Univerzitní vědci tvrdí, že pedofilie je přirozená a je normální, že muži jsou vzrušováni dětmi

pedofilia-450x400"Pedofilie je přirozená a běžná, přinejměnším značná část normálních mužů by ráda sex s dětmi, muži jsou dětmi běžně vrušováni" - akademická konference na univerzitě v Cambridge. Tento názor byl diskutován na konferenci, která se konala minulý rok za účelem debaty o klasifikaci sexuality v Diagnostickém a statistickém manuálu mentálních poruch (DSM), standartním mezinárodním psychiatrickém manuálu, užívaném v právnickém systému.

 

 

Konference, označená jako "Debata o DSM-5, klasifikující sexuální zaměření", hostila několik přednášejících, kteří hovořili ve prospěch sexu s dětmi.

Americká psychiatrická asociace tuto tezi vyprodukovala poté, co prošla závarem debaty nad tím, zda by hebefilie měla být zařazena mezi poruchy. Hebefilie je sexuální náklonnost k dětem v rané pubertě, nejčastěji 11 až 14 - letým.

Onen návrh byl probírán proto, že děti procházejí pubertou v ranějším věku a současnou definicí pedofilie je náklonnost k pre-pubescentním dětem.

Jedním z diskutujících, zapáleným účastníkem, byl Tom O'Carroll, vícenásobný pedofilní delikvent a dlouholetý aktivista za legalizaci sexu s dětmi a bývalý šéf Paedophile Information Exchange. "Skvělé!" napsal pak na svém blogu. "Bylo to několik vzácných dní, kdy jsem se cítil relativně populární".

Deník Telegraf napsal:

Po zuřivé bitvě uvnitř Americké psychiatrické asociace (APA), která se tímto zabývá, byl zamítnut návrh na zahrnutí hebefilie v renovovaném vydání manuálu DSM. Návrh vznikl na základě teze, že puberta u dětí přichází v posledních desetiletích dříve a v důsledku toho bylo namítáno, že nynější definice pedofilie  - pre-pubertální sexuální přitažlivost - vynechává příliš mnoho mladých lidí.

Ray Blanchard, profesor psychiatrie na univerzitě v Torontu, který vedl pracovní skupinu asociace APA na toto téma, řekl, že aniž by byl nalezen jiný způsob jak zahrnout hebefilii do nového manuálu, odpovídalo by to tvrzení, že oficiální postoj asociace APA je ten, že sexuální preference dětí v rané pubertě je normální".

Profesora Blancharda následně kritizoval přednášející na konferenci v Cambridge, Patrick Singy z Union College v New Yorku, který řekl, že hebefilie by byla zneužívána jako diagnóza pro zadržování pachatelů sexuálních deliktů jako "duševně" nemocných v rámci zákonů o "sexuálně násilných predátorech" dokonce po vykonání trestu.

KingsCollegeCambridge-450x337-450x337

Ale snad nekontroverznější výstup ze všech měl Filip Tromovitch, profesor japonské univerzity Doshisha, který ve své prezentaci o "převládající pedofilii" prohlásil, že většina mužů jsou pravděpodobně pedofilové a hebefilové a že pedofilní náklonnost je u mužů normální a přirozená.

Bývalý šéf  Paedophile Information Exchange (PIE), byl nadšen a na svém blogu popsal, jak po konferenci zašel s profesorem Tromovitchem a jeho kolegou popít: "Konverzace, spolu s drinky a krásnou řekou Cam, plynuly nanejvýš příjemně."

Zdroj: http://truthuncensored.net/university-academics-say-pedophilia-is-natural-for-males-aroused-by-children/#sthash.TxbgR8cs.AQD8JekF.dpbs
78 Komentářů k Univerzitní vědci tvrdí, že pedofilie je přirozená a je normální, že muži jsou vzrušováni dětmi

 1. Patrik napsal:

  Ja už veľmi dlho tvrdím, že nie som normálny... takže všetko OK

  • Contumax napsal:

   Justass

   Už před 11 léty jsem věděl, že časem bude otec souložit s dcerou naprosto normálně...

   Prohlásí se, že je to jejich svoboda...!!!

   Stačilo mě to, to co jsem viděl v UK a taky jsem tam věděl, že až se sem vrátím do ČR , že když budu kritizovat buzny, že za to budou člověka postihovat...!!!

   • Ruda napsal:

    Bohužel je to záměrně rozšiřovaná anglosaský způsob života tzv.vyšších kruhů.Všechny devianty je třeba ihned izolovat a nikdy nepustit mezi lidi.
    Deviantem se nikdo nerodí,tím se postupně stane způsobem jeho života.

  • Definitiva napsal:

   Možno pedofília je prirodzená, je daná prírodou, máme ju v génoch, ale NORMÁLNE TO NIE JE!!! Je to psychická úchylka, keď sa pedofili prestanú ovládať, autocenzúra nefunguje a VEDOME páchajú násilie na svojom okolí. Ide o vedomé zneužitie situácie v prospech ukojenia psychickej sexuálnej žiadostivosti a najzvrhlejšie na tom je to, že sú zneužité deti, hormonálne nevyspelé, ktorých vedomie, psychika, nevie objektívne vyhodnotiť to, čo sa s nimi deje. Pedofil je egoista a bezohľadný voči spoločnosti.

   Násilie na deťoch sa pácha aj krstom a náboženskou výchovou, kedy decko nemá vedomosti, nevie sa brániť, nevie vyhodnotiť stav, do ktorého ho rodičia tlačia pod diktatúrou spoločnosti. Nerozhoduje sa slobodne podľa svojich znalostí a skúseností.

   Predčasný sexuálny život spôsobuje citové mrzačenie jedinca, narušenie psychického vývoja, rodina ako základ spoločnosti je ohrozená, vzťah k partnerom je iný. Obriezka u židov je tiež citové mrzačenie a narušenie duševného vývoja. Ide o naprogramovanie jedincov aj spoločnosti a ich zneužitie pre cudzie záujmy, ktoré sa veľmi líšia od Slovanskej morálky, vid. Putin a postoj k LGBT politike Západu.

 2. Justass napsal:

  Říká se tomu Overtonová okna: Kopíruji alespoň začátek článku. Bohužel nemám na něho link a nechci to sem kopírovat celé. Doporučuji si to v nějakém vyhledavači
  najít a přečíst - je to velmi poučné. Pojednání končí tím, že pomocí této metody
  (Overtovova okna) bude lidstvo - to "pokrokové" časem přesvědčeno o tom, že i kanibalismus je věc naprosto přirozená a kdo by tomu chtěl bránit, tak na něho bude pohlíženo jako na nenormálního a jeho názory budou brány za trestuhodné.
  ANO - to všechno nás čeká s naší milou a jedinou správnou demokratickou cestou. !!

  .................................................................

  Overtonova okna: Jak prosadit neprosaditelné
  18.10.2014
  Veškeré pokrokové lidstvo, jak nás označují, naprosto přirozeně přijalo homosexuály a jejich subkulturu, jejich právo uzavírat manželství, adoptovat děti a obhajovat svou sexuální orientaci ve školách a mateřských školkách. Snaží se nám dokázat, že je to všechno přirozený běh věcí.

  Lžou nám.
  ........................................

  • weissbach napsal:

   Přesně. Díky za tento příspěvek.

  • martin bareš napsal:

   justassi: Taky už na toto byl zde článek, nějak rozkrokovaná mediální manipulace.
   Cetl jsem, ale zapomněl podrobnosti.
   Díky za připomenutí.

 3. davids123 napsal:

  Aneb první fáze Overtonova okna

 4. medved napsal:

  To je chore, obludne, nekonečne zvratene šialenstvo,...vy sa už nikdy nespamätate, pedofilny šialenci,....!!! Konči tá vaša pycha, nadutosť a nekonečna bezcitnosť, mate pocit že neexistuje niekto, kto sleduje naš život,kto pozna každy čin, a každy naš skutok.?? Existuje , a sleduje aj vas a ostatnych zvratencov tejto aj minulej doby,...karma je ,bola a bude, mate sa na čo tešiť ,zmagorene ,tupe mozgy,...!

 5. zed napsal:

  Nevím co oni vědci, ale jako chlapa mě děti nikdy nevzrušovaly. Rozhodně dávám přednost vyspělým osobám opačného pohlaví. To byl zase výzkum financovaný globalisty k dosažení depopulace planety.

 6. Rudolf napsal:

  "...že pedofilní náklonnost je u mužů normální a přirozená."

  No, lidičky, asi nejsem normální. A vy asi taky ne, tak se na to připravte!

  A teď vážně! Zjistit jména všech prasat, co se tohle snaží a naprosto je znemožnit, že budou chodit kanálama nebo se sami odstřelí. Fotky, jména, funkce a rozhodit to všude po síti. Internet je mocná zbraň a oni to netuší.

  Já si beru osobně to hovado z japonské univerzity. Pomůže někdo s ostatními?

  • weissbach napsal:

   To nebude fungovat.

   • Rudolf napsal:

    ?

    • weissbach napsal:

     To znamená, že jsme na ně touto formou krátcí. Bojujme doma, ne v JAPONSKU

     • Rudolf napsal:

      Nesouhlasím.
      Vědeckými studiemi to vždy začíná. Nevšiml jsis? U buzerantů to bylo naprosto stejné.

      ....a navíc - českého vědce žádného, kdo by tvrdil takové prasárny bohudík neznám. Ty ano?

     • weissbach napsal:

      Neznám. Jen si nedovedu představit jakou formou by to mohlo být účinné. Ti tzv. vědci jsou většinou dost splachovací. Takže mi to přijde jako promrhaná energie. Psát jim výhružné maily? Lepší je dělat osvětu doma.

 7. flamenco napsal:

  ??????
  Lidi nejsou lidmi.
  Stáváme se zrůdami.
  Když už nemáte páčky, zachovejte si alespoň duši.
  Obdiv všem, co se nenechají vymejvat.
  Ještě jsem neviděla, aby lev kopuloval s lvíčetem.
  Nebo vy ano?

 8. Rudolf napsal:

  weissbach

  Nezapomeň, že svět je globalizovaný! Jak proti tomu chceš bojovat, když už to bude všude kolem a lidi budou mediálně zpracovaní?

  A maily? Kdepak! Profil každého takového prasete na FB a letadlový efekt zajistí ostatní. Myslíš, že ne?

 9. Vaclav Pražák napsal:

  První krok ať žijí skvělí buzeranti a skvělé chlapny,krok druhý:svatby buzerantů,jen kvůli dědictví!! Krok třetí adopce dětí,vzít je zlím heterosexuálum násilím a dát je hodným homosexuálům,krok čtvrtý homosexuální výchova dětí ve školkách,krok pátý pedofil je člověk jako ty!Krok šestý za legalizaci pedofilie v zájmu našich dětí,které mají právo ve třech letech na svého padesátiletého manžela.Samozřejmě kluci manžela,holčičky si mohou vybrat.Loni na duhovym pochodu v Praze nesli transparenty ČEPEK česky pedofilní klub.Proč podpora muslimů?a homosexuálům? zároveň.Je u všech pedofilie normální.Toto lze zastavit už jen revolucí.

 10. Martin napsal:

  To už se ani nedá číst... Pedofili vykastrovat a zastřeli,jediný účinný lék,jiné řešení není

 11. Leoš50 napsal:

  Vykastrovať a zastreliť - to by mali moc ľahké. Naraziť na kôl - to je ono!

  • Contumax napsal:

   Dříve takovýhle, který kazili morálku normálně odstranili aby to náhodou nějaké další nenapadlo, prostě degeneraci nedovolili...

   Měli zkušenosti z domácími zvířaty, ten kus byl nedobrý, nesl známky degenerace, byl usmrcen a ani ho nejedli, dali to psům...

   Ošklivil se jim nerušený jedinci a tak nemilosrdně zabili...

 12. Jan napsal:

  Článek zmiňuje prestižní akademickou půdu v pochybných souvislostech a vzbuzuje u mě pocit, že tam je občas možné všechno, záleží kdo tam co přednese se svými komerčními záměry. Tenhle nevyřčenej vzkaz považuju za důležitej kvůli tématům jako očkování, herbicidy, globální oteplování a jiným.

 13. Aranea napsal:

  Jako normalni povazuji za pedofilii trest smrti. Tak tomu bylo drive, skoda, ze tato tradice byla zrusena. Tim by se take vyresil problem s kastrovanim, "a co po vykonani trestu", leceni, terapie a ostatni problematika.

 14. Jan Jinsky napsal:

  Pedofilie je svinstvo.

  Overili jste si, ze ten clanek je zalozeny na pravdive informaci? At hledam, jak hledam, tak nic - jen ten odkaz v clanku ktery vede na server, ktery neni moc duveryhodny.

 15. bantustan napsal:

  Vedci zjistili,ze na Vaclavaku pod ocasem lezel trus letajici ryby.

 16. Karel napsal:

  Ovšem úplně stejným způsobem nám bylo ústy polského blba sděleno, že období míru v evropě je v řiti, protože to není přirozený stav!

 17. rad napsal:

  Selskym rozumem lze poznat co je normalni, ale nezkousejte, aby to urcovali vedci a politici. Me by zajimalo, jestli tem vedcum nevadi, v jaky svet ho přetvářejí.
  Kazdy normalni clovek s tim ma totiz problem. co je to kurva za lidi?
  Ja mam pocit, ze uz vsichni rezignovali. Proste prodali svedomi. A ti co ho neprodali, tak za nej prozatim nedostali cenu. to je asi dnesni problem.

 18. Ray Smutný napsal:

  v LGBT jde o princip. Práva menšin. Ten se bude časem aplikovat na všechny menšiny, a ze zvrácenosti se učininí norma. Podle této logiky budeme muset dát časem ovšem volební právo i dětem, menšině ve společnosti, která je diskriminována přeci tím, že ji upíráme možnost volit.
  24-letí má právo na euthanasii, má chudinka deprese. Dostalo se jich těch samých práv, co velmi úzké menšině starců smrtelně chorých.
  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/374418-v-belgii-povolili-eutanazii-divce-ktera-trpi-depresemi.html

  • hel napsal:

   ten článek mě docela vyděsil...24letá mladá žena má totiž vždy perspektivu, že se ze své deprese dostane...připadá mi to uměle vytvořené...nevěřím, že její rodiče s tím souhlasí...bohužel si taky už začínám myslet, že eutanazie se bude zneužívat a tohle má být příprava

 19. Jaris napsal:

  Filip Tromovitch je zid, takze mne jeho oplzle nazory neprekvapuji. Maji to predepsano v Talmudu.

  • hel napsal:

   talmud je ten nejoplzlejší a nejzvrácenější hnus...normální člověk musí utrpět šok při jeho čtení..

 20. LadyAnn napsal:

  Zase nějaká pedofilní mafie, co se schovává za prestižní Cambridžskou universitu, manipuluje nedeviantní veřejnost. Zatím stačí, že se zviditelní rádoby vědeckým posvěcením a postupně si budou nárokovat svá "lidská práva" legalizovat svou úchylnost. V civilizovaných kulturách je pedofilie diagnóza, na kterou nejlepší léčba je kastrace. Napadá mě, jestli za tím není Vatikán, mají jich v církvi dost.

 21. foo napsal:

  pedofile je komplex menecenosti a to konkretne maly penis tento komplex vzniknul z vysmechu zen

 22. Nacionalista napsal:

  To je zase demagogie. Tam se nemluví o omlouvání pedofilie, nýbrž hebefilie, což je náklonnost k dívkám 13-15 let. A na tom není nic svinského, pokud se vám nelíbí urostlá čtrnáctka s trojkama kozama, tak jste zastydlí troubové s malým pérem.

  Tolik k této demagogii.

  • Robo napsal:

   Hebefilia je vymyslené slovo podobne, ako gay. Je to krok k uznaniu ešte väčšej zvrhlosti.
   Kreténe.

   • Nacionalista napsal:

    Ty jsi asi další nepřiznaný homoušek. No tak už si přiznej, že tě více přitahujou chlapi od vás z posilky než mladé vyvinuté děvčata, co chodí každé ráno na gympl naproti vašemu baráku.

    • Robo napsal:

     Pozrime sa, nejaká lezbobuzna by ma chcela urážať..
     Deti sexujú čoraz skôr, lebo chcipaci, ako ty, im na každom kroku predhadzuju, že je to normálne.
     Nemám ale záujem sa s takým uchylom dohadovat.

     • Nacionalista napsal:

      Ty jsi vážně myslitel. Tobě se líbí chlapi z posilky, mě se líbí pěkné mladé holky a já jsem buzna? Kamaráde, zabal to tady a jdi si zacvičit a možná ještě víc.

      Připosraná kupo hnoje, co nikdy nedosáhne sexuálního styku, tímto jsem s tebou skončil. Ortodoxní autoritářský úchyle.

     • Nacionalista napsal:

      ...co nikdy nedosáhne sexuálního styku s pěknou vyvinutou mladou holkou. OPRAVA.

      Ty můžeš zkusit sbalit akorát tak ty dělníky, co k vám chodí do posilky, ale to bych nedělal, páč ti rozbijou hubu. Takže ti vlastně nezbývá nic jiného, než být věčný panic. Smutné.

  • flamenco napsal:

   Opravdu se mi nelíbí urostlý 14 letý hošík.
   Radši vyspělý samec, co nemá mentalitu jen v rozkroku.

   • Nacionalista napsal:

    To není o mentalitě, ten můj koment se týkal fyzické vyspělosti. A tu od zhruba 14 roku u většiny teenagerů nemůžeš popřít. Před patnáctým rokem sexují 3/4 teenagerů, ne-li víc.

    • Robo napsal:

     Takého tupého idiota sme tu ešte nemali.

     Dievčatká majú ženské pohlavné orgány už od narodenia. Chlapci majú erekciu tiež v podstate už od narodenia. Takže z tvojho debilného pohľadu je v pohode presadzovať sex už od povedzme jedného roku života.

     ..ale čo čakať od lezbobuzny..

     • Nacionalista napsal:

      Ty nevidíš rozdíl mezi fyzickou vyvinutostí dvouleté holčičky a čtrnáctileté slečny? Ty jsi dobrý magor.

      A ten věk 15 let je jen bolševický výmysl, který prosazují postižení panicové jako ty. Kdyby ta hranice byla 25 let, tak budeš řvát, že sex s dvacetiletou je pedofilie.

      Normálně se píchá už od čtrnácti, případně třinácti. Ale tobě už je minimálně třikrát tolik a furt nic, takže už se k tomu ani nevyjadřuj.

    • flamenco napsal:

     Protože jim to rvou do palice všichni kolem.
     Jejich věc, ale jsem asi staromódní, stále jsou to děcka, co se hecujou a zblblá jak včely v cukrárně.
     A ještě se chluběj jaký to bylo !? Na netu ?
     Tvl. vymytý jak lavór.
     Každý máme jiné zkušenosti a názory, beru, ale pro mě
     je mantinel duševní nebo mentální zralost.
     A to mimochodem nejsou ani někteří dospělí.

     • Nacionalista napsal:

      Já vám váš názor neberu, přeci jen asi budeme každý dítě jiné generace.

      Ale musíte uznat, že ten demagogický Slovák nade mnou už to skutečně přehání.

  • vladuna napsal:

   Za tento komentar mate u mne 10 bodu!

 23. Nacionalista napsal:

  Článek je demagogie. Pedofilii nikdo legalizovat nechce, to by ani nebylo možné.

  Prostě se zdejší autoritáři musí spokojit s tím, že i když průměrně začíná mládež sexovat už ve čtrnácti, oni pravděpodobně nikdy nezasunou a budou mladým klukům, co píchaj mladé holky, nadávat do pedofilů. Taková je realita.

 24. PR napsal:

  Jo, v Americe, tam věřím že to je normální...

  • Nacionalista napsal:

   Nemáš pravdu. V některých částech Ameriky skutečně žijou vyšinutí lidi jako ty, kteří považujou za legální hranici v sexu 18 let a výše. Pro takové vyšinutce už se ale staví nová zařízení, kde budou místo organizování života ostatním lidem dostávat dvakrát denně předepsané prášky. Bude to tak lepší pro všechny strany.

  • Nacionalista napsal:

   Tvé demagogické kydy nic nemění na tom, že už si nikdy nezapícháš.

 25. Dušan napsal:

  Pozrite sa. Čo som čítal a podľa mňa je pravda takáto:

  Jediný cieľ sexu/lásky je plodenie detí!!!!!!

  A ideálne je ak tí čo spolu majú sex sú po puberte.

  Ideálne ja aby dieťa ktoré začne dospievať dosiahlo stroj psychiky Človek (rusky (ČELOVEK). Čím sa odstráni mnoho problémov počas dospievania/puberty/démonické obdobie.

 26. stana napsal:

  transhumanismus, agenda21

 27. Harri napsal:

  Pedofilia je normalna?? Odkedy??? Pedofilou bi som postavil k muru a rovno strielal, nebo inak to vyliečit nejde. Chorobne to je, a vedci čo stym prišli su asi tiež dobry pedofilovia. Koncentračne tabory alebo rovno mur a zbran, to je liečba.

 28. Contumax napsal:

  Imbecilní vědce rovnou utratit jako škodnou...!!!

 29. Josef Švejk napsal:

  Pedofilie je milá křesťanskému Bohu, proto se pevně uchytila pod svatými střechami pánů z duky a vlky. Jak ukazují poslední informace z Albionu daří se ji i tam:
  V posledních letech bylo v Rotherhamu (Británie) zaznamenáno znásilnění nejméně 1400 dětí. Znásilnění měla jeden společný rys – útočníky byli pákistánští muslimové, jejich oběťmi byly bílé anglické děti – nezletilé školačky. Kromě opakovaného a skupinového brutálního znásilňování (bylo zaznamenáno třeba i znásilňování rozbitou lahví nebo pod hlavněmi zbraní), byly nezletilé dívky vystaveny také mučení, únosům a sexuálnímu otroctví.
  Ve městě Blackpool stanuli před soudem muslimové vlastnící fast food. Byli obviněni ze sexuálního zneužívání a následné vraždy čtrnáctileté školačky. Tělo zavražděné se nikdy nenašlo a svědectví i obžaloba tvrdily, že skončilo v kebabech provozovny obžalovaných.
  Většina obviněných (nejčastěji Mohamed, Abdul ap.) je propuštěna, neboť dělat sexuální otrokyně z nevěřících není v rozporu ani s islámem ani s právem šaría.

  • Robo napsal:

   Stačí si pozrieť výzdobu na stenách vo Vatikáne. Samí malí nahí anjeličkovia. Zvrhlíci si tam chrochkajú..

  • flamenco napsal:

   Kdyby to tak udělali dítěti nějakého zrůdometa z vyšších svér. To by asi nešli ven z klece.

 30. Contumax napsal:

  Všechny pomahače, všechny pedeofily vodprásnout jako prašivý psy...!!!

  • Contumax napsal:

   Jaris

   " Legalismus, legalité, pedofilie "...

   Děti se musí chránit PREDEVŠÍM, je to jasné nade vším zlem dospělých...!!!

   Už tím, že jsou postižení ďábelskou posedlostí na dětech, budou v očích Božích jako by se dotkli Jeho zřítelnice...!!!

   Nechtěl bych být na jejich místě Božího hněvu... !!! !!! !!! !!!!

 31. Jaris napsal:

  Chrante vsechny deti! Mejte oci otevrene a nedovolte, aby jim bylo ublizovano pedofily. Ti by meli byt s okamzitou platnosti vykastrovani.

 32. doktor napsal:

  Historie se opakuje.Prostudujte si příčiny zániku říše římské - je to ze 17.století....Jinak sáhnout mě někdo na děcko - má vraženou násadu do řiti až by mu koukala z huby.

 33. adresata napsal:

  ludom uz uplne je..
  toto nieje zaciatok konca ale strata zdraveho rozumu sposobena utlakom vladnucich tried..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!