá… US nás (EU) zavlékají do křížové výpravy proti Rusku, která je v rozporu se zájmy Evropy,“ řekl Fillon televiznímu kanálu BFMTV.

Tento bývalý francouzský ministerský předseda, který sloužil ve vládě Nicolase Sarkozyho od roku 2007 do roku 2012, se pustil do Washingtonu a jeho politiky.

Washington, jak řekl Fillon, prosazuje „extrémně nebezpečnou“ politiku i na Středním východě, se kterou musí EU a evropské státy souhlasit.

Obvinil i německé zpravodajství ze špehování Francie „nikoliv však v zájmu Německa, nýbrž v zájmu Spojených států.“

Fillon také poukázal, že Washington tlačí na Německo, aby ustoupilo Řecku a našlo kompromis.

Uvedl, že „americký justiční systém“ se často vměšuje do práce „evropských justičních systémů.“

„Evropa už není nezávislá,“ řekl tento bývalý premiér s výzvou k „široké debatě o tom, jak by mohla Evropa opět svou nezávislost získat.“

To by však nebylo možné, pokud by Evropa postupovala dále s podpisem Transatlantického obchodního a investičního partnerství (TTIP), tj. s navrhovanou dohodou EU-US, která si už vysloužila spoustu kritiky za své tajnůstkářství a nedostatek odpovědnosti.

„Jsem rozhodně proti podepsání této dohody (TTIP) v té formě, ve které je teď,“ dodal.

Fillon na WIKIPEDII.

Jiné související články:
Nové čínské cesty do Ruska
Posuv geopolitických tektonických desek odšoupl US ze středu jeviště
Rusko-italská geopolitika míru v Eurasii
V té „hře“, kterou impérium hraje, se hraje o chaos, nikoliv o vítězství
ISIL na Ukrajině: Američtí „agenti chaosu“ vypuštění v Eurasii
Neoconi – mistři chaosu
Řád z chaosu: Plán globálních elit na „Středovýchodní unii“

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2015-06-10/obama-destroying-europe-dragging-it-crusade-against-russia-former-french-pm-german-b
33 Komentářů k Obama ničí Evropu, zavléká ji do křížové výpravy proti Rusku, říká jak bývalý francouzský premiér, tak německý bankéř

 1. Montian napsal:

  Vše podstatné je popsáno v článku, ze kterého vyjímám: ".... между русскими и евреями идёт борьба за власть в России».

  А сегодня в связи с событиями на Донбассе, добавим мы, - и во всём мiре. Или победит «Русский Мир», «Русская Весна» и «Русский Проект» Дрёмова-Мозгового или же победит «Новая Всемирная Хазария» и Великий Израиль вселенского масштаба, когда осуществится двухтысячелетняя мечта каждого злобного еврея, и он, наконец-то, получит две тысячи белых арийских рабов и в придачу к ним бесчисленное множество верблюдов, перевозящих конфискованное, то есть, извините, «экспроприированное», у побеждённых гоев всё их золото, бриллианты, изумруды, бериллы и аметисты..." - http://www.rusimperia.info/catalog/4927.html

 2. Adolf Balík napsal:

  V souvislosti s tímto bych doporučil si všimnout této úspěšné evropské občanské iniciativy, která vypadá zatím dost nadějně:
  http://afinabul.blog.cz/1506/europska-obcianska-iniciativa-stop-ttip-ma-2-miliony-podpisov

  • weissbach napsal:

   Vypadá beznadějně, protože to by musely být v ulicích milióny lidí a oni by se museli třást. V případě petic a podpisů /byť se 2 mil/ to s nimi ani nehne. Tím jsem si naprosto jistý. Tady jde o přežití, moc, miliardy, desítky let práce na protlačení agendy. Nezastaví je milióny mrtvých, natož petice.
   Omlouvám se za tu skepsi, ale víte kdo je optimista? Člověk, který leží se zkříženýma rukama cca 1,5 metru pod zemí.....

   • Adolf Balík napsal:

    Ta petice bude muset vyvolat určité procedury v Europarlamentu, kolem kterých nastane spousta tanečků, jenž vytvoří příležitosti nachystat jí s masovým odporem veřejnosti stejný osud jako dohodě ACTA nebo evropskému semínkovému zákonu. Obojí se povedlo.

   • Contumax napsal:

    weissbach

    Petice neplatí a zákony už vůbec ne...
    Vždyť to je jasný jako slunce v poledne, že se na to kašle, jaký pak petice jaký pak caviky s nima...

    Oni prostě nepovolí ani o píď a jak se to dělá...???

    Dva nenápadný kroky " vládcozmr.ů " do předu a k vůli stádu jeden zpět a to ještě z nakročením, viz referendum v Irsku...
    Kolik jich bylo v Irsku...???

 3. bigdog napsal:

  V Nemecku aj vo Francúzku sa už formuje pomerne silný odpor voči súčasnej politike týchto krajín, ktorý je šikovne maskovaný mainstreamom, a hlavnými médiami, čo je až príliž podozrivé, že ? Páči sa mi, že prehovorili ľudia, ktorý mali čo do činenia priamo s politikou ssa a vyjadrili svoj názor,či vlastne nás len utvrdili v tom, čo píšu Ruské servery, že o Európe sa rozhoduje bez Európy, ďalej plne súhlasím s názorom, že ssa chce Európu obetovať a robí aj patričné kroky aby to dosiahli a stretnutie g7 je párty v réžii ssa a tie fotky sú mementom cez koho ksichty nás ssa chcú zničiť. Z môjho pohľadu jednoduché rozlíšiť noťažko to zastaviť, to bude asi nemožné, a Európa bude ponechaná aby bezmocne vykrvácala a ssa ju pri tom bude držať za ruku a chlácholiť..

  • weissbach napsal:

   Bez opravdu masových nepokojů a jasně zformovaných cílů s dostatkem lidí, kteří je budou realizovat se nic nezmění. Viz můj příspěvek výše.

   • Contumax napsal:

    weissbach

    Jasné je co píšeš, v SSA byli miliónový demonstrace, pokud si vzpomínám tak i ve Španělsku nebo Řecku...

    To prostě nepomůže, jediný co by pomohlo tak by stačilo nechodit týden do práce mimo záchranný služby a policajti s hasiči plynárenství a elektřina a nakoupit jídlo na celý týden a nikam nejezdit nic neprodávat ani kupovat, zrušit bankovní účty a mít hotový peníze, stejně 90 % obyvatelstva má málo peněz a na co mají být jejich pár šušňů v bankách...

    Toliko policajtů není aby chodili po všech domácnostech, na to by byli krátcí aby nutili miliony lidí jít do práce...

    • weissbach napsal:

     Jasně. Ale lidi spí a bezhotovostní platby a čipování se blíží mílovými kroky. Moje nezvratné přesvědčení je, že očipovat se rozhodně nenechám i za cenu uhynutí hladem...

     • Contumax napsal:

      weissbach

      To jsi Ty a já tomu věřím, že se nedáš očipovat protože to je jednak proti zdravému rozumu a za druhý je to nelidský nemá to s žádnou svobodou co do činění a dá li Bůh budu li živ a vzpomeň si na má slova, že většina bude pro čipová a ještě budou na ně stát fronty...

      A hladem neumřeš, les uživý člověka celoročně...

     • naštvaná kachna napsal:

      Pánové, to těm lidem budete muset poradit ať se nechají zpopelnit - pak budou spolehlivě bezčipoví - dáš si Fofolu?

 4. bigdog napsal:

  Naši politický lídri idú proti nám, a na drzáka.

 5. Adolf Balík napsal:

  Tohle není jen záležitost jen nás naštvaných človíčků. Vždyť šílet musí většina velkého businessu kontinentální Evropy a politické kruhy, které tento business zajímá. Fillon není žádný příslušník okrajové politické formace, nýbrž šéf vlád v letech 2007-2012. Ten bankéř také není žádný disident, a když se vzteká kvůli zakázkám pro Siemens aj., tak se jistě ředitelé a akcionáři těchto firem vztekají ještě více než on. A možná se vztekají ještě více než my.

  Celkem bych si tipnul, že tohle překračuje nějakou jejich červenou linii. A oni mají své páky, a ty by mohly být i účinnější, než když my budeme zase cinkat klíči, ač i ty masové protesty aj. budou jistě v portfoliu jejich prostředků také. Tohle už není jen záležitost naštvaného plebsu. Tohle zavání vzpourou knížat proti císaři, kdy velmoži sami budou podněcovat "lidové povstání", za které se budou částečně schovávat, a kterému budou pomáhat.

  To by nemuselo být bezzubé.

  • weissbach napsal:

   "Celkem bych si tipnul, že tohle překračuje nějakou jejich červenou linii. A oni mají své páky, a ty by mohly být i účinnější, než když my budeme zase cinkat klíči, ač i ty masové protesty aj. budou jistě v portfoliu jejich prostředků také. Tohle už není jen záležitost naštvaného plebsu. Tohle zavání vzpourou knížat proti císaři, kdy velmoži sami budou podněcovat „lidové povstání“, za které se budou částečně schovávat, a kterému budou pomáhat."

   Sice se jim to líbit nebude, ale jsou závislí na penězovodech, které mají pevně pod kontrolou zámořští moneymakeři a obecně mají společný zájem a to je udržení dolaru. To je pro ně nyní problém č.1 i když věřím, že mnozí skřípou zuby. Ale opusťme teorii volného trhu a svobodného podnikání, neboť je to pohádka pro děti. Zejména v globálním měřítku.

   • weissbach napsal:

    V této souvislosti je dobré připomenout tohle: https://www.youtube.com/watch?v=n-a877vnzjo
    Ale to jistě znáte, Adolfe.

    • Adolf Balík napsal:

     Ta jejich globál-mafie je křehčí, než se zdá.

     V poslední době pořád s něčím hrozně spěchají a dělají to tempem, které je nešikovně rychlé. Ne optimálním tempem, nýbrž sebepoškozujícím tempem. To není jen nějakou jich blbostí nebo bohorovností, že si myslí, že jim to projde, ač to dělají blbě. Musí spěchat, protože nestíhají. Nestíhají zadržovat evoluci směřující k jejich odstavení od válu a nemohou si dovolit postupovat efektivní rychlostí.

     • weissbach napsal:

      Jistě. Mají skluz a nejde to podle plánu. Přitom se ho křečovitě drží, protože vycizelovanému kalkulu chybí kreativita.... A touto dobou už měl být Damašek pod kontrolou a Rusko na kolenou. A ztráta evropských kolonií a jejich kolaborace s BRICS je přímo noční můrou. Proto tlačí na pilu a nepříjemným průvodním jevem se kterým je nutno počítat je chaos a nepokoje do kterých nás bohužel tak či onak vtáhnou.
      Na druhé straně ta rychlost může a nejspíš i bude jejich slabinou číslo jedna. Vymyká se to.

     • naštvaná kachna napsal:

      Takto přeci případného pozorovatele uspíme. Mohlo by to fungovat pokud neexistuje třetí strana - pak by nám to zblajzli. Tady ovšem třetí strana není. Není ani druhá. Spěchat lze k cíli. Jinak říkáme (řídíme) "panika". Z mé pozice paniku nevidím. Jen rozvláčné absurdní pošťuchování - i pro přitroublého ovčana by to bylo silné kafe ... no, aspoň že tak. Nemám si tu s kým povídat tak díky že píšete.

     • Adolf Balík napsal:

      Kachno, oni v panice jsou. A nejradši by vyvolali paniku i u nás kvůli nějaké pitomosti, jako je globální oteplování aj., abychom panikařili pod jejich taktovkou s nimi.

   • Adolf Balík napsal:

    Otázkou je, je-li to červená linie. Pokud ano, tak těmi zuby neskřípou, ale ty zuby si brousí, ač to při tom možná skřípe, a trvá to nějakou dobu, než s nimi začnou kousat. Jejich aktivita má svůj čas, než vykrystalizuje aj. Ty penězovody, na kterých závisí, jsou čím dále porouchanější a nefunkčnější s mizernou perspektivou do budoucna. To, co jim ničí, je samotná základna toho, do čeho mají zapuštěné kořeny. Jestli se rozhodnout, že jim přináší víc škody než užitku, mohou mít zámořští páni smůlu.

    O čem je historie. Většinou o podobných událostech.

    • weissbach napsal:

     V pohledu na celek se určitě shodneme...

     • Tomax napsal:

      Já musím souhlasit s Adolfem, s dolarem se to poslední dobou docela sere a teď ještě "hrozí" přijetí Juanu do koše rezervních měn. Celkem je tu docela dost těch pověstných "hřebíčků" jak už bylo zmíněno. Taky by mně zajímalo, co se děje s "kečupem" - od Soči je to s ním docela zajímavé. V každém případě platí, že žádný plán se nepodaří nikdy a úplně dodržet, prostě něco zaskřípe či selže a pak se to může i sesypat celé.
      Optimistou být můžeš, ale opatrným a obezřetným (nedůvěřivým), úplně bez naděje totiž ztratíš vůli žít.

     • Adolf Balík napsal:

      Tady píší jacísi zoufalí senátoři La Garde do MMF, ať zařídí nepřijetí juanu do měnového koše SDR. :-)

      http://www.hlavnespravy.sk/americki-senatori-ziadaju-mmf-aby-zastavil-kroky-smerujuce-k-prijatiu-juana-ako-rezervnej-meny/630593

    • kachna Mirty napsal:

     Hrací pole: výsledek utkání je 11:0, hráči však kupodivu stále krouží po ploše, pohazují si pukem, brankář opéká buřty ... Diváci na tribunách pletou svetry... Kde je jaká panika ? Celé je to pro kočku ...
     Láska jistě je vyšší stupeň řízení - zvláště pokud si tak lze zařídit nudný, ale vcelku pohodlný veget. Život to není tak aspoň muška zlatá ...

 6. Outsider napsal:

  http://www.zvraceny.cz/video/69694-nasi-hodni-pristehovalci/

  Tohle do médii nedají. Naši hodní přistěhovalci se chovají jako Is.s a možná jsou to fakt oni jen převlečený. Záběry jak ničí Itálii

  • Outsider napsal:

   a pochybuju že někdo kdo utíká ze zničené země za lepším to tady bude ničit to je výsada jen jedné skupiny.

 7. Contumax napsal:

  Evropa se ničí sama již desítky let i bez Obami, je to jen důsledku úpadku morálky...!!!

 8. medved napsal:

  Obama si MAGOR..! a s tebou vsetci tvoji europsky riťolezy, tektiez prezident niektorych slovakov Kiska, vcerajsia debata na Ta3 v zlozeni europoslanci Zala a Czaky ma utvrdila, ze riťolezov zo slovenska v EU. parlamente je cela plejada..! Czaky ,tvoje prehlasenie"ze Rusko je agresor" ma utvrdzuje ze poslancom v eu, parlamente si len preto, aby si mal peniaze,funkciu,postavenia a ako vsetci poslanci, uplne uplatno-zmagoreny mozog...!Vazeny poslanci, som presvedceny, ze vase rodiny vas za tieto vase politicke hovadiny odsudzuju,..!alebo nie ,su taky isty ako vy..???

 9. medved napsal:

  A este nieco k imigrantom, pani spomenuty poslanci, Zala a Czaky,nezabudnite vystahovat svoje rodiny do Afriky,a nastahovat k sebe domou tych chudakov, vychudnutych,.biednych,uplne kludnych imigrantov z Afriky, ale len k SEBE,ste poslanci, mate na to skvele podmienky, a najmenej po 100 do kazdej vasej a vam podobnych domacnosti.....!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!