Češi nemohou dělat mrtvého brouka a nechat přes naše území volně proudit uprchlíky jak si to představuje Jiří Vyvadil!

Myšlenka pana Vyvadila, že by naše policie a armáda měla volně nechat přes naše území proudit do jiných evropských zemí ilegální imigranty je populistická a velice krátkozraká! Zavřít jenom tak oči a nechat davy budoucích možných džihádistů připravených změnit Evropu k obrazu svému přecházet přes naše území k našim sousedům, by nebylo ničím jiným, než zradou na všech Evropanech a zároveň pomalou a hloupou sebevraždou!

Představa, že Česká republika by v budoucnu zůstala pouze Čechy, Moravany a Slezany obývanou zemí v případě, že by islamisté ovládli evropské velmoci jako je Francie a hlavně přímo s námi sousedící Německo je pouhým nereálným snem!

Pokud chce Evropa toto novodobé stěhování národů přežít, musí jednat solidárně a jako celek! Maďarsko také není cílovou zemí většiny afrických imigrantů a přesto, posiluje pohraniční stráž, staví ploty a zátarasy a brání tak celou Evropu! Z takového jednání bychom si měli vzít příklad a ne strkat hlavu do písku jako hloupý pštros!

Pokud tak nezačneme jednat všichni, budeme časem zaplaveni masou nám kulturně cizích přistěhovalců a všichni postě zhynem! Je úplně jedno, že nejdříve potká zhouba jiné evropské národy, třeba Němce, kteří si to podle pana Vyvadila vlastně zaslouží, nám se ten „Armagedon“ také nevyhne, pokud padnou všichni kolem!

Takže já si naopak myslím, že pan prezident Miloš Zeman vidí ve věci islámského nebezpečí daleko dále než pan Vyvadil a pokud říká, že sem ty nelegální běžence nikdo nezval, tak nemyslí pouze a jenom k nám, ale do celé civilizované vyspělé Evropy, která má své zvyklosti, mravy a zákony diametrálně naprosto odlišné od islámských a kterých se rozhodně nehodláme jenom tak bez boje vzdát!

Tak to asi cítí pan prezident, tak to pravděpodobně cítí pan Okamura a tak to určitě cítím já sám a spousta dalších slušných vlastenců ochotných bojovat za zachování naší kultury! Třeba to jednou pochopí a procítí i pan Vyvadil!

Odkaz na článek pana Vyvadila: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Vyvadil-Zase-a-nemam-z-toho-radost-nemohu-s-Milosem-Zemanem-v-tom-podstatnem-souhlasit-387633

 
33 Komentářů k Češi nemohou dělat mrtvého brouka a nechat přes naše území volně proudit uprchlíky jak si to představuje Jiří Vyvadil!

 1. gandalf napsal:

  Já tedy s němci žádnou solidaritu ve věci běženců necítím. Nebýt jejich zbraní a podpory agresi, nikdy by tyto země nebyly rozvráceny. Mnohokrát jsem zažil, že v případě předávání ze SRN k nám byly vyhotoveny falešné protokoly, pracovníci německé GP dokonce tady nakupovali jízdenky jako důkaz, že cizinec na jejich území přišel od nás, i když to nebyla pravda. Holt jsme byli slabším článkem EU a tak si troufali. Ale nikdy nebyla politická vůle to řešit.
  Jinak nevím, co vlastně autor tím článkem myslel – snad kromě toho, že mu pan Vyvadil asi leží v žaludku víc, než třeba pan Okamura a spol.

 2. Jarek* napsal:

  Odstraněno z důvodu šíření rasistických, xenofobních a nenávistných názorů

  • Jarek* napsal:

   Vážený pane odstraňovači či paní odstraňovačko. Svého času jsem jako voják přísahal, že budu hájit sovu zem se zbraní v ruce proti všem vetřelcům, kteří ji budou chtít zachvátit. Přísahal jsem a ta přísaha pro mě platí do konce mého života. A to mi věřte, že pokud to bude nutné, tak tu zbraň vezmu a budu svou zem na jejím teritoriu hájit proti komukoliv a bude mi jedno jestli bude bílý, černý, žlutý nebo fialový. Pokud toto je pro Vás „šíření rasistických, xenofobních a nenávistných názorů“, pak je mi Vás ale upřimně líto.

 3. Montisan napsal:

  Odstraněno z důvodu šíření rasistických, xenofobních a nenávistných názorů

  • Jan Jinsky napsal:

   Vyvadil je zkrachovalá existence plující mezi politickými stranami. Nikdy nic nedokázal.
   A souhlasím, že jeho názory jsou praštěné. Ale stavět ploty podle návrhu pana Kašuky taky nikam nepovede. je potřeba pomoct těm lidem v jejich zemích. Ale tohle je opět něco, co se tu jako názor nenosí. Tady se prosazují jednoduchá řešení. Ala Kašuka – oplotit, vyhnat, zpět ke Stalinovi.

   • hel napsal:

    já mám stejný názor – pomoci těm lidem v jejich zemích a je to názor asi nejčastější, a to i zde…ale tvým zvykem je hned urazit tento web a lidi sem píšící, a to naprosto při každém tvém vstupu..

   • Jarek* napsal:

    Pane Jinský, varianta pomoci Vámi navržená je samozřejmě tím nejideálnějším řešením. Ale. Toto není možno realizovat bez široké celosvětové koordinaci. A tato je samozřejmě zablokována Vatikánem. Vatikán je totiž ta síla, která toto vše organizuje a řídí. USA jsou jen vykonavatel a „šrajtofle“, která to fyzicky provádí a platí. Toto si většina lidstva není schopna vůbec připustit, ne, že by o tomto byla schopna vůbec přemýšlet. Pokud by bylo lidstvo schopno zbaviti se veškerých „černoprdelníků“, dobrovolně pochopilo, že celá ta jejich anglosaská Bible je sepsána na zotročení lidstva, tzv. byli schopni sami sobě povýšit své vědomí, bylo by zachráněno na věky. Ale to se nestane.

    • weissbach napsal:

     Mylite se.

     • Jarek* napsal:

      Velmi rád bych se mýlil a tvrdím to zcela upřimně, ale nedojde k tomu. Většina lidí je naprosto dezorientovaná, není schopna vlastní samostatné úvahy bez televize, či rozhlasu. Většina nemá ani potuchy co se vlastně děje. Neuvědomuje si, jak „visí“ na zdrojích vody, potravin, či energií. Nemají svůj zdroj nezávadné vody, nemají svou půdy a na ní své produkty a hospodářská zvířata, nemají svůj náhradní zdroj energie, nemají dostatek peněz. Těmi penězi nemám na mysli barevný toaletní papír s popiskami a obrázky, ale fyzické zlato, či stříbro.

   • to je jedno napsal:

    Tak za 1. Evropa se má k problému postavit po vzoru Austrálie – tzn. na své území nevpustit nikoho! 2. Evropa má za povinnost těm nebožákům pomoci, ale na jejich území, a pomoc nemůže být neomezená, neb ti lidé jsou v prvé řadě povinni si pomoci sami. Neb co dělají v uprchlických táborech davy mladých statných mužů, kteří by měli bojovat a nebo pracovat a podnikat ve svých domovských zemích? Vsadím se, že tito lidé nechtějí pro zlepšení našeho světa udělat vůbec nic, a chtějí si jen užívat / konzumovat… 3. Můžeme být pro ty země příkladem. I zde v Evropě se válčilo, byly zde revoluce… Náš „blahobyt“ není náhodný. Ale naši předci, ale i my, jsme pilně studovali, pracovali, zavrhovali staré nepotřebné tradice a tvořili nové tradice… Ti lidé na svých územích, podle našeho vzoru, jsou povinni tvořit podobnou civilizaci. Tvrdit, že jim za vše může EU/USA a koloniální minulost není úplná pravda. I my nebo Irové jsme byli pod cizí nadvládou. A třeba v Africe před příchodem bělochů taktéž nic nebylo a lidé tam žili v době kamenné. Co se dá vyčítat kolonialistům nebylo vykořisťování Afriky, neb nebylo co vykořisťovat, ale to, že tito lidé neudělali nic pro pozvednutí tamních domorodců. Ti lidé by se měli přestat vymlouvat na minulost, a měli by konečně začít tvořit budoucnost ve svých zemích a přestat čekat, až jim samo něco spadne do klína. Jistě, problémy jejich domoviny jsou komplexní. Součástí je nevzdělanost, chudoba, tmářství, náboženské tmářství, populační exploze, diktátoři, atd. atd., Ale nejde o neřešitelné problémy. Jen by museli mít ochotu a odvahu je začít řešit. Ti mladí mužové utratili za svou cestu za „Evropským snem“ i kolem 1/2 milionu Kč. To není málo!Za to by ve své domovině mohli leccos dokázat. O ty peníze svou domovinu ochudili! Např. jsem viděl, jak jeden „uprchlík“ kázal, že má svá lidská práva. No má. Ale ne u nás. Prvně si je musí vybojovat pro sebe a své blízké u sebe doma. To nepadá samo od sebe shůry do klína. Co udělal třeba takový Eritrejský mladý muž, co obtěžuje řidiče kamiónů v Calais, a tím porušuje jejich lidská práva (sic !) pro vykořenění barbarství ženských obřízek ve své zemi? Vůbec nic, a nedivil bych se, kdyby tu tradici prosazoval i zde v Evropě.

  • Jan Jinsky napsal:

   Jo -a nic proti pěkné černošce, asiatce nebo bělošce – nejsem rasista :D

 4. hel napsal:

  stejně by mě zajímalo, kdo tohle vymyslel a dal do pohybu…vím, že je to letitý problém a vím, že válkami v sýrii, afgh,.iráku, libyi se ten problém zhoršuje- logicky…přesto mi připadá tak náhlé synchronizované vzedmutí milionů lidí jaksi k nevíře..

  • jaris napsal:

   Hel, stahni si knihu od Henryho Forda „Mezinarodni Zid“. Je to i v cestine na Narodne vzdelavacim institutu. Vlevo v modrem sloupku to najdes.Je tam toho vic a velice zajimave cteni, ktere jednomu otevre oci.

 5. Vlastenec napsal:

  Vyvadil má pravdu !!!

  1) nechme uprchlíky prchat do Německa a GB !!!
  2) Za ušetřené peníze ua ubytování a hlídání, budujme ploty – zejména na hranici s Německem – aby nám nemohli uprchlíky vracet !!!
  = oni to spískali, tak jen ať si to pěkně vyžerou sami švajnehundi !!!!!

  3) v případě napadení země nám NATO je NA HO… !!! to už ZNÁME- VIZ MNICHOV !!!
  4) vystupme z EU a NATA aby nám nemohli uprchlíky vnucovat !!!!!!!!!!!!
  5) vyházejme všechny VLASTIZRÁDCE, kteří chttěli ZNIČIT ČR EMIGRANTY, TTIP, OKUPACÍ uSSa army, dolarovým kurzem a podporou deviantů !
  6) budujme svou obrannou armádu v kooperaci s MR SR i Ruskem
  7) budujme svou krásnou svébytnou a soběstačnou vlast
  A CHRAŇME ji proti vnějšímu i vnitřnímu nepříteli !

  _____________________________________________
  PS: Nevím, co vlastně autor tím článkem sleduje – kromě toho, že mu pan Vyvadil leží v žaludku, tak článek je k h*vnu !

 6. weissbach napsal:

  Dělat mrtvého brouka vřele nedoporučuji.

 7. medved napsal:

  Všetko je to uplne jednoduche,toto je politika a obludne spravanie sa USA po celom svete a samozrejme aj v Europe,rozdel a panuj,chaos a nasilie,uplny rozvrat narodov a narodnych tradicii a hodnôt ,vysoko postaveny a nie len v europe,tak tancuju, ako im americky dirigent diriguje,ak nahodou vybočia, dostanu od dirigenta po papuli..! alebo skončia v igelite,..!tu nejde o žiadne laskyplnu pomoc nejakym chudakom,je to planovany, dobre zaplateny rozvrat Europy.! Europsky politici,ta skorumpovana banda,čušia,maju strach že skončia v tych igelitoch,…300 mil. Amikov a ich nohsledov a riťolezov po celom svete, diktuje 6.7 miliarde ako maju žiť,…!! je to obludne zvratene a chore,..! Zastavme to, sily praveho svetla su na strane prebudzajucich sa….! !

 8. martin bareš napsal:

  Vyvadil: ani to nečtu. typický muž kapitalistickýho středu. Kdysi poslanec za národní socialisty, pak vedl njaké demonstrace proti fašistům (za to mu díky!!), ale jinak názor asi mělký, nijaký, beezbarvý jako jeho autor.

  Opět opakuji.

  Jak vlády řešily 25 let cikány a cikánskou otázku. Nijak. Nezajímalo je to, protože z toho nic nekoukalo. Jen komunisti – tedy jejich vedení – otvíralo náruč „dej nám dávky, pomoz nám porozumění pro nás utlačované především“.

  Takže všichni byli líní, nic se nenaučili. To mohli při jednání s nepřizpůsobivými, nemají praxi.

  Teď čumí jak vyvorané myši.

  „Kdo to za nás vyřeší, Evropo pomoz“.

  Kdo se neumí postavit k věcem čelem včas, je obyčejnej č+rák. Zvlášť pokud dělá politiku – a takových je tam 90 procent. Hrabat, to by jim šlo.

 9. Vladislav napsal:

  Vyvadil je pro mě něco, co v politice už dávno nemělo být – zkrachovala existence, která prošla tuším národně sociální stranou, liberálně-socialistickou, myslím, že se ohřál i v ČSSD, a teď se veze na proruské vlně.
  Pokud si proruská strana, jíž se považuju být aktivní součástí, bude volit na své čelo tyto typy, ušetříme tím obrovské množství diskreditační práce „druhé straně“.
  A pokud jde o tuto myšlenku: je chybná. Jak tu někdo řekl: oni se časem budou objevovat i u nás, je nesmysl, že by všichni zůstávali v Německu, GB a podobně. Tyto země je časem začnou účinně vracet zpět, a oni se už zpátky do své středověké vlasti vracet nikdy nebudou. Jediným řešením je proto ostraha hranic, která začne už teď – a zapojení veřejnosti, aby tyto lidi ve svém okolí okamžitě hlásila. V evropském měřítku pak jejich nakládání na lodě a odvážení zpět do míst, odkud pravděpodobně připluli – náklady budou mnohem nižší, než když je tady přijmeme.

 10. Definitiva napsal:

  Maďarsko také není cílovou zemí většiny afrických imigrantů a přesto, posiluje pohraniční stráž, staví ploty a zátarasy a brání tak celou Evropu!

  Ale nevoleným EÚ funkcionárom sa to nepáči. EÚ a ich národní pochlebovači kritizujú Maďarsko. Idioti v akcii.

 11. Vlastenec napsal:

  Tématem není jaký je Vyvadil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ..ale NECHCEME MUSLIMÁKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ..radši Vyvadil než Sralbotka, Zvorálek a nevyChovanec.
  ***

  Trolové (Jinský atd.) chtějí ODVÉST DEBATU OD TÉMATU !!!!!!!!
  … NEŽERTE JIM TO !!!!
  ***
  Vyvadil JE NA SPRÁVNÉ STRANĚ !!!!!! = NECHCE MUSLIMÁKY + NATO + EU + ŽIDOBANKSTERY !!!!!!!!!!
  ***
  Měli bychom se sjednotit na základě ODPORU a ne drobit se na nepodstatných detailech !!!!!!!!

  ****************************** takže : *******************
  1) nechme uprchlíky prchat do Německa a GB !!!
  ..co má za smysl je tu hromadit abychom chránili Germány ??!!!!???

  2) Za ušetřené peníze ua ubytování a hlídání, budujme ploty – zejména na hranici s Německem – aby nám nemohli uprchlíky vracet !!!
  = oni to spískali, tak jen ať si to pěkně vyžerou sami švajnehundi !!!!!

  3) v případě napadení země nám NATO je NA HO… !!! to už ZNÁME- VIZ MNICHOV !!!
  4) vystupme z EU a NATA aby nám nemohli uprchlíky vnucovat !!!!!!!!!!!!
  5) vyházejme všechny VLASTIZRÁDCE, kteří chttěli ZNIČIT ČR IMIGRANTY, TTIP, OKUPACÍ uSSa army, dolarovým kurzem a podporou deviantů !
  6) budujme svou obrannou armádu v kooperaci s MR SR i Ruskem
  7) budujme svou krásnou svébytnou a soběstačnou vlast
  A CHRAŇME ji proti vnějšímu i vnitřnímu nepříteli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Vesna napsal:

   Rozhodne ich nenecháme resp. nenamali by sme ich nechať prchať do Nemecka a GB! Toto už nie je o germánoch, anglosasoch, slovanoch a pod. Toto je o prežití ľudí obývajúcich územie kontinentu Európa na svojom vlastnom území zdedenom po svojich predkoch. Za posledných niekoľko stoviek rokov sme si svoje užili, a zaplatilo za to svojim životom mnoho mnoho ľudí! Uprchlíci, sú mladí, silní, musia si vybojovať svoje boje a karmy sami doma v Afrike. Aj napriek tomu, čo im tam kolonizátori spôsobili. Niet inej cesty, iba vracať ich naspäť. Buď zabojujú za svoj raj pod slnkom alebo zhynú. Pred tou istou voľbou stáli v minulosti naši predkovia a to nie jeden raz. Obetovali životy naprieč celou Európou a my nemáme právo sa k tomu stavať, že sa nás netýka, čo sa deje u suseda. Je to náš kontinent, iný nedostaneme a preto ho musíme brániť bez ohľadu na to, akej národnosti sme.

   • Vlastenec napsal:

    ALE JO = je to stále o germánoch
    = STÁLE STEJNÁ PÍSNIČKA ..asi jsi ještě mladý a nechápeš to !

    Zrady a vychcanost „germánů a anglosasů“ v příkladech :
    1) první zrada Mnichov = prodali nás Hitlerovi !
    2) po válce nechali nás ve východním bloku
    3) 1968 nepomohli nám!
    4) 1989 zorganizovali státní převrat !!! důvodem levný trh ne svoboda !!!
    5) následuje ZNIČENÍ NAŠÍ VÝROBY A SOBĚSTAČNOSTI !!!
    6) jejich firmy nahradily naše a zotročili pracující !
    7) ovládnutí vlády a soudů !!!!!
    8) tunelování majetku ČR JEJICH židobankstery a církvemi !!!!
    9) dovoz jejich druhořadého zboží a odpadu
    10) zatáhnutí do HUMANITÁRNÍ KRIZE A DO 3. SV. VÁLKY !!!!!
    ***********
    Tak to vám nestačí jako důvod, proč bychom měli naše „západní kamarády“ nechat AŤ SI TEĎ VYŽEROU TO SVINSTVO KTERÉ NAPÁCHALI ?!?!?!?!!!!!
    ***********
    Tak nechme uprchlíky prchat do Německa a GB !!!
    Sníží jim to jejich životní úroveň a konečně JE TO DONUTÍ VYHODIT
    Merkel a jejich VLASTIZRÁDNOU VLÁDU A VYSTOUPIT Z EU !!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A TO BUDE JENOM DOBŘE !!!!!!!!!!!!!!!
    *****
    Tak pokud tedy nepatříte k těm zaprodancům uSSa satana,
    starejte se o Čechy – pak teprve o ostatní !!!!!!!!!
    *****

 12. Josef Švejk napsal:

  Stává se to často. Člověk něco plácne a ona je to blbost. Pan Vyvadil šlápl do psího lejna a ve zbytku svého vyjádření v něm ještě přešlapuje. Měl by si otřít hadrem pedál, než půjde domů, nebo to nevyvětrá. Mnoho dobrého může vykonat i mokrý hadr na hlavě.

  • Vlastenec napsal:

   Nenech se vysmát ty trapný trole = ale že ti není hanba zrazovat Čechy !!!!
   Švejk byl duší Čech narozdíl od tebe ty vlastizrádce!

   ***
   Tématem není jaký je Vyvadil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   ..ale NECHCEME MUSLIMÁKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   ..radši Vyvadil než Sralbotka, Zvorálek a nevyChovanec.
   ***

   Trolové chtějí ODVÉST DEBATU OD TÉMATU !!!!!!!!
   … NEŽERTE JIM TO !!!!
   ***
   Vyvadil JE NA SPRÁVNÉ STRANĚ !!!!!! = NECHCE MUSLIMÁKY + NATO + EU + ŽIDOBANKSTERY !!!!!!!!!!
   ***
   My ČEŠI bychom se měli sjednotit na základě ODPORU a ne drobit se na nepodstatných detailech !!!!!!!!
   *****

   PS: na tebe a všechny zaprodance uSSa satana se už voda vaří !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!