Podívejte se na hromadnou syrsko-afghánskou rvačku v utečeneckém táboře

Včera bylo osm lidí zraněno a k uklidnění davu intervenovala pohotovostní policie poté, co hádka mezi obyvateli utečeneckého tábora ve východoněmeckém městě Drážďany hrozila, že přeroste v plnocennou bitvu. EuropeOnline referuje, že 14 policejních hlídkových vozů a dva šiky pohotovostní policie ukončily rvačku asi 50 Syřanů a Afghánců.

„Muži i ženy šli jeden po druhém vším, co jim padlo do ruky, od planěk z plotu až po pelesti z postelí,“ řekl mluvčí drážďanské policie (viz video níže).

Zůstává nejasné, proč se ten boj mezi dvěma skupinami tak eskaloval, ale poté ve stanovém městě zůstalo asi 80 policistů na stráži, aby zabránili soupeřícím skupinám v obnovení jejich bojů.

Příjezd asi 1 000 uchazečů o azyl pocházejících převážně ze Severní Afriky minulý týden zažehl anti-imigrantské sentimenty mezi místními a spustil ve městě násilné protesty. Místní policie věří, že to kulminovalo bombovým útokem na auto patřící místní levicové političce, která pracovala na podpoře drážďanských utečenců.

by Breitbart London 2 Aug 2015

Zdroj: http://www.breitbart.com/national-security/2015/08/02/watch-massive-syrian-afghan-brawl-in-refugee-camp/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!