Putin k tureckému velvyslanci: „Řekni Erdoganovi: ‚Běž se svými teroristy s ISIS do p*‘,

Tell Erdogan to Go to Hell with his ISIS Terrorists: Putin to Turkish AmbassadorUmit Yardim, turecký velvyslanec v Rusku, byl předvolán k ruskému presidentovi Vladimiru Putinovi mimo přijatý diplomatický protokol, a ten řekl, že Ruská federace okamžitě zhorší diplomatické vztahy, pokud Erdogan nezastaví podporu rebelů ISIL v Sýrii, hlásí Al-Alam News Network.

Webová stránka AWDnews citovala Moscow Times, jak referuje, že ruský president se účelově pustil do dlouhého kárajícího kázání kritizujícího tureckou zahraniční politiku a jeho zkázonosnou roli v Sýrii, Iráku a Jemenu, když podporuje Saúdy podporované teroristy z al-Kaiídy, čímž eskaloval konverzaci s tureckým velvyslancem do zuřivé polemiky.

Rovněž zpravodajský web Republican uvedl, že podle uniklých informací získaných Moscow Times byla schůzka mezi Putinem a tureckým velvyslancem prodchnutá intenzivními vzájemnými výčitkami, kdy Yardim odrážel všechna ruská obvinění a svaloval vinu za zuřivou a vleklou občanskou válku v Sýrii na Rusko.

„… tak řekni svému diktátorskému presidentovi, že může jít do p… i se svými teroristy s ISIL, a ze Sýrie neudělá stejně nic jiného než ‚Velký Stalingrad‘, jelikož Erdogan a jeho saúdští spojenci nejsou o nic méně zlovolní než Adolf Hitler,“ odpověděl Vladimir Putin ve 2-hodinovém zasedání za zavřenými dveřmi s tureckým poselstvem.

„Jak pokrytecký je ten váš president, když sice obhajuje demokracii a kritizuje vojenský puč v Egyptě,“ dodal Putin, „ale spolu s tím přezírá všechny teroristické aktivity zaměřená na svržení syrského presidenta.“

Ruský president pokračoval tvrzením, že jeho země neopustí syrskou legitimní administrativu a bude spolupracovat se svými spojenci, zejména s Íránem a s Čínou, aby našel politické řešení pro nekonečnou syrskou občanskou válku, která uvrhla tento 23 milionový arabský národ do naprosté etnické a náboženské anarchie.

Zdroj: http://en.alalam.ir/news/1726543
31 Komentářů k Putin k tureckému velvyslanci: „Řekni Erdoganovi: ‚Běž se svými teroristy s ISIS do p*‘,

 1. koloděj napsal:

  hoax ..
  navčtívil jsem moscow time, to je jako naše Jugend Heute, a žádná zmínka o Putinovi + Yardim. A i pokud by tam byla, tak viz první věta.

  Putin není Nulandová, aby posílal (navíc přes prostředníka) někoho někam..

  ověřuje si proboha trochu zdroje, nbo to tu bude jako na vesmírnílide.cz za chvíli

  • Jaris napsal:

   K neshode urcite doslo a Putin 'diplomaticky' velvyslanci vysvetlil jak jit do p....le, takovym zpusobem, ze se Turek tesil na hezky vylet.

   • bb napsal:

    turecky.veIvysIanec.nie.je.jeho.partner.to.su...proste.protokoIarne.postupy.turecky.veIvysIanec.spada.pod.MID..Putin.ak.by.chceI.nieco.od.Erdogana.ma.priamu.Iinku...aIebo.poveri.Iavrova.abvy.sa.s.nim.porozpravaI.a.Iavrov.museI.by.tImocit.Putinov.odkaz.Erdoganovi.cez.tureckeho.ambasadora..zIozite.aIe.tak.to.v.poIitike.chodi

 2. weissbach napsal:

  Takhle se rozhovory na této úrovni nevedou a pochybuji, že by se Putin nechal vyprovokovat k takové estrádě.

 3. Ada napsal:

  To je iránska verzia - Pre tých ľudí to asi treba tak písať, diplamatickej reči neveľmi rozumejú...

 4. Vlastenec napsal:

  Tak já si myslím, že když může Nula-ndová říkat "fuck EU",
  ..tak Putin má snad stejné právo ..možná větší !!!
  ***
  Jistě Že by to Putin nikdy neřekl na veřejnosti na oficiálním jednání !!!
  ***
  ..ale při SOUKROMÉM ROZHOVORU S TAKOVOU NULOU JAKO JE turecký velvyslanec v Rusku ..PROČ NE = NA TURECKÝ PYTEL HRUBÁ ZÁPLATA = NIČEMU JINÉMU TOTIŽ TURCI NEROZUMÍ !!!!!!!!!!!!!!!

  ***
  PS: novinám to samozřejmě ZHRZENÝ turecký velvyslanec v Rusku "ještě trochu přikrášlil"

  • weissbach napsal:

   Možné je i to.

  • eM napsal:

   Tomu nevěřím. Kdyby byl takový, tak by Rusko nevedl směrem, kterým ho vede. Takový člověk za sebou nenechává takové plody. Prostě, nevěřím že by takto jednal.

   • Robo napsal:

    eM neveríš správne. Minulý týždeň o tomto vyšiel článok aj s vysvetlením tuším na leva-nete.
    Je tu verzia, že túto famu vypustil sám Erdogan (alebo ľudia jenu blízki).

    ...Putin je formát!

 5. Rebel napsal:

  Žádné jiné zdroje toto nepotvrzují, tak bych to neral moc vážně. Ne že bych si napřál, aby Putin ty turecké kretíny poslal do prdele, ale to není styl Putina ani ruské diplomacie. Asi to bude nějaká novinářská kachna.

 6. Dušan napsal:

  No neviem podľa mňa je to hoax. To by Putin nespravil. A určite sa nebude znižovať na úroveň Nulandovej.

  Podľa mňa je toto test na obyvateľstvu + poškodenie povesti Putina (áno poškodenie).

  Ak je to z Moscow TIME (aj keď to nemajú na svojej stránke). Bude to od globalnych elít odkaz.

 7. skazde napsal:

  tomu se těžko dá uvěřit, Putin je mnohem chytřejší než Erdogan, ale kálet na hlavu turkem si jistě nenechá, na to má svoje lidi. poslat někoho do prde..le, je základní školácká mluva, Putin má vysokou úroveň...

 8. kakadoo napsal:

  Velmi nestastny preklad :(

  NWOO:
  „… tak řekni svému diktátorskému presidentovi, že může jít do p… i se svými teroristy s ISIL, a ze Sýrie neudělá stejně nic jiného než ‚Velký Stalingrad‘, jelikož Erdogan a jeho saúdští spojenci nejsou o nic méně zlovolní než Adolf Hitler,“ odpověděl Vladimir Putin.

  Citovane AWDnews:
  "..then tell your dictator president he can go to hell along with his ISIS terrorist and I shall make Syria to nothing but a 'Big Stalingrad' , for Erdoğan and his Saudi allies are no vicious than Adolf Hitler," replied Vladimir Putin.

  Prelozit "go to hell" ako "jít do píči" je facepalm :(

  • martin bareš napsal:

   kakadoo: není. Můžem se přít, jestli tam překladatel nemohl napsat "jdi do řiti", ale to jsou detaily. "jdi do prdele" je jadrnější, české, zdaleka ne tak vulgární jako "mrdky", "zkurvenci" a pod.
   Překlad dobrý, nehrabte se v hovnech a nepodstatných volovinách. Poslal ho tam, kam ho poslat chtěl. Rusi mají svoje výrazy na stejné úrovni.

  • nok napsal:

   Nevěřím tomu článku jako celku vůbec, nicméně ten překlad je v této části zmatečný:.. and I shall make Syria to nothing but a ‚Big Stalingrad‘ , for Erdoğan and his Saudi allies...
   A JÁ neudělám ze Syrie pro Erdogana a jeho saudské spojence
   nic jiného než Stalingrad ...
   To je velmi podstatný rozdíl, neboťPutin hovoří o přímém zásahu RF do boje.
   Z toho důvodu si myslím, že to je jen provokace a článek splácali kazisvěti, kteří chtějí rozžku mezi Putinem a Erdoganem.

 9. Adolf Balík napsal:

  Slovíčka jsou nepodstatná. Stejně se nebavili česky. Jestli taková vypjatá schůzka proběhla, tak tam ale Putin něčím hrozil, a to bylo nejspíš dost reálné a Turkům z toho bude běhat mráz po zádech. Co to je, to nám bohužel nikdo nevykecal. Z toho mála, co sem ale proniklo, se dá soudit, že se tam asi zuby trochu cenily.

 10. nok napsal:

  Prohledal jsem Al-Alam News Network.V tomto týdnu se tam taková zpráva nenachází.

 11. Definitiva napsal:

  Rusi dodržiavajú protokol a veľvyslanec nie je partnerom pre prezidenta.

  • bb napsal:

   turecky.veIvysIanec.nie.je.jeho.partner.to.su.......proste.protokoIarne.postupy.turecky.veIvysIanec.spada.pod.MID..Putin.ak.by.chceI.nieco.od.Erdogana.ma.priamu.Iinku...aIebo.poveri...Iavrova.abvy.sa.s.nim.porozpravaI.a.Iavrov.museI.by.tImocit.Putinov.odkaz.Erdoganovi.cez.tureckeho.ambasadora..zIozite.aIe.tak.to.v.poIitike.chodi

 12. Marian napsal:

  Myslite si, ze takyto rozhovor medzi takymito osbnastami o tak dolezitych veciach pan Putin hned zavesi na socialne siete? Urcite nie.

 13. Tamara napsal:

  bylo by fajn slyšet putina mluvit dvě hodiny
  mluvících prdelí mám již plné zuby
  jsem sprostá? nemám úroveň? a co když je to přesně vystiženo?
  myslím,že když I ! prezident řekne na rovinu,co a jak a to právě na úrovni diplomatických styků a zároveň "na rovinu" lepší,než lži a polopravdy.Pokud hovoří o faktech jako miliony mrtvých a zdecimovaných je jedna jednoduchá sprosťárna za zavřenými dveřmi více než na místě
  kde by byl,kdyby se chtěl zavděčit všem?nejspíš na výsluní čecháků a čechaček.
  ale češi a češky by po něm ani neštěkli

 14. antiNWO napsal:

  Clanok je viac ako nepresny, co tejto stranke rad odpustim pretoze prinasa tolko kvalitneho materialu, ze obcas sa chybicka vloudi;).

  Takze k realite. Turecky prezident Erdogan ma viac ako pozitivny vztah s Putinom. Dokazom toho je prijatie Putina v Turecke s kralovskymi podstami a tie podsty boli ozaj kralovske. Dalej Turkish Stream. Donedavna sa Turecko v podstate nemiesalo do konfliktu v Syrii a Iraku. Dokonca nechcelo povolit USA vyuzivanie jeho leteckych zakladni na bombardovanie Syrii a Iraku a tak USA lietadla museli lietat stovky kilometrov. Vsetci si pamatame arabsku jar ktora zasiahla Libyu, Maroko, Egypt, Syriu. Akosi vsetci zabudli, ze to iste sa dialo aj v Turecku. Nie je tomu tak davno ked nas mainstream zahlcoval informaciami, ze v Ankare su v uliciach desiatky tisic ludi a ziadaju odstupenie Erdogana. Erdogan to v tedy ustal tak ako v ramci moznosti aj Asad.
  Turecko poziadalo o vstup do bezcolnej unie a tak isto koketuje s BRICK.

  Problem je novy turecky premier Ahmud Davutoglu. Po poslednych parlamentnych volbach sa Erdoganovej strane nepodarilo dosiahnut vacsinu v parlamente a premierom sa stal Davutoglu. Od vtedy tu mame problemy. Problemy pri realizovani Turkish stream. Turecko aktivne zasahuje do konfliktu v Syrii a Iraku. Povolili USA pouzivanie ich leteckych zakladni a t.d.. Davutoglu je nesvojpravny poskok USA. V poslednom case sa zacali objavovat informacie o tom, ze Turecko lezi na prahu revolucie. Putin vola s Erdoganom. Ked potrebuje Merkelova alebo zapad nieco riesit vola Davutoglovi.

  Pjakin to krasne objasnil v casti z 27. 7. Takze ak je pravda ohladom konzultacii Putina a tureckeho velvyslanca, odkaz nebol pre Erdogana ale Duvatogla. A ak je pravda, ze pocas konzultacii odznelo go to hell tak to neznamena chod do p..i ani chod do prdele, ale presny preklad je chod do pekla co nie je ziadny vulgarizmus ale normalne tvrdsie slovne spojenie. Vyzera to tak, ze blizky vychod sa rozhori este viac.

  Pisane na mobile. Prajem pekny den.

 15. bb napsal:

  no.je.to.somarina.a.to.viem.na.1000.percent.pretoze.prezident.si.....nepozyva..pracovnika.zahranicnych.veci.inej.krajiny..neni.to.mozne.s.protokoIarnych....dovodov..cize..je.to.vymyseI..jeho.si.moze.pozvat.na.kobercek.Ien.Iavrov.aIe...Putin.nie.turecky.veIvysIanec.nie.je.jeho.partner.to.su.
  ..proste.protokoIarne.postupy.turecky.veIvysIanec.spada.pod.MID..Putin.ak.by.chceI.nieco.od.Erdogana.ma.priamu.Iinku...aIebo.poveri...Iavrova.abvy.sa.s.nim.porozpravaI.a.Iavrov.museI.by.tImocit.Putinov.odkaz.Erdoganovi.cez.tureckeho.ambasadora..zIozite.aIe.tak.to.v.poIitike.chodi

 16. bb napsal:

  turecky.veIvysIanec.nemoze.byt.nijak.raz.predvoIany.k.Putinovi.Ien.k.Iavrovovi..Putin.nie.je.jeho.partner..cize.1000.percentny.hoax.

  • Vlastenec napsal:

   byla to NEOFICIÁLNÍ SCHŮZKA ! ..čtěte pozorně !

   ..mimochodem velvyslanec uSSa v ČR chtěl také radit našemu prezidentovi jak má vládnout a kam nemá jezdit (do Ruska) !!!
   ..to je také MIMO DIPLOMACII - NEZDÁ SE VÁM ????

 17. bb napsal:

  Koluje to po netu přitom je to s nějvětší pravděpodobností hoax. Protože když jsem pátral co je na tom pravdy tak zdroje co mají blízko Kremlu to dementují a prohlašují že se jedná o hoax který byl s největší pravděpodobností vypuštěn britskou agenturou. EU a USA podle zdroje mají strach ze sbližování Ruska a Turecka a celé to má vyvolat zdání konfliktu. Putin a Erdogan plánují v tomto roce ještě tři setkání a koncem roku má Erdogan přijet do Ruska .

 18. bb napsal:

  putin.aj.ked.je.to.neoficiaIne.sa.s.ambasadorom.nestretava.na.to.je.MID..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!