Co má NASA společného s nemocí Morgellony?

nasa-1024x576Čtenáři se mohou ptát, co je to nemoc Morgellony. No, je to jedna z nových nemocí technického věku, která může mít kořeny v genetickém inženýrství/modifikacích a někdy také v transhumanistickém výzkumu. Oficiální medicína se tváří, že neexistuje, podle ní jsou údajní trpící jen iluzí, ale ti kteří přiznávají její existenci, cítí, že je legitimním zdravotním problémem a potenciálně se vyjadřují k tomu, že neexistuje způsob léčby.

Avšak, mnohé snahy o výzkum a vypořádání se s Morgellony byly uskutečněny pacienty, jako například Cindy Casey, která uvádí svůj příběh zde.

Kupodivu některé výzkumy objevily, že Morgellony mohou být vykládany i jinak. Důkazem je logo NASA u vláken Morgellonů, jsou používány k vytvoření umělé bio-inteligence. Nevěříte? Dobře, co tohle video, které evidentně ukazuje, co NASA provádí posledních přibližně 40 let: vytváření umělého života pomocí změnou genového fondu buněk. Rané plány byly titulovány jako: Umělé buňky: Vyhlídky biotechnologie.

Cejch NASA ukazovaný v tomto videu, spolu s arabskými číslicemi vloženými v grafice výše, pocházejí pravděpodobně z utajované technologie na ověřování produktů, známé jako BrandAuthen, která se používá k ochraně značek proti padělání.

Avšak, musíme se zamyslet a ptát u prezentace NASA z roku 2001 pojmenované: Strategické problémy budoucnosti/Budoucí vedení války (circa 2015), zda to co je vypouštěno v chemtrailes stopách, není něco takového? Navíc, nejsme my sami lidé strategickým vojenským experimentem? Nepovažovalo se právě něco takového za zakázané norimberskými kodexy, jako výsledek hororů nacistického Německa a výzkumu Adolfa Hitlera v koncentračních táborech?

Podle Wikipedie jsou norimberské kodexy sbírkou etických principů pro experimentování s lidmi, vycházející s následného Norimberského procesu na konci Druhé světové války.

Deset klíčových bodů Norimberských kodexů:

 1. Je vyžadován dobrovolný, dobře informovaný, pochopený konsenzus lidských subjektů v plném rozsahu legality
 2. Experiment by měl cílit na pozitivní výsledky pro společnost, které nemohou být získány jiným způsobem
 3. Mělo by to být založeno na předchozích poznatcích (jako pokusy na zvířatech), které ospravedlní experiment
 4. Experiment by měl fungovat tak, aby se vyhnul zbytečným psychickým utrpením
 5. Nemůže probíhat dále, pokud vznikne podezření, že dochází k úmrtí nebo vážným zraněním
 6. Rizika experimentu by měla být za účelem prospěchu lidstva
 7. Přípravy a zařízení musí být upravena tak, aby ochránily subjekty od možných rizik
 8. Pracovník, který se bude účastnit experimentu, musí být plně vyškolen a vědecky kvalifikovaný
 9. Lidské subjekty musí mít možnost svobodně neprodleně opustit experiment, kdykoliv pocítí mentální či fyzickou újmu, která jim znemožňuje pokračování
 10. Stejně tak, zdravotnický personál musí zastavit experiment v každém bodě, kdy zpozorují potenciální nebezpečí

Osobně si nemůžu pomoci, ale zajímalo by mě, jak RFID mikročipy, které se plánují implantovat každému Američanovi do roku 2017, vyhovují Norimberským kodexům. Toto video vysvětluje možná více, než jste tušili.

Zamyslete se nad tímto, co se praví o mikročipech v zákonech:

Použití mikročipů v Zákoně HR 4872 bylo nalezeno na straně 1014 pod "Národním registrem lékařských zařízení" a vypovídá o "zařízeních II třídy, které jsou Implantovatelné". A ano, zákon byl schválen. Přečtěte si stránku "1014" v Zákoně HR 4872 a čtěte kapitolu Návod pro speciální ovládací prvky II třídy pro členy týmu FDA.S mikročipy RFID je možné sledovat pohyb lidí, kterým jsou implantovány. Lze také kontrolovat peníze a stravu těchto osob. Také se říká, že je možné dokonce zabít lidi, kteří jsou neposlušní.Zákon HR 3962 je přesnou kopií návrhu zákona HR 3200, s výjimkou odstranění několika málo slov, pokud jde o mikročipy RFID, ale možnost očipovat každého občana Spojených států v návrhu zákona stále je. Otevřete si tyto zákony a přečtěte si Stránky 1501 až 1510 a výše uvedený Návod pro FDA a přesvědčte se o tom sami.

 

Věříte, že námi aktuálně zvolení členové kongresu hlasují za implantování mikročipů? Kde jsou sakra jejich mozky? Očividně je nic nedělající kongres plně v rukou korporatokracie a jejich globální agendy. Další bude pravděpodobně počítačový čip, který zavedou do našich mozků. Komu vaše tělo patří, je vláda, korporace a věda, a také farmaceutické firmy. Jste to vy, kdo se musí sám bránit vůči nim, a vymezovat se na základě svých svobod a práv.

Všechno sklouzává k tomu, že vzniknou humanoidní stroje a my budeme jako otroci, pro vyšší princip. Odstraňme nálepku ,,Oni to dělají pro nás‘‘ a buďme realističtí a kritičtí, my o sobě rozhodujeme, můžeme být svobodní a žít na této planetě, vyhněme se falešné vědě a podvodnému zdravotnictví, začněme myslet za sebe.

Podklady:

[1] https://en.wikipedia.org/wiki/Nuremberg_Code

[2] http://humansarefree.com/2015/03/nbc-reports-americans-will-receive.html
[3] http://www.businessinsider.com/brain-implants-will-give-us-superpowers-2014-4
[4] http://anticorruptionsociety.com/2015/01/30/lies-damned-lies-and-medical-science/

Zdroj: http://www.activistpost.com/2015/08/what-does-nasa-have-in-common-with-morgellons-disease.html
5 Komentářů k Co má NASA společného s nemocí Morgellony?

 1. pražská vlaštovka napsal:

  ....pane Bože,co to zase je?
  humanoidní stroje,to zn..,že už mohou být MEZI NÁMI?!?!?
  ..a že je to ta baba Dušková vod vedle??
  počkej hajzle,až tě potkám!!!!

  j.

 2. Mindcracker napsal:

  Jenom je treba podotknout, ze aktualne maji RFID nebo NFC chipy v sobe vsechny nove platebni karty, dale se objevilo video, kde udajne telefony samsung na obalu baterie maji take RFID chip. Ubehlo rekneme 5 let. Jedeme podle planu ....

  The Hidden Microchip in Samsung Battery ? https://www.youtube.com/watch?v=CU90V9xnH8g

  Nebudeme se bavit o SmartTV, SmartPhone, hernich konzolich Xbox s kinnectem, Playstation nebo vtipnem Wii (ktere ma specialni kameru a mikrofon v reproduktoru) na specialnim vnejsim okruhu, ktery se da zapinat na dalku .... neverite? Rozberte si svoje Wii a konzultujte s elektrotechnikem. Zijeme v post-snowdenovske ere, kterou si ani Orwell neumel predstavit. Project Echalon bylo jenom male demo..... dnes mame Siri/Cortanu/Google voice recognition, nedavny problem s binary blobem v prohlizeci Google Chrome. Technologie jako je Intel vPro na tzv. vzdalenou spravu. Vladni trojany co se cpou vsude kde muzou .... Mohl bych takhle pokracovat klidne 10 clanku.... skoda casu, debilove si stejne mysli, ze to je konspiracni teorie ... debilove, naucte se cist:

  http://cryptome.org/isp-spy/online-spying.htm
  https://cryptome.org/isp-spy/

  kompletne ke stazeni zde: http://cryptome.org/online-spying-11-1206.7z

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!