Skandál v USA: Jak probíhá ,,sklizeň“ předčasně narozených dětí

AufzeichnenJedna skupina, která se snaží odhalit temné pozadí americké organizace Planned Parenthood (Plánované rodičovství), ve svém pátém zveřejněném videu ukázala, jak jeden pracovník této organizace potvrdil to nejhorší. Potratoví lékaři totiž v některých případech poskytují ,,nepoškozené“ malé děti k odebírání orgánů a na experimenty.

Jak oznámil web LifeSiteNews, vyprodukované video z Center for Medical Progress (dále už jen Centrum) obsahuje plastické obrazy od tajných informátorů (investigativců), kteří sledují, jak se z potracených dětí ve 20. měsíci těhotenství vyjímají, tedy ,,sklízejí“, neporušené orgány.

20. týden, je taková doba těhotenství, o které se mnoho odborníků domnívá, že děti mohou cítit bolest (viz: zde, zde nebo zde). Děti, které se narodily již ve 22. týdnu, mohou s dnešními technickými prostředky přežít mimo dělohu.

To je o pouhé dva týdny víc, než je než je věk potracených dětí, o kterém pojednává poslední video z Centra. Lifesite News sděluje:

Ředitelka výzkumu Planned Parenthood Gulf Coast, Melissa Farrell neodhalenému informátorovi sdělila, že zájemcům o potrat jsou připraveni potratový proces změnit tak, aby dostali takové části těla, jaké objednají vědci nebo přivést na svět v podstatě neporušené dítě.

»Diverzifikace příjmových toků«

,,To si můžete určit,“ řekla Farrellová. ,,Do naší smlouvy a našeho protokolu, si poznamenáme,…….. že se odchylujeme od našich standardních postupů. Někteří z našich lékařů to berou tak (potrat), že odeberou nejlepší vzorky (plodu/dítěte), proto vím, že je to možné.“

Stejně jako v prvním videu, které Centrum publikovalo, jde Farrellová i tentokrát s informátorem na oběd. Poplatky za části těla z plodu, vedou k enormní ,,diverzifikaci příjmových toků“ pro tuto pobočku Planned-Parenthood.

Pokud se nakonec u soudu rozhodne, že ,,tokem příjmů“ se označuje něco, co mělo generovat zisk, jedná o porušení amerického zákona, který zakazuje prodej částí těla člověka, jako ,,protislužbu za úplatu“, zdůrazňuje Lifesite News.

Na svém setkání s tajných pátrači, předstírat lidského biologického společnost, řekl Farrella, že oni mohli získat potřebné části těla, plánované rodičovství by "vystavit fakturu společnosti," která by byla zaplacena za kvalitnější vzorků a dodatečné práce potratu lékaře více ,

Na svém setkání s neodhalenými informátory, kteří předstírali, že jsou z humno-biologické společnosti (firmy), řekl Farrellová, že mohou získat potřebné části těla plodů. Planned Parenthood společnosti vystaví fakturu, kde firma musí zaplatit peněz navíc za hodnotnější vzorky a dodatečnou práci potratového lékaře.

,,Pokud naše postupy změníme, jsme schopni získat neporušený mrtvý plod a můžeme to započítat na pokrytí nákladů v rozpočtu na ,,pitvy“ a ,,rozdělení vzorku na několik dodávek“, řekla. ,,Je to všechno jen otázka jednotlivých položek.“

,,Ta je nyní pátým člověkem ve vedení Planned Parenthood, která hovoří o platbách za různé části potracených dětí, a to bez jakéhokoliv spojení se skutečnými náklady na tzv. tkáňové dárcovství“, řekl vedoucí projektu CMP David Daleiden. ,,Spiknutí organizace Planned Parenthood, která obchází zákon a vydělává peníze potratovými plody, se již nedá popřít.“

,,Bylo to dvojče“

Zástupci Planned Parenthood a mnoho demokratů v Kongresu USA právě přesně tohle popírají.Před několika dny se vyjádřil prezident Planned Parenthood Cécile Richards, ve Washington Post. Organizaci obhajoval a utajené informátory označil za ,,extremisty“, ačkoli lékaři organizace hovoří zcela chladně o porcování potracených dětí a prodeji jejich částí.

Posledních sedm minut nově zveřejněného videa, poskytují jasný obraz práce tajného informátora v laboratoři potratového zařízení v laboratoři v Houstonu. Zkoumají tam právě části těla dítěte, které bylo získáno potratem ve 20. týdnu těhotenství.

,,Byla to dvojčata,“ říká jeden zaměstnanec, zatímco vyzvedává zbytky (plodu) z chladničky. Jasně rozeznatelné ruce a nohy lze vidět v misce, zatímco jim utajený informátor s pinzetou vytahuje plíce. ,,Někdy se dají vyndat opravdu neporušené,“ vysvětluje jeden technik.

Video si můžete prohlédnout zde, ale opatrně, některé záběry jsou opravdu drastické.

Autor: J. D. Heyes

Zdroje:

lifesitenews.com
mccl.org
doctorsonfetalpain.com
lifenews.com
nytimes.com

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/enthuellungen/j-d-heyes/us-skandal-wie-abgetriebene-babys-geerntet-werden.html;jsessionid=04414AE9F8C52C29E2A618E5A0121880

Související článek: http://www.nwoo.org/2015/07/23/doktor-zastavajici-planovane-rodicovstvi-a-jeho-dohadovani-se-o-cene-za-casti-tel-nenarozenych-deti/
14 Komentářů k Skandál v USA: Jak probíhá ,,sklizeň“ předčasně narozených dětí

 1. Kluk napsal:

  jak se z potracených dětí ve 20. měsíci těhotenství vyjímají, tedy ,,sklízejí“, neporušené orgány

  ...dost dobrý :-D

 2. vilon napsal:

  ale ved v 20. mesiaci tehotenstva sa STÁLE jedná iba o PLOD !!! Nie dieťa! Ale ak tomu nie je tak, potom pri každom sčítaní obyvateľstva, má byť každá tehotná žena, počítana za dvoch !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

  • xxz napsal:

   Ty seš mamlas. Zapoj mozek. 20. měsíc těhotenství? :D Ve "20. měsíci těhotenství" má dítě skoro rok. :D

   • Lex DRUID napsal:

    On už rok nemá 12 měsíců jako dřív?
    Komunisti poroučeli větru, dešti, ale co páchají na lidech Havlovi pohrobci a celý tenhle neofeudální systém, to mi vážně hlava nebere.

  • eM napsal:

   A seš mamlas taky proto, že dokážeš pod článek o takovymhle hnus dění napsat idiotovinu o sčítání lidí.
   Tebe by neměli počítat, napiš jim to při příštím sčítání do formuláře, protože nepatříš do sekce "lidi".

 3. Jaris napsal:

  Je to otresna zprava o ktere vim uz delsi dobu. Jedna z nejhorsich, jake jsem kdy cetla. Je to urcita forma kanibalismu. Odsuzuji potrat zdraveho jedince jako vrazdu bezbranneho ditete, na kterem se podili hlavne matka a lekar. A jak vidim, tak to neni vse, nebot dite je po bolestive smrti rozebrano na "soucastky". Obyceny a straslivy hnus, ktereho jsou schopni pouze lide. Od tech se distancuji.

 4. medved napsal:

  Cit neni ,je len bezcitnosť,zvratenosť,obludnosť,..všetko sa premiena na odporny ,kruty biznis,niet rady tym ktory to vynašli,ktory to realizuju,ktory s toho profituju,...cela ta odporna ,hnusna banda sa tvaria ako keby rozoberali auto a predavali z neho sučiastky,neni to tak,,zabudate vy obludy,že je niekto,kto sleduje a pamäta každy naš skutok,či s tym niekto suhlasi alebo nie,...karma funguje a neminie nikoho,zdôraznujem NIKOHO.!! Pricina-dôsledok, danne a nemenne, zle činy sa prejavia na zdravi,ešte horšie na zdravi našich deti,najhoršie naše skutky na zdravi našich vnučat alebo dalšich generacii potomkov,aby lekcia za to čo sme vykonali,bola obzvlašť bolestiva,...! Vilon, niečo pre teba,život začina ked sa spoji spermia s vajičkom, v tom okamihu vstupi do tohto spojenia božska iskra, a je život,život,zdôraznujem,všetky ine informacie a vedecke tvrdenia su hnusne,vraždu ospravedlnujuce tvrdenia ,ak chceš na to reagovať a nie len ty,važte svoje slova,...!

  • Jaris napsal:

   Medvede, hezky napsano.

  • eM napsal:

   Neměl jsem sílu popisovat nelidovi kdy vzniká fyzický život, děkuji ti že jsi to udělal za mne.
   Takoví jako vilon by zřejmě neměli problém to podepsat, možná i dělat.

   Jak říkám, tihle tvorové by neměli figurovat ani v tom sčítání lidu.

  • Ondrej napsal:

   Zajímalo by mě, medvěde, kde bereš tu jistotu, že zrovna ty máš pravdu, že zrovna tvoje víra je ta pravá a ostatní informace jsou jen lež a hnus. Myslíš, že nějaká blastula je to samé jako čerstvě narozené dítě?

   • Jaris napsal:

    Ondreji, zdrave deti se maji chranit od poceti. Neni to zadna 'blastula', jak pises. Dite totiz vnima od sameho zacatku, od prvnich mesicu. Reaguje na zvuk, na stres i na to, co budouci matka ji, atd. Je mi smutno z tech, kteri to nechteji priznat. Je mi smutno , ze tyhle nevinne a bezmocne deti skonci v rukou bezcitnych vrahu a nemohu ochranit. Zivot je totiz zazrak a dar, ktery je upren vsem nenarozenym detem.

    • Ondrej napsal:

     Jaris: Myslíš, že oplozené vajíčko najednou začne vnímat a navíc ještě ty vjemy vyhodnocovat? Ontogeneze je nesmírně složitý proces. Reakce na přijatou potravu je samozřejmá, v tom s tebou souhlasím, ale to je prostá fyziologická vlastnost každého živého tvora v kterémkoliv stádiu vývoje - na přijatou potravu reaguji i trepky v kaluži. Reakce na stresové hormony je taky pochopitelná, ale to se opět jedná o fyziologický proces, který nijak nesouvisí s vědomím a rozhodně není vyhrazen člověku. Reakce na zvuk je u plodu možná až v pokročilejší fázi vývoje, čerstvě oplozené vajíčko rozhodně nereaguje na zvuk. Součástí ontogeneze každého vyššího živočicha je mimo jiné i fáze blastuly, takže ano, v určitém okamžiku jsme všichni byli blastula, a to i ti, kteří věří, že děti nosí čáp nebo že jim život vdýchl pánbůh (což je asi na stejné úrovni). Pokud tomu nevěříš, najdi si to na internetu. Reagoval jsem na příspěvek uživatele mědvěd, ne přímo na článek, to by bylo na delší povídání. Obecně ale právo na interupci podporuji a navíc jsem i pro výraznou společenskou diskuzi o vyšší informovanosti a doporučení interupce v případě zjištěných vývojových vad. Případné využití interupcí získaných tkání pro vědecké účely je pro mne osobně zcela ok, samozřejmě za regulovaných a dodržovaných podmínek. Když z toho má někdo takovýto kšeft, to už je na hraně, pokud to odporuje legislativě v dané zemi, není co řešit a mají jednat příslušné orgány. Dle tvé poslední věty soudím, že i antikoncepce je podle tebe zlo, nežijeme ale ve středověku, celkové počty lidí na planetě neustále rostou a nějaká regulace nastane tak jako tak, tak proč čekat, až budemem hromadně umírat na hlad na zcela zničené planetě?

 5. medved napsal:

  Ondrej,je to istota ktoru dostavam z hora,pravdivu ,neskreslenu a nezmanipulovanu,nemusiš tomu veriť,je to len na tebe a ostatnych,ideš na to manipulačnym rozumom,na rozdiel od teba idem na to srdcom, myslou a laskou,vedecke dobrozdania a kadejake čisla su uplne zmätočne,dostali sme dar života prestavame si ho važiť už dlhu dobu,už niekolko krat opakujem vyrok matky Terezy " dokažeme nasytiť chudobnych,nedokažeme však nasytiť bohatych" bohaty a ich obludne skutky a činy ničia tuto naše Matku zem a jej život,..a regulacia ludi na tejto planete ? je nas 5 miliard a nie 7miliard,.tieto čisla služia mocnym tohto sveta na ohromnu manipulaciu strachom a ten je velky manipulator,..ale ked tak trvaš na regulacii,začni, aj ked je to krute,od svojej rodiny a blizkych,...

  • Ondrej napsal:

   Děkuji za odpověď. Slova o manipulačním rozumu a nikdy s nemýlícím srdci předem uzavírají jakoukoliv racionální debatu. Kdybych předložil sebelepší důkaz pro jakékoliv své tvrzení, pokud tobě nebude korespondovat s tím, jak věci cítíš a čemu věříš, uložíš si ho automaticky ve své hlavě do přihrádky " falešné" a je to, protože ty to cítíš jinak. Ale ztrácí se tam tím pádem sebereflexe a zpětná vazba. Být skálopevně přesvědčen, že se nemohu mýlit, to je první předpoklad toho, aby se člověk mýlil. A takový člověk se pak vystavuje vysokému riziku, že bude po celý život za vola. Výrok matky Terezy je moudrý a stojí za zamyšlení. Jen mám tu obavu, že to není tak, že bychom byli rozděleni na "chudé a hodné" a "bohaté a zlé". Znám řadu příkladů ze svého okolí, a stejně tak jsou i vědecké studie, které to potvrzují, že člověk, pokud se stane bohatým, se často začne chovat úplně stejně jako ti, na které předtím, z pozice chudého, nadával. Je to prostě něco v takřka každém z nás (čest výjimkám), co moc spojená s penězi odhaluje. Ale zase je spousta bohatých a mocných lidí, kterým to hlavu nezamotalo, vidět za každým rohem ilumináta, to musí být smutný obraz světa. Co se týče regulace, tak pokud jsem byl možná špatně pochopen, proto upřesňuji: Myslel jsem regulaci populačního boomu, té obrovské porodnosti spojené s výrazně lepší zdravotní péčí, která je v rozvojových zemích, a to prostřednictvím osvěty a prevence početí, interupci považuji za krajní a výjimečnou formu, přesto však potřebnou. Rozhodně jsem neměl na mysli likvidovat již narozené jedince, jak mi ve své odpovědi doporučuješ, abych začal u sebe, své rodiny a svých blízkých (moc mi to nesedí s tvými slovy o tom, jak se řídíš láskou). 5 miliard nebo 7 (to ti srdce řeklo, že je to 5 miliard, nebo odkud to máš? A jak můžeš vědět, že ten zdroj je pravdivý?), to na věci moc nemění, hlavní je tendence, a ta je extrémně růstová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!