Italská imigrační krize dosahuje bodu varu

bolzano-migrantsImigrační krize postihnuvší Itálii včera dosáhla bodu varu. Nahromadění žadatelů o azyl na hlavních nádražích v Římě a v Milánu vedlo ke srážkám s policií a k voláním rozzuřených politiků po pomoci EU. AFP hlásí, že během týdne se na vlakových nádražích Miláno Centrum a na římském Tiburtina nahromadily stovky migrantů. Normálně znamená Schengenská dohoda, že migranti po vylodění v Itálii volně cestují do jihoevropských a středoevropských zemí, jelikož se pokouší dostat se do Británie, Německa a Skandinávie.

Avšak další pohyb migrantů je teď zablokovaný kvůli dočasnému suspendování Shengenu a novému zavedení hraničních kontrol spuštěnému na pondělním summitu G7 v Německu. Toto spolu ještě se zvýšenými dopravními kontrolami na cestách znamená, že migranti zůstávají na nádražích, která teď „začala vypadat jako utečenecké tábory.“

Policie ve čtvrtek násilně vyklidila improvizovaný tábor v Římě poté, co si místní podniky stěžovaly na problémy s bezpečnostní a hygienou, které znamenají, že tato oblast se přeměnila takovou, do které normální člověk nezavítá. Do pátku se však velký počet převážně afrických migrantů pokusil postavit si to poblíž.

Jinde bylo přes noc více než 100 migrantů, převážně žen a dětí, vystěhováno z milánského nádraží Central a umístěno do záchytných center. Místní úřady v obavách z šíření svrabu nabídly migrantům lékařské prohlídky.

Doktor pracující v této stanici Giorgo Ciaconali řekl AFP: „Je mezi nimi sice spoustu svrabu a šíří se, když spolu spí takto pod širákem, ale lidé procházející přes nádraží se nemají čeho obávat.“

Million je 28 letý eritrejský migrant uvízlý v Miláně jako součást skupiny spící pod širákem v obvodu Porta Venezia. Připlul do země na člunu a nejdříve dojel až do Švýcarska, kde jej zadrželi a odlifrovali zpět do Itálie. V obavách z návratu do Eritree ze strachu, že by byl uvězněn, řekl AFP:

„Nemohu Italy úplně kritizovat, protože většině z nás zachránili na moři život. Teď jsme ale tady a nic tu pro nás nedělají. Nezbývá nám než spát pod keřem, jíst sušenky a vodu a žít jako trampové. To není vůbec žádný život tohle, ale když vám vezmou otisky prstů, tak už nikam nemůžete odjet.

Vůdce Ligy severu Matteo Salvini obviňuje z této situace ministerského předsedu Matteo Renziho, že se mu nepodařilo ostatní členské státy EU přesvědčit, aby si vzaly svůj podíl na přicházejících migrantech. Řekl:

„Kdyby ve vládě měli nějaké koule, tak zajedou do Bruselu a řeknou EU, že z Itálie už neuvidí ani cent, dokud neuznají, že jsme součástí Evropy.“

by Sarkis Zeronian 13 Jun 2015

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2015/06/13/italys-immigration-crisis-reaches-boiling-point/
15 Komentářů k Italská imigrační krize dosahuje bodu varu

 1. Žabák napsal:

  Jo velebnosti, je to špatný. Teď na nás začnou ty západní hajzlové tlačit ať si taky užijeme multi kulti znásilňovaček, vražd a bordelu.

 2. sibolet napsal:

  Praha je CENTRUM ČEHOSI...Takže potřebují KLID NA PRÁCI...https://www.youtube.com/watch?v=1FMqDFai6Q0 No a ZEMAN https://www.youtube.com/watch?v=aHt-FVLWwGo

 3. Kim napsal:

  nejvyšší čas říci EU sbohem, zlatý hraniční kontroly. Avšak to neřeší podstatu a podněcovaqče toho, kdo chce aby tento tlak na Evropu trval. Ten za oceánem, nebo bůhví kde, chce právě to. Proto se to děje. Nic se neděje náhodou. Nevěřte nikomu, kdo mele jako Sobotka apod.

 4. novapalo napsal:

  Taliani sú demokratickí somári........
  Demokracia je tuposť a maximálna všeobecná duchovná degenerácia, ktorá na tejto planéte ešte neexistovala a ani už nidy nebude existovať........ tak píše pán Kysucký.
  Tak, ako aj tupá Vatikánska viera má spočítané svoje dni. (Hoci Boh určite existuje, ale taký tupec kresťanský boh určite nemôže existovať)
  Len somár verí a miluje aj svojich nepriateľov........... Prečo Rusi nemilujete Hitlera, ktorý Vás chcel vyvraždiť?? Pretože západniari sú chuji retardovaní tupí ...............
  Ale viete, Vatikán robí všetko pre to, aby Slovania boli tupí ako moje bagandže........

  • jaris napsal:

   Novapalo, nic ve zlem, ale myslim si, ze Vatikanu prisuzujes prilis velkou moc, kterou v dnesni bezbozne dobe nemaji. Katolicizmus vymira a do kostela chodi cim dal mene ovecek. Mnoho kostelu se prodava nebo zavira pro nezajem. Vatikan je jen periferni casti daleko vetsiho komplexu zla.
   Zadruhe, zadny clovek dnes nemusi byt hloupy, pokud bude patrat po informacich a skladat si mozaiku sam. Neni to vubec tezke, chce to jen chtit a otevrit oci. Zdravim.

  • runner napsal:

   Novopalo, vy se asi příliš často díváte na Novu, proto máte rozumu jak šafránu. Ta vaše katolická "tupost" je zde 2000 let a bude tu i v době, kdy vy už budete hnít v pekle. Chápu, že se pokládáte za mnohem chytřejšího a moudřejšího, než byli pánové Planck, Koperník, Mendel, Karel IV, nebo třeba madam Currie. Ti všichni, jakožto přesvědčení a věřící katolíci, by s vaší "geniální" myšlenkou o katolické tuposti asi zřejmě nesouhlasili. Ostatně úroveň vašeho příspěvku do diskuze dostatečně vypovídá o vaší mentální způsobilosti metodického myšlení... :-))
   http://apo-logia.blogspot.cz/2007/04/katolick-crkev-neptel-zdravho-rozumu.html

  • runner napsal:

   A ještě něco, milý Palo z Novy, píšete že Hitler chtěl vyvraždit Slovany... Myslíte tím i ty Slováky, kteří za něj bojovali při obsazování Polska a ve východním tažení do SSSR? Myslíte i ty Chorvaty, Slovince a Ukrajince z jednotek SS? A nebo tím myslíte ty 3 milony Rusů, kteří za něj bojovali v pomocných jednotkách Wehrmachtu a Luftwaffe, v ROA a RONA, nebo v kozáckých jednotkách? Anebo v podstatě vůbec nemyslíte..?

 5. jaris napsal:

  Mnoho povyku pro nic, protoze reseni je v podstate velice jednoduche. Jak uz jsem psala, nejdrive upozornit staty utecencu, ze pokud se ocitnou ve vodach italskych/reckych/spanelskych, lod bude otocena nazpet, popripade nasili, potopena. TECKA. Po prvnim incidentu vsem garantuji, ze prival nechtenych a vetsinou ekonomickych emigrantu bude zastaven z obav pred utopenim. Ty nelegalni a bez dokladu posadit na nejblizsi let do mista, odkud prileteli. To je ta Italie a vubec Evropa opravdu tak blba, ze si nevi rady a posloucha zidovske zakony, ktere ji nici ted uz ve velkem? Lidi vzpamatujte se!

 6. Všudezdejší napsal:

  To Jaris :Australani nelegální imigranty zadrží již na moři. Přesunou je na hlídkovací plavidlo, které je zaveze do země původu a prázdnou loď potopí. Nevěřím , že sebranka kolem maoisty Josého není tohle schopna okopírovat - takže je to záměr. je třeba ještě chvili vydržet - dříve či později dojde ze strany afroimigrantů při jejich loupežích ke ztrátám na životech. Lidé se začnou opravdu bát o svůj život. V takové situaci ten kdo slíbí , že nás těchto promblémů zbaví, zavede všelidové hlasovàní a bude řešit věci dle zdravého selského rozumu dostane při volbách 90% a bude to moci opravdu udělat

 7. Zvědavý napsal:

  Stěhovat imigranty na hotel Interalpen, aby si devianti užili to jejich roky připrovované multikulti.

 8. Jinská napsal:

  Buď se o ně postará samo moře a nebo ti co je z "ochrany" vytrhli.

 9. ANALfabet napsal:

  už je nwo na ceste. konečne :)

 10. Vlado48 napsal:

  Jenom ať si to taliáni pěkně vyžerou za to jak lezli do řiti frantíkům, anglánům a amíkům při bombardování a rozbití Libye a vraždě Kaddáfího. A ještě to odchytávají přímo u afrických břehů a vozí si to domů za jásotu a potlesku při vystupování čmoudů z lodí. Amíci to rozesrali a gubernie EU skáče jak USA pískají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!