Rituální zneužívání dětí – Guido Grandt – Část 1.

rituellermissbrauch

Rozhovor o zneužívání dětí a satanismu ve studiu před několika lety provedl Robert Stein, s německým novinářem Guido Grandtem. V západní Evropě, USA a Austrálii existují propojené sítě okultistů, které obchodují s dětmi a zabíjejí je kvůli víře, že energii malých nevinných dětí lze použít k magickým účelům.

Guido Grandt (narozený 21 dubna 1963) je německý nezávislý televizní producent, TV redaktor, editor časopisu a autor knih. Žije a pracuje v Balingen-Frommern, vlastní nakladatelství gugra-Media-Verlag v Balingenu. Stejně jako jeho bratr Michael Grandt je činný v nakladatelství Kopp Verlag.

Již více než 20 let se zabývá odvrácenou stránkou společnosti, jako je dětská pornografie a dětská prostituce, obchod se ženami. Potom dalšími tématy jako jsou léčitelé a šarlatáni, sexuální delikty, pašování zvířat, zednářské lóže a sekty, satanismus a okultismus. Vždy věci zkoumá a vyšetřuje z první ruky a snaží se být co nejblíže. Produkoval a režíroval asi 300 filmových příspěvků pro soukromé, veřejnoprávní a zahraniční televizní stanice. Napsal řadu knih, mimo jiné: ,,Satan z Wittenu a dalších fanatické rituální vraždy“ ,,Černá kniha svobodného zednářství“ ,,Černá kniha satanismu“ ,,Satanismus, podceňované nebezpečí“

Nejznámější práce, na které se podílel, je film ,, Höllenleben“ tedy ,,Život v pekle“. Pojednává o ženách, které byly po desetiletí ve spárech satanské kultu v Německu. Dvoudílný film vysílala celostátní televizní stanice ARD a je k vidění v německém jazyce např. tady:
https://www.youtube.com/watch?v=gGuHwkWJEfs

https://www.youtube.com/watch?v=81yqKo5Emf4

V roce 2001 byl film nominován na cenu Adolfa Grimma, což je nejvyšší televizní ocenění. Kromě toho, je Guido Grandt zván do různých televizních pořadů, jako expert. Mimo jiné má přednášky na policejních akademiích, vysokých školách, středních školách a dalších institucí.

O něco kritičtější pohled o jeho osobě a práci najdete např. zde:https://www.psiram.com/ge/index.php/Guido_Grandt
9 Komentářů k Rituální zneužívání dětí – Guido Grandt – Část 1.

 1. Jarek* napsal:

  Rád bych k tomu člověku něco napsal, ale nikdo by tomu neuvěřil. Snad jen lidé nadprůměrně znalí historie, koncepce sociální bezpečnosti a dostatečně všeobecné teorie řízení. A schválně ruku na srdce, víte co mám na mysli? Opravdu nechci tímto nikoho urazit, jsou to místy velmi těžké a na čas náročné texty a chápu, že ne každý na toto má dost času. Já se této problematice věnuji dosti intenzivně cca šest let, často tápu a musím si dosti pomáhat. Naštěstí mám kde.

  • Robo napsal:

   v Nemecku každý rok miznú tisíce detí... V US ešte viac..
   Stačí?
   ..a to KSB a DVTR poznám len okrajovo. Sú aj iné zdroje.
   http://www.anastasia.cz/knihy

   • Robo napsal:

    ..tisíce v US, v Nemecku o čosi menej, pardon..

    • Robo napsal:

     ...a rozhodne nemiznú len v "oficiálne" satanistických kruhoch... Tam skôr marginálne! Satanisti, keby som bol veľmi cynický, sa tým aspoň netaja..
     Z toho videa som terasz pozrel len kúsok, nebude zrejme příliš úprimné. Skutočná pravda je ešte smutnejšia, o to viacej neuveriteľná..

  • Marie napsal:

   tak napis k tomu cloveku, co vis, a zbytek ti muze byt jedno, tedy jestli tomu budou lidi nebo nebudou verit.

 2. Jaris napsal:

  Ani se na to video radeji divat nebudu, protoze by mne prepadl nevyslovny smutek. Vim jen, ze se tohle zverstvo deje a ja neznam bratra, pokud se ublizuje detem. Takove kreatury bych vlastnorucne odpraskla jako prasive psy.

 3. Definitiva napsal:

  Rituálne zneužívanie detí je u nás tisíc rokov zabehnutá prax, spoločenský úzus, kto to nepraktikuje, ten je odľud, vyvrheľ, spodina spoločnosti. Ten rituál sa nazýva náboženstvo, ktoré nemá nič spoločné s bohmi, bolo vymyslené ľuďmi na ovládnutie a sociálne parazitovanie elity na pracujúcom ľudskom dobytku.

  Krst je rituál, zneužívanie detí. Deti sú krstené a "správne" informované o náboženstve vo veku, keď nemajú vedomosti, nevedia používať rozum, nevedia sa brániť a nevedia sa rozhodovať. Vo veku, keď decko získava návyky, ktoré ho sprevádzajú celý život, decko je po zvyšok života závislé na návykoch, ktoré získalo v rannom detstve. Jedinec stráca schopnosť zmyslami vnímať realitu, blokuje sa u neho používanie rozumu, tzv. zdravomyslie, je poslušným otrokom svojich pánov, nie je schopný prijímať nové informácie, vzdelávať sa, poznávať svet tak, ako ho bohovia stvorili.

  Biblické náboženstvá, islam, kresťanstvo, židovstvo, majú spoločný pôvod a sú ideológiou sociálnych parazitov od dôb Starovekého Egypta. Dnes štafetu ideológie sociálnych parazitov nesie anglosaso židovská, Západná civilizácia, ktorá pre ľudstvo nemá riešenie dôstojného života, ľudia sú buď otroci, alebo páni. Všetko beží podľa plánu, aj malé vybočenie Ruska, ZSSR ku komunizmu, keď Lenin odmietol noty Západu, bolo len vybočením a dnes je Slovavnský pracujúci dobytok zase zastrešený diktatúrou USA a EÚ.

  Iba Putinove Rusko sa snaží vyhrabať z bahna. Zatiaľ sa iba snaží, to bahno klesá po milimetroch, lebo stádo je ošetrené kresťanstvom. Vychovaj deti svojho nepriateľa a viac nemáš nepriateľa.

  Aj zvieratá majú v rannom veku obdobie, keď získavajú návyky na celý život. Poznáme to psov, aj u levov a tigrov. Ak ich socializujete, správne vychováte, v rannom veku, stanú sa vašimi otrokmi na celý život. Je to prírodný zákon daný bohmi, cirkev ho pozná a zneužíva ho proti božej vôli na zotročovanie človeka. Sociálny paraziti sú: cirkev, dedičná moc, finančná oligarchia a ich mafie. Vládnu svetu, privatizujú zdroje Zeme a ľudská civilizácia bude vyhubená, keď sa vybuduje dostatočná technosféra na existenciu sociálnych parazitov, aby nespotrebúvala zdroje Zeme nutné na prežitie človeka. Otázka, kto prežije?

  • Robo napsal:

   buď si istý, že parazity už nie. .

   Inak, vo veľkom je rozšírené aj úplne iné zneužívanie detí. . No kým asi. .

  • Marie napsal:

   Docela skvele podane zhodnoceni situace a hlavne pravdive. Logika je neuprosna a stale existuje, je jenom jeden problem, a sice, ze se lide naucili pred ni zavirat oci a nekteri dokonce si je zalepuji...Na otazku: kdo prezije? Budeme jen dalsi civilizaci, ktera se znici, nikoliv prvni. A kazdou nekdo prezil a jelo se nanovo. Proc myslis, ze muz ma schopnost oplodnit nekolik zen za den? Priroda se zabijenim pocita jako s konstantou. A take ma paky, aby ke zniceni planety nedoslo, nebot je soucasti vesmiru a ten je tu od toho, aby byl, taky konstantne. Zadni susinci ( obyvatele planet) je neznici, tomu ver. No a valka? Ti, co ji zacali, se sami znici. A vis proc? Protoze jsou to dementi bez sebereflexe. Obycejni paraziti, kteri se ve finale poperou o korist mezi sebou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!