Bill Gates nasazuje dálkově ovládané čipy na sterilizaci žen

Small-Microchip-Tracking-Device-AntennaKdyž Bill Gates spolu s Paulem Allenem založili v garáži v r. 1975 svou malou technologickou firmičku Microsoft, tak si asi vůbec nepředstavoval, že se z ní stane největší počítačová společnost s nejpoužívanějším operačním systémem na světě. Nebo že se stane nejbohatším mužem v galaxii. Avšak všechno, co dělá Gates v posledních dvou dekádách prostřednictvím nadace Billa a Mellindy Gatesových, se odehrává sociálního inženýrství a přizpůsobení světa jeho představám.

V posledních měsících posunul Gates svou vizi o krok dále díky rozvoji technologie počítačových čipů, které budou v podstatě sloužit jako jeden z nástrojů uskutečnění jeho cíle, jímž je kontrola a redukce populace.

Jak uvedla redaktorka Activist Post's Heather Callaghan, brzy budou zdravotnické mikročipové implantáty představeny bežné populaci jako "nová tvář medicíny, ve které se polygamně snoubí Velké farmaceutické korporace, biotechnologie, nanotechnologie a bezdrátově kontrolovaná technologie."

"Možná že připojení sebe sama na Internet věcí bude dalším krokem, i když to zní jako pasivní forma péče o zdraví, kdy někdo jiný, tak říkajíc, řídí dávkování", dodala.

Z "možnosti volby" k povinnosti.

Není asi překvapením - vzhledem k tendenci upřednostňovat technologii, které snižují přítomnost lidstva na planetě - že stejní vývojáři, kteří pracují na bezdrátových dálkově ovládaných implantátech, se nyní zaměřují na produkty, které jsou základním kamenem k budoucím cílům: Gatesovou nadací financované antikoncepční mikročipové implantáty.

Callaghan konstatuje, že bezdrátová technologie v podstatě umožňuje podle libosti dálkově aktivovat nebo zablokovat ženskou schopnost otěhotnět, což umožňuje nucenou dočasnou sterilizaci (k čemuž se např. může rozhodnou nějaká všemocná vládní agentura). Americká vláda by se tak naráz mohla změnit z "pro-možnost výběru" (kvůli povolení potratů) na takovou, která neposkytuje žádnou volbu.

Komentátorka také poznamenala:

Samozřejmě, že dálkově ovládaná technologie financovaná fanatikem eugeniky a depopulace, by měla vyvolat první otázku: "možnost otěhotnět regulovaná z čí vůle?" Bylo by to v naprostém protikladu k posílení práv žen a k jejich možnosti výběru.

A co víc, čipy jsou samozřejmě šifrované, takže žádný hackování - ať už od kyber-zločinců nebo technologicky nadaných osob, které se budou snažit obejít vládní útlak.

Mikročip by měl být implantován do paže, boku nebo někam na záda. Vývoj čipu byl utajován dokud výzkumníci nebyli v posledních letech blízko dokončení. Ale existence této technologie byla nakonec potvrzena veřejně a beta testování by mělo být zahájeno na dobrovolnících na konci roku 2015.

Pokud jsou cílem především chudé ženy, proč jsou čipy šifrované?

Jak uvádí TWCN:

Antikoncepční čip je myšlenkovým dítětem profesora Roberta Langera z Massachusettského Institutu Technologií (MIT). Nadace Billa a Mellindy Gatesových financovala jeho vývoj a prototyp je připraven pro testování na lidech. Čip bude k prodeji podle Roberta Langera v r. 2018. Nadace MIT a nadace Billa Gatese pracovaly na vývoji čipu na kotrolu porodnosti poslední 3 roky.

Hlavním cílem těchto čipů jsou ženy ve třetím světě, které často čelí bolesti a riziku smrti v raném těhotenství.

Zpráva uvedla, že čip by měl zůstat funkční po dobu 16 let po implantování.

Zatímco cílová populace jsou chudé ženy třetího světa, tak je tato technologie samozřejmě příležitostí ke zneužití. Přemýšlejte o tom, jeli primární cíl tato demografická skupina, proč by čipy měly být šifrovány? Jak velká část populace třetího světa má technologické schopnosti a sílu to překonat?

Když byl založen Microsoft, tak Billa Gates pravděpodobně nenapadlo, že se stane natolik bohatý, že bude mít doslova sílu života ve svých rukou.

A teď mluvte o nějakých "zlých korporacích..."

Zdroj: http://www.naturalnews.com/050510_birth_control_depopulation_Gates_Foundation.html
72 Komentářů k Bill Gates nasazuje dálkově ovládané čipy na sterilizaci žen

 1. Leoš50 napsal:

  Žiadny mikročip nevydrží EMP (elektromagnetický pulz), napríklad kratučké ožiarenie miesta implantácie dostatočne silným mikrovlnným pulzom a podobne. Metód je dosť.
  A debilov ako je Gates treba naočkovať leprou, aby si uvedomili priority.

 2. Carlos IV napsal:

  Typicka chazarska svine: Nechate ji vydelat a ona vas pak odkopne jako spinavou fusekli. Vic k tomu nelze rict.

 3. Jan Jinsky napsal:

  Zaprvé je to opět informace z velmi pochybného zdroje. Zadruhé lze čip odstranit. No a i kdyby to náhodou byla pravda, tak šifrování je potřeba, aby si s tím nehrál kde který hacker. K tomu nemusíte být v Africe...
  A taky by mně zajímalo, jak by ty čipy aktivovali. nevypadá to, že v Africe se super pokrytí signálem. Tohle je konspirační blábol.

  • pozorovateľ napsal:

   úplný nezmysel to asi nie je. Pred pár mesiacmi som o tom čítal na inom mieste:
   http://www.lifenews.sk/content/bill-gates-daroval-5-mili%C3%B3nov-na-aby-sa-vyvinula-%E2%80%9Etrval%C3%A1-antikoncepcia%E2%80%9C

   "Gatesova nadácia dala vlani v októbri istému oregonskmu gynekológovi grant 5 miliónov dolárov na to, aby vyvinul nechirurgickú „trvalú antikoncepciu“. Spomínaný lekár teraz prišiel s globálnou ponukou financovania výskumu, ktorý by vynašiel takéto metódy trvalej prevencie tehotenstva.

   Gates ide v tomto morálnom útoku ešte ďalej prostredníctvom svojho vývoja antikoncepčného zariadenia na diaľkové ovládanie, ktoré by sa injekčne podávalo ženám a ktoré by 16 rokov do ich organizmu uvoľňovalo antikoncepčné a abortívne chemikálie."

   (množstvo linkov na zdroje je v článku)

   • Jan Jinsky napsal:

    Možná. Ale v článku se hned udělá závěr, že to bude nucená antikoncepce atd. Vůbec se tu Gatesovi nasazuje psí hlava.

    • eM napsal:

     Celekm logicky. Jsou věci, které jsou již ověřené a doložené:
     - Jím placené očkování 100.000 dětí v Africe proti obrně, 70.000 ochrnulo a pak už po nich ani neštěkl, nedal ani korunu
     - neveřejné prohlášení na ekonomickém fóru, které potvrdili 3 různí účastníci, na kterém řekl že je třeba depopulace, a nejlepší jak toho dosáhnout je otráveným jídlem a léky
     - Finančně podporuje laboratoře, z jejichž okolí se šířila ebola
     - mnohokráte veřejně omílaná přelidněnost, což při jeho možnostech nelze věřit že tvrdí omylem. Výpočet který ukáže že se sem vejde a uživí minimálně 10x tolik lidí zvládne i středoškolák
     - jako IT pracovník ještě dodávám, že jeho korporace okradla stovky milionů zákazníků, a to bez náhrady. Např systém Vista, o kterém uznali že nefunguje a už ho opravovat nebudou, přičemž nikomu z kupujících nevrátil ani korunu, a nedal slevu na systém nový
     - Z komerčních důvodů zabité konkurenční firmy např. Amiga, která by dnes byla na místě microsoftu, a všem by bylo lépe.

     • Jiri Sedlacek napsal:

      Vy jste opravdu trochu mimo ze???

      To jste ten zaznam z TEDtalku nevideli????

      Tam prave popisuje ze:

      CO2= populace * mnozstvi sluzeb na cloveka * energeticka na rocnost na sluzbu * CO2 vznikle na jednotku energie

      populaci nesnizime, ta neustale stoupa (hrozi nam mimochodem prelidneni) http://ciese.org/media/live/curriculum/popgrowthproj/images/worldpopgrowth.jpg

      v africe je vysoka porodnost protoze je tam vysoka umrtnost a duchodovy system neexistuje ... cili rodi hodne deti aby nejake prezili a mel se o ne kdo starat >>> kdyz se diky ockovani a zdravotni peci snizi umrtnost, zmeni se jejich strategie a budou rodit mene deti >>>> tento kontext vetsina blaznu nepochopila a neustale prekrucuje ...

      k dalsim castem rovnice rikal, ze mnozstvi sluzeb na cloveka roste coz je dobre, protoze konecne i chudi z tretiho sveta se zacinaji mit lepe

      tyto dve casti rovnice rostou ...

      energeticka narocnost se da zmensit, optimalizaci vykonnosti spotrebicu, ale zjevne nikdy nepujde priblizit k nule...

      posledni je mnozstvi CO2 na jednotku energie a to je co Gates propaguje a do ceho lije penize, cisty zdroj obnovitelne energie.

     • Jiri Sedlacek napsal:

      BTW zjevne jste velice spatny stredoskolak, vzhledem k tomu, ze na planete jsou jiz nyni problemy s pitnou vodou Afrika, USA, Indie, China ... vsechny trpi nedostatkem obzvlaste v lete.

      Dale celkova energeticka situace je spatna, na svete neni cisty zdroj energie a neustale je spoustu energie generovano z uhli, ropy a dalsich produktu, ktere proste dochazeji...

     • eM napsal:

      pane Sedláček, zřejmě Vám nedochází, protože jste toho moc kromě TEDtalku neviděl, proč je např. v Africe nedostatek pitné, vody, a kdo zabil člověka který to všechno řešil. Mrkněte například na Kaddáfího projekt zavlažení severní afriky.
      Na zdroje energie snad ani nemá cenu moc reagovat. Čistých zdrojů energie existuje víc než těch "nečistých", jenže cestičky vedou opět do trezorů se zamčenými patenty GM, které skoupilo vždy cokoli, co podrývalo ropu a uhlí, a všechny co to věděli vždycky odkráblovali.

  • admin napsal:

   Jinský, buď jsi blb ty a nebo se snažíš udělat blbce z těch, co neumí používat internet. Že to není žádný konspirační blábol si může každý ověřit projitím několika odkazů, které nalezne např. takto:
   https://www.google.cz/search?client=opera&q=birth+control+chip&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

   • Jan Jinsky napsal:

    Možná jsem blb admine, ale ty jsi zase konspirátor. Z Gatese děláš ďábla. Přitom se snaží pomoct. Kde je psáno, že ta antikoncepce bude povinná? Promiň, ale tohle je taková tvoje úchylka...

    • pozorovateľ napsal:

     O Gatesových plánoch na depopuláciu sveta sa píše už pomerne dlho:
     ---
     ...V kontexte týchto správ sa človeku na mysli nutne vynárajú konšpiračné teórie o snahách svetových elít o “depopuláciu” sveta. Často sa cituje vyjadrenie Billa Gatesa, ktoré zaznelo na TED konferencii v roku 2010: “Na svete je teraz 6,8 miliardy ľudí… čo porastie až na zhruba 9 miliárd. Ak teraz odvedieme vskutku skvelý kus práce na nových očkovacích látkach, zdravotnej starostlivosti, službách reprodukčného zdravia, mohli by sme to znížiť snáď o 10 alebo 15%.”
     zdroj: http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovanie-ako-prostriedok-na-znizenie-poctu-obyvatelov/

     • Jan Jinsky napsal:

      A nemohlo to být myšleno tak, že pokud se očkováním sníží úmrtnost, pak lidé budou mít v Africe méně dětí? Stejný mechanismus zafungoval před nějakými 80-ti lety v Evropě.
      Ale konspirátoři vytrhli jednu větu a z ní si udělali mantru...

     • Jinska napsal:

      Honzíčku bbečku nekecej že umíš přečíst větu v celku a dává ti smysl! Doma sotva přečteš "máma mele maso" a jsi štastný jak sele při drbání a zde frajeříš z celou větou!

     • Zhoufan napsal:

      Jinský, jediný problém je, že tento čip nebyl dříve a netestovali to na tvé matce, bylo by dnes po jednom problému. Pak bys tu tvé fantasmagorie nezvracel a svět mohl být krásnější.

     • Ekklesian napsal:

      Gates a Melinda (na tu nezapomínat, kdo ví zda není hlavním strůjcem) má prsty i v očkování kdy docházelo k narušení činnosti hormonů potřebných pro udržení těhotenství a to nelegálně bez upozornění očkovaných. dělo se to zejména v Africe a kvůli chybám doktorů, kteří měli za úkol očkovat jen ženy určitých parametrů, docházelo prý i k samovolným potratům velkých dětí/plodů.

      Katastrofa a zvěrstvo po všech stránkách. Ty ženy to muselo doživotně poškodit, možná škoda že to neodnesli ve větší míře ti lékaři co je očkovali.

      Stále nevíte kdo je otcem a strůjcem? Ano je to satan a démoni kolem něj. Každé dítě, které se nenarodí kvůli zásahu jiných lidí (které k tomu démoni přesvědčili) je Stvořiteli jakoby (Otec je vševědoucí i všemohoucí) ukradený život, duše. Tvor o jehož odpadnutí od Boha se nemusí starat. Navíc, lidé kteří jednají jednají proti Bohu a jsou tak od Boha odvedeni. Lidi proti lidem, situace co nemá východisko ani spravedlivé řešení. To jsou metody démonů. Vy to přijímáte a již jen tím spolupracujete na globálním díle odpadnutí od Boha. Toto vše bylo předpovězeno a konečně i v minulosti se děli podobná zvěrstva. Odměnou vám je a i do budoucna bude smrt.

    • eM napsal:

     Výjimečně se přidám ke kritice Vyšich názorů, a tentokráte opravdu klidně bez servítků. To opravdu nemůžete myslet vážně, ne? Ten sociopat Gates se podílí na všem, co smrdí depopulací, a vy se odvážíte tady říct že se "jen snaží pomoct". Jistě máte pravdu, ale nepomáhá lidu Země, ale zazobanejm srá*ům kteří nás mají za pokusné králíky. S těmito praktikami byl prokazatelně spojen už tolikrát, že o tom opravdu může pochybovat jedině čitatel novinek nebo Gatesův parťák. Jste Gatesův parťák?
     Víte, že se Vás tady občas i zastanu, za což samozřejmě nečekám žádný vděk, ale jestli tohoto chlapa považujete za lidem pomáhajícího, začnu na Vás být sprostý taky. A jen tak mimochodem, co je špatného na tom být konspirační teoretik? Konspirací na tomto světě existuje mnoho, mám na mysli ty skryté a mířené proti lidstvu, a bez lidí kteří se tím zabývají by jste se nedožil ani středního věku. I když Vy možná ano, otroky mají rádi.

    • Viktor Čistič napsal:

     Jan Jinsky napsal:
     23.7.2015 (16.00)
     Možná jsem blb admine, ale ty jsi zase konspirátor. Z Gatese děláš ďábla. Přitom se snaží pomoct. Kde je psáno, že ta antikoncepce bude povinná? Promiň, ale tohle je taková tvoje úchylka…

     URCITE JSI NEJEN BLBEJ ALE JESTE NAVEDENEJ
     staci si vzit slovo- konspirace zjistit si co to cca znamena
     con = S
     spiro = dychat

     takze nezapomen ze pokud tu nejsi jediny jsi tez konspirator jako vsichni co schizo uz jsi se naucil trosku sekat LATINU ?!!

  • Tykva Bukvatyr napsal:

   Sám si svoj príspevok v poslednej vete zhodnotil. Máš pravdu, blábolíš.

  • Jinska napsal:

   Honzíčku blbečku, je vidět, že opět plácáš o něčem o čem nemáš ani to nejmenší tušení. Podobné chipy pod kůži byli už použity a jsou velmi dobře testovány - ne zrovna pro řízení plodnosti, nebo blbosti v Jinského duté hlavě, ale pro identifikaci zaměstnanců, jejich nákup krmiva v kantýně ap. K aktivaci chipu nemusí být mega plošné pokrytí signálem, stačí využít míst s vysokou koncentrací - nákupní střediska, nemocnice, tržiště, nádraží, letiště. Chápu, že při tvé omezenosti si "myslíš" že chudý afričan sedí pouze ve své chýši a vyleze max když jim tam nějaká lehká děva v podobě modelky, či hérečky přinese zkaženou mouku z EU, nebo SSa, ale blbečku ono to tak není.

   S vyndáním takového chipu si už bohužel také pohrávali, ono napojení na nervový systém, míchu ap je docela svinstvo, které už tak lehce neodstraníš (i když chápu, že ty nemáš šajn o tom co je nervový systém, či mícha). To že se v článku zmiňujou pouze o injekční aplikaci, neznamená že nejsou jiné alternativy.
   Víš ubožáku Jinských jsou dvě "věci" které ženou technologii vpřed - první je válka, kdy se technologie zaměřuje na zbraňové systémy a ta se pak použije na civilní potřeby - jako proudový motor, neb věř ubožáku Jinských, že proudový motor nebyl konstruován pro to, aby mohli němci rychleji a úsporněji létat na Bahamy s cestovkama. A druhá jsou sci-fi. Sci-fi neukáže kam má technologie směřovat, jak tě teď v tvé duté palici napadlo, ale ukáže co by nebylo špatné a co by se dalo použít. Stačí taková volovina jako Star Trek a jejich komunikátory - když si přečtěš něco o mobilech, zjistíš, že to byl jeden z impulzů. Kolik znáš sci-fi, kde jsou aplikovány různé chipy? Pravda, ty žádný, neb většinu času buď trolíš a nebo sedíš na sociálce s nataženou rukou pro dávky. Nu chlapečku v barvě čoko, chtělo by to trochu vzdělání, to nikoho nezabilo, než ze sebe budeš dělat bílého inteligenta.
   A že by byla aplikace chipu na nervový systém, míchu ap těžko utajitelná? A proč to tajit? Ano, utajit že umí víc než to, že budeš mít např volný vstup k lékaři a nebo v rámci identifikace v součinnosti s trestem, nebo usnadnění platebního styku - dej si chip, budeš to mít místo kreditky - zajistíme jednoduchým zásahem, že Ti ho nikdo neukradne - takových ovcí se najde, co si to nechají dát dobrovolně + tomu nějakou ubohou reklamu a ty ubožáku Jinských budeš stát v první řadě a řvát, že to chceš, obvzláště, když Ti dají za aplikaci chipu 50Kč na levné krabicové víno - a takových důvodů se dá najít na tisíce - nemocní aby mohli mít lékařské ošetření, zaměstnaní aby mohli do práce, hladový aby mohli k jídlu, mladým vysokoškolákům bude stačit, že bude mít chip znak stupidního Apple a nápis "I love fugitive" a když ani to nepomůže, stačí propojit chip s Iphone, aby ti při "lajku" na FB vibroval a žadný metrouš neodolá.

   • jaris napsal:

    Jinska, neslo by to napsat trochu slusneji a bez urazek?

   • eM napsal:

    Musím se trochu omluvit, sice stále nejsem příznivcem vašeho urážlivého tónu, ale občas si vzpomenu, proč jsou na pana Jinského všichni hnusní, i Vy, jeho stará.

  • Viktor Čistič napsal:

   ZA 1. TY SAM JSI POCHYBNY
   ZA 2. I JINSKY JDE ODSTRANIT I KDYZ JE SPINA ZAZRANA A OKUSUJE SI NECHTY
   (jinsky ocividne vic nez do dvou pocitat neumi) ..
   VSE JDE ROZSIFROVAT UZ JEN PROTO ABY KDEJAKY JINSKY NESPAMOVAL
   V AFRICE DRUZICE NEFUNGUJE???

   POZOR JINSKY SE ZAJIMA AKTIVNE O AKTIVACI RFID - ZREJMNE HO TED OBJEVIL POD KUZI
   JINSKY DOCHAZI BATERIE A SVADI TO NA POKRYTI
   JINSKY SE NAKONEC PRIZNA ZE JEHO PRISPEVEK JEST BLABOL

   ...uz aby se vylecil chudak ...

   • Jan Jinsky napsal:

    Mila vztekla parto. Dal tu stekejte na Mesic nebo na mne. Jste asi frustrovani... Ja za to nemuzu - neco s tim delejte, treba se jdete projit nebo na dovolenou. Bill Gates na rozdil od vas fakt pomaha - ale to vam nevysvetlim. Tak nadech, vydech a uklidnit se :)

    • Václav napsal:

     Prominmi za ty ostre slova ale si hnup nebo retardovaný? Nebo jsi snad schyzofrenik? Běz si zopnout par pilulí at ti nestraší ve věži a nepišeš tu takobé sprominutím kokotiny ty magore. Gates že pomaha? Ano pomaha ale lidem jako ty do hrobu!! Nemáš nic jiného na práci než denodenně a celodeně zde psat provokaterské a uplně nesmyslné často si odporujicí blaboly? Běž si radši vyleštit francouzké hole ty impotentní dědulo! To kvuly hloupím ovcím co mají klapkh na očích se děje tohle všechno. Lide jako vy nesnesou pravdu protože by se z toho zbláznily (ještě více než doposud) sesypal by se vám cely svět kdybyste zjistil že vše čemu věříte a horlivě zde obhajujete je prachsprostá lež, přišel by ste o zbyteček soudnosti a hodil by ste si mašli! Zaco bych byl osobně RÁD! Bězte si radši střelit pod koule ty sračky co ten zatracenej brylatej psychopat vyvíji abyste se nemohl množit! Vemte zbytek své soudnosti a skočte z mostu! Přál bych si otevřít aspon jeden článek a přečís si duchaplnou konverzaci pod ním ale místo toho vidím vaše jméno a jdu zvracet, občas mám dokonce po přečtení pár vaších rádoby názoru co vám vytekly z konečníku při sledování čt apod. sám spachat sebevraždu když pomyslím že lidé jako vy žijí ve stejné kdysi hrdé zemi, a je mi vás opravdu líto když nemáte na práci nic jiného než dělat ze sebe většího hlupáka než jste! Teda jestly to jde. OTEVŘETE OČI NEBO JE ZAVŘETE NAVŽDY! Přeji vám brzké uzdravení a at má vaše duše a vymlety mozek navždy klid! Neberte to jako urážku ale jako duvod z zamyšlení nad vašemi poševnímy sekrety které znečištují tuto konverzaci a prosbu abyste už neznechucoval život ostatním diskutujícím nebo sem radši vubec nechodil! DĚKUJI MOC A UPŘÍMNĚ JE MI VÁS OPRAVDU LÍTO, ALE VY ZATO MUŽETE JEN ČÁSTEČNĚ PROTOŽE ZA VAŠÍ DUŠEVNÍ NEMOC MUŽETE PODĚKOVAT SOUČASNÉMU SYSTÉMU A MOŽNÁ I PÁR VAKCÍNÁM ;) ZBOHEM a přejí vám mír v srdci.

 4. Kritik napsal:

  Obřezanec Bill Gates je člen Bilderbergu a jiných zločineckých organizací. Je dlouhodobě známo, že je jako "dobrodinec" stoupenec eugeniky a snižování populace, aby bylo dost zdrojů na zemi pro "zlatou miliardu".
  Přitom je též známo, že počet obyvatel na Zemi není tak vysoký, aby se nemohli všichni lidé dostatečně najíst a měli důstojný život. Země je schopna uživit a poskytnout důstojný život i rozvoj osobnosti každého jedince i pro podstatně větší počet obyvatel. Je však nutno přejít na jinou koncepci řízení globalizace, která bude položena trvale udržitelném rozvoji života pro všechny a ne jen pro elity. Pokud se zbavíme všech parazitů jako je Gate a ostatních plutokratů, oligarchů, banksterů, a jejich přisluhovačů - politiků a mediálních presstitutek, nebude na světě problém.

  • ren napsal:

   Kritiki:
   nikoli 1 miliarda - Jak zvěčnil tajemný Rudolf Křesťan na svém monumentu, cílem je "zlatá 1/2 MLD ". Tedy redukce o 6,5. A drasticky zlevní ropa ... Prostě hrůza ...

  • C_S napsal:

   Píše hrdý uživatel OS Windows .. Nebo se snad pletu?

 5. pozorovateľ napsal:

  keby niekoho zaujímalo. Zhrnutie všetkých možných faktorov, ktoré sú zodpovedné za súčasný prepad pôrodnosti:

  https://diskuter.wordpress.com/2015/03/12/epidemia-neplodnosti-ii-dalsie-faktory/

 6. Petr napsal:

  Napičte si na youtube bill gates vaccines depopulation
  a nebudete chápat, to co ti zločinci chtějí říkají naprosto veřejně.
  Díky Bohu už jim vyprší brzo čas ...

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gROhNaJoGzI#t=154

 7. Petr napsal:

  Napište si na youtube bill gates vaccines depopulation
  a nebudete chápat, to co ti zločinci chtějí, říkají naprosto veřejně.
  Díky Bohu už jim vyprší brzo čas ...

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gROhNaJoGzI#t=154

 8. Libuše napsal:

  Myslím že Bill Gates je tou myšlenkou přímo posedlí.Určitě bych ho v tomto nebrala na
  lehkou váhu.Ale jak píše PETR---díky Bohu,dochází jim čas-přeji Vám klidnou mysl

  • Koulovka napsal:

   Libuše....je posedlý, ne posedlí...nauč se česky, než se začneš k něčemu vyjadřovat

   • Robo napsal:

    Mne sú názory Libuše blízke aj s občasnou gramatickou chybou, ktorá ma iba trošičku vyruší.
    Keby som pozrel správy na ČT, aj keď celé v spisovnej češtine, asi by som zvracal..

    • eM napsal:

     Souhlas Robo. Ale bohudík jsou i perfekcionisti, kteří sice každého otravují tím že ho opravují, ale na spousty věcí jsou nejlepší :-)

 9. Tykva Bukvatyr napsal:

  Už sa teším, keď budú tieto chazarské satanistické prasatá visieť na háku. Nikam sa neschovajú.

 10. medved napsal:

  Bill Gates,hraješ sa na Boha,začinaš mať silny pocit,že si viac ako ON,...Ale pozor,tvoja pycha a presvedčenie že môžeš všetko,ti v tejto dobe ,veľmi hektickej dobe,urychlia odchod z tejto zeme,skratka si svojim konanim blizko smrti, a nie len ty ale aj všetci, ktory ti pomahaju, s tebou suhlasia a ťa podporuju, apropo, tie svoje obludne čipi si nastrkaj do svojho analu,do analov svojich blizkych a spolupracovnikov,želam ti prijemne ,nerušene kakanie,...! a ešte niečo,J.Jinsky,tabletky pred každym komentom,nezabudaj, tvoj ranhojič sa bude hnevať....

 11. C_S napsal:

  Směju se. Banda looseru nadává jednomu z nejbohatších lidí planety. :D Vy všichni jste nedokázali ani jednu miliontinu toho, co BG. Mluví z vás jen závist! Pac a pusu dementi.

 12. medved napsal:

  C-S ked sa dosmeješ,daj si dole slnečne okuliare,pochopiš,prečo,pre koho a za akym učelom je použivane a zneuživane to čo vymyslel a vynašiel velky,tebou chvaleny Bill,zo mna nehovory žiadna zavisť,naopak s teba citim velku tuposť a neznalosť,....

 13. C_S napsal:

  Jaká neznalost o čem to sakra kecáš? Nebýt Billa Gatese (a Steve Jobse) tak nejspíše v dnešní době nemáme operační systémy jak je známe.. A asi nejspíše počítače nejsou rozšířené tak jak jsou dnes (což by možná bylo i dobře). Pro mě jako pro většinu lidí co se pohybují v IT je prostě Bill člověk který něco umí, něčeho dosáhl, jakýsi guru..Pokud s tím máš problém doporučuji přejít na nějaký operační systém bez GUI, nepoužívat HW od AMD, Intelu či NVIDIA protože všechny tyto jmenované firmy jsou americký => podle logiky konspiračních ubožáků pod dohledem NSA?

  • eM napsal:

   Idiote a nevzdělanče. Nebýt Billa Gatese, který ukradl, okopíroval, a jen malinko upravil cizí systémy, tak by tu dnes byly systémy méně otravné, méně napíchnuté, mnohem stabilnější a zdarma. Tehdy to už bylo dobře rozjeté, ale to takoví nevzdělanci kteří koukaj jen na prachy s nulovou morálkou nepochopí...

  • Viktor Čistič napsal:

   pravda pravda nebyt toho deBilla a spol uz by jsme mely mnohem lepsi operacni systemy daleko mene nemoci a nemusely by jsme ho tu resit a ani tebe ...

 14. Petr Janota napsal:

  Co to plácáš C_S, díky takovým lidem tady máme tak špatný software jako je windows, počítače jako PC, dříve byli commodory, atari a to byli mnohem výkonější mašiny a už v té době měli operační systém něco jako je win, jednoduše koaxiálem jsi připnul k tv a i midi bylo uvnitř a to na pc byl ms_dos a win v plenkách a na monitorech jsi měl 2-3 barvy

  • Tomek napsal:

   Kamarat musi zhruba kazdy pol rok preinstalovat windows 7 , lebo mu to zacne uz blbnut a hodne spomalovat kompa . Mne pridu byt tieto windowsi dost nestabilne .Lenze bohuzial v dnesnom svete je kazda nekvalita pretlacana do popredia .

  • Viktor Čistič napsal:

   pravda ...jeste taky pamatuji na didaktik gama ..dost to tenkrat brzdilo nahravani pres magnetpasky nez prisly disky...

 15. Libuše napsal:

  Koulovka---myslím si,že když se objeví nějaká ta chyba,že to není až takový problém.
  Vždy je důležitější informace,kterou to přináší.Vaše připomínka se mi nezdá ale vůbec
  důležitá.Ba-zbytečná.Proto prosím,Vy,kteří nevíte, nebo Vám to ujede,nedělejte si z toho těžkou hlavu.---Jinak diskutovat na toto téma je zcela zbytečné-přeji hezký den

 16. medved napsal:

  C-S,želam ti nie neprijemne prebudenie,spojenie so svojim vyššim JA,ti nahradi všetky operačne systemy sveta,len sa prebud,želam ti to,...

 17. Vlastenec napsal:

  Jak se ukazuje, tak nejbohatší lidí planety, jsou právě TY NEJVĚTŠÍ SVINĚ !
  - ale jak známo NA KAŽDOU SVINI SE VAŘÍ VODA !!!
  ***********************************************************************************
  To jak se tady uSSa-satanští zaplacení vlastizrádci a kolaboranti (C_S+Jinský) snaží obhajovat fašistické genocidní chování Gatese JE TRAPNÉ !
  ***

  = v době WIN3.11 bylo spoustu dalších "systémů" užívajících "okna" !
  *
  JAK ZNÁMO OKNO NEVYMYSLEL GATES - JEN SI TO DAL PATENTOVAT = SMĚŠNÉ ALE TYPICKÉ PRO ŽIDÁCKÉ VYDŘIDUŠSKÉ PIJAVICE !
  (viz další trapné spory o tvar knoflíků Apple se Samsungem atd.)
  ***
  ..jenže Gates = židácká primadona, díky obrovskému židáckému sponorování
  NEKALE ZLIKVIDOVAL KONKURENCI !!!
  ***
  = nebylo to však zadarmo =špionská zadní vrátka ve Windows pro NSA!
  +
  další miliony za akualizace a "nové verze", protože Windows byl "děravý a padající" !
  **
  NENÍ NA NĚM CO OBDIVOVAT !
  = SPÍŠE JE TO NA HROMADNOU ŽALOBU
  1) OD UŽIVATELŮ ŠIKANOVANÝCH ZAKOUPENÍM NOVÉ VERZE (pod pohrůžkami, źe starou verzi nebudou podporovat)
  2) OD VÝROBCŮ SW pro nekalou konkurenci
  ***

  NO A UŽ JE TO TADY APPLE + MICROSOFT + DOLAR + ŽIDOBANKSTEŘI + USSA JDOU DO HAJ_ZLU !!!

  ******** KONEČNĚ ***** !!!!!!!

 18. pražská vlaštovka napsal:

  Robo!!!:-) ahoj brouku !
  napiš mi ty odkazy na knihy!!!
  kam se mám obrátit ?(cedry,anastazia)?
  pa jituš

 19. Robo napsal:

  ..na uložto asi "zvonici cedey ruska"
  Asi 1MB súbor obsahuje všetkých desať kníh, je to v podstate len text.. :-)

 20. Jiri Sedlacek napsal:

  Vy jste opravdu trochu mimo ze??? Opet ty nesmysly o depopulaci???

  To jste ten zaznam z TEDtalku nevideli????

  Tam prave popisuje ze:

  CO2= populace * mnozstvi sluzeb na cloveka * energeticka na rocnost na sluzbu * CO2 vznikle na jednotku energie

  populaci nesnizime, ta neustale stoupa (hrozi nam mimochodem prelidneni) http://ciese.org/media/live/curriculum/popgrowthproj/images/worldpopgrowth.jpg

  v africe je vysoka porodnost protoze je tam vysoka umrtnost a duchodovy system neexistuje ... cili rodi hodne deti aby nejake prezili a mel se o ne kdo starat >>> kdyz se diky ockovani a zdravotni peci snizi umrtnost, zmeni se jejich strategie a budou rodit mene deti >>>> tento kontext vetsina blaznu nepochopila a neustale prekrucuje ...

  k dalsim castem rovnice rikal, ze mnozstvi sluzeb na cloveka roste coz je dobre, protoze konecne i chudi z tretiho sveta se zacinaji mit lepe

  tyto dve casti rovnice rostou ...

  energeticka narocnost se da zmensit, optimalizaci vykonnosti spotrebicu, ale zjevne nikdy nepujde priblizit k nule...

  posledni je mnozstvi CO2 na jednotku energie a to je co Gates propaguje a do ceho lije penize, cisty zdroj obnovitelne energie.

  • Robo napsal:

   A Vy ste sem odkiaľ prišiel? Na idnes už nieje miesto do diskusie? Tam by ste s Gejcom možno ešte medzi tými (väčšinou) trollmi uspel.

 21. pražská vlaštovka napsal:

  Díky :-)
  hned to udělám !!!
  doufám,že se máš dobře :-)!
  posílám vzdušnou :-*****)
  jituš

  • Robo napsal:

   Jeee...:-) Ďakujem! ♡

   Mám sa v zásade dobre.. Cítim, že sa vyvíjam....snažím sa o duchovný vyvoj a zároveň tam nezahučať...slovami iného klasika "zostať v strede" a keď už som trochu viacej unavený, stále ešte mám "svoju" Anastáziu a druhú (alebo prvú) doma.. :-)

   Čo Ty? :-)

 22. pražská vlaštovka napsal:

  To je moc dobře ,Robo;važ si jí! a pozdravuj ji ode mně!
  Já mám teď trochu starosti s tatínkem,tak stále pendluju..
  Jinak jakmile budu mít konečně dodělanè obrazy na výstavu ,dám samozřejmě včas vedět!
  Ráda bych také uskutečnila cestu na Slovensko za mými přátely,no uvidíme!
  Snad se také všichni jednou setkàme na nějakèm pěkném posezení!?!?
  pa vřelé pozdravy
  jituš

 23. eM napsal:

  Teda, je vidět kdo si platí nejvíc trolů. Jeden článek o Gatesovi a je to tu zatrolený jak windows... :-D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!