Nacházíme se v 21. roce poklesu teplot

imagesNejúžasnější je to, jak americká vláda zkouší tvrdit, že existuje globální oteplování, jen aby zavedla uhlíkovou daň. Vstupujeme do 21. roku poklesu teplot – nikoliv vzestupu teplot. Je to stejné jako s daní na cigarety, když lidé začali kouřit méně, tak vláda vykřikla, že jí unikají výnosy, a tak teď už tolika míst zdaňuje i elektronické cigarety. Vlády rovněž ztrácí daňové výnosy tím, že auta začala být úspornější.

Prodeje benzínu poklesly, jelikož auta mají kontrolu znečištění a začala mít daleko lepší spotřeby a s tím, jak více lidí nakupuje přes internet a jezdí méně do místních nákupních středisek. Řešení na hroutící se daňové výnosy je to, že státy teď připravují zdanění lidí založené na kilometrech, které najezdí, a vyžadují tachometry k registrovaným vozům. Nikdy to není o tom, o co předstírají, že o to mají péči – je to jen o nových systémech k vybírání daní. Bez ohledu na pravdu o globálním oteplování potřebují vlády falešný výzkum, aby vybíraly daně.

Ta banda Globálních oteplovačů je NEVÍCE neetickou a nejzkorumpovanější skupinou předstírající vědce, jaká kdy existovala. Když jsem byl povolán k výzkumu na podporu zformování G5 a pak jsem napsal Bílému domu varování před manipulací dolaru dolů, která přivodí do dvou let turbulence a krach trhů (přivodilo to v roce 1987 nejprudší krach v historii), tak mi řekli, abych už nikdy nic od vlády nežádal. Přímo mi řekli, abych dělal studie, které poskytnou závěry k vystavení a že si tím každoročně vydělám miliony dolarů za falešné výzkumné zprávy. Řekl jsem – ne díky!

Tímto způsobem se vládní studie financují a vytváří se v nich závěry. VŽDY podstrkují žádoucí konečné výsledky k podpoře dopředu určených cílů. Vládní studie jsou prostě projevem politické korupce bez ohledu na obor.

Globální oteplování je další velký podfuk. Čištění vzduchu – ano, to všichni chceme. Je ovšem extrémně arogantní předpokládat, že máme schopnost měnit klimatické cykly. Navíc můžete odpálit i všechny atomové bomby a stejně to nezničí zemi. Za těch 28 let, které uplynuly od katastrofy jaderné elektrárny v roce 1986 v Černobylu na Ukrajině (tehdy ještě v Rusku) se ptáci a myši naučili nejen přežívat v radioaktivní krajině, nýbrž v ní prosperovat.

Příroda se adaptuje. Zrovna tak jako teď choroby činí antibiotika postupně nepoužitelnými, jelikož mutují, aby přežily. Takto prostě funguje všechno. I politici mění své povídačky, aby seděly s jejich touhou po daňových výnosech – je to politická adaptace.

Martin Armstrong
July 19, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/we-are-in-21st-year-of-declining-temperatures.html
26 Komentářů k Nacházíme se v 21. roce poklesu teplot

 1. Josef Švejk napsal:

  Daně musí růst, jinak by se lidem doma hromadili peníze a museli by je neustále vidlemi přehazovat, aby se nezapařily.

 2. josé napsal:

  Alespoň by lidi něco dělali a neseděli furt u televize

 3. Vladislav napsal:

  Je mi líto, ale cca od roku 1988 v ČR průměrné teploty pouze s několika kratšími přestávkami trvale STOUPAJÍ.
  Toto konstatování lze doložit daty z desítek měřicích stanic, nemluvě o stavu vegetace (co dřív zmrzlo/omrzlo, teď přežívá).
  Pane Pavlíčku, nevím, nakolik je agenda globálních oeplovačů někým řízena, ale v tomto případě prostě říkají pravdu.
  Tímto tématem si redakce nwoo už delší dobu kálí do vlastního hnízda:-(

  • vendel napsal:

   Jsou dlouhodobé cykly,kdy byla Země zaledňěna a odledněna,vše závisí na slunci a ne na lidské činnosti-lidé si akorát tak znečišťují životní prostředí odpadkama z nadvýroby zcela nepotřebných věcí postrádajících jakýkoliv smysl!Že je tzv.oteplování politikum a skvělý byznys pro spoustu vlyvných lidí,je prostý fakt!Podnikavec zneužije k prospěchu svému všechno,a nejlépe funguje u prosťáčků- strach!

   • Vladislav napsal:

    No, Vendele, já jsem dost zavilý odpůrce NWO, to buďte bez obav;-)
    Jde jen o to, abychom si tím odporem "proti všemu" tak trochu nenaběhli. Nic o tom, že globální oteplování je dnes politikum, na kterém si přihřeje polívčičku kdejaký parazit. Nicméně průměrné teploty u nás už nejméně čtvrtstoletí opravdu rostou, takže by bylo dobré, kdyby to vzali v potaz třeba i ti, kdo podobné články překládají, a prostě mluvili pravdu Jinak se zesměšníme a bude zle.

    • Robo napsal:

     Tu možno rastú, v juesej asi klesajú (je teória, že Zem mení natočenie), celosvetovo...verím, že klesajú.
     Sranda je aj v tom, že aj keď klesajú, tak tí pablbi to pričítajú otepľovaniu:-))

     Všetko je hra, ktorá nahráva obrazu žrecov a uhlíková daň je len jedna zo skládačiek.
     Už je ale vytvorený iný, krásny a SILNEJŠÍ obraz, ktorý ožíva.
     http://www.anastasia.cz/knihy

  • gandalf napsal:

   Vladislave, zkus něco pěstovat a uvidíš, kde je pravda. Já třeba zjišťuji, že jaro i léto je čím dál kratší /pochopitelně myslím teplotně/. Tím myslím co do počtu slunečních dní - těch je čím dál méně. Oni to přepočítávají na průměrný teploty a to o ničem nevypovídá. Jestliže tedy pěstuji třeba chilli, který pořebuje k dozrání 130 dní, tak to asi už 3 roky nebylo. Té kytce je celkem jedno, jestli je 14 dní 35°C a potom chladno /na průměry nehraje/, počítá se jen teplé slunečné počasí.

   • Vladislav napsal:

    Gandalfe, já mám hospodářství, hektar lesa, zahradu 5000 m2, temperovaný skleník 25 m2. Teplotu si měřím a srážky zaznamenávám už 32 let.
    Zima 2006/07 byla nejteplejší za můj život. Následovaly ji dvě zimy předchozí - 2013/14 a 2014/15. Teploty pod -20 st. C jsem na východní Moravě nezaznamenal už 19 let. Na zahradě mi bez ochrany přezimují polovinu zim nejen fíkovníky, ale s mírnou ochranou dokonce i rozmarýna a vavřín.
    Pokud jde o chilli papriku, tak ta se k venkovnímu pěstování u nás moc nehodí - je na ni stále chladno. Běžná paprika nebo lilek jen do skleníku nebo pařeniště, s výjimkou jižní Moravy a částečně možná středních Čech.
    Nevím, z jakých údajů vycházíš. Na východní Moravě skončilo "chladné" období v roce 1988 a od té doby jsou roky až na výjimky teplotně nadprůměrné. Existují měření desítky meteorologických stanic, které to potvrzují.
    A slunné dny? V inverzí věčně zahlcené České kotlině možná moc nejsou, ale u nás v předhůří Karpat je jich víc než dost:-) Kromě toho - právě ta inverze většinou vzniká při teplém proudění, v chladné polovině roku...

 4. josé napsal:

  Ve středověku byly teploty ještě vyšší než dnes. Podvod oteplovačů spočíval krom jiného také v tom, že hodnoty ze středověku zatajili.

  • Vladislav napsal:

   Je možné, že zejména koncem 14. století a pak do poloviny 16. století byly i vyšší, protože v Čechách se pěstovaly melouny a dokonce fíky. Rovněž vinná réva se pěstovala i tam, kde se jí dnes nedaří nebo se tam tolik nepěstuje (Mělnicko, pražské Vinohrady apod.).
   Jenže jde ještě o něco jiného. A sice o to, že ten článek LŽE, protože v současné době žádný 21letý trend poklesu teplot v ČR prostě neexistuje. Data z měřicích stanic mluví o přesném opaku.

   • Robo napsal:

    napísal to Armstrong a ťažko písal o ČR. Písal celosvetovo.

   • Žabák napsal:

    Vladislave, absolutně s tebou souhlasím. Ono stačí si vzpomenout na to jak vypadalo léto před těmi 20-ti lety. Teploty kolem 28°C byly považovaný za velkej pařák. Dneska sou teploty kolem 38°C tzv. normální a ještě mají někteří blbé kecy o tom, proč se divím, když prý je léto. Ano, léto, ale léto v mírném středním pásu nemá vypadat tak, že je normální aby sme soupeřili o teplotní rekordy se Španělskem.

    Další věc je to arogantní tvrzení o vlivu lidské činnosti. Proboha !!! vždyť sme přetvořili a přetváříme k obrazu svému celou planetu.

    To nevíte, že celá Evropa byl jeden obrovský hustě zalesněný prales a to ještě pouhých 2000 let dozadu ? Římani kvůli tomu nedokázali dobýt Germánii a jejich kronikáři o tom napsali množství záznamů. Odlesnili sme celou Evropu, odlesňujeme Amazonii a člověk nedokáže ovlivnit globální procesy ???

    A co ty plastový kontinenty v moři ? Co ty miliardy aut a komínů chrlících NON stop 100+ let CO2.

    Samozřejmě, že člověk masivně ovlivňuje svoje klima. A že příroda si poradí? Ano poradí, ale kdo říká, že u toho musíme být. Člověk je totiž nejen arogantní, ale taky hloupí. Respektive umí dobře věci ochcávat, ale zásadně nedomýšlí důsledky a na dlouhodobou perspektivu sere. Po mě potopa, aneb kapitalismus.
    Tyhle hloupé články mě vytáčí.

    • Vladislav napsal:

     Ano, je to tak. Z hlediska nejvíc oteplujícího oxidu uhličitého ve vzduchu byl nejhorší středověk s jeho masivním odlesňováním řízeným křesťanskými pošuky, v jejichž chorobných mozcích se uhnízdila představa Evropy jakožto dávno odlesněné blízkovýchodní polopouště, odkud přitáhli toho svého nikým dobrovolně nechtěného Ježíška.
     Navíc les byl sídlem duchů přírody, jež lidé nepřestávali uctívat ještě ani před 100 lety. Tomu bylo třeba učinit přítrž.

     • pepa napsal:

      Měl by sis zjistit jak to s tím CO2 je a kolik ho je v atmosféře. Pak ti možná docvaknou další věci.

    • vendel napsal:

     S tím odlesňováním to není až tak horké,alespoň v evropě,a v Rusku už vůbec!CO2 není nejhorší skleníkový plyn,oceány ho velice lehce pohltí,mnohem horší je CH4!
     Lidé můžou ovlivňovat klima,místně,inverze prachu...to známe z průmyslových aglomerací,ale globálně?Myslím,že ne!Stačí rozsáhlejší lesní požár...kolik ten vyprodukuje CO2,sazí...

     • Robo napsal:

      Práve s tým odlesnovanim majú kolegovia ale pravdu, Vendel..

     • Ekoterorist napsal:

      Víš proč to v Evropě není tak hrozné s odlesňováním, páč tu už žádné lesy nejsou, Evropa byla taky děštný prales. CH4 je mnohem horší a až roztaje permafrost na Sibiři, uvolňí se ho ze země několik miliard gigatun a je po nás. googluj.

     • pepa napsal:

      Měl by sis zjistit jak to s tím CO2 je a kolik ho je v atmosféře. Pak ti možná docvaknou další věci.

     • pepa napsal:

      To patřilo Vladislavovi.

    • Ekoterorist napsal:

     Naprostá pravda! Já nevím zda jsou ti lidé tak hloupí, ale stačí si trochu spojit fyziku, matematiku a chemii... přetvaříme složení atmosféry přes sto let... Nejvíc mě baví ti tupci, co si myslí, že vypouštíme CO2 ato je přirozená součást atmosféry, takže s enic neděje. TVL vždyť mi vypouštíme težké kovy, toxické látky, a jak si sakra může někdo myslet, že komín a výfuk auta vypouští stejné to samé co list na stromě... Však my doplatíme na svá jednání... na svoji tupost... na svoji nenažranost. Mír s vámi

 5. josé napsal:

  Myšlenka, že člověk přispívá k oteplování je v zásadě scestná. Ten "podíl" je ve skutečnosti ve zlomcích procent. Ke změnám klimatu nejvíce přispívá slunce. Nejhorší skleníkový plyn je,podržte se, vodní pára. CO2 přispívá k růstu rostlin a je naopak produktem oteplení, nikoli jeho příčinou.

  • Dizzy napsal:

   Zcestnej seš ty, proč se asi víc vypařuje voda, protože je víc teplo! Tím, že vypouštíme víc CO2 než planeta zvládne vyfitrovat přes rostliny, zvyšuje se teplota, čím větší teplota, tim míň je ledu, čim míň je ledu, tím větší je teplota. Až roztaje arktida, usmažíme se. Btw, čím víc teplo - tím větší radiace. Je to ve zlomcích procent, co přispíváme, ale naše klima se tvořilo miliardy let, abychom mohli existovat, a ty myslíš, že naše planeta nám dává nějaká procenta co můžem dělat s atmosférou? přemejšlej tvl

   • pepa napsal:

    To je úplná hovadina, ale to nevadí. Nejdříve si zjisti, kolik je CO2 v atmosféře a porovnej to třeba s Argonem. Pak můžeš zažít se svým kázáním. Je smutné, jaké produkty dnes základní školy chrlí. Zbytek dokoná propaganda. Nejsmutnější ovšem je, jak tito nevzdělanci o sobě vůbec nepochybují.

    • Vladislav napsal:

     Ja mam ale vysokou školu a doktorát, Pepo. Z chemie. Co učili tebe na ZŠ, nevim a ani me to moc nezajímá.

 6. josé napsal:

  Najdi si seriózní články a nevěř alarmistům. Právě oni si z toho udělali prima kšeft a oblbují davy. Tak se nenech oblbnout taky.

 7. Vladislav napsal:

  Mily Pepo, množství oxidu uhličitého v atmosféře vznikajícího hlavne jako produkt spalování a průmyslu trvale roste. CO2 je plyn podporující skleníkový efekt. Jsi schopny spojit si tato dve fakta, nebo ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!