Stav světa 2015

state-of-the-world-2015

108-minutový video dokument popisující aktuální stav světa především z pohledu obyvatel USA a Kanady. Islámský stát, války, migrační vlna, vládní spiknutí, totalitní stát, likvidace kulturních ikon, rasové nepokoje, ekonomický kolaps, mediální manipulace, atd.. Důvodů ke znepokojení je mnoho.

Upozornění: Při spuštění videa zavřete případné okno s reklamou a počkejte chvilku, než se video načte. Z důvodu autorských práv to není možné umístit na Youtube.

Též ke stažení zde: http://uloz.to/xRfwT387/stav-sveta-2015-cz-titulky-mp4
8 Komentářů k Stav světa 2015

 1. miška napsal:

  Opomenuli ale komentovat jeden z dalších důvodů znepokojení. jsou to fotony a bovisy, které asi zapřičiňují mnoho havárií různého druhu.
  http://prvopodstata.blog.cz/1508/podivejte-se-co-zpusobuji-fotony-z-vesmiru-a-bovisy-ktere-pusobi-na-zive-a-nezive-hmoty

  • admin napsal:

   A umí to okomentovat ještě někdo jiný kromě Tomáše Marného?

   • Josef Švejk napsal:

    Ano. Pravo a levo točivost fotonů a bovisů působí natolik destruktivně, že kde kdo z toho už naprosto zblbl. Jestliže k tomu připočteme současné vysoké teploty, přirozenou zvrhlost neživých věcí a sedmapadesátou vyšší inteligenci, je naprosto jasné, že se blíží katastrofa vesmírných rozměrů.
    Na některých jedincích (např. zde přispívajících) se to už projevuje zřetelným zploštěným obou hemisfér - nejen tedy nohou. Není proti tomu obrany. Takto postižené jedince lze pouze detekovat pomocí poklepu na lebku. Ozve-li se dutý zvuk je případ zcela jasný.

    • Contumax napsal:

     Josef Švejk

     Velmi vtipné a úsměvné pane Švejk...
     Smekám klobouk...

    • miška napsal:

     Hlavně že se mistře Švejku pletete do témat, kterým vůbec nerozumíte.
     A krásně jste se taky popsal v druhém odstavci, blahopřeji vám:
     "Na některých jedincích (např. zde přispívajících) se to už projevuje zřetelným zploštěným obou hemisfér – nejen tedy nohou. Není proti tomu obrany. Takto postižené jedince lze pouze detekovat pomocí poklepu na lebku. Ozve-li se dutý zvuk je případ zcela jasný".
     Michala

    • Dutka Zdeněk napsal:

     Zkoušel jsem si na lebku poklepat a nic se neozvalo.Znamená o že mi otekl mozek natolik že se neozývá???

 2. ANALfabet napsal:

  biedny dokument ktory sice hovorí niečo o "úmrtiach" asi 4 či 5 najvýznamnejších hudobných osobnosti v druhej polovici 20. sotorčia, ktorí mohli pohnúť svetonázorom dosť významne. to sa preberá v strede dokumentu. na začiatku a na konci týpek s novinami (zrejme autor dokumentu ) hovorí o vzniku ISIS , o príčinách vzniku tejto pochybnej organizácie, podporené je to krátkymi monológmi Davida Ickeho, a hneď máme super dokument ehm, a ešte ten názov ze status of the wolrd 2015, no to smekám,z tohoto storočia sú tam akurát pád dvojičiek trošku a ISIS , nič moc, hodnotím tak 30% , pripadá mi to ako zistenie amerického občana že dvojičky boli "asi" false flag a že s ISIS niečo nehrá, takže veľmi jemný prierez týmto strateným a skorumpovaným svetom.pre začiatočníkov to ale môže byť dobrý úvod do reality. a inak David Icke mal pravdu ked objasnil ten dopis dvoch iluminátov, tretia vojna bude medzi islámskym svetom a politickým sionizmom , ktorý je reprezentovaný Izraelom. to zapadá pekne do seba, a aj do proroctva, totiž, že židia stratia svoje postavenie.. welcome to the end of wolrd

  • Marie napsal:

   Jen doplnim: IS neni zkratka islamskeho statu, ale izraelskeho. ISIS a ISIL uz se nepouziva, pouze IS a staci se podivat, kdo je vytrenoval a vede. Vsimnete si tech postav.Spousta lidi se nechala zblbnout nenavisti vuci muslimum, aniz vy si vsimla, ze tem o ovladnuti sveta NIKDY neslo, zatimco sio zide se o to poukouseji uz treti svetovou valkou a jde opet o dobyti Ruska, proto ten priliv privandrovalcu do cele Evropy, kdy je predem rozhodnuto, kolik ktera zeme jich prjme. Nejsou to zadni bezenci a chudacci, podivejte, jak zdrave vypadaji, vybaveni laptopy a ephony...no a nakonec zbrane uz jsou pro ne v Evrope pripraveny a u nas taktez. Mela bude poradna, ale konec sveta nebude. Od toho tady ta planeta neni a vesmir ma sve paky na zachovani zivota.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!