Média: NATO používá německé vojáky ke strašení RF

smi-nato-ispolzuet-396-4299825 (1)Německo, které je v čele uskupení sil rychlého nasazení NATO „Ostrá kopí“ posílá vojáky i vojenskou techniku do Lotyšska a Polska. Pomocí tohoto symbolického aktu vojenská aliance Rusku demonstruje, že v kterýkoli okamžik může být pro ně hrozbou, – napsal rakouský Contra Magazin. Německo hraje vůdčí roli ve skupině sil rychlého nasazení a jeho účast nabývá stále konkrétnější podoby, tvrdí autor článku Marco Meyer.

Nyní se jednotky Bundeswehru na východě zdrží dlouho. I když rozmístění několika stovek německých vojáků na hranicích s Ruskem má spíš symbolický charakter, přesto jasně ukazuje, nakolik transatlantická aliance touží po expanzi, – píše rakouský novinář.

15. srpna se 150 německých pěšáků 292. praporu spolu s obrněnou technikou přemístí do Lotyšska na dobu tří měsíců. Oficiálně to je samozřejmě „s cílem cvičení a odborné přípravy“. Kromě toho v říjnu začne zesílená kampaň za účasti německé motopěchoty, která se rozmístí v Polsku – také na tři měsíce, – zdůrazňuje Contra Magazin.

Avšak ani to není všechno, říká autor. Bundeswehr také potvrdil, že motopěchotní 411. prapor německých ozbrojených sil z Meklenburska-Předního Pomořanska se připojí k řadám polské armády. V článku se dále píše, že k roku 2021 má být 700 vojáků a 44 bojových vozidel pěchoty zcela integrováno do soustavy polských ozbrojených sil. Výměnou polský tankový prapor 41. motopěchotní brigády má přejít do podřízenosti Německa poblíž Neubrandenburgu. Na této výměně vojsk se Berlín a Varšava domluvily ještě v roce 2014.

Tak se ve východní Evropě bude navíc nacházet téměř tisíc německých vojáků. Tito vojáci podle příkazu transatlantické aliance budou muset neustále vytvářet možnost hrozby napadení, – zdůrazňuje se ve vydání. „Opravdu tohle Němci chtějí?“ – diví se rakouský novinář, i když jeho otázka je jen řečnická.

Zdroj: http://politrussia.com/news/smi-nato-ispolzuet-396/
8 Komentářů k Média: NATO používá německé vojáky ke strašení RF

 1. koloděj napsal:

  Putin si jistě zakoupil zásobu pampersek, protože z takového chrastění zbraněmi (či kostmi) se jistě několikrát denně posere s(míchy)trachy

 2. Lex DRUID napsal:

  Když polákům nevadí, že je po američanech obsadí ještě němci…
  To na 2. světovou válku a statisíce zavražděných poláků zapomněli docela brzo. A na Gliwice taky. Holt si budou muset dát opáčko.

 3. Gabriel napsal:

  Záleží na tom kterou cestovní agenturu si vyberou.Pokud je Bundeswehr nástupcem Wehrmachtu,tak budou zdrhat z Ruska jako jejich dědové.
  pokud jsou vybavení jako je vystrojují na cvičeních-to už tady bylo jak cvičí s pomalovanými násadami od košťat,tak to bude mít Putin fakt problém,jak napsal koloděj.

 4. Jaro napsal:

  Nemci už 70 rokov nedostali cez pi*u, asi im to chýba…

 5. Josef Švejk napsal:

  Dragounská jízda ukázala naprostou nedostatečnost při přemisťování USArmy z východu na západ. Příliš pomalé! NATO tedy přistoupilo na záměnu USArmy za Bundeswehr. Ten má tuto cestu už prošlápnutou a lze tedy předpokládat, že bude mnohem svižnější. Medvěd hnědý je výborný běžec, který dokáže běžet i vyšší rychlostí než 45 km/h. To činí nějakých 1080 km / 24 hod a to je přesně vzdálenost na kterou rošťák ze země šamanů Sergej Šojgu trénuje Putinovu armádu. A dragounská jízda prokázala, že standardně obézní pindostánec takovému tempu rozhodně nestačí.

 6. doktor napsal:

  Nevím,nevím,Němci už asi dlouho nedostali na……

 7. Frantisek1 napsal:

  Zvláštní situace s tím NATO. Nyní je jasně vidět, že je to expediční trestní sbor, který má na povel NWO. Ani bych netvrdil, že amíci, protože oni sami jsou pod okupací NWO. Samotné národy, které tvoří NATO neubrání ani své vlastní území a jsou kolonizovány finančně, politicky y fyzicky ( imigranty). NWO, které je tvořeno zednářskými a iluminátskými elitami disponuje národními zdroji evropských států za účelem podrobení světa své agendě. Náš stát má též jen expediční sbor pod velením cizáků.

 8. niky napsal:

  Nevzpomínám si už kdo to řekl…. Rusko je velká země a místa je tu dost…2.5m pro každého…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!