Dotazník pro Radka Veličku / edukace profánního davu

velicka

Radek Velička je autorem řady webových projektů, které mají velmi vysokou návštěvnost. Chtěl jsem se ho zeptat, zda cena v podobě vulgarismů, hrubosti a někdy i neetického obsahu textů není přece jen příliš vysoká za to, aby, jak píše na stránkách Alfa Libera, naplnil cíle sdružení, kterými mají být "vzdělávání a šíření osvěty v oblasti mediální gramotnosti".

Odkazy: http://radek-velicka.cz
2 Komentářů k Dotazník pro Radka Veličku / edukace profánního davu

  1. ok napsal:

    Jsem na sedmé minutě a "redaktora" už považuju za troubu. Proč pořád dává tyhle blbý otázky? Babka ho hubovala za hrubý slova a má z toho trauma doteď? Většina populace nejsou škrobení rádobydůstojní humanisti, co se bojí o svý PR z mocenských důvodů. A komu jsou určeny Veličkovy weby? Většině lidí v ČR nebo procentu ctihodných pravdoláskových zákeřných zmrdů s diplomama z VŠ??

  2. Paul Durham napsal:

    Ano, můžete krást a zabíjet, ale hlavně slušně, po havlovsku, potom vás dav debilů ( pardon, slušných a spořádaných občanů ) vynese hodně vysoko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!