Bill Gates nasazuje dálkově ovládané čipy na sterilizaci žen

Small-Microchip-Tracking-Device-AntennaKdyž Bill Gates spolu s Paulem Allenem založili v garáži v r. 1975 svou malou technologickou firmičku Microsoft, tak si asi vůbec nepředstavoval, že se z ní stane největší počítačová společnost s nejpoužívanějším operačním systémem na světě. Nebo že se stane nejbohatším mužem v galaxii. Avšak všechno, co dělá Gates v posledních dvou dekádách prostřednictvím nadace Billa a Mellindy Gatesových, se odehrává sociálního inženýrství a přizpůsobení světa jeho představám.

V posledních měsících posunul Gates svou vizi o krok dále díky rozvoji technologie počítačových čipů, které budou v podstatě sloužit jako jeden z nástrojů uskutečnění jeho cíle, jímž je kontrola a redukce populace.

Jak uvedla redaktorka Activist Post's Heather Callaghan, brzy budou zdravotnické mikročipové implantáty představeny bežné populaci jako "nová tvář medicíny, ve které se polygamně snoubí Velké farmaceutické korporace, biotechnologie, nanotechnologie a bezdrátově kontrolovaná technologie."

"Možná že připojení sebe sama na Internet věcí bude dalším krokem, i když to zní jako pasivní forma péče o zdraví, kdy někdo jiný, tak říkajíc, řídí dávkování", dodala.

Z "možnosti volby" k povinnosti.

Není asi překvapením - vzhledem k tendenci upřednostňovat technologii, které snižují přítomnost lidstva na planetě - že stejní vývojáři, kteří pracují na bezdrátových dálkově ovládaných implantátech, se nyní zaměřují na produkty, které jsou základním kamenem k budoucím cílům: Gatesovou nadací financované antikoncepční mikročipové implantáty.

Callaghan konstatuje, že bezdrátová technologie v podstatě umožňuje podle libosti dálkově aktivovat nebo zablokovat ženskou schopnost otěhotnět, což umožňuje nucenou dočasnou sterilizaci (k čemuž se např. může rozhodnou nějaká všemocná vládní agentura). Americká vláda by se tak naráz mohla změnit z "pro-možnost výběru" (kvůli povolení potratů) na takovou, která neposkytuje žádnou volbu.

Komentátorka také poznamenala:

Samozřejmě, že dálkově ovládaná technologie financovaná fanatikem eugeniky a depopulace, by měla vyvolat první otázku: "možnost otěhotnět regulovaná z čí vůle?" Bylo by to v naprostém protikladu k posílení práv žen a k jejich možnosti výběru.

A co víc, čipy jsou samozřejmě šifrované, takže žádný hackování - ať už od kyber-zločinců nebo technologicky nadaných osob, které se budou snažit obejít vládní útlak.

Mikročip by měl být implantován do paže, boku nebo někam na záda. Vývoj čipu byl utajován dokud výzkumníci nebyli v posledních letech blízko dokončení. Ale existence této technologie byla nakonec potvrzena veřejně a beta testování by mělo být zahájeno na dobrovolnících na konci roku 2015.

Pokud jsou cílem především chudé ženy, proč jsou čipy šifrované?

Jak uvádí TWCN:

Antikoncepční čip je myšlenkovým dítětem profesora Roberta Langera z Massachusettského Institutu Technologií (MIT). Nadace Billa a Mellindy Gatesových financovala jeho vývoj a prototyp je připraven pro testování na lidech. Čip bude k prodeji podle Roberta Langera v r. 2018. Nadace MIT a nadace Billa Gatese pracovaly na vývoji čipu na kotrolu porodnosti poslední 3 roky.

Hlavním cílem těchto čipů jsou ženy ve třetím světě, které často čelí bolesti a riziku smrti v raném těhotenství.

Zpráva uvedla, že čip by měl zůstat funkční po dobu 16 let po implantování.

Zatímco cílová populace jsou chudé ženy třetího světa, tak je tato technologie samozřejmě příležitostí ke zneužití. Přemýšlejte o tom, jeli primární cíl tato demografická skupina, proč by čipy měly být šifrovány? Jak velká část populace třetího světa má technologické schopnosti a sílu to překonat?

Když byl založen Microsoft, tak Billa Gates pravděpodobně nenapadlo, že se stane natolik bohatý, že bude mít doslova sílu života ve svých rukou.

A teď mluvte o nějakých "zlých korporacích..."

Zdroj: http://www.naturalnews.com/050510_birth_control_depopulation_Gates_Foundation.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!