Bruselská a Sobotkova imigrantská „bouda“ na voliče …

Zatímco nám islamisté vesele vraždí lidi v Tunisu, Kuvajtu, ve Francii a bůhvíkde všude možně ve světě, pan premiér Sobotka nám hrdě oznamuje, že Evropa odmítla (aspoň prozatím) povinné kvóty pro (převážně právě islámské) africké a arabské imigranty! Některým lidem se možná chce zvolat halelůja a poplácat pana Sobotku po zádech, jenže ona je to celé jen velká bouda pro poslední dobou již hodně naštvané občany naší země a celé EU!

Háček je totiž v tom, že Evropa ty imigranty stejně přijme (jen v první vlně jich bude 60 000 z toho 40 000 těch z Itálie a Španělska co tam už nyní rabují a ničí obchody a auta a zbytek přímo z nějaké Tramtárie), jen je jednotlivé země EU prý nebudou muset přijímat povinně, nýbrž „zcela dobrovolně“! Inu jak se říká, bruselský vlk se nažral a koza zůstala celá, aneb vynecháme slůvko povinné, imigranty stejně přijmeme a voličům tím snad zacpeme hubu!

Chtěl bych říci „nechte toho bruselští páprdové, lidi nejsou úplní idioti“, jenže oni jim to někteří lidé žerou a myslí si, jak jim to Sobotka a pár jiných premiérů v Bruselu natřelo! Jenže prdlajs dámy a pánové, svých islamistů, těch slušných, pouze trošku „nepřizpůsobivých“, ale bohužel i těch vraždících a řezajících hlavy bezvěrců ve jménu Alláha se nakonec dočkáte! Jediná šance jak z tohoto stále rychleji se točícího kolotoče smrti ven, je varianta vystoupení z Evropské unie a z NATO!

Hned potom, co tuto správnou a rozumnou věc uděláme, se musíme jako konečně zase svéprávný a suverénní národ omluvit všem státům, které naše země za posledních 25 let společně s NATO a USA vojensky napadla, poprosit je o odpuštění a poté již nikdy nevstoupit do jiného, než čistě hospodářského, nebo čistě obranného apolitického společenství a to pouze a jedině vždy na základě celostátního lidového referenda! Hned poté je třeba znovu vybudovat naše vlastní hospodářství, aby bylo pro všechny dost dobrého českého masa, chleba, ovoce, zeleniny a vůbec všeho zboží a nemuselo se dál kupovat to nezdravé a nekvalitní svinstvo ze západních zemí a z Polska, které je plné nekvalitních surovin, vražedných éček a jiných jedů, které z nás pomalu dělají fyzické i duševní trosky závislé na cukru a na hamburgerech!

Jedině pokud toto uděláme a zbavíme se ve volbách všech vlastizrádných politiků „lízajících nohy“ svým zahraničním pánům a vezmeme si zpět, co nám bylo nějakým způsobem podvodně ukradeno, nebo bylo získáno za pomocí spolupráce s organizovaným zločinem, se můžeme opět stát lidmi, kteří budou moci být hrdí na svou českou, moravskou a slezskou vlast a nebudou se muset bát vylézt na ulici ve strachu, že potkají nějakého náboženského fanatika se střelnou zbraní, nebo s mačetou!
78 Komentářů k Bruselská a Sobotkova imigrantská „bouda“ na voliče …

 1. Josef Švejk napsal:

  „Zachránil jsem mír! Svedli jsme velkou bitvu, kvóty nebudou! Žádné povinné kvóty nebudou, budeme přijímat naše milé muslimy dobrovolně!“ “ Bohuš Chamberlain Sobotka.
  PS: Ostatně soudím, že vystoupit z NATO a EU už včera, by bylo pozdě.

  • Žabák napsal:

   Cha cháá Švejku tys to zase vystihl :)

  • Definitiva napsal:

   Švejku, to nie Sobotka, ale Fico sa najviac zaslúžil o zrušenie kvót, bil sa ako lev. Mali sa bratia Fico a Sobotka stretnúť a vyjasniť si zásluhy o mier v islamskej strednej Európe.

   • antiNWO napsal:

    Ja už vážne neviem čo je problém niektorých ľudí. Občas mám pocit, že čím horšie tým lepšie. Áno vďaka Ficovi a jeho vyjadreniu, že neopustí Brusel kým nebudú schválené kvôty na báze dobrovolnosti tu do roka teda na Slovensku nebudeme mať desať tisíc potencionálnych teroristov. Politickým slovníkom by sa dalo povedať, že toto zasadanie Eurokomisie bolo viac ako napäté. Tým načím slovníkom to znamená, že tam Fica a Sobotku predstavitelia tzv. veľkých krajín takmer zlynčovali za to, že nechcú kvôty na imigrantov a tým pádom nebudú môcť veľké krajiny preniesť ich problém na nás.
    Vzhladom na dostupné relevantné informácie je slovenská imigračná politika prísna. Ročne tu dostane víza pár jedincov a počas mnohých rokov nikto. Slovenská imigračná politika sa má dokonca sprísniť.
    Pokiaľ viem Slovensko na báze dobrovoľnosti má záujem najmä o Sýrskych kresťanov z ktorých mnohí ešte rozprávajú pôvodným aramejským jazykom teda tým ktorým rozprával aj Ježiš a vyznávajúcich pôvodnú kresťanskú vieru s ktorou tá naša poprekrúcaná nemá nič spoločné. Tí ľudia sú tam beštiálnym spôsobom vyvražďovaní. Myslím, že títo ľuďia v určitom počte sú na Slovensku dokonca žiadúci. Konečne by nám niekto ukázal, že svet je aj o niečom inom ako o materiálnych statkoch a že trieskať voloviny hoc aj na internete nie je hrdinstvo, ale prejav slaboduchosti a nedostatku informácií

  • Justass napsal:

   Švejku – tedy ve vší úctě – vystoupit z EU a NATO? Umíte si Pepo představit co by následovalo? Zcela určitě by „navrhovatel“ byl prohlášen za Hitlera, diktátora, masového vraha…. Zcela určitě by ČR byla obviněna z toho, že se na jejím území nacházejí ZHN – tedy minimálně ty chemické, když už máme tak proslulou protichemickou armádní jednotku-že. Byli by jsme samozřejmě prohlášeni za zemi ohrožující bezpečnost SSA :-) No a co by následovalo? To známe přeci z Iráku, Lybie, Sýrie….. – že. Pozn.: i když já jsem za to vystoupení ze vší té žumpy
   všemi deseti, ale myslím, že jedinou nadějí ztracenců je aby jiné mocnosti tu žumpu vyčerpaly, díru řádně vydesinfikovaly, zasypaly a zabetonovaly. Čím dřív tím líp – odpočet už začal.

   • martin bareš napsal:

    justassi: nedá se nic jiného dělat.
    I bláznivé myšlenky se někdy povedou.

    • Justass napsal:

     martine, já vím. Ale Lennové, Jacksnové a jiné osobnosti, které měli vliv na obrovské masy lidí byli systémově odstraněny. Pochybuji, že by se mezi dnešními mladými, kteří mají vypláchnuté hlavy půl stoletím mediální „dolarové“ a konzumní nalejvárny našla taková osobnost.
     Proto říkám mocnosti. Rusko s Putinem, Čína, Jižní Amerika… Takový Tripras s Řeckem se jeví velmi nadějně jako počátek.

  • jaris napsal:

   Svejku, nikdy neni pozde! Sobotka je idiot a jak uz jsem napsala v predeslem clanku v komentari, bude jeden z tech, kteri budou vlat na poulicnim osvetleni.

 2. Jiřina napsal:

  Souhlasím a sdílím : je to hrůza a děs !!! Utíkejme z NATO a EU ! Nepřineslo nám nic dobrého , pro naší vlast . Jen zákazy a příkazy, chaos , ,nenávist a bezmoc ! Válka je za dveřmi , tak se už vzpamatujme !!!

 3. weissbach napsal:

  Nejde jen o fanatiky. Jde o parazity žijící z organizovaného zločinu: prodeje drog, prostituce atd. O buňky, které se po usídlení rozrůstají do ghett s vlastními zákony, kde se původní domorodec neodváží ani ve dne.
  http://www.quintus-sertorius.net/news/nechodte-se-psem-po-ulici-koran-to-zakazuje/

  • weissbach napsal:

   Je mi líto těch slušných, ale ani je nečeká žádná budoucnost kromě pobytu v ghettu a neustálém vlivu narkomafie a džihádistů. STOP IMIGRACI!!!

 4. hel napsal:

  no jo, jak to provést…všímáte si, jak právě v otázce celostátního referenda nás drží po celých 25 let u huby ? ústava čr : „ústavní zákon může stanovit, kdy lid vykonává státní moc přímo.“…..tento ústavní zákon nebyl nikdy parlamentem přijat i přes některé návrhy, většinou z dílny ksčm….zkrátka naši volení zástupci nám upírají naše základní právo podle čl.21 listiny základních práv a svobod : „Občané mají právo podílet se na správě veřejných věcí přímo nebo svobodnou volbou svých zástupců.“

  • weissbach napsal:

   Co čekáte od politiky v takovém stavu v jakém jsme ji nechali bujet. Kašlou na lidi a referendum nikdy dobrovolně neodhlasují. A pokud ano, tak snad ani nechci vidět v jaké podobě. Jsme kolonie, media nás manipulují od rána do večera:

   Mezi mrtvými v Tunisu jsou i Češi a v Česku nikde o tom ani čárka.
   Entre los 39 muertos del atentado también hay belgas, checos, polacos, alemanes y franceses.
   http://www.diariodemallorca.es/mallorca/2015/06/28/miles-turistas-huyen-tunez-prepara/1035033.html#WvF3qMQaBfBNCssw

   • hel napsal:

    čekám to, co píšu..když to bude očekávat většina a důsledně požadovat naplnění svých práv deklarovaných ústavou, tak pak jedině je možno očekávat změnu..zatím žádný tlak „zezdola“ ale nevidím

    • weissbach napsal:

     To je správné. Ale, stále nejsou lidi ochotni změny provést. Kolik nás tu je? 10-20-50-100? To nestačí. Zbytek nadává jen pokud se to dotkne jeho výplaty, jeho dovolené, jeho dětí. Sobectví vede k izolaci a ke zkáze. K tomu lenost a je vymalováno. Lidi pořád nechápou, že to oni musí něco změnit. A i ti co to chápou před tím strkají hlavu do písku, aby si nepřidělávali starosti. A tak jednou zubatá zaklepe u jejich dveří.

     • hel napsal:

      to je bohužel pravda…sobectví až na prvním místě…změna se musí odehrát v hlavě každého jednotlivce…dopadneme všichni jak ti kyjevané, kteří se bouří až teď, kdy nemají co do žlabu…bezpráví a kopy mrtvol okolo je do ulic nevyhnaly…mezitím jim ukradli a zničili všechno..i jjejich národní poklad je v usa..

 5. Fanda napsal:

  Pouze k té Tramtárii … http://gloria.tv/?media=639470

 6. Radim napsal:

  Obávám se,že už je bohužel pozdě – rád bych se mýlil.Politici bez rozdílu nás svojí nenažraností po penězích a svojí vyloženě neůctou ke své vlasti ( jinak si ti nedovedu vysvětlit a měli by se do jednoho stydět ) dovedli do tohoto bezvýchodného marasmu.Za to do čeho přivedli naše děti se budou jednou snad zodpovídat u „toho nejvyššího“

 7. lubajs napsal:

  Sobotka i jeho kumpáni musejí přece vědět, že to co předvedli v Bruselu za šaškárnu může být hrobem jejich další politické kariéry. Zdá se, že strach z hněvu Bruselu je u nich silnější než z prohry v příštích volbách. I když je tu ještě jedna možnost, že za zradu občanů ČR dostali příslib koryt přímo ve službách Bruselu a případné volební fiasko u nás je jim u prdele.

  • jiri napsal:

   oni přece dostanou volební právo a to teprve bude vymalováno

   • Contumax napsal:

    To se už nezastaví je to rozjetý vlak…

    Nic nepomůže, žádná Ústava ČR, žádný Lidský práva,žádný referenda, žádný Mezinárodní soudy ani OSN …!!!

    Moudrý muži rozumí svému právu, a chopí se meče spravedlnosti…!!!

    Ale hlupák kňourá a hrbí se a žadoní a křepčí…

    • hel napsal:

     hlupák se chvástá u piva v hospodě, jak by jim to všem natřel a není schopen se ani zúčastnit protestů organizovaných chytřejšími a odpovědnějšími….taková je realita! .mečem by nejspíš propíchl sám sebe případně někoho nevinného..

  • Jaroslav Tichý napsal:

   To je myslím správná úvaha. Jen si dotyční neuvědomují, že zítra tady žádná EU (a tedy ani jejich nový zaměstnavatel) nemusí být. A co pak?

 8. Vlastenec napsal:

  Nikdo by KDYSI !!! nevěřil čeho je uSSa satan schopen pro záchranu pár židáckých nenažranců !!!
  = odposlechy, veřejné lži, zabíjení civilistů doma i v zahraničí, inscenováné teroristické útoky a neustálá agrese !!!

  11.září zlo uSSa satana kulminovalo, pak státní převraty v Libii, Syrii, UKrajině a dalších. Potom se uSSa satan pustil i do EU !!!
  *
  Je schopen odposlechů i elektronických špionáží a
  „VÍ NEPŘÍJEMNÁ TAJEMSTVÍ“ NA VRCHOLNÉ PŘEDSTAVITELE STÁTŮ !!!!

  .. vzhledem k tomu může s nimi manipulovat a stejně tak NENÍ PROBLÉM „KORIGOVAT VOLBY“ OPĚT VE PROSPĚCH uSSa satana !!!!!
  *
  TAKŽE = VOLBY (současným způsobem) NIC NEŘEŠÍ !!!!!!!!!!!
  *
  To že bychom povstali jako na východní Ukrajině líným Čechům asi nehrozí
  ..jedině, že by tady začali řádit uprchlíci – pak snad!
  *
  V každém případě je nutno změnit volební sytém na PŘÍMOU DEMOKRACII !!!
  Vyhnat zahraniční banky a Singera – tak jak to udělali na Islandu a udělají v Řecku.
  *
  Doufejme že se konečně „PROBUDÍ“ satanem ovládaná BIS a začne konat ve prospěch občanů ČR a né uSSa !!!!!
  Snad pomohou i vojáci kolem Obrtela !
  *
  To co totiž předvádí VLÁDA a Státní úřady a moc výkonná
  už hraničí s VLASTIZRADOU !!!!!!!!!!!

 9. JJ49 napsal:

  Vážený pane Kašuko! Jsem sice podporovatelem vašeho úsilí, ale teď si dovolím trochu oponovat. Určitě to ani vámi nebude přijato negativně, když řeknu, že „člověk se může na politiku klidně vykašlat, ale věc se má tak, že politika se nevykašle na nás“!
  Jsem samozřejmě pro to, abychom za sebou práskli dveřmi v Bruselu a vykopali NATO fanatiky druhými dveřmi! To je ovšem pouhé „A“, po němž je třeba říci také „B“ a „C“ a…

  Žádný stát nemůže být neutrální (viz Rakousko)! Každý stát (a zvláště tak malý jako Česko – Slovensko) musí rozvíjet svůj zahraniční obchod, který je proti němu zneužíván globální politikou. Myslím, že se nemusím více rozepisovat, každý to jistě chápe.

  Aby se takový stát ochránil, je nucen se přiklonit na jednu či druhou stranu (netřeba více vysvětlovat, každý ví o co se v současné geopolitice hraje). To je to „B“!

  A to „C“ je to, že svoji hospodářskou polaritu je třeba také ochránit silově, to znamená mít dobře připravenou armádu, protože je třeba se připravit na to, že bude-li mít protivník šanci obrátit nás silou, tak to také udělá!

  A to je to další pokračování! Naše armáda by nebyla schopna dlouho vzdorovat velkým vojenským blokům a proto bychom byli nuceni se pojistit smlouvou s jiným vojenským blokem!

  Z toho je vidět, že žádnou apolitickou republiku nelze vystavět.
  Chceme-li v tomto světě přežít, tak se k problému musíme naopak postavit naprosto politicky a říct na které straně je naše pravda!
  Je to pravda na straně parazita? Nebo pravda na straně těch, kteří jsou parazitními státy zneužíváni, vražděni a jimž je upíráno právo na normální rozvoj?

  „Naše“ prozatímní volba je, že jsme se přidali na stranu parazita! Neznamená to sice, že jsme se také stali parazitem, protože míst u koryta je málo, a ti kteří tam jsou si svá místa dobře chrání, jenom občas hodí nějakou tu kost šaškům typu p.Němcové a dalším!

  Ano my parazitem nejsme, a nikdy jím nebudem – ONI to nedovolí! Jsme jenom takovým malým nadháněčem, aby v korytě nevyschlo!

  A tak dokud p.Němcová a jí podobní Zaorálkové,Stropničtí.. a vůbec, nepochopí tu správnou pravdu (jako, že se to nikdy nestane, protože jsou velice dobře stimulováni), tak se nic nezmění, přeci jsme si je demokraticky zvolili ne?

  Změna může nastat jedině tím, že my všichni (politicky) pochopíme, že jsme a také zůstaneme jen těmi, kteří plní koryto jiným!

  A to je ta nejtěžší práce, kterou je třeba udělat ještě před tím ,než přistoupíme k bodu „A“!

  Takže jsem zásadně proti šíření nějakých růžových snů o životě v nepolitickém státě!
  Byl by to jen vyčkávací postoj, než si to ti velcí mezi sebou vyřídí, abychom potom vylezli jak švábi a spolu s vítězem zakřičeli své vítězné hurá a přidali se k vítěznému korýtku!

  Neexistuje žádné „Amerika nás ochrání“, neexistuje také žádné „Rusko nás zachrání“ a neexistuje také žádné „Kašleme na oba a vybudujeme si svůj malý svět“!

  My bychom měli vědět kdo jsme a co jsme, a to je politika, ať se nám to líbí nebo ne! A podle toho také jednat!

 10. martin bareš napsal:

  JJ49: Nebojme se to říct. Je třeba se přiklonit k Rusku. Budeme zase malí a velké Rusko nás bude využívat. Ale vzhledem k historii je to daleko lepší, než současnost. A něměřme životní úrovní a konzumem a balhobytem vyvolených co hrajou golf a tenis na Floridě.
  Dříve to sice bylo lepší v tom, že jsme měli SSSR hodně co nabídnout jako vyspělejší stát. I když „experti“ říkali že těžké strojírenství je jako okovaná bota.

  Budiž. To už je na úvahy střízlivých ekonomů.

  Ale celková politika a vojenská doktrína, to je to, v čem s Vámi zcela souhlasím. Neutralita je hlava hluboko strčená v písku a blbost.

  Orientace na Rusko je pro mne to Vaše „B“. Ale před „A“, ano vystoupit z NATO a EU, se musí změnit myšlení lidí. Přesně. Jak se jmenujeme a do toho se lidem nechce.

  Zdar.

  • hel napsal:

   ale já se nechci „přiklánět“…jak zpíval karel kryl: zaujímáme postoje místo abychom stáli…copak nemůžeme mít aspoň chvíli charakter..nikdo si nás neváží a není vždy důvod na jejich straně..

  • Montisan napsal:

   Historicky patříme k Říši, jenže tu nyní rozvrátil a zničil Žid! To co Naší Rasu vždy spolehlivě hubilo byl krátkozraký šovinismus. Toho je zapotřebí zbavit se na prvním místě a začít rasový boj za celé naše vzácné a stále vzácnější ethnikum! Viz – http://nassmer.blogspot.cz/2015/06/tri-faktory-ktere-zahubi-evropskou.html

 11. drbohlav napsal:

  Bareš má pravdu. Jako Slované patříme ke Slovanům – můžeme namítat stokrát, že jsme stejně geneticky pomíchaní – kdepak, jsme ja¨kožto ČR součástí Slovanstva. Jak se k nám chovl Západ a co vše nám vždy provedl, to ví každý absolvent ZŠ. Od Velké Moravy po Mnichov, lezli jsme k Západu kvůli jeho vyšší technické vyspělosti, ale Západ nelezl k nám, ne, Západ námi pohrdal a tak je tomu pořád.
  Přestaňme se zhlížet v zrcadle západní vyšší třídy, stejně jsou to filmové mámení, a bude dobře.
  Prvotní je obyčejná hrdost na sebe sama a začít obyčejnou slušností..třeba k sousedům.

  • hel napsal:

   západ námi pohrdal, to je pravda…ale nelíbí se mi, jak napsal, že nás bude rusko využívat…možná mám už na to slovo alergii….v 89.plno lidí tvrdilo, že narovnalo hřbet a jak je to dnes?? nosí ho stále rovně? obávám se, že ne…když dokáží mlčet k tomu, co se děje…a ona absolutní většina lidí skutečně mlčí…

   • Contumax napsal:

    hel

    Máš pravdu, potřebujeme zastánce, jsme malá země a že by nás bývalé SSSR využívalo, to nevím, to opravdu nevím, jen vím, že jsme neměli dluhy a že jsme se jako celek měli víc rádi než li dnes…
    A když člověk má rád nebude druhého odírat…

    Používám jednoduchost… je to lepší…

    • lubajs napsal:

     V minulosti jsme byli pod určitým diktátem a SSSR a museli se v některých oblastech podřídit jeho vůli, hlavně ve zbrojení a jaderné energetice, ale jinak nám SSSR nechával značnou míru svobody v rozhodování o národohospodářských věcech. Také nás ani jiné země tzv. Varšavské smlouvy SSSR nenutilo se účastnit svých vojenských operací, např. v Afgánistánu a vyžrali si to sami. Dnes jsme pod absolutním diktátem západu a k vůli každému prdu musí naší představitelé jezdit pro povolení do Bruselu nebo USA. Co je ještě horší, že jako členové NATO jsme přímo nuceni se podílet na vojenských dobrodružstvích USA a některých dalších zemí západu.

     • hel napsal:

      ale ono to bylo horší, já si to pamatuji, jak se nedalo dívat na televizi…ta železná opona byla otravná a byla znát ve všem..zrovna tak se na ni ale nedá dívat ani dnes…ukradli nám identitu nebo jsme se jí iniciativně vzdali sami…a už se zase staví železná opona, tentokrát ji ovšem jednoznačně staví západ proti rusku…už zase studená válka a už zase strach, aby z ní nebyla ta skutečná..ta, co je nebezpečně blízko u našich hranic už teď..

   • Contumax napsal:

    hel

    Ne hel nenarovnalo hřbet ale naopak se krčí čím dál víc před ranami a ještě líbá obuv vrchnosti za to, že je kope do zadnice…

   • martin bareš napsal:

    hel a contumax: zde nedorozumění.

    Pokud řeknu, že by nás Rusko využívalo, myslím tím toto:
    Velký stát bude vždy chtít po malém státu, pokud s ním bude spolupracovat „či ho mít rád“, aby se zapojil do jeho programů.
    Dříve jsme na tom byli lépe díky naší technologické převaze. SSSR měl po válce zemi rozbitou napadrť. Měl jiné úkoly. My jsme přechodem k socializmu měnili vlastnická práva celou strukturu společnosti,čelili embargu západu, ideologické diverzi (nejzápadnější Slovani), provokacím, zatímco SSSR vstával z popela. A to doslova. Beze změny společenského systému.
    Další věc: jazyková příbuznost je největší pouto.
    Ale naproti tomu: s globalizací musí Rusko kromě tradičních hodnot – a tady není na místě žádná idealizace, v Rusku je tvrdý kapitalismus – chránit samo sebe. A my na víc jako kolonie USA a EU jim nemůžeme nabídnout to, co například před 40ti lety.
    Vůbec jsem nemyslel slovem „využíval“ na využívání a zneužívání tak, jak to dělá západ a USA, kde kolonializmus a imerialismus jsou hlavní nosiče politiky: Ovládat, vykořisťovat, zotročovat.

  • Contumax napsal:

   Martin Bareš

   Až jim někdo šáhne na majetek tak budou lízt po zdi ale když dostane někdo do držky nic to sním neudělá, z toho chápu toto : chamtivost a materialismus vítězí nad lidskou důstojnosti člověka…

   Takže dokud někdo někomu nesebere kredenc nebo almaru začne řvát jako tur, za almaru klidně položí i život, ta má přeci větší hodnotu než náš soused nebo někdo jiný…

 12. Žabák napsal:

  Martin Bareš a lubajs to napsali úplně správně. Reálně můžeme fungovat se značnou mírou autonomie, ale pokud se nepřikloníme k tomu ruskýmu medvědovi, tak jako malý stát uprostřed těch zápaďáckých hajzlů nemáme šanci.

  Po 89 se stalo milion špatných věcí, ale ještě připomenu jednu věc a to je rozpad Československa. Československý stát střední velikosti s plně bojeschopnou armádou o počtu cca 300 000 vojáků se rozpadl na 2 trpasličí republiky vydané zcela napospas celé Evropě. Ten rozpad byla chyba, jedna z milionu.

  Úplně chápu Slováky, že chtěli svou republiku, po 1000 letech spravovat svoje věci a je to úplně v pořádku. Na druhou stranu tohle totální odloučení velmi oslabilo oba národy. Měla se sestavit alespoň konfederace.

  • weissbach napsal:

   Realita je tvrdá, takže v současném světě je nestrannost naší země pouze zbožným přáním. Tlak globálních zájmů nám to prostě a jednoduše nedovolí. Na druhou stranu je nezbytné se z oprátky uvolnit. V opačném případě budeme převálcováni pomocí imigrace a to tak, že navždy a naše existence bude definitivně vymazána. Totéž platí pro Slovensko. O náš prostor je eminentní zájem a bez odporu nás z pařátů nikdo nikdy nepustil a nepustí. A vážení, tady jde doslova a do písmene o přežití našeho národa.
   Naším historickým předurčením je být mostem mezi východem a západem. Zjednodušeně řečeno mezi Německem a Ruskem. Tímto směrem bychom měli kráčet. Pevně věřím, že po krachu ukrajinského puče k tomu bude Rusko i Německo směřovat. Francii také jiná možnost nezbude, než se vymanit z eurosojuzu, aby přežila. Situace je tam sice zlá, ale ještě nejsou úplně na kolenou. Pokud nedojde k třetí světové válce, dny US dominance v Evropě a tím i celé EU jsou definitivně sečteny. Do té doby nečekejme, že se nám podaří dosáhnout nějaké zásadní změny. Připravujme se na budoucnost odporem vůči globalizačnímu holokaustu. To jest pokračujme v osvětě, braňme se vší silou imigraci, kontrole nad našimi potravinami, vodou, půdou a páté koloně globalistů u nás, což jsou v důsledku skoro všechny parlamentní strany. Momentálně nejhorší jsou v tomto směru TOP09, KDU, ANO, ODS a převážná část ČSSD. Jde o čas, proto nečekejme zázrak, ten možná přijde, ale zpomalujme postup NWO kde to jen jde a jak to jen jde. Víc dělat prozatím stejně nejde.

   • Paul Durham napsal:

    Víte dobře jako mnozí z nás, že blboun nejapný byl zmizen ze zeměplochy prostřednictvím žaludků invazního etnika. Proč ? Protože se choval v intencích názvu svého druhu.
    A tak, ač nerad, říkám se Švejkem : pozdě už dávno bylo.
    Závěrem osvěžím Diblíkovo zvolání : Okamžitě opusťte tento vesmír !

 13. Žabák napsal:

  Ještě dodám zprávy z přední strany novinek.cz

  „Kýč, nebo nádhera? Rozkošný černoušek, koupající se v mléce, je synem české zpěvačky“

  „Nejvnadnější česká zpěvačka s přírodními sedmičkami má novou lásku: Randí s tímhle čokoládovým fešákem!“

  Každý den vychází několik článků s podobnou tématikou. Postupně se vaří žába, salámovou metodou.

  Podprahové poselství je jasné.

  Zvykejte si !

  • hel napsal:

   z titulní strany deníků já zvracím dlouhodobě..čili žádné překvapení…jsou to většinou bulvární čuňata, co za prachy budou psát cokoliv…to vaření žáby mě ale děsí…podprahově s námi skutečně manipulují…a vnímání obyčejné lidské slušnosti a mravnosti je už dnes pokrytecky posunuto směrem k hrubosti a nestydatosti..

  • Contumax napsal:

   Žabák

   Ne, na tohle si nikdá nezvyknu…!!!

  • martin bareš napsal:

   žabáku:

   já zase rozjíždím vydávání knih. Cituji:

   1) Sebrané spisy Milouše Zemana, už jsem to tady nakousl. 14ti dílné kompendium, vázané v kůži.
   Citace: „Porošenko je spíš pro mír, Jaceňuk spíše pro válku.“

   2) Bohoušek Sobotka:
   Stavebnice Merkur, radost pro malé i velké. Vydavatelství: Malý kutil.
   Citace: „Postavíme rychlodráhu z Berlína do Prahy.“

   3) Milouš Zeman:
   Jak zacházet s krumpáčem. Vyšlo v ročence: Vltavská kaskáda a jiná vodní díla, ročník XXXV.
   Citace: „Propojíme kanálem
   řeku Labe s Dunajem“.

   4) Bohouš Sobotka:
   Dotace a (emigranti) to jistí. Vytištěno v: Informační buletin Evropské Unie.
   Citace: „Už koncem května začnou proudit miliardy z dotací z EU.“

   Zn: Dva knižní tituly za cenu jednoho

  • weissbach napsal:

   Takové programování mozkoven už probíhá od samého začátku, takže nic nového to není. Jen to nabývá na ošklivosti a absurdnosti.

 14. Jana napsal:

  Když máme vyřízenou tu dobrovolnost přijímat uprchlíky,tak nemusíme přijímat nikoho.Přeci jsou posíleny hranice a černocha poznají všichni.Snažili se,abychom je nemuseli přijímat. Můžeme říct,že tu máme uprchlíky z Větnamu a z Ukrajiny.Ti tu nikoho neznásilnují a ani nevíme že jich je tu tolik.

 15. Jan Jinsky napsal:

  Koukám, že je tu docela shoda v tom, že bychom se měli přiblížit k Rusku a být v jeho sféře vlivu. A že před rokem 89 bylo vlastně fajn.
  Pokud si to myslíte, tak o tom přesvědčte většinu, pak můžete vaše sny naplnit. Ale obávám se, že to nebude tak snadné. Většina národa za vámi asi nepůjde. A ne proto, že je líná nebo pitomá, ale protože si pamatuje, jak super to bylo.

  • hel napsal:

   také si pamatuji, ale kvůli dobré paměti neztrácím smysl pro realitu….ti, co dnes argumentují včerejškem za svým způsobem pitomé musím považovat…ale ještě častěji za účelové…

   • Jan Jinsky napsal:

    Klidně mně mějte za pitomého. A přesvědčte národ, aby se vrátil pod křídla Ruska. Podle toho, co se tu píše by to mělo být snadné.

    • Robo napsal:

     Už som aj myslel, že nebudeš mať odvahu písať pod tento článok.
     Tak „klobúk dolu“, potreba špinavých peňazí je väčšia…..

     Vznik (a i zánik) komunizmu je z rovnakej dielne, ako kapitalizmus. Nebudem ti to vysvetľovať.

     Patrím k ľuďom, ktorí už úplne otočili a namiesto na Západ sa hrniem ku Slovanstvu. To znamená nie ku komunistickému ZSSR, ale k našim koreňom.
     Tam RF samozrejme patrí. Dokazuje to každým dňom viac. Krásnu príležitosť k tomu dostali (ukázať úmysly a schopnosti) po vyvolaní Majdanu. Svoju príležitosť využili, mňa si získali.

     Na našich územiach sa nás snažia vyhubit už 1.000 rokov (omnoho dlhšie, ale ostatných 1.000 rokov úspešne), pretože my si ešte hlboko v sebe pamätáme, kto sme a hlavne ako takí sme obrovskou hrozbou tej….svini.

     Musíme jednoznačne požiadať RF o podporu. Predtým sa spojiť minimálne SVK, ČR, Bielorusko, Ukraina, RF.
     Vykopať tie hovada z neziskoviek v našich štátoch a ich prisluhovacov.

     Dá sa to stihnúť za týždeň a v takej zostave máme vyhrané na ďalších 10.000 rokov. Ktorý týždeň to bude?
     To „B, C, D, ….Z“ je návrat ku koreňom. Slovien, Rassen, Tartar, …..mien je milión, význam iba jeden.

     No a mimochodom, ak budem rozprávať za ČR, kde už dlhšie žijem…Už si ani nemyslím, že by sme nedali dohromady väčšinu. Na Slovensku určite ešte viac, o Ukraine bez pochyby, o Bielorusku neviem. RF nás prijme, veď Putin sa osobne zaslúžil o zverejnenie časti (zatiaľ časti) toho, kto sme.
     Raketovo stúpa aj počet tých, ktorí tušia, kto je Slovan.

     anastasia.cz/knihy

     • Justass napsal:

      přesně tak Robo – o to jde jsme Slované, takže svůj k svému a pryč od těch hajzlů.

     • Jan Jinsky napsal:

      Robo, platí co jsem napsal. Stačí o tvém názoru na svět přesvědčit většinu. A narozdíl od dob minulých ti v tom nikdo moc nebrání.

     • Robo napsal:

      Ty ani netušíš, jak moc bránia.
      Oni, na rozdiel od teba, však vedia, že im je to už prd platné.

      Je mi odporné čítať tvoje príspevky.

     • hel napsal:

      hehe, nikdo nebrání….to je vtipné..zní to jako ironie…většina usedá večer před tv a ráno čte mfdnes, lidovky a právo…stačí se podívat na tu názorovou „pestrost“…a nepodsouvejte mi, že chci pod křídla ruska a přesvědčit o tom většinu…já jen chci, aby si češi neuřízli větev pod vlastním zadkem a začali myslet vlastní hlavou…zatím jen skočili do náruče strýčka sama a nechávají se kolíbat do zblbnutí…

     • Jan Jinsky napsal:

      Hel – já nemluvil o tom, že vám to má současná vláda usnadnit. Ale o tom, že se aspoň můžete svobodně vyjádřit. Viz tento web.
      Za minulého režimu lidi taky čuměli na bednu a četli Právo – to Rudé. A možnost takovýchto platforem byla z říše snů. To by zatrhli okamžitě. A přesto to neustáli.
      Takže jak říkám, stačí přesvědčit většinu. Neříkám, že to je lehké. Zvlášť, když vlastně neříkáte co se má zlepšit, ale jen to co je špatně.

  • Valduk napsal:

   To ale nelze bez obětí a té tu nikdo není reáně schopen. Něco jiného je vést nekonečné neplodné kydy na outsiderové diskusi a cosi zcela jiného je vystoupit ze stínu na světlo jako vrah Kramný! Ale s tím rozdílem, že se stane slavným nikoliv za bezvýznamnou vraždy jakési coury a kukačky, ale za vraždu židovské Lži! Jen to co je zakázané má smysl! Vše co není trestné je pro židovládce neškodné! Je třeba zabít židovskou Lež, neb ona je druhé jméno žida! Popřít holocaust a jiný pohádky pro goje sloužící židu k jejich ovádání, být obžalován a veřejně před soudem shodit židovské lži! Stropit skandál, stát se slavným revizionistou a popéračem! To bulvár neodmítne a jen tak se může začít měnit mínění ovcí!

 16. Jarek* napsal:

  Pánové a dámy, ten vítr, co tu věje je z Vatikánu. Černý papež, nejvyšší jezuita, generál, či Lucifer je ten, kterému někteří říkají globální prediktor. Ten se svou sektou po staletí spřádají plány, jak zotročit lidstvo. Ten se svými nejbližšími, patří mezi ně i ten proradný zmetek kardinál Vlk, jeden z nejvyšších evropských jezuitů, spřádají plány a rozehrávají celoplanetární zvěrstva. Žido-bankéřská sekta je jen jejich finančním nástrojem, islám jejich ideovým produktem, stejně jako komunizmus, fašizmus, kapitalismus, či sprosté slovo demokracie. Pokud se lidstvo od těch zrůd kostelových neoprostí, a dle mého soudu na toto nemá, tak skonči zle. A k tomu to spěje. Vždy se vynoří nějaký nastrčený panbíčkář vyřvávajíc o dobru od pána boha a zblblé ovce s vymaštěnými mozky od sračkometů začnou hopsat, jak daný krysař bude pískat. A bude zase vymalováno. Tak to s většinovými blbci vždy v minulosti bylo.

  • weissbach napsal:

   No. Kéž by to bylo tak jednoduché… Ale je to jinak.

   • Jarek* napsal:

    Ono to je jednoduché, pokud znáte koncepci sociální bezpečnosti, znáte stále se opakující historii. Ale zblblá většina je nevyzpytatelně naivní.

 17. martin bareš napsal:

  weissbachu:. já bych s tím „být mostem mezi východem a západem“ mezi Německem a Ruskem, úplně nesouhlasil. Ne proto, že na tuhle myšlenku občas někdo řekl ¨, že „po mostě se šlape“. Z jiného důvodu.

  My patříme ke Slovanům a to ale nevylučuje dobré sousedství. Což je široký pojem. Jsme nejzápadnější, Zvykli jsme si žit pod Habsburky, spousta lidí odešla v minulosti do Rakous. Mnoho lidí má i z části německé či rakouské předky (já patřím mezi ně) a tak i ve vztahu k historii často jsme na obou stranách barikády či někde mimo.
  Jeden můj ne přímý předek zůstal v Dolomitech za 1.WV, druzí dva příslušníci wehrmachtu: jeden skončil u Stalingradu, druhý v zajetí, kde kácel na Sibiři stromy až do roku 1955, kdy Chruščov poslal přeživší zajatce domů.
  Měl bych z osobního hlediska dost důvodů plivat na socialismus a SSSR, či alespoň být pro užší svazky s Německem. Ale proč, když to vezmu objektivně a z více stran? Já si na mučedníka chartistu nikdy nehrál. Nebyl důvod. Tedy byl by a velký, ale spousta lidí doplatila na živobytí za socialismu, či na určitá období a mnohem větší spousta se díky socialismu měla líp. Tím nemyslím kariéristy a zlatokopy. Takže jsem docela v klidu.

  A tak si myslím, že můžeme být a musíme být dobří sousedé a dost.
  Když jsem jezdil ke známým do NDR a k příbuzným do Rakouska, líbilo se mi tam a i s mojí němčinou jsem se tam cítil hodně dobře. Ale nic víc.
  Takhle to můžeme mít se všemi evropskými národy, s araby, chilany a bůhví kým. Dobré vztahy, poznávání, sem tam se někdo někde zamiluje, když to nepřesahuje rozumnou míru.
  Ale žádné kupování majetku Holanďany zde a pod!!!
  To, že nám tady Rusové skupovali majetek v Karlových Varech, je věc jiná.
  Za a) kdo jim to dovolil – ODS klaka na radnici s oranžovou příměsí ČSSD blbečků.
  za b) tito Rusové byli a jsou představiteli určité společenské vrstvy, vrstvy zbohatlíků, kteří jsou všude na světě a mají spíš „mezinárodní charakter“, než charakter národní.

  Pro mne orientace na Rusko znamená, že vím, nebo se budu snažit vědět, co od Rusů mohu čekat. A že jim věřím. Ne že skloním hlavu na jejich rameno a řeknu: Pomozte.
  A tyto vztahy: já pán ty pán se musíme učit a podle mne tímto směrem napřít.

  Když to po sobě čtu, tak bych už mohl být nějakým řečníkem. Proto raději skončím.

  Měj se.

  • Robo napsal:

   Martin, naše záujmy (nemyslím len nás dvoch) sa začínajú čoraz viac kryť.
   Snáď to stihneme včas..

  • weissbach napsal:

   „Takhle to můžeme mít se všemi evropskými národy, s araby, chilany a bůhví kým. Dobré vztahy, poznávání, sem tam se někdo někde zamiluje, když to nepřesahuje rozumnou míru.
   Ale žádné kupování majetku Holanďany zde a pod!!!“

   Tak jen krátce.
   -K tomu co jsem napsal nás předurčuje především zeměpisná poloha, takže s araby a chilany to bude zcela jiný level…
   - Orientoval bych se na jakékoli dobré vztahy se sousedy.

   A obecně by bylo dobré stát oběma nohama na zemi, protože snít je hezké, ale člověk může prospat celý život. Pokud tady čtu některé příspěvky /nemyslím zrovna ten váš/, tak je to bohužel směsice nereálných snů a fantasmagorií.
   A zároveň požadavků. Požadavků na Rusko. Rusko udělá to a udělá ono a tamto a hlavně to udělá za nás. Na pohádky zrovna nejsem i když mám některé rád…

   „Ale žádné kupování majetku Holanďany zde a pod!!!“

   - Ukažte mi v jakémkoli textu, který jsem tady nebo jinde napsal, že jsem pro prodávání půdy a podobné lumpárny!

   • martin bareš napsal:

    weissbachu: já Holanďany a jejich lakomost a naši „dobráckost“ ke komukoliv ze západu nenapsal proti tobě, jen jako ilustrace, jak se rozpouštíme jako kostka cukru ve sklenici vody.
    Sice tuhle metaforu užil také Klaus, já ale nezávisle na něm. Jedna z mnoha věcí.

  • Žabák napsal:

   Poslední dobou si čtu ruské názory, koukám na dokumenty atd. A na co sem přišel je to, že Rus nemá moc rád, když mu lezete do zadku, protože vás má za slabocha a nemůže si vás tudíž vážit. Na druhý straně na rozdíl od západu preferuje slušné jednání a vzájemnou úctu. To je to východní myšlení. A když se obě strany vzájemně respektují, tak potom obchod, kultura atd. jen kvete. Takže nejde o to lézti Rusům do zadku, ale začít s nimi přirozeně jednat a spolupracovat.

   A my jako malé slovanské národy můžeme dělat to co jsme dělali vždy. Být technologickou a kulturní špičkou slovanského světa. Tak jako za 1. republiky, ale i po roce 45.

   • Justass napsal:

    To je přesné Žabáku – to je i moje osobní zkušenost s Rusy.

   • hel napsal:

    s ruskem obchod přirozeně fungoval ještě donedávna…než přišly „odkudsi“ sankce a naše vláda hrůzou sevřela půlky a přihlásila se k nim..

 18. Contumax napsal:

  Justass a Martin Bareš a Weissbach a hel

  Ještě něco k Rusům, máme podobnou slovanskou mentalitu…

  • Justass napsal:

   Ano to máme Contumaxi. Ale zas ne tak úplně. Když jsem „podrýval“ socialistické zřízení a hospodářství v dobách tzv. okupace tím, že jsem nakupoval benzin do své Škody 120 od „okupačních vojsk“ za Kč 2,- namísto 4,30 u národní Benziny, tak jsem se lecos při stakanu (ech) vodky od „okupantů dověděl. Třeba říkali si takový vtip o nás Češích. Američan, Rus a Čech mají vyslovit přání co by si v životě nejvíc přáli. Američan: – milion dolarů, Rus-já zdráv, rodina zdravá, všichni zdraví, Čech – aby sousedovi zdechla koza. Vyvracet jsem jim to nemohl, páč to byla pravda. To nic, jen taková vsuvka.

   • hel napsal:

    no, to každý podle toho, na co se cítí…závist je silně negativní zbytečná emoce, jejíž důsledky se nejhůře projevují na osobním zdraví jejího nositele….dnes se naopak stalo módou, že prosté volání po spravedlnosti. je účelově zaměňováno za projev závisti….

    • Justass napsal:

     Jo, jo – to máš fakt. Nicméně jsem tím chtěl říct něco jiného. Oni ti Rusové ( jako echt Slované) mají přeci je trošku širší duši, jako MY.
     I když s námi to zase tak moc špatné není. Mnohem hůř jsou na tom takoví Poláci- že.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!