MSMBS News: Záleží na životech černochů? [RAP NEWS 32]

Snímek obrazovky pořízený 2015-06-25 15:43:07

Metodika rozděl a panuj funguje na manipulaci, rozeštvání a ovládání příslušníků odlišných národů, náboženství, politických názorů, společenských vrstev a aktuálně opět mezi rasami. I o tom jsou nejnovější RAP News zaměřené na rasové konflikty v USA.
10 Komentářů k MSMBS News: Záleží na životech černochů? [RAP NEWS 32]

 1. Paul Durham napsal:

  Otázka zní jinak : záleží černochům na životech černochů ?

  • jaris napsal:

   ...popripade zalezi cernochum na zivote bilych? Muslimove neustale vyhrozuji, ze vsechny bezverce podriznou.
   Ovsem nenechte se mylit. Za nechtenou emigraci stoji zidi. takova mala mys je Sabatova!

   • Paul Durham napsal:

    Otázka zní opravdu jen takto : záleží černochům na životech černochů ?
    Pokud by záleželo, je Afrika kvetoucí zahradou. Musulmany nechme prozatím stranou.

    • jaris napsal:

     Pavle, vetsina cernochu jsou ale 'musulmani', jak rikas, takze stranou je nechat nemuzeme.

     • Justass napsal:

      jaris - nesmíte se tak moc dívat na televizi. Několik let jsem pracoval v "musulmanských" zemích - o tom, že by nás chěli podřezávat se dovídám až z naší TV a od Vás vážená. A je to úplná blbost.

     • Roman Peléšek napsal:

      Většina černochú že sú muslimé větší pičovinu sem neslyšel,muslimé sú maximálně v převaze v Severní Africe gde žije početná skupina Arabú,a míšencú mezi Araby a Černochy ale většina černých v Africe nebo i v USA sú Křesťané,Katolíci nebo Evangelisté Muslimú mezi Černýma Rapery je menšina.

    • Justass napsal:

     ..."Pokud by záleželo, je Afrika kvetoucí zahradou."

     Jistě! Pokud by ovšem nebylo několik století zotročování, kolonialismu a postkolonialismu Bílého muže. :-)

     • jaris napsal:

      Justasi, na televizi se nekoukam, ale i presto mi neunikne zprava rozzurenych muslimu treba ve Francii nebo Nemecku nebo Anglii. No nic, asi jsem vec spatne pochopila. Z Afriky zadna zahrada plna kvetu nemuze byt, jelikoz je stale ve sparech bilych pro sve nerostne bohatstvi. Nebo se opet pletu?

    • Justass napsal:

     To nic Jaris - ˇkdyž se nekoukáš na televizi, tak alespoň neposlouchej závěry, resp. kydy sousedů a známých, co na tu televizi koukají a mají z ní vypláchnuty mozek. Jinak u těch Muslimů ve Francii , Anglii či Německu hledej příčinu - to co vidíš nebo slyšíš je jen důsledek.
     Důsledek staletí trvajícího zotročování, kolonizování, včetně dosud trvajícího postkolonialismu, které Bílí muž (Západoevropan i Američan) po staletí vůči Africe praktikoval a v podobě nových křižáckých tažení ( Libye, Čad..) praktikuje dodnes. To asi chápeš dobře. Říkám jednu věc. Kdyby Američané i se svým NATO vypadli z muslimského světa do své domoviny, nebo ještě lépe kdyby tam vůbec pod falešnými záminkami nelezli, nebylo by žádného islámského terorismu, nebylo by žádné řezání hlav.

 2. Vesna napsal:

  Nepáči sa mi tá otázka v nadpise. Záleží predsa na každom živote. To, že je niekto černoch ešte neznamená, že musí byť muslim. Nie každý černoch, ktorý je muslim, musí byť nutne aj terorista či extrémista. Aj medzi belochmi alebo aziatmi sa nájdu teroristi a extrémisti a nemusia byť ani muslimami.
  Ak by sme čisto teoreticky chceli pokračovať v duchu tej v nadpise položenej otázky, otázka by mohla napríklad znieť aj takto: Záleží na živote amerických činiteľov? Sú predsa vojnoví štváči a príčina všetkých vojnových konfliktov tj. nešťastia na svete, nie?
  Každý problém má riešenie a to jednak dobré ale aj zlé. Ak vyberieme na riešenie príčiny problému zlé riešnie vráti sa nám to taktiež zlým následkom. Preto je tá otázka v nadpise zlá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!