CzechNEWS TV – Zprávy 12.8.2015

cntvPetr Richard Ortek a 27 minutový souhrn aktuálních událostí – Výzva Českého mírového fóra k řešení problému ilegální imigrace - ČR se připravuje na uzavření hranic - Je nutné posílit ochranu hranic, shodli se Zeman a šéfové komor parlamentu - Afričané při povstání nedaleko Barcelony - Zeman ukázal USA a EU, kdo rozhoduje v Česku - Pozorovatelé OBSE se dostali pod palbu na Donbasu - Kyjev připravuje rozsáhlý útok - Lotyšsko navrhlo, aby byla na hranici s Ruskem postavena zeď - Igor Strelkov o nedávných bojích na jižní frontě - Noční vlci jedou s přáteli z Evropy do Sevastopolu - Na závěr o amerických mírotvorcích
10 Komentářů k CzechNEWS TV – Zprávy 12.8.2015

 1. Karel napsal:

  Hele weissbach tím že jsi odstříhl chat tak tím si tu TV dorazil na víc připomíná to tvé vysílání jednoho cirkusáka ten také hrál sám najednou na trubku , harmoniku, buben a ještě stihl zpívat.

  • J. Vrána napsal:

   Hoďte na toho Orteka síť. Vždyť nestálým upozorňováním na ty jeho hlouposti si zde devastujete vlasní veb.

  • weissbach napsal:

   Vskutku inteligentní příspěvek. S CzechNEWS TV nemám nic společného, ale těší mě, že trolům stojím za to, aby si mě "podali".
   Tož krákejte...

 2. J. Vrána napsal:

  Pan Ortek se nějak moc cpe na nwoo.org a ještě si zde uděluje sám odpovědi v diskusi jako ,,weissbach" prostě hrozné.

 3. Rudolf napsal:

  Nechápu "diskutéry" předemnou. Zapoměli jste na to, většina elektických přístrojů má možnost svého vypnutí a to dokonce vždy, kdy se nám jen zamane!

  • Radek napsal:

   Vážený pane Rudolfe máte naprostou pravdu o vypnutí elektrických přístrojů, ale zde nejde o přístroje ale o vymývání mozků jedním hlupákem a bláznem.

   • Rudolf napsal:

    Tak to už nechápu vůbec. Jak můžou zprávy o kolonistech, o nutnosti ochrany hranic a třeba o tom, jak byl Zeman v Číně vymýt mozek. To chcete říct, že se z toho nic neděje a vše je fikce?

    • Karel napsal:

     Vážený pane Ortek to si opravdu ve své bláhovosti myslíte že vás je tak těžké poznat? Ano v příspěvcích na TV máte pravdu ne však vždy a hlavně ne korektně podávanou. Občan jenž náhodou narazí ve vlnách internetu na vaše vysílání je nejdříve zděšen a po sléze začne li pátrat po původci těchto nesmyslů se uklidní. Vaše hlouposti jenž prezentujete jako zprávy mají ne zřídka povahu zpráv poplašných a nepravdivých. Věnujte se opět bohům a mimozemským civilizacím v tom toho nelze tolik pokazit a hlavně nestrašte lidi ti už toho mají v současnosti více než dost i bez vašich rádoby zpráv.

 4. Rudolf napsal:

  Admine, asi ti to někdo hackuje. Našel jsem tady zatím jeden upravený koment, který bych v životě tak jak je, nenapsal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!