Zacharčenko: Viděli jsme Ukrajinu zničit svůj vlastní batalion

Snímek obrazovky pořízený 2015-06-18 14:21:29V prohlášení na tiskové konferenci z 5.6.2014 uvedl vůdce Doněcké republiky A. Zacharčenko, že provokace ze strany Ukrajiny, která ostřelovala dělostřelectvem vlastní vojáky ukazuje, že dohody z Minska jsou již porušeny a že tedy stahují zpět i vlastní těžkou techniku. Zároveň uvedl, že považuje území celého Doněckého regionu, které je pod kontrolou Ukrajiny, za okupované, a bude usilovat o jeho osvobození.

 
11 Komentářů k Zacharčenko: Viděli jsme Ukrajinu zničit svůj vlastní batalion

 1. Žabák napsal:

  Je to offtopic, ale nevim kam to napsat, takže to hodim pod poslední článek. Všimli jste si jak od rána pořádají hon na Babiše? Televize plive jed, "komentátoři" jedou. Tohle nevypadá dobře. Jestli padne vláda, tak nic dobrýho z toho nekouká. Vláda byla kromě toho agenta CIA z KDU proti přijetí migrantů. Jak by se chovala vláda nová je jasné.

  Už sem psal před několika týdny, že ta válka mezi pravdoláskaři a Babišem je skutečná. Tak tady to máte.

  • Robo napsal:

   Obidve strany sú z jedného cesta, veď Babiš sa aj verejne chváli, že mu na začiatku pomohla Citibank.
   Máš ale pravdu, začína to byť zvláštne..

   • Robo napsal:

    Skôr, než na podporu bežencov to možno vyzerá na príklon k Eurázii..?
    Asi bude dôležité sledovať Zemana..

   • Robo napsal:

    Alebo možno iba jednoducho už idú aj po jeho majetkoch, nielen po našich. Je to predsalen furt malá ryba a peniaze im zúfalo chýbajú.

  • Rudolf napsal:

   Pravdou je, že Babiš v politice jednoznačně nemá co dělat. Je to naše zhouba, ...ale tím rozhodně nechci ani zamák naznačit, že ta ostatní sebranka tam co dělat má!

 2. Contumax napsal:

  Žabák souhlas, začíná něco co se se.. ... !!!

 3. martin bareš napsal:

  já to žabáku vidím následovně a zkusím to zkrátit.

  Podle mne je to z části hra nafouknutá medii.

  ČSSD je bezcharakterní strana, bezpáteřných a hloupých lidí.

  Oni vždy čekají, co se kde šustne a s tím a podle toho vyjedou. Důvody jsou nejrůznější - rýsuje se spojenec nepříliš silný, blíží se volby, je důležité něco říct (bez ohledu na to jak se celou dobu chovám) a pod.

  Babiš má hodně slabin, ale je silnej. Sobotkova strana je zoufale slaboučká s absencí programu.
  Proto jeho výroky: "Postavit rychlodráhu Berlín - praha", "Příliv emigrantů položí Evropu", "Koncem května začnou miliardy Evropských dotací proudit do CZ" jsou smé plácání. Mele pátý přes devátý jen aby na to někdo slyšel. Bez koncepce.
  Uznávám že zatím je svinstvo.
  Bělobrádek jem nohem nebezpečnější. ČSSD zacházení s církevními restitucemi, schopností spojit se s každým za jakokoliv ohlodanou kost, podpora fašismu, kterou se trapně snaží zakrývat např. finanční podpora centra pro diverzanty z Ukrajiny, Gruzie, Pbaltských republik atd. je opět jen nebezpečná křeč pro nás lidi, kteří neseme důsledky.

  Vláda žádnou koncepci nemá a kdokoliv toho může využít. S tím souhlas.

  Nejlepší bude vyčkat, tihle jsou nevypočitatelní a kličkujou: ANO, ČSSD, KDU. nastoupivší TOP a Starostové by byl fakt průšvih. Starostové vládnou našemu kraji a jsou stokrát schopnější než přihlouplí socánci, kteří se s nimi snaží spolupracovat a hlavně je NEPROVOKOVAT.

 4. Contumax napsal:

  To stává, že se střílí na vlastní, to bývá často v bitevním běsnění...

 5. hel napsal:

  milí stateční opolčenci, přestože bráníte ty nejsvatější lidské hodnoty, důležité pro všechny bez rozdílu, zůstali jste v tom sami a platíte krví vlastní a svých nejdražších....odporně hloupý a bezpáteřní je náš svět :-(((((

 6. Krtek napsal:

  Babiš byl v únoru v US a dostal za úkol začit stavět jaderku s amíky. 3 měsíce jsou pryč a on to nedokázal. Amíky nezajímá, že je to technicky jaderná sebevražda, prostě ZASE vymění vládu.

  • martin bareš napsal:

   možná máš krtku pravdu. Na Temelín jsem zapomněl a ten je hodně důležitý. Odstavit Rosatom. Ale kdo jakou v tomhle hraje hru, nemám zdání. Je fakt, že nejen Babiš, ale i Bělobrádek byl v USA. A teď se tad ochomýtli Kissinger + 1 a na zvědavci myslím píšou taky Albrightová, neumím tu Madlu ani anglicky napsat. Stoletá Marry, jde do volebního boje za kovboje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!