V Moskvě byla za provokaci s ruskou vlajkou zadržena bývalá členka Pussy Riot

tolokonnikova_pussy_riotV Moskvě byla za provokaci s ruskou vlajkou zadržena bývalá členka skandální skupiny Pussy Riot Naděžda Tolkonnikova. O zadržení na své facebookové stránce referovala sama Tolkonniková a vysvětlila, že ona i druhá účastnice "akce" Katarina Něnaševa v podobě vězeňkyň přišívaly k ruské vlajce štítek "IK-1 Rusko" (IK = nápravná kolonie).

Informaci o zadržení dvou žen v Moskvě za narušení veřejného pořádku potvrdili v tiskové službě ministertva vnitra.

"V pátek odpoledne byly zadrženy v centrální části města dvě občanky za pokus o narušení veřejného pořádku a byly dopraveny na oddělení policie k provedení preventivního poučení o nepřípustnosti narušování veřejného pořádku," - informovali na ministerstvu.

tolokonnikova_pussy_riot_1

Připomeňme, že členky Pussy Riot Naděžda Tolokonniková, Marija Alechina a Jekatěrina Samucevič byly v roce 2012 odsouzeny ke dvěma rokům vězení za výtržnictví - urážlivou píseň u oltáře v chrámu Krista Spasitele. Později byl trest Samucevičové změněn na podmíněný a Tolokonniková a Alechina byly osvobozeny v rámci amnestie.

tolokonnikova_pussy_riot_2

Akce "Neboj se"

12. června, v 18. den akce Katěriny Něnaševoj, na velký svátek Ruska, jsem se připojila ke Katěrině proto, abychom spolu s ní jako vězeňkyně šily ruskou vlajku. Našla jsem a oblékla si oblečení, které jsem nosila v době svého věznění v nápravné kolonii Mordovii.

Bolotného náměstí - místo, odkud se desítky protestujících vydaly na dlouhou cestu po vězeních a táborech. Proto jsme dneska tady, na náměstí.

Našíváme na ruskou vlajku štítek "IK-1 Rusko"

 

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1434118723
41 Komentářů k V Moskvě byla za provokaci s ruskou vlajkou zadržena bývalá členka Pussy Riot

 1. JJ49 napsal:

  Myslím, že je nevyšší čas ty mrchy humánně utopit!

 2. Tykva Bukvatyr napsal:

  Besné židovské suky.

 3. Contumax napsal:

  " Takovéjch šikovnéjch hospodinek je všude jak máku, ta pro $
  i přes plot jůésáckých ocasů skočí "...!!!

  Často i grátis...

 4. jaris napsal:

  Tyhle zidovske stetky maji opravdu divnou zivotni napln. Vse jim projde a to je mi podezrele i ze strany Ruska. Tyhle nany patri bud dozivotne do blazince nebo do vezeni. A ten zidovsky ksicht je na ni videt cimdal tim vic.

 5. Jan Jinsky napsal:

  Opet nadherna ukazka zdejsi predstavy o svete bez NWO - utopit, zavrit, do blazince. Co provedla tak sileneho? JmJedobre, ze ten vas bajecny svet je jen tady na webu.

  • Žabák napsal:

   Máš pravdu jínskej. Já bych ji demokraticky bez soudu šoupl na Guantánamo a podrobil pár stovkám demokratickejch waterboardingů. Demokracie musí bejt vy kuci ušatý.

  • Milan napsal:

   Však takovému havloidnímu ksindlu již nyní přestává pšenka kvést.

  • GinBaw napsal:

   Nevím co si o těch ženstinách myslet, ale když jsem viděl ty jejich videa a přečetl něco o jejich historii, není to nic, co bych si přál jako muster pro mé děti.
   Jestli chtějí souložit, tak ať, ale ne těhotný a před stovkama lidí v muzeu (to at si nechaj na privát na doma), či zpívat pichoviny v kostele, kam chodí lidé co ještě věří v Boha, ale kde krásně zní chorály kostelní.

   Snad by jim v blázinci pomohli.

   • Jan Jinsky napsal:

    Netrvrdil jsem, že to co dělaly v kostele a v muzeu se mi líbí. Ale pořád to není na trest smrti :)
    A proto je lepší mít vase názory tady, v takové rezervaci, kde se nadává a dští oheň a síra.

    • JJ49 napsal:

     Já přiznávám, že mám zvrácenou představu o světě a že jsem rád ve zdejší názorové rezervaci a opravdu si představuju svět bez NWO!
     Takže ve své zvrácenosti nevidím důvod, proč neutopit i Jinskýho, samozřejmě že humánně, jak jinak!
     A co provedl tak strašného? Nic! Jsem přece zvrácenej!

     • Jan Jinsky napsal:

      Legrační na tom všem je, že tu píšete proti režimu, který u nás panuje a berete to jako samozřejmost. A současně křičíte, jak byste topili a zavírali, kdyby se to otočilo. Kdyby současná vláda fungovala podle vašich receptů, tak už jste v teplácích nebo utopení :)
      Ne, že bych po tom volal, ale zkuste se nad tím zamyslet :D

     • Jinská napsal:

      Já se přiznám, že nejzvrácenější představy mám o tom, jak jednoho krásného dne potkám to co se nazývá Jinský.

     • Jan Jinsky napsal:

      Povídej a přeháněj :)

    • landa napsal:

     A jak bys to řešil ? Jde jim o vyprovokování 3.světové války !

   • Contumax napsal:

    GinBaw

    Zajímavý na tom je, že v křesťanském chrámu se to na západě promíjí a " je to košér demokracie " ale kdyby tuhle prasárnu provedli v židovské synagoze...???

  • hr napsal:

   jinský, raděj si zkontroluj toho tvýho ořezanýho vtáka, ty pičuse

  • Montisan napsal:

   To je Jinský tak, jako když vy havlidní dementi hovoříte o "obětech toho a onoho"! Přitom vám o žádný lidi vlastně nejde, jen o to vzít klacek na ty kdo se příčí vašim obřezaným filconošům! Proto si dovolujete srovnávat právem popravený hajzliky se zavražděnými Muži s velkým M! Nedávno jeden podobný ti imbecil srovnával zločinnost flanďáků s bolševiky, k nimž počítal klasicky pro tyto debily jak pana Lenina, tak pana Stalina a tento xindl dospěl k závěru, že zatímco církev za dobu cirka dvou století (16. a 17.) zahubila 30 milionů osob, tak výše zmíněným pánům tnto židolumen přisoudil 40 milionů "obětí"! A tak z jeho debilního obrazu vyplynulo, že "komunisté maj na svědomí více osob než církev". Je to stejné, jinský, jako když já půjdu a zabiju 100 vzteklých zdivočelých psů co ohrožují vše živé v okolí a ty půjdeš a zabiješ "jen" 10 psů, ovšem vycvičených záchranářů a vodičů slepců! Pak přijde havlidní imbecil a prohlásí mě za většího zločince nežjsi ty, protože jsi zabil "jen 10 psů", kdežto já celých 100! Takový havlidní imbecil neliší - mizernej židácej zkurvysyn Trocký a jeho cháska na straně jedné, nebo Hus či Bruno a další statisíce vynikajících mužů bojujících za skutečný pokrok lidstva! Pro tuto havěť vždy účel světí prostředky! A tak za zabitého lidožrouta z Paui-Nový Guineje jsu schopný ronin krokodýlý slzy, pokud ho zabijí "zlí indonésští maoisté", ale zavraždění jiného negra, třebas Lumumby radši nepřipomínají, protože to nebyl a ta "správná oběť"!

   • Jan Jinsky napsal:

    Vystihl si to celkem přesně. Předpisuješ, co je dobré a co ne - a to je přesně ceta do pekla. Protože to předpokládá patent na rozum.
    Například ten lidojed se choval naprosto normálně v jeho společnosti - a to, že se to nelíbí křesťanům nebo muslimům - co je mu po tom?
    Bohužel se tu razí patent na rozum a jediná správná Pravda...
    Tvoje rasistický šplechty nechávám být, to už jsme probrali.

    • Montisan napsal:

     To není žádný "patentn na rozum" - ostatně ten zcela postrádáš. Jde o pouhým okem viditelné hodnoty! Proto třeba kdybys zabil ty mě, půjde jednoznačně o vraždu! Ale v opačném případě o dezinsekci, chápeš to už, ty židobolševickej negrofilní buzíku?

     • Montisan napsal:

      Ostatěn Jinskýho filconoše skvěle popsal v obskurní postavě Žida Hakhabuta i slavný romanopisec a vizionář Bílé rasy Jules Verne ve svém neméně lavném románu Na kometě! Nosatí samozvaní editoři pak mnohé z toho nechali ůzmizet v překladu"! Hajzlíci! Ale pravdu tím nijak nezměnili ....

     • Jan Jinsky napsal:

      Montisane, je mi te lito.

    • Montisan napsal:

     Hele Jinskek, nejsi ty náhodou taky mrzák! (pokud ne, můžeš se jím snadno stát, ale beze slávy!) To by odpovídalo - viz Hrebenár a jeho havlistický kydy imbecila co si na ničim vlastním úsilím pro vlastn nezaslouženém stavu založil svou slávu a "patnent na rozum"! Můžeš si s ním podat ruce, jinský, pouds to už neuďál, že? - http://www.hrebenar.eu/

   • landa napsal:

    Západní kapitalisti mají na svědomí 950 milionů lidí a utrpení dalších , války ,kolonie ,otroci !!!

    • Montisan napsal:

     Čili Židi. Jinými slovy. Dokonce jeden z nich málem zničil Zemi! V románu Na kometě popisuje ty šmejdy Jules Verne takto: „Izaak Hakhabut .... německý Žid ... vyvrženec všech národů a všech náboženství. Byl to asi padesátiletý muž, který však vypadal na šedesát. Měl malou, neduživou postavu, jiskrný, ale falešný pohled, klenutý nos, žlutavou bradku, rozcuchané vlasy, velké nohy a dlouhé křivé ruce. Pravý typ německého Žida, který se vždycky pozná. Lichvář s měkkou páteří a bez srdce, který by si dal pro haléř koleno vrtat. Tohle stvoření muselo přitahovat stříbro jako magnet železo.“

  • petr napsal:

   myslím, že tyhle šťetky mají jediný štěstí, že žijí v rusku... být na opačný straně tak jsou už nejmiň 1000x mrtví .... klasickou náhodou jako je skok z okna, autonehoda, nebo nějaká jiná záhadná nehoda:D

  • kachna napsal:

   Tudíž de smazat ...nechci hrát tuto hru ...

 6. slovan napsal:

  V USA se s takovýma nemazlí,policie je rovnou zastřelí!!!Tyto štětky patří do blázince na trvalo,zároveň s jinským!!!

 7. koloděj napsal:

  Celá trapárna mi připadá, jako že rusové už po pusinkácg ani neštěknou, tak se musejí připomenout... Ty naaranžované fotky ze zatýkání, kde se tváří jako při orgasmu ... není to nakonec hoax ?

 8. robert1 napsal:

  ...to sa jej protestuje s mrazenym kuratom v buchte !!!
  urcite jej drzala palce Hillary Clinton, ktora jej ticho zavidela.
  nie odvahu, ale to kura...

 9. Libuše napsal:

  Nemyslíte,že už název který si dali,jim sedí? Co tedy dodat.Povedlo se jim to. Málo kdo
  se tak trefí.

 10. Leoš50 napsal:

  50 rán deväťchvostovou mačkou a na dlhšiu dobu bude od nej pokoj.

 11. Contumax napsal:

  No pár se Vás tu zmínilo, že patří do psychiatrických zařízení a je to pravda, máte pravdu, normální zdraví ženy by takové zvrácenosti nebyla schopná...

 12. Jarek* napsal:

  Kdy ty zrůdy opravdu někdo podřeže? Jsou to bezcenné oplzlé děvky, které dávno měli transportovat muslimům, aby si z nich udělali karbanátky.

  • Contumax napsal:

   Jarek*

   Proč je podřezávat, k čemu to, to by člověk musel podřezávat jakoukoliv kurvu, tyhle jsou mediální kurvy a těch dalších, kterých jsou milióny...???

 13. Vlado48 napsal:

  Taky krádež kuřete se povedla. Někdo holt na sebe musí upozorňovat ve stylu záporná reklama taky dobrá reklama jinak by o nich ani pes neštěkl.
  Troll či trotl Jinsky je podobný případ.

 14. Carlos IV napsal:

  Foto Evgenij Feldman. I fotak je Zid....inu, nema to tam Puta lehky :-) I kdyz jich par vyhazel, fotak novinar se vzdy vrati - treba kominem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!