Výpověď ukrajinského leteckého technika, který viděl návrat SU-25 s chybějící municí v den sestřelu MH17

Snímek obrazovky pořízený 2015-06-11 11:34:30

Kolem vyšetřování sestřelu malajského boeingu letu MH17 na východní Ukrajině v minulém létě se objeví nové a nové skutečnosti. Nyní bylo zveřejněno video s výpovědí ukrajinského leteckého technika Jevgenije Agapova, který sloužil při údržbě vojenských letadel, později ale uprchl z Ukrajiny do Ruska, kde učinil výpověď před vyšetřovacím výborem Ruské federace.

Související článek:

Bylo zveřejněno jméno hlavního svědka havárie malajsijského boeingu v roce 2014

Vyšetřovací výbor Ruska pokračuje ve vyšetřování zločinů spáchaných představiteli silových struktur Ukrajiny, těžkých i obzvlášť těžkých zločinů proti míru a bezpečnosti lidstva. Korporce "Almaz-Antey zveřejnila výsledky svého šetření o možných příčinách letecké katastrofy 17. července 2014, což samozřejmě vzbudilo zájem. Tyto výsledky budou výborem pečlivě prostudovány a připojeny k ostatním materiálům vyšetřování.

Připomeňme, že předtím v rámci vyšetřování tohoto zločinu spolu s operativními službami bylo získáno svědectví ukrajinského občana, který dobrovolně přešel státní hranici Ruské federace a projevil přání spolupracovat s ruskými vyšetřovateli.

Během výslechu jako svědek řekl, že sloužil u Vzdušných sil Ukrajiny. Je mu známo, že 17. července 2014 po poledni odletělo na bojovou misi letadlo SU-25 Vzdušných sil Ukrajiny pilotované kapitánem Vološinem. Toto letadlo se vrátilo na letiště bez raketové výzbroje a Vološin řekl svým kolegům, že "letadlo se nacházelo v nesprávnou dobu na nesprávném místě". Později se svědek dozvěděl, že v tentýž den došlo k letecké katastrofě civilního letadla s pasažéry na palubě, náležejícího malajsijským aerolinkám.

Zpočátku byla tomuto svědkovi poskytnuta na území Ruska státní ochrana. Jeho svědectví byla pečlivě vyšetřovateli prověřena, včetně šetření na detektoru lži. Vzhledem k tomu, že nyní všechny nové důkazy svědčí o důvěryhodnosti slov svědka a také vzhledem k různým výpadům týkajícím se pochybností některých angažovaných médií o reálné existenci tohoto svědka, rozhodli jsme se v této etapě zveřejnit o něm základní informace.

Tímto svědkem je občan Ukrajiny Agapov Jevgenij Vladimirovič, který absolvoval vojenskou službu jako mechanik letecké výzbroje první eskadry brigády taktického letectva Vzdušných sil Ukrajiny (vojenská jednotka č. A4465). Nyní se i nadále nachází pod státní ochranou.

V současné době vyšetřování přijímá dodatečná opatření zaměřená na vyšetření verze, kterou popsal v průběhu výpovědi. Kvůli tomu se provádějí příslušné technické soudní expertizy a další vyšetřovatelské úkony.

Zdroj: http://sledcom.ru/news/item/933673/
42 Komentářů k Výpověď ukrajinského leteckého technika, který viděl návrat SU-25 s chybějící municí v den sestřelu MH17

 1. Fakertaw napsal:

  100% ruská podpásová propaganda, že?

 2. jaris napsal:

  Takze preci jen atentat na Putina? Vypada to tak! Diky, Pajo, za preklad.

 3. to je jedno napsal:

  Jsem zvědav, jestli se o tomto objeví alespoň zmínka v našich hlavních masmediálních zprávách.

  • Slávek napsal:

   seš až takhle najivní? tam se neobjevilo ani to že u Kyjeva už druhý den hoří zásobníky s naftou
   S.

 4. Slávek napsal:

  No to bylo jasný už od prvopočátku. Ten nešťastník Vološin se zbrkle spletl, protože Ruský vládní stroj i malajec mají velice podobné livery , zejména podélnou m-b-č trikoloru. Proto taky asi malajce odklonili z trasy aby v inkriminovaném místě "nepřekážel" jenže Putin měl zpoždění a s tím nepočítali. Měli to zřejmě pojištěné i BUKem . Jak řekl Vološin " špatný stroj na nesprávném místě". Když se ten průser zjistil okamžitě zablokovali kritické záznamy z ŘLP a vytvořili krycí historku s opolčenským Bukem, kterou museli mít ale připravenou už předem, kdyby se opravdu ruský vládní stroj podařilo sundat. Šídlo v pytli neutajíš.
  Slávek

  • Bogus Sobotka napsal:

   "Ten nešťastník Vološin se zbrkle spletl, protože Ruský vládní stroj i malajec mají velice podobné livery , zejména podélnou m-b-č trikoloru. "

   Jo a zrejme ten pilot ani neumel pocitat, protoze Putinův iljušin má čtyři motory na rozdíl od dvou u B-777, podobnost tedy není tak výrazná.
   A ke vsemu nakonec rusky server Gazeta: „Prezidentské letadlo již nějakou dobu nad Ukrajinou nelétá,“ citoval server nejmenovaný zdroj z moskevského letiště. Ruská hlava státu se tak ve čtvrtek při cestě z Brazílie do Moskvy Ukrajině zřejmě vyhnula. Nedávalo by ostatně smysl, aby se Putin při cestě z Varšavy do Moskvy rozhodl pro velkou okliku a přelet Doněcku, tím méně pokud tam Ukrajinci mají (jak tvrdí ruská média) baterie Buk.

   No Slavku, sidlo v pytli neutajis a svoji blbost taky ne.
   Ted se prosim te podivej na mapu kde lezi Varsava a Moskva a Doneck a nak me vysvetli proc by Putinovo letadlo melo letet z Varsavy do Moskvy pres Doneck.

 5. LUF __ napsal:

  Už i Rusko pochopilo že fantasmagorie se stíhačkou je neudržitelná, připustili BUK ale ještě se snaží manipulovat mínění že nemohl být Ruský.

  • Gruber napsal:

   Buk byl ve hře od začátku, málo o tom čtete. Nějaká raketa ze země tam být musela, pokud se to mělo hodit na povstalce, že jo. O Buku mluvil už Pjakin a je to pěkných pár měsíců, kdy potvrdil, že to letadlo bylo načaté od nějaké rakety. Navíc Rusové nikdy nic netvrdili, o žádné střelbě ze stíhaček, takže o jaké propagandě se tu mluví? Najděte link, jestli Rusové měli oficiiálně nějaké jiné teorie o sestřelu. Tu slavnou fotku stíhačky ze satelitu sice zveřejnili, ale bez garance, spíše jako vějičku ve chvíli, kdy se v tisku nad tím začínala zavírat voda.

   Co já pamatuju, tak Rusové celou dobu vyzývají NATO, ať zveřejní svoje zdroje, protože vědí, že situaci sledoval americký nebo kanadský satelit a dva Awaxy NATO. Rusům je jasné, že Američani moc dobře vědí, co se stalo, a nechtějí to zveřejnit. Proto Rusové nejsou na tahu a zcela správně v tom nechávají američany uškvařit. A daří se jim to. Už teď jim nikdo nevěří ani slovo.

 6. Jan Jinsky napsal:

  :) Takže raketa před pár dny a dneska stíhačka. A to vše najednou rok po akci. Působí to opravdu důvěryhodně a vůbec ne jako propaganda.

  • Pája5 napsal:

   Opět máte problém s chápáním psaného textu? Pokuď se nepletu, o výpovědi tohoto svědka se mluvilo už v prosinci minulého roku. Nicméně kvůli tlaku médií a soukromému vyšetřování výrobce BUKů vydali záznam s výpovědí svědka. Jen pro vás je to celé asi novinka. Jak jsem již jednou psala, přestaňte číst pouze nadpisy a dozvíte se možná i něco víc:) P.S. Rok to bude až za měsíc a o stíhačce se mluvilo od začátku, propagandisto;)

   • Jan Jinsky napsal:

    Spíš mám problém s chápáním této propagandy. Ani ne před týdnem tu byla zaručeně pravá, lžiprostá verze o raketě. A najednou máme opět to letadlo (které ve výšce 10km létá pomaleji než Boeing).

    Musíte se dohodnout a ne to takhle zveřejňovat naráz. Pak riskujete, že si drobných nesrovnalostí všimnou i úplní pitomci, jako jsem já.

    • Pája5 napsal:

     Máte opravdu problém s chápáním. Zkuste na to nějaké bylinky. Jedna zpráva byla o soukromém vyšetřování výrobce BUKů a toto video výše oficiálně vydal Ruský vyšetřovací výbor. Vy jste někde našel, že ta firma a vyšetřovací výbor RF patří pod jedno? Nebo že vyšetřování vedou společně?
     Závěry od Almaz-Antej jasně říkají, že letadlo "mohlo být", "jestli bylo" + vývody, že rozhodně nemohlo být sestřeleno ze Sněžného, jak ukři tvrdili, že domobranci ho odtamtud sestřelili. No, hlavně nevím, co by dělali kozáci u Sněžného? Tam oni pozice neměli, že? Že vy jste si to video ani nepustil, nevíte o čem je a zase vaříte z vody? A hádám, že to dnešní jakbysmet.

     • Jan Jinsky napsal:

      Máte pravdu, nepustil. Je to jen další kec. Co mi nejde do hlavy je, že tu lidé věří jakékoli teorii. Ale to je vaše věc.

 7. Ivan napsal:

  Pani Bogus Sobotka, Jan Jinski a dalsi...,

  je skutocnostou, ze zo zapadnej Europy, cez Polsko a Ukrajinu smerovalo lietadlo s Putinom na palube do Moskvy. Hned po vstupe do ukrajinskeho vzdusneho priestoru vsak ohlasilo odklon na Bielorusko. V tej istej trase, ale bez odbocenia na Bielorusko pokracoval let MH17. Lietadla s vladnymi predstavitelmi lietaju vo zvlastnom rezime riadenia letu... ALE, velmoci zabezpecuju a sleduju lety svojich predstavitelov podstatne vyssie nad obycajny standard, pretoze maju k tomu prostriedky...

  Rusko aj preto, ze na Ukrajine prebieha koflikt ma nepretrzite v cinnosti najvyysi stupen sledovania vzdusneho priestoru na vychd od svojich hranic..., a to vojenskymi druzicami, pasivnymi radarmi a samozrejme priamym odposluchom prevadzky vojenskeho letectva Ukrajiny... Z toho vyplyva, ze Rusko malo uz vopred informacie o pripravach zostrelenia lietadla, ked odklonilo svoj let od povodne ohlasenej trasy, samozrejme s Putinom na palube... Takze Rusi, okrem drobnych svedectiev maju k dispozicii sofistikovane odsledovanu situaciu a presne vedia, co sa udialo...!

  Cakaju s vydanim vysledku najskor, aby sa svet dozvedel primitivne klamstva vydavane zapadom a Kyjevom, potom to bude mat vacsi efekt pred svetom... Asi si to uvedomili aj zapadni zakerni zlocinci, ked pozastavili priebezne informacie z tzv. vysetrovania, aby sa klamstiev nenahromadilo az prilis... Konfrontacia obrovskej hromady zakernych klamstiev s pravdou by mohla mat nedozierne dosledky...

  Takze pani, vladny let sa nekona tak, ze Obamu ci Putina dovezu na letisko, tam mu kupia listok a s doprovodom ho nalozia do lietadla a to startuje... Letova trasa sa pripravuje tyzdne predtym a cela trasa podlieha rizikovej analyze a s nakonfigurovanim vsetkych prostriedkov na zabezpacenie jej bezpecnosti...! A pocas celeho letu tam a spat je k dispozicii dvadsatstyri hodin aktivovany stab odbornokov napojenych a sledujucich vyvoj podla technickych vojenskych systemov...!

  • Bogus Sobotka napsal:

   Ivane :)))
   Podivej se na mapu a vysvetli proc by nekdo letel z Varsavy do Moskvy pres Doneck.

   • Montisan napsal:

    Na tom hovno záleží, Samstagsteine obřezanej nahoře dole! Co je tu hlavní otázka, ty mamrde chazarskej? Ta je v závěru uvedenho článku v této větě: "Или победит «Русский Мир», «Русская Весна» и «Русский Проект» Дрёмова-Мозгового или же победит «Новая Всемирная Хазария» и Великий Израиль вселенского масштаба, когда осуществится двухтысячелетняя мечта каждого злобного еврея, и он, наконец-то, получит две тысячи белых арийских рабов и в придачу к ним бесчисленное множество верблюдов, перевозящих конфискованное, то есть, извините, «экспроприированное», у побеждённых гоев всё их золото, бриллианты, изумруды, бериллы и аметисты..." - http://www.rusimperia.info/catalog/4927.html

    Všechny ty ostatní žvásty, xindle pejzatej, o tom kdo odkud střílel nebo nestřílel a kdo kudy letěl či neletěl jsou jen vo sračkách v hlavách tvých filconošů...

    • Jan Jinsky napsal:

     Ještě že tě tu máme omezenče - děláš zdejšímu webu super reklamu...

     • Montisan napsal:

      Ty umíš rusky, šmejde nosatej? Já se omezovat nemusím, jsem svobodnej, ty chazarská prasečí hlavo! To je ten rozdíl mezi námi. A pak že kdo z nás je čím omezenej:)

  • Jan Jinsky napsal:

   Běžně z Varšavy létá do Moskvy přes Senegal... Co všechno se nedá vymyslet, jen aby to sedlo na teorii.

   • Montisan napsal:

    Jinak já nejsem stoupencem euroasijství, ty cháme jarmuláckej! Takže mě s ničím nespojuj! Spolčovat se s Číňany či negry v naději na nový lepší svět je pitomost. Co je zásadní? Že nikoliv Rusko, ale USA je na cestě do prdele! A nás tam táhnou taky. Co je cesta ven? Vykopání negrů a asijců z Evropy a USA+Kanady (plán pana A. Lincolna počítal s odsunem negrů do Libérie a Panamy!). Pak zrušení židoEU a NATOsvinstva! Pak obnovení partnerství bílého – různých čečenců a poturčenců zbaveného Ruska s bílou vládou USA a jednotlivých od židů osvobozených a svými národy opět řízených zemí a mocností staré dobré Evropy! A jako završení takového jedině správného procesu by pak byla podninuta druhá akce proti „boxerům“ jako byla ta blahé paměti v roce 1899! Hrdí Bílé lidé by si pak opět mohli říci – vládem světem! Jako si to mohli říkat ještě před sto lety …. jinak nemáme šanci a vše spěje k našemu konci jako Rasy ty hovade! A to je dlo tvých a samstagsteinových židáckých filconošů! Vás je třeba zamáčknut jako tyto hmyzí parazity! Spálit na prach! - https://www.youtube.com/watch?v=5Nh-qvN_Vmo

    • Jan Jinsky napsal:

     Máš ubrousek, aby sis utřel pěnu u huby? Nechtěl bych žít ve tvém světě - nenávist a nic jinýho...

     • Montisan napsal:

      Protože jsi obřezaný prase, Jinský! Tu se píše o takových a jak s nima! Cituju: "Nenávisť je normálny zdravý cit, ktorým obdarila Príroda všetky svoje druhy. Je to podstatný a zdravý cit potrebný pre zachovanie druhov. Oslabiť Bielu Rasu odobratím jej schopnosti nenávidieť tých, ktorí sú hrozbou pre jej existenciu je ako
      vytrhať tigrovi zuby a pazúry a potom ho pustiť do džungle sa nakŕmil. Takýto bezbranný tiger by zakrátko zahynul. A takto je to i s Bielym Človekom. Jeho zdravé inštinkty sú potlačené a stráca
      svoju schopnosť nenávidieť a odporovať tým, ktorí ho chcú zničiť, je ponechaný nahý a bezbranný pre svojimi nepriateľmi. Bezcharakterní kresťana, ktorí hrdo zatracujú svoju nenávisť, sami naplno praktizujú nenávisť. Ak niekto nesúhlasil s ich "vierou" alebo "presvedčením", označili ho za heretika a upálili pri kole, obesili
      alebo inak zabili. Nenávideli ozaj zúrivo a so svojimi nepriateľmi rýchlo skoncovali. Láska a nenávisť však idú dohromady. Ak chcete chrániť tých, ktorých milujete, musíte nenávidieť tých, ktorí sú hrozbou vašej bezpečnosti a existencie. Väčšina veľkých hnutí v histórii bola vybudovaná na nenávisti – nenávisti voči priamej hrozbe. Nič nezjednocuje skupiny tak pevne ako nenávisť voči
      spoločnému nepriateľovi. A nič ich nepodnecuje k činom tak ako nenávisť." - teze 34. zde - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/ner-39.html

     • Montisan napsal:

      A taky teze II. zde - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/ner-29.html - praví: "Tieto dve emócie – láska a nenávisť – spolu súvisia a sú dvomi stranami rovnakej mince. Prirodzene milujete svoj druh a bránite ho za každú cenu. Ak sú tí ktorých milujete, teda vaša rodina, vaše deti, alebo vaša žena ohrozovaní inou rasou, je nenávisť a túžba po ochrane prirodzenou emóciou, ktorá je vlastná nielen
      pre ľudí, ale i pre ostatné druhy. Ak niekto ohrozí mláďaťa tigra, ich matka ich bude odhodlane brániť. Pri tom pociťuje obrovskú nenávisť a hnev. Len ťažko si môžeme predstaviť, že by sa bez nenávisti postavila na obranu. A rovnako je to i s ľudskými bytosťami. Bez nenávisti voči hrozbe ohrozujúcej vašich milovaných by sme len ťažko povstali a bránili ich. Preto idiotská propaganda, ktorú nám neustále hlásajú liberáli, Židia a kresťania, že by sme nemali nenávidieť a mali by sme dokonca milovať našich nepriateľov je úplne v rozpore s Prírodou a našimi najlepšími, zdravými inštinktmi."

   • Montisan napsal:

    Nebo bod 5., jinský hovado, poslouchej! Cituju: "Vodcovského princípu sa tiež týka reťaz príkazov, ktorú dobre reprezentuje organizácia armády, alebo iných veľkých korporácií ako General Motors, du Pont,
    alebo hociktorá iná veľká spoločnosť z tisícok. Je to vlastne jediný zmysluplný a účinný spôsob organizácie. Celá židovská propaganda o "demokracii" v porovnaní s vodcovským princípom len dokázala, že vodcovský princíp je základom organizovanej spoločnosti. Demokracia je len "vláda davu" ktorú Židia propagandou a zavádzaním vedú nielen k jeho zničeniu, ale i k zničeniu národnosti, krajiny a rasy. V demokracii, kde by mal byť každý zodpovedný za všetko, a rozhodnutia sa robia pokryteckou voľbou, to obyčajne funguje tak, že niekto nie je zodpovedný za nič." - Přesně!! Tahle vši langrostapácký rozdali flanďákům půl Česka a když je zašili, tak je soud osvobodil ještě před procesem a místo zaslouženého kůlu ještě dostanou zaplacýno odškdoný za vazbu! To je sajrajte Jinskej tvůj hnusnej zločineckej režim! Ta tzv. demokracie!!!!!

    • weissbach napsal:

     Hlavní a zásadní problém těch bodů je, že vychází pouze z materiální podstaty. Redukovat to tímto směrem je zavádějící. Srovnání se zvířaty taky nesedí. Platí principy kauzality. Zvířata necítí nenávist v tom smyslu jako člověk. To je podstatný rozdíl. Nenávist je degenerace instinktu přežití. Entropie strachu.

     • Montisan napsal:

      Tak jistě. Autor myslel spíš zuřivost než nějakou hlubokou na argumentech založenou nenávist! Ale v boji se svinstvem jako je samstagstein, ninský či jejich nosatí filconoši je třeba obého! Jak promyšlenoou hlubokou na kauzalitě založenou nenávist, tak živočišnou vzteklou zuřivost!

     • Montisan napsal:

      Ninský - Jinský:)

    • Jan Jinsky napsal:

     Montisane, jsi ubozak. Necham na adminovi, jestli tu chce nechavat takovegle zvratky bezmocne nenavisti.

 8. Petr napsal:

  Ona chtěná-nechtěná "záměna" s presidentským letadlem Putina není vyloučena, nezapomeňte, kdo potřeboval vytvořit silnou záminku k ovlivnění veřejného mínění k žádoucímu postupu EU vůči Rusku, vemte v úvahu možné úmyslné dezinformace ze strany zpravodajských služeb USA, naivitu "svidomych" u moci a jejich nenávist. Pak stačilo "pošeptat", zbytek už mohl být veden snahou "vyhrát". Realizátoři mohli být jen užitečnými idioty, kteří věřili, že opravdu letí Putin. Pro tak závažnou akci by bylo logické, že se nespolehne jen na jednu možnost, ale zazálohuje akci tak, aby vyšla "na jistotu". Proto BUK, záloha SU25 nebo snad ještě i SU 27. Proto mohli experti najít jak stopy nárazů střepin z BUKU, tak průrazy z 30 mm kanónu Súček.

  • weissbach napsal:

   Ano, Váš příspěvek má logiku, kterou sdílím.

  • Justass napsal:

   Přesně tak Petře. Jedna z těch verzí které hledají pravdu v kupě ukrouši a ušáky vypuštěných lží byla ta, že to mohla být raketa země vzduch, tedy BUK v kombinaci
   s jištěním SU25-27 a jejich kanony, případně jen raketa a kanony toho(těch) Súček.
   Takže to už tady bylo poměrně dávno. Jen některá hovada zde to chtějí trollovat
   a vydávat to každé zvlášť a dokonce jako novinky.

  • Contumax napsal:

   Putinovo letadlo jistě nelétá bez ochrany, tedy bez doprovodu vojenských stíhaček...

   I Králové měli vždy kolem zbrojnoše a stráže...

 9. pařez napsal:

  Ta výpověď vyjasňuje mnohé:

  1. Ten zbrojíř neřekl nic, z čeho by se dalo usuzovat, že MH-17 sestřelilo SU-25 kap. Vološina - ani neřekl, že tomuto sůčku chyběly rakety vzduch-vzduch. Pouze řekl, že Vološin mluvil o tom, že "...to bylo jiné letadlo", že "to letadlo bylo ve špatný čas na špatném místě". (záznam 8:25 - 10:něco)

  2. Potvrdil, že SU-25 kap.Vološina mělo rakety R-60 (vzduch-vzduch), ale současně řekl, že tyto rakety jsou naváděné na tepelnou stopu - jdou po motoru. MH-17 byl zasažen do kabiny, tj. raketou naváděnou radarem.
  Tato výpověď tedy není v rozporu s verzí (velice pravděpodobnou), že MH-17 byl sestřelen Bukem.

  3. Rusko krátce po "nehodě" zveřejnilo záznam civilního (asi) radaru, ze kterého vyplývalo, že v blízkosti MH-17 nebylo žádné jiné letadlo - teprve po sestřelení v blízkosti místa nehody vystoupalo jedno SU-25 nad 5000 m, a mohlo tak být tímto radarem zachyceno. V podstatě to vypadalo, že obhlíží místo nehody, ale nemá nic společného se sestřelením. Tato výpověď to v podstatě potvrzuje.

  4.Souhlasím s těmi, kdo upozorňují na to, že není žádný důvod domnívat se, že by měl Putin letět přes Doněck. Ale uvažují takto vojáci zblblí propagandou? Co když jim někdo, od koho předpokládají, že má správné informace, řekl - poletí vám tam Putin, tak s tím něco udělejte, svede se to na povstalce...
  JE TOTIŽ KRAJNĚ NEPRAVDĚPODOBNÉ, že jednu leteckou společnost postihnou krátce po sobě dvě nevyjasněné ztráty letadel...

  P.S. Pokud to někomu připadá divné, ať si zjistí, komu patří SHELL, který měl těžit břidlicový plyn na východě Ukrajiny, a komu letecká společnost KLM, pro kterou Malajské aerolinie jistě představují konkurenci...

 10. Fakertaw napsal:

  Je to ruská propaganda.

 11. jaris napsal:

  Pravda je zatlucena nasilim hluboko do zeme zrovna tak stejnym zpusobem, ze dodnes neni znam vrah Kennedyho, jehoz atentat byl nedavno opet promlcen na dalsich padesat let. Zeby zidovske ambice? Zidaci valky miluji, protoze to sype velke profity. Vyvolat valku s Ruskem se jim pres ty zverstva jeste nepodarilo, ale neni vsem dnum konec. Verim, ze Rusko jednoho dne rekne dost a postavi se na stranu pravdy. Uplne znemozni nenavistnou, ubohou, pomlouvacnou, lzivou propagandu. Den vyuctovani prijde!

 12. Ivan napsal:

  Pani, spustite si:

  http://www.flightradar24.com/48.33,38.21/7

  Ak ste s tym este nepracovali, par hodin sa pohrajte, aby ste chytli rutinu...

  Potom uvidite, ze nie vzdy vedu trasy najkratsou cestou...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!