Zakladatel hnutí Zeitgeist Peter Joseph u Jesseho Ventury o ekonomice založené na zdrojích

jospehventura

15ti minutové video moderované Jessem Venturou (seriál Konspirační teorie), ve kterém vysvětluje jednoduchým způsobem základy fungování ekonomiky založené na zdrojích a odpovídá na otázky týkající se přechodu k tomuto systému. Naše planeta není jen před sociální, ekonomickou a bezpečnostní krizí, ale především před krizí ekologickou a zdrojovou. A ty je nutné řešit. Petr Joseph říká proč a jak.
19 Komentářů k Zakladatel hnutí Zeitgeist Peter Joseph u Jesseho Ventury o ekonomice založené na zdrojích

 1. Definitiva napsal:

  ...sociální, ekonomickou a bezpečnostní krizí, ale především před krizí ekologickou a zdrojovou...

  Aby sa naplnili slová tohto vizionára, tak musíme odstaviť od moci sociálnych parazitov: cirkev, dedičnú moc, finančnú oligarchiu a ich mafie, ktorí ovládajú korporácie a svet peňazí, sú majiteľmi Zemegule. Ich rodokmeň siaha do Starovekého Egypta, vymysleli biblický projekt, islam a kresťanstvo pod vládou židovstva, biblický projekt ako náboženskú ideológiu pre ovládanie nevzdelaného stáda, pracujúceho ľudského dobytka.

  Táto mafia vlastníkov Zemegule drží cez dlhy a úžeru za gule celé ľudstvo, celé ľudstvo je zbavené zdravého rozumu a zadĺži sa ako na povel, celé generácie ľudí, firmy, štáty. Ak vám nie je jasný termín držať za "gule", tak to skúste na figurantovi, manželovi, milencovi, alebo na homo partnerovi. Ani sa nehnete, skameniete a môžu vás tesať duchovne aj fyzicky!!!

  Peniaze zničili morálku ľudstva, zničili rodinu ako základ spoločnosti, zničili kultúru národov, zničili národy. Dnes človek nepatrí ku nejakej kultúre, alebo národu, ale patrí do stáda robotov, ktorí musia pracovať ako pán prikáže, aby nepokapali od hladu aj so svojimi rodinami.

  Potraviny sa vyrábajú v Západnej, anglosaso židovskej civilizácii a Západ pácha Slovanom dobro tým, že ich nakŕmia. Západ urobil zo Slovanov debilov, ktorých treba kŕmiť.

  Slovania, choďte po ulici a proste o stravu! Budete sa hanbiť. Ale nechať sa kŕmiť Západom potravinovým odpadom, "otravinami", to sa nehanbíte, to je in. Nové generácie detí sú tučné a choré, volá sa to aj genocída.

  Slovanom bola odňatá zem, zdroj obživy, zem nepatrí spoločnosti, obščine, štátu, ale je súkromná a súkromník ju NIČÍ podľa dotačných pravidiel EÚ a tie pravidlá sú také, aby Slovania neboli potravinovo sebestační, ale závislí od dobrej vôle sociálnych parazitov. Vozíme "otraviny" tisícky km, to dokáže len skutočný debil, /v rezerve si nechávam ešte idiota, imbecila a kreténa, snažím sa byť sociálny, slušný/.

  Slovania ste otroci Atlantskej, Staroegyptskej...sociálno parazitickej, anglosaso židovskej, Západnej, /VŠETKO JEDNO JE/ cicilizácie, v ktorej náboženstvá, demokracia, komunizmus, kapitalizmus..., aj budúca scientológia / čo podľa Fica je aj Kiska otrokom scientológov a premiér asi niečo musí vedieť/, ako aj rôzne -izmy, maskujú sociálnych parazitov, držia ľudí v nevedomosti, poslušnosti, strachu o budúcnosť. Naši pradedovia vedeli, že ich uživí práca na poli a nie modlárstvo, ktorému sa židia vysmievajú, ale to nič, to je súčasť plánu.

  Sociálni paraziti nútia ľudí NIČIŤ obmedzené zdroje Zeme na prežitie človeka, vedú ľudstvo, civilizáciu ako celok ku "súdnemu dňu". Ľudstvo ako celok vytvára obrovské hodnoty, ktoré slúžia len a len sociálnym parazitom a v "súdny deň" ľudstvo umrie a sociálni paraziti prežijú len vďaka hodnotám, ktoré im ľudstvo vytvorilo.

  Vráťte sa slovanskí bohovia!

  • erika napsal:

   Máš úplnú pravdu, definitiva.
   EÚ nám platí za pôdu, ktorú necháme zaburiniť a ležať úhorom, platí za lúky, ktoré nepokosíme. Len vtedy máme nárok na peniaze z eurofondov... a keď si to človek celé premietne, musí aj ten najväčší pochlebovač EÚ pripustiť, že je čosi veľmi zle a veľmi nakrivo.
   Globalizácia je nástroj zotročenia národov, vytvorenia masy lenivých, tupých a prispôsobivých zombíkov, ktorí na kývnutie pôjdu a splnia každý príkaz.
   Obchodovať- len s tým, koho nám oni vyberú, priateliť sa- len s tým koho nám dovolia...
   Od morálnej devastácie je len krôčik k ekonomickému krachu / sústavný nárast dlhu, spoluzodpovednosť za cudzie dlhy, dlhy ako forma politickéjho nátlaku / Grécko/... A do toho kvantitatívne uvoľňovanie €, ako katalyzátor smrtiacich procesov, ktoré bežia na plné obrátky...
   My sme budúcnosť, len my to môžeme zmeniť. Vymaniť sa z apatie a začať sa viac zaujímať, čo sa okolo nás deje.A začať veci nielen ktitizovať, ale aj meniť.
   To očakávam od tých, ktorí sa veci rozumejú a dokážu viesť boj za naše oslobodenie.

 2. INRI napsal:

  Pravdu díž zvlčilé páže :) samozrejme zertuju velmi hezky okomentováno Definitivo

 3. INRI napsal:

  A muzu Te ujistit ze Bohove jiz v lidech jsou ztelesneni,jen o tom jeste ani nevi?!A dokud bude elektricka sit a vsechny spotrebice nicit pradavnou energii ktera je v kazdem z nas nic moc se nezmeni a Bohove a bohyne zustanou pouze lidmi

 4. Paul Durham napsal:

  Ach jo, SPK se tomu říkalo před plyšákem , pro neznalé Státní plánovací komise. Ten pán Joseph zkouší udělat v USA novou VŘSR ve službách NWO, což o to, měli by si tím projít také, potřebují to jak prase drbání.

  • eM napsal:

   Opět krásný příspěvek, prozrazující tvůj postoj. Díky za něj.

   Jako vždy jsi mimo, a o Zeitgeistu nevíš zhola nic, a pliveš první co tě napadne.
   Pro všechny ostatní, pokud ještě neviděli, doporučuji shlédnout sérii filmů "Zeitgeist", je to velice inspirující. Pro mnohé utopie, ale jednou k tomu dojde, a je třeba na tom pracovat.

   • Paul Durham napsal:

    Hele vy esoteriku , jak se pracující lid dovolává většího biče a menšího dvorku. A o to jde:

    http://www.novinky.cz/diskuse?id=412537&articleId=/zahranicni/evropa/377482-politici-v-sasku-navrhuji-znovuzavedeni-kontrol-na-hranici-s-cr.html&sectionId=742

    A když si pan Ventura pozve pana Josepha a ten 15 minut žvaní o hovně, tak mi to stačí, dočista. Prý utopie , zkus si najít , jak dopadli utopici Adamité kdysi. A ten Zeitgeist je jen další takový sorošovův pinktank, přesně podle protokolů.

    • weissbach napsal:

     "A ten Zeitgeist je jen další takový sorošovův pinktank, přesně podle protokolů."

     Bohužel máte pravdu.

     • eM napsal:

      Už jim z pod rukou uniklo tolik projektů, které potom museli rychle ničit...

     • eM napsal:

      ... tak proč je nepoužít proti nim, nevytěžit z nich maximum, a přetvořit si je podle sebe. Stejně je to jen o vytvoření informačního pole. A toto vytváří velice příznivé informační pole.

     • sog napsal:

      Využiť to proti nim je samozrejme treba. Použiť Zeitgeist na vysvetlenie určitých vecí ľuďom, ktorí zatiaľ spia, ale s príslušným komentárom. A na to treba urobiť dobrú analýzu. Inak je Zeitgeist presne to, čo povedal Paul Durham.

      Keď sa to dobre urobí, môže Zeitgeist spôsobiť efekt opičej pracky, o ktorom píšu na leva-nete. V prvej časti sa napríklad snažili dokázať neexistenciu Ježiša a neuvedomili si, že v skutočnosti dokázali, že kresťanstvo ako koncepcia je staršie ako judaizmus a pochádza z pohanstva.

    • eM napsal:

     Nevím tedy, co máte proti ekonomice založené na zdrojích :-) vždyť se na ni přechází...
     Jasně že v Zeitgeistu je háček, nicméně ty materiály otevřely oči milionům lidí. Pokud nemají svůj mozek v pořádku, samozřejmě na ty háčky skočí, ale zdaleka ne všichni. Nevím co mi vlastně chcete říci. Určitě nezahodím dobrá data jen proto, že si neumím odfiltrovat vadnou část.
     Na ekonomiku založenou na zdrojích se právě přechází, viz návrat ke zlatému standardu, či stále se otevírající diskuse na téma energoinvariant nebo jak se to označuje.

     Mno a s tím esoterikem to je docela vtipné, dotýká se mne to asi tak stejně jako když by mi někdo řekl konspirační teoretiku :-D neboli jsem na to hrdý.
     Moje kořeny jsou v šamanismu, a tam taky zůstanou, takže jestli tomu říkáte esoterika nebo jinak, jak si račte přát. Ten pojem není důležitý.

     • Paul Durham napsal:

      Nic osobního, už jsem dost starý, abych věděl, že každý má existovat především podle svého naturelu pokud možno .
      Dole "sog" v 10:27 to shrnul v posledních 2 větách přímo exemplárně.

 5. sog napsal:

  Dobrý postreh. Je to komunizmus. Alebo skôr marxizmus, či iluminatizmus. Prečo je v úvode tretej časti Zeitgeistu citát marxistického spisovateľa Ernsta Fishera? V celku dobre popísané problémy sveta, akurát to, že tie problémy spôsobili presne tí istí, ktorí ich teraz kritizujú samozrejme neprezradia. Treba povariť človekov poriadne vo vlastnej šťave, a potom sami budú žiadať riešenie, ktoré chcú. Kto sú Jakub Fresco, Gábor Maté, bradatý ujo Robert Sapolski?

  Projekt Venus, Venus = Venuša = Lucifer = Svetlonoš = Iluminator

  Ekonomika založená na zdrojoch = útok na Rusko a štáty so surovinami. Pokiaľ mala Amerika dosť surovín, nič sa prerozdeľovať nemuselo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!