Papež volá po globálním úřadu k uvalení agendy klimatické změny na svět

Tato encyklika přichází před mezinárodním vyjednáváním o klimatu. Papež František by rád v reakci na neověřený a široce vyvrácený alarmismus klimatické změny spatřil nový globální politický úřad k donucení „bohatých“ národů Západu, aby dohnaly své občany k přijetí radikálních změn v životním stylu a spotřebě energie.

„Na lidstvo se apeluje, aby si všimlo potřeby změny životního stylu a změny metod výroby a spotřeby kvůli boji s oteplováním, nebo přinejmenším s lidskými příčinami, které jej způsobují a zhoršují,“ píše papež v encyklice. „Četné vědecké studie naznačují, že větší část globálního oteplení v posledních desetiletích je v důsledku velké koncentrace skleníkových plynů… vyrostlé takto vysoko kvůli lidské aktivitě.“

Uniklý koncept se dovolává záležitostí Františkova předchůdce papeže Benedikta XVI, který v roce 2009 navrhl, aby se autoritářské Spojené národy na steroidech zabývaly ekonomickými problémy a nespravedlnostmi světa.

Vydání této encykliky přichází před mezinárodním klimatickým vyjednáváním letos v prosinci v Paříži.

„Papež v sázce Vatikánského postoje na klimatickou změnu světu říká, že ochrana životního prostředí není okrajová záležitost – že je to lidská, osobní a morální záležitost,“ píše Jennifer Anderssen pro Environmental Defense Fund, tj. organizaci partnerskou s Carlyne Group, Walmart a McDonalds.

Tento koncept vyhlašuje, že papež František je v souladu s ekologistickým hnutím a jeho cíli.

Žádný vědecký důkaz o člověkem způsobené klimatické změně

Avšak někteří členové environmentálního hnutí s názorem na klimatickou změnu jako důsledek lidské aktivity nejsou moc zajedno.

„Neexistuje žádný důkaz, že lidské emise oxidu uhličitého jsou dominantní příčinou mírného oteplení zemské atmosféry v posledních 100 letech,“ argumentoval před senátní Podkomisí dohledu při Komisi životního prostředí a veřejných prací spoluzakladatel Greenpeace Dr. Patrick Moore.

Moore dodal, že „asi nejjednodušším způsobem k odhalení bludu extrémní jistoty je pohled do historických záznamů.“

„Když se vyvinul před 500 miliony lety moderní život, bylo CO2 více než 10 vyšší než dnes, avšak život v té době vzkvétal. Pak došlo před 450 miliony lety k době ledové, když byl oxid uhličitý 10 vyšší než dnes,“ řekl.

Moore Greenpeace opustil poté, co tato organizace zamířila ke skalní politické levici. Tuto organizaci teď financují Bratři Rockefellerové a další globalistické nadace.

Kurt Nimmo
Prison Planet.com
June 16, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/pope-calls-for-global-authority-to-impose-climate-change-agenda.html
20 Komentářů k Papež volá po globálním úřadu k uvalení agendy klimatické změny na svět

 1. Alfa napsal:

  To zase bude kydů. „Neomylný“ Vatikán dal příkazy, Rockefelleři předloží „nezvratné“ důkazy.

 2. Tykva Bukvatyr napsal:

  Pápež je idiot. Cirkev je idiot. Keby sa radšej vyjadril k islamizácii EUSSR.

 3. Josef Švejk napsal:

  Napsáním věty : „Neexistuje žádný důkaz, že lidské emise oxidu uhličitého…“ nepodáváme žádný důkaz, že „neexistuje žádný důkaz…“ Je to zhruba totéž jako důkaz existence zbraní hromadného ničení v Iráku, nebo důkaz Ruské agrese na Ukrajině. Ať už jde o důkaz pro, nebo proti, v obou případech to může stát mnoho lidí život a rozhodně jim nepomůže volání že „papež je idiot“. Může být, že je, ale zhruba miliarda lidí mu to věří a víra hory přenáší. Jsou tedy také idioti? A není-li, stávají se idioty ti, kteří si myslí, že idiotem je?

 4. Contumax napsal:

  Pjapeježátko

  Je jenom figurka pro veřejnost, za ním je generál jezuita, a co si usmyslí to musí pjapeježátko bez brebtání učinit… !!!

 5. Contumax napsal:

  Oprava

  Pjapježátko je roztomilý člověk…

 6. skzade napsal:

  Prdy v kalhotech Františka způsobují oteplení, to je fakt, a nezvratný důkaz globálního oteplování :-).

 7. Martin napsal:

  Že mu muslimové obsazují Řím je v pořádku… Klima je v nepořádku… Ano, lidské klima smrdí takovými pokrytci jako jste Vy pane Papá…

 8. Miloslav Dědek napsal:

  Skutečnost, že papež František volá po globálním úřadu k uvalení agendy klimatické změny na svět, má velký význam pro celé lidstvo. Tento nový globální politický úřad by měl donutit „bohaté“ národy Západu k přijetí radikálních změn v životním stylu a spotřebě energie. Zatím však neexistuje na světě centrální globální organizace, která by mohla zastřešit uvedený nový globální politický úřad. Naštěstí už nyní je na světě dost velké množství rozumných a moudrých lidí, kteří si uvědomují, že současná národní i mezinárodní politika je založená na dogmatických premisách vycházejících z předpokladu, že lidi jsou většinově ve své podstatě bezohlední sobci, kteří se sdružují ve společenstvích, v nichž platí zákony džungle. V současném zastaralém a nefunkčním pojetí politiky prognózují politologové budoucnost podobně jako meteorologové počasí. Je nejvyšší čas začít budoucnost lidstva systematicky, cílevědomě, plánovitě, centrálně, globálně realizovat. Nebudou-li se podobné globální problémy účinně urychleně řešit, tak to špatně dopadne. Globální demokratická vláda by mohla být organizací, která by rozumným a moudrým lidem byla cestou k dohodě, co bude v budoucnosti následovat. Více lze nalézt v následujícím odkazu: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  • Josef Švejk napsal:

   Za 2000 let se papežům (a jejich ochotným pedofilním pomocníkům) podařilo úspěšně vychovat bezohledné sobce sdružené ve společenstvích, v nichž platí zákony džungle. Nejvyšší čas, aby se Vatikán chopil globální vlády a z lidí systematicky, cílevědomě, plánovitě, centrálně a globálně zrealizoval holubičí globální národ. A k tomu mu dopomáhej Bůh. Pokud se přesto bude nějaká skupina zpěčovat, pomůže humanitární bombardování – prosté upalování na hranicích je zoufale neefektivní.

   • Contumax napsal:

    Josef Švejk

    Smím li Tě poopravit, je to něco víc jak 1500 let, není to 2 000 let jak píšeš…

    • Josef Švejk napsal:

     Šimon zvaný Petr byl jeden z dvanácti původních apoštolů – učedníků Ježíše Krista. Římskokatolickou církví je považován za prvního papeže. (cca 30 – 64/67) Je-li tomu tak, pak jsem se sekl pouze o bezvýznamných pár let. Zůstanu tedy i nadále u okrouhlých 2000.

     • Contumax napsal:

      Josef Švejk

      Budiž, papeženci vyhlásili svatou církev jestli si dobře vzpomínám někdy kolem roku 525 ale u moci byli díky Choldovikovi, který chtěl nabýt moci nejen světské tak to se odehrálo kolem roku 485, nemýlím li se…

      Petr neboli Skála, tak jej pojmenoval Ježíš Kristus a řekl mu na Tobě postavím věřící Ty budeš ta skála , toto je z Evangelia a Petr nikdy v Římě nebyl, klíče od nebes nikdy neměl a papeženci lžou, že Petr byl hlava církve…

      Ne té jejich, v žádných evangeliích se o církvi nemluví, vždy to byly sbory..

 9. kachna napsal:

  …a skále je abstinent … kolo se uzavírá a je to NUDA

 10. jaris napsal:

  Papez je mi lhostejny. Pravda je, ze se energii plytva. Napriklad vsechna mesta maji KAZDYvecer naplno osvetlene pamatkove nebo jinak vyznamne budovy az je to jednomu neprijemne a stahuje rolety, aby se vubec mohl vyspat. Bylo by dobre toto prehnane osvetleni znacne omezit a pouzivat jen pri vyznamnych vyrocich. Clovek dnes, aby tmu hledal!

  • Robo napsal:

   Ak dnes nejaký produkt vydrží dlhšie, jak 5 rokov, tak je to VÝROBNÁ VADA.
   Toto ja považujem za zverstvo….

   • Cico Ciciak napsal:

    Presne tak!!! Len problém je, čo potom s tými uvoľnenými otrokmi z práce, ktorých by už následne nebolo treba!!!

  • Cico Ciciak napsal:

   Západ plytvá, znečisťuje a zasiera!!! Aj svoje duše!!!

 11. Cico Ciciak napsal:

  Klíma sa mení, otázne je či k tomu prispieva hlavne človek so svojim co2!!! Údajne najviac skleníkových plynov pochádza zo živočíšnych prdov (hovädzieho dobytka – kráv)!!! Znečistenie sveta sa zvyšuje, to je asi každému jasné a na svedomí to má hlavne človek, čo je asi tiež už každému jasné!!!

  Ledovce tají doopravdy. A rychlým tempem.
  —————————————–
  http://news.e-republika.cz/article1186

  Kdo může za globální oteplování? CZ dabing
  ——————————————
  https://www.youtube.com/watch?v=LMQZ-8rCev4

  Cowspiracy – Klíč k udržitelnosti – Vynikajúce!!!
  ————————————————-
  http://uloz.to/xVsyeLZw/cowspiracy-2014-720p-full-movie-mp4

  http://www.mustwatchtv.cz/2-zivotni-prostredi/163-cowspiracy-klic-k-udrzitelnosti/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!