Ohrožuje život včel chemtrails?

staubige-AussichtenŠpatné vyhlídky pro včely? Dokonce i Einstein řekl, že my lidé jsme na včely odkázáni. Bez přítomnosti včel by lidé ve střednědobém horizontu vyhladověli. Čověk, to ale s těžce pracujícími pomocnicemi moc dobře nemyslí: Plošné, také státem dotované pesticidy a monokultury rostlin, působení na přírodní magnetické pole prostřednictvím záření (mobilní telefony, WiFi, W-Lan etc.) atd. a k tomu ještě chemtrails, což je rozprašování sloučenin hliníku na obloze. Jakou mají včely šanci na přežití?

Nedávno zaznamenaný celosvětový pokles včelí populace, byl nedávno spojen s hliníkem, jak píše mezinárodní on-line časopis Public Library of Science (PLOS one). Z toho vycházejí biologové z Keele University a University of Sussex ve Velké Británii.

Že právě sloučeniny hliníku představují významnou složku v našem vzduchu, to můžeme dokázat na četných výzkumech dešťové vody, kterých bylo několik stovek:

Tabulka koncentrace hliníku v dešťové vodě:

Regenwasseruntersuchung-Aluminium-2012-12-08

Výsledky byly šokující. Nicméně, stejně tak alarmující jsou výsledky vzorků dešťové vody na jiných kontinentech. Ve finále se hliník rozprašuje po obloze na celém světě.

O tom pojednává i další článek: Hodnoty hliníku v rámci naší ,,celostátní dešťové akci“

Několik aktivistů v tomto videu prezentuje výsledky svého výzkumu dešťové vody ve Švýcarsku, který dělali v rámci svého vzdělání v oboru ,,odborná zdravotnice". Mnoho mladých žen, řešilo otázku, zda se metody geo-inženýrství již provádí a zda najdou odpovídající látky v dešťové vodě. Výsledky byly alarmující, protože v dešťové vodě ve Švýcarsku bylo velké množství hliníku a barya.

Spolková agentura pro životní prostředí (německé ministerstvo životního prostředí) před něčím takovým nebude chránit ani lidi a ani včely. To vysvětluje článek, o této agentuře, která doslova nesmí měřit částice hliníku, barya a stroncia ve vzduchu!

Dokonce i rakovina je spojená s výskytem hliníku. Viz článek: Vědci požadují rozprašování hliníku, podporuje hliník také rakovinu prsu?

Hliník také může zvýšit riziko vzniku Alzheimerovy choroby, jak píše německý lékařský zpravodaj (Deutsche Ärzteblatt). Více se dočtete tady. Příslušný článek v Deutsches Ärzteblatt najdete zde a originální dokument ve formátu PDF tady.

Zdroj: http://www.sauberer-himmel.de/2015/07/06/bedrohen-die-chemtrails-das-leben-der-bienen/
9 Komentářů k Ohrožuje život včel chemtrails?

 1. Bogus Sobotka napsal:

  Zacina dedolarizace:

  "Prudký propad kurzu akcí z pevninské Číny na trzích sloužících lokálním investorům připomíná události, které obvykle doprovázejí finanční krachy. Šanghajský kompozitní index ztratil 1,29 % a index Šenžen dokonce více než 5 %. První index od poloviny června ztratil 27,9 % a druhý až 38,7 % své hodnoty.

  Propad na čínském trhu úřady znepokojuje a ty podnikají mimořádná opatření na podporu akciového trhu. Propad cen vyvoválá srovnání s Černým pátkem v roce 1929 a prasknutím investiční bubliny v roce 2000. Postihuje také komoditní trhy, kde je Čína klíčovým zákazníkem, takže ceny ropy a mědi se rovněž propadají kvůli obavě ze snížení nákupů.
  Ačkoliv čínské akcie jsou jen málo propojeny s dalšími globálními trhy, vzhledem k lokální povaze investorů, takže nákaza není příliš pravděpodobná, přesto existují vážná rizika.
  - See more at: http://blisty.cz/art/78066.html#sthash.khishQZT.dpuf"

  Doufam, ze se k tomu zdejsi ekonomicti "experti" jako vzdy fundovane vyjadri :D

  • Robo napsal:

   Bogušek by chcel byť chytrý a vôbec netuší, že akciové trhy (v Číne alebo v UK, to je jedno) su len priestory pre hračičky parazitov. Rovnakých, akým je sám.

 2. Contumax napsal:

  Zcela určitě...

 3. Definitiva napsal:

  Keď chemtrails na Slovensku začínalo, to boli roje lietadiel na oblohe a hukot, ako keď tiahli fašisti humanitárne bombardovať Juhosláviu.

  Dnes sú lietadlá tiché, vidno ich málo, ale veľkú výpovednú hodnotu majú oblaky, ktoré priplávajú po oblohe.
  Chemtrails vysoká "oblačnosť", neostro ohraničené hmloviny, rovnobežné usporiadanie hmlovín ako následok smeru letu lietadla, tieto hmloviny sú vždy nad prirodzenou oblačnosťou, akú si pamätáme z detstva, alebo zo starých fotografií a filmov.
  Veľmi dobre vidno do červena sa farbiace hmloviny nad prirodzenou oblačnosťou pri nízkom slnku, ráno a večer.

  O chemtrails platí povinné mlčanie, masmédiá, TV, politici. Porušenie mlčania sa asi silne trestá. Myslím, že TV JOJ raz niečo kvákla o chemtrails a to bolo všetko. Filmári a režiséri milujú fantastické obrazce hmlovín chemtrails, často ich vidno vo filmoch.

  Chemtrails sú zistiteľné voľným okom, stačí pozorovať nebo a poznať nebo z minulosti bez chemtrails. Žiaľ ľudia sú ako zvieratá, dáte im nažrať a iné ich nazaujíma, ľudia nepoznajú prirodzené oblaky, nebo bez zásahu človeka.

  Ak by chemtrails boli ľuďom prospešné, tak by sa politici predháňali v chvastaní, ako oni a chemtrails prospieva ľuďom. Ale mlčia, z toho vidno, ako všetci dobrovoľne sklonili hlavy pred USA elitou. Tak ako kedysi vo Veľkej Morave slovanské kniežatá pred cisárom a nemcami.

  Všeobecné prísne mlčanie svedčí o zlom svedomí a vysokej škodlivosti chemtrails pre ľudí. Nikto neprinútil chemtrails lietadlo pristáť a nenatočil dokument o technickom zariadení v lietadle, čím by potvrdil, alebo vyvrátil konšpiráciu o chemtrails. Nikto nepovie odkiaľ lietajú. Ideológovia klamú ľudí, že sa jedná o civilné lety, čo je klamstvo, chemtrails lietajú mimo letových koridorov.

  Vodcovia Západnej anglosaso židovskej sociálne parazitickej civilizácie sú primitívne bytosti, ktoré usvedčujú sami seba, nielen s chemtrails, ale aj napr. tzv. genocídou v Srebrenici - to je klamstvo také isté ako že Rusi zostrelili let MH 17, samovraždy bankárov...

  Technicky vyspelá a morálne zdevastovaná Západná civilizácia vládne svetu zbraňami, agresiou, koloniálnou politikou a čím viac strácajú pozície vo svete, tým menej sa ovládajú, vid. Ukrajina, nenávistná proti ruská politika a my vidíme primitivizmus Západnej civilizácie v plnej nahote.

  Boli sme v aute, pršalo už nejakú hodinu, keď spolujazdec naraz začal kýchať a sopliť, je alergický. Akú alergiu to nasala klimatizácia zo vzduchu prečisteného dažďom pod Tatrami???

 4. Jan B.D. napsal:

  agnihotra: ne příliš známá alternativní a velmi stará technika k čištění atmosféry http://www.nwoo.org/2015/06/11/bernard-frank-agnihotra-cast-14/

 5. Marek napsal:

  Všetky info, dokumenty, patenty, odborné semináre o chemtrails:
  http://www.geoengineeringwatch.org

  • Robo napsal:

   Ďakujem, poslal som to kolegovi-skeptikovi. Aj on ale už rozmýšľa oveľa viac, ako pred rokom.. :-)

 6. Jan Novák napsal:

  Viz http://sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1351718718 a pořádně celé přečíst, ať zde není jen jeden názor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!