David Duke: Kdo stojí za multikulturalismem?

duke

Americký publicista David Duke upozorňuje v 15ti minutovém videu na to, že za současnou vlnou imigrace do Evropy stojí sionisté. Uvádí řadu důkazů o tom, že sionisté kontrolují evropské i americké nejvlivnější politické, mediální a bankovní skupiny a zatímco budují striktně monokulturní Izrael, tak v ostatním světě vytvářejí multikulturní společenství vykořeněných lidí, které lze tak lépe poštvat proti sobě navzájem a snadněji ovládat.
110 Komentářů k David Duke: Kdo stojí za multikulturalismem?

 1. weissbach napsal:

  Duke je výtečně onálepkován, tuším mu dokonce nedávno zamítli pozvání do ČR na přednášku.
  Pokud ovšem člověk pozorně poslouchá co ten člověk říká, tak má většinou naprostou pravdu. A k tomu multikulti peklu a tomu kdo to organizuje a proč, není co dodat... Je to svinstvo a podraz na všechny autochtonní evropské národy č.1!!!! Slovo GENOCIDA není vůbec přehnané, není to nadsázka! Je to pravda=realita!!!

 2. Torena napsal:

  Samozřejmě,že Duke má absolutní pravdu. A proto je pronásledován...

 3. Kolemjdoucí napsal:

  Je zajímavé sledovat jak se tomuto proruskému a prolevicovému portálu hodí nacistická témata, pokud jsou v souladu s právě aktuálními nepřáteli jejich chlebodárců. Na jednu stranu kritizují ukrajince za ultrapravicovou rétoriku a na druhou stranu berou jejich hlavní kontroverzní témata a přejímají je za vlastní.

  Ironické soudruzi.

  • weissbach napsal:

   Když pominu nevěcnost a urážku, která je ve vašem příspěvku obsažena, ptám se:
   Co je nacistického a kontroverzního na tom, že se člověku nelíbí, když mu někdo vnucuje něco co nechce? Jakým právem si vůbec někdo dovoluje rozhodovat o mém domu, mých dětech, mé vlasti a mé budoucnosti? Navíc někdo, kdo má tunu másla na hlavě.

   • Paul Durham napsal:

    Podčlověk musí poslouchat nadčlověka, jinak je nacista. To je logické , minimálně z pohledu nadčlověka.

   • Montisan napsal:

    Pozor, tenhle zmrd je rasozrádce! Bude ti sice pindat cosi o statečných bojovníccíh za obrdu Bílé rasy z Pravýho sektoru, ale když se takový stvůry ukronáckovský zeptáš, kolik zabil židáckých nepřátel národů, tak bude mlčet! Protože by musel lhát! Zato mnozí z nich zabíjeli a zabíjí dosud své rusky mluvící bílé spoluobčany v zájmy světový obřezaný oligarchie! Takový je pravda o tomhle zkurvenci kterýho až dopadnu, tak zalituje že se kdy vylíh!

  • weissbach napsal:

   Kolemjdoucí
   Čekám na vysvětlení vašeho příspěvku na konkrétním příkladě bez nálepkování a překrucování!

  • Kartouzian93 napsal:

   Není nic jako "levice" či "pravice", je jen světový Žid jako nepřítel Člověka a lidství jako takového! V podmínkách naprostého rozvratu a stagnace nejlepších lidských vlastností, formovaných po celá staletí – mravů, svědomí, soucítění, milosrdenství, sounáležitosti atd.– lidstvo směřuje ke své záhubě. Zvláště názorně je to vidět na našem lidu, jenž je téměř sto let vystaven nebývalému tlaku – rozkladu a umrtvování –, aniž by se mu fyzicky bránil.
   Při pohledu na děsivou skutečnost našich dnů a na degeneraci lidu (zvláště vezmeme-li v úvahu tragickou historii Ruska 20. století, a zejména Rusů, kteří jsou odpovědni za osudy všech národů, jež naši předci vzali pod svá ochranná křídla), dusíme se nenávistí vůči nekonečnému cynismu dobyvatelů i jejich beztrestnosti za spáchané zločiny. K jinému konci se Rusko evidentně nemohlo dopracovat, jelikož zákonitosti vývoje tendencí, jejichž základy budují okupační vlády ve všech historických etapách našeho bytí, počínaje rokem 1917, nedávají našemu národu šanci na vzkříšení. Historický vzlet Ruska a potenciál jeho lidu z let 1937-1953 byl ojedinělý, ale pohříchu krátký. Ve dvacátém století Rusové mezi sebou nenašli žádného Minina ani Požarského, kteří by dokázali vypoklonkovat zákeřné a kruté plémě dobyvatel Ruska. Fenomén Gruzína Džugašviliho-Stalina představoval zářný okamžik, šanci našeho národa na vzkříšení, na ztrestání tyranů a na vybudování lepšího života. Názorným příkladem je zde obnova země v poválečném období. Tehdy lid, téměř nahý a bosý, na půl hladový a zmrzačený válkou, nicméně s křídly, jež mu narostla díky velkému vítězství a vedený velkým vůdcem, jenž jej chránil před zlovůlí nomenklatury, dokázal zázrak! Lid, který měl 50 milionů válečných invalidů a nemocných, tak tento lid bez jakékoli zahraniční pomoci za pouhých sedm let – 1946-1952 – obnovil ekonomiku, zničenou velkou válkou. Šlo o něco zcela ojedinělého… fantastického. Vždyť američtí odborníci, kteří si prohlédli oblasti pod okupační správou i další zničená místa SSSR, dospěli k závěru, že obnovit se je podaří za 22 až 25 let, a to ještě za vydatné finanční pomoci USA (v rámci známého Marshallova plánu). – Tehdy si
   ovšem kladli podmínky, které by zákonitě vedly k zotročení celé země.

   • Kartouzian93 napsal:

    Avantgarda lidstva – bílá rasa – i její přednosti se, jak ukázaly události dvacátého století, projevila jako naprosto neschopná odolávat výzvě světového zla – totální expanzi sionistických a judaisticko-zednářských sil. Pro dosažení uvedeného cíle tyto
    síly pod druhé světové válce použily třech nejzákeřnějších a nejagresivnějších zemí, nejvíce nenávidějících lidstvo – Anglii, USA a Izrael. Chyběl jim pouze poslední článek, jenž by svými zdroji zajistil ekonomickou a vojenskou sílu této triády – RUSKO.
    Tedy zásobárna energetických a surovinových zdrojů. V současnosti je již v podstatě vyřešen i tento problém tím, že za vydatného přispění páté kolony zrádců zatlačili Rusko do pozice surovinové kolonie. Tak to ostatně bylo naplánováno již koncem devatenáctého
    století.
    Za takového stavu rozkladu nemá lidstvo prakticky šanci na přežití. Nicméně ještě není pozdě. Ne všichni Rusové, Bělorusové, Ukrajinci, Tataři, Jakuti, Osetinci, Dagestánci i další národy naší země se smířili s tragickým osudem, jenž jim přichystali zlčinci a zrádci, kteří se v Rusku chopili moci. Jsem přesvědčen, že soumrak ještě nenastal. Ovšem je tak blízko, jako ještě nikdy v tisícileté historii země. – Úkolem lidstva je i bitva za Rusko. Stěžejní otázka je však pouze jedna – kdo spící národy Ruska probudí?

  • věštec napsal:

   Máš pravdu Kolemjdoucí, už i ta Klára Samková je rusofilní a xenofobní, je to jak nějaká epidemie. ps, kolik už máš doma ubytovaných negrů a kolik jim dáváš kapesného?
   Advokátka Klára Samková:
   Když ilegálně překročíš severokorejské hranice, dostaneš 12 let nucených prací. Pokud překročíš ilegálně íránské hranice, skončíš bez časového omezení ve vězení,“ srovnává se světem. Jmenuje i Afghánistán, Saúdskou Arábii, Čínu, Venezuelu či Kubu.
   „Když však zavítáš ilegálně do Německa, Rakouska nebo Švýcarska, dostaneš: kartu sociální pojišťovny, mobilní telefon bez smlouvy, placený nájem, bezplatnou zdravotní péči, peníze bez potřeby důkazů na jaký účel, bezplatné jazykové kurzy, volné lístky na autobusovou nebo železniční přepravu, dětské příplatky, bezplatné právní zástupce na obranu proti vykázání ze země,“ srovnává Samková s tím, že ilegálové nemají ani žádné povinnosti, zato více práv, než mají domácí. „Nezbláznili jsme se?“ uzavírá otázkou.

  • Lex DRUID napsal:

   Já tvůj soudruh nejsem ty havlovo degenerátní semeno co nechal ožralej na hajzlu na americký ambasádě, když se odtamtud omlouval právě těm fašistům za odsun nařízený vítěznými mocnostmi na Postupimské konferenci, kde to bylo stvrzeno Postupimskou dohodou. Vymyslel to, navrhl a prosadil Neville Chamberlain (vygoogluj si kdo to byl), nikoli československý prezident Edvard Beneš, který to jen svými dekrety stvrdil a realizoval.
   http://sux.cz/137c
   A pochybuju, že by se s tebou někdo normální vůbec družil. Jen lži a štvaní, to vám bionegativním jde a ty to tady jen potvrzuješ.

 4. Priecinok napsal:

  vy verite na kazdu blbost co tu napisu.Ako mozte byt az tak slepy

  • Calembredaine napsal:

   A jestli pak víš jak se kahal zrodil? Víš leda kulový. Když totiž byli v roce 1492 obřezaní nosáči vyhnáni ze Španělska, jejích mudrcové přesunulo do Amsterodamu a Krakova. V 16.-18. století Židé v Polsku skutečně žili pod vládou systému, založeným na Talmudu. Autonomní talmudistická vláda dostala název kahal. Ve vlastním obvodu byl kahal „plnokrevnou“ vládou pod neveřejným polským protektorátem. Kahal určoval ghettům i obcím daně a z nich pak určitou část odváděl polské vládě. Vydával zákony, upravující všechny vztahy i obchody mezi Židy bez výjim-ky a měl právo volat k odpovědnosti, odsuzovat nebo osvobozovat. Neměl sice pravomoc vynášet rozsudek smrti, avšak byly rozšířeny mimosoudní praktiky lynčování nebo tajného vraždění, otev-řeně podporované rabíny. Ve skutečnosti byl tak v Polsku vytvořen židovský stát, řízený rabíny… Židovský stát ve státě měl vlastní zákon, vlastní duchovenstvo, školy, sociální instituce, a měl i své představitele v polské vládě. V roce 1772 bylo Polsko rozděleno a jeho velká židovská obec byla oddělena novými státními hranicemi, přičemž větší část připadla Rusku. A právě v té době vznikl tajný celosvětový kahal. Ten nejenže sjednocuje všechny Židy, ale také vytváří obecnou židovskou strategii. Celosvětový kahal má v současné době jako nikdy dříve blízko k tomu, stát se skutečnou světovou vládou. V našich dnech je již 80 % světového finančního kapitálu v rukou Židů a jejich globální kahaly. Ne kabaly, vole, kahaly! Slabikuj si to - ka-ha-ly!

   • Calembredaine napsal:

    oprava: ... jejich mudrcové přesunuli centrum do ....

   • Calembredaine napsal:

    Jo a ten globální kahal - to je právě ta moc co stojí proti Rusku! Maj na něj pifku, páč to Rusko zničilo jejich moc v Rzeczi pospolitý a tak jako tam se už jim nevedlo nikdy nikde, snad až v USA za Clintóna:)))

    • Kartouzian93 napsal:

     Ovšem pozor! V období let 2020 až 2030 se islám-ský svět může rozrůst až na 1,2-1,3 miliard lidí s obrovským finančním a duchovním potenciálem. Zatímco po celé uplynulé století světoví spiklenci loupili a ničili Rusko, Sovětský svaz a následně zase Rusko, nástup svých mnohem hrozivějších protivníků – z pohle-du ekonomiky, duchovní síly a odvahy – poněkud podcenili. Aby tedy nové protivníky mohli srazit na kolena, musejí světoví spiklenci přeskupit síly a prostředky, což také urychleně dělají. Zvítězí ten, kdo si vlastní rozvoj zajistí potřebnými zdroji. Proto bu-dou někdy v letech 2020 až 2030 pod praporem nevyhlášené čtvrté světové války zuřit boje, v nichž půjde o energetické zdroje (ropu, plyn, uran) včetně pitné vody. Hlavním bitevním polem budou nejpravděpodobněji Rusko a Blízký východ. Nikdo nemůže zaručit, že zmíněná válka nakonec nepřeroste v „horkou“ – pátou světovou – a s „Radou tří set“ jako vítězem. Korunovaní potomci feudální šlechty tedy vstoupili do aliance s „obyčejnými lidmi“ z korporací – a to konkrétně s mezinárodní židovskou oligarchií z oblasti byznysu, bankovnictví, vojensko-průmyslového komplexu, masmédií, armády, tajných služeb a kulturně-zábavní sféry. Všichni jsou vzájemně propleteni členstvím v judaisticko-zed-nářských lóžích, ortodoxních židovských a sionistických organizacích případně sňatky s představiteli dynastií a mocných korporací.

   • Priecinok napsal:

    Mna tie tvoje sračky vôbec ale vôbec nazaujimaju

    • Calembredaine napsal:

     Mě ty tvý co tvoří obsah tvýho mozku kreténa ještě míň, čoboláckej ovcomrde, ale až tě přijdu vyzkoušet a ty to nebudeš umět, tak ti rozsekám tlamu na sajrajt a zbytek zakompostuju, takže bejt tebou ty pračúráku mongoloidní bych se to radši začal pomalu učit nazpaměť!:)))

     • Albert napsal:

      ty si jasny pripad na psychyatriu byt tebou tak sa dam okamzite liecit a to akutne ty ovcosuk

     • Calembredaine napsal:

      Drý svý špinavý zlodějský čpáry dál od klávesnice ty svině židolokajská s příznačným nickem! Jasný ty dobyku zkurvenej?

     • Calembredaine napsal:

      Něbo ti ty mrzáku kozou pojebanej ty hnusný hůlky zlámu a klávesnici ti narvu do tlamy, zasranej čobolskej zmrde ...

    • Kartouzian93 napsal:

     Přišel jsi sem otravovat? Kolik a to Šapiro teď platí? Je to od příspěvku nabo na hodinu?

  • Calembredaine napsal:

   Esipak ty pračiráku zajebanej víš např.. to, že Jimmy "Burák" Carter, t. č. emerickej prezident řek v roce 1976 toto:
   „Zajištění životaschopnosti státu Izrael se musí stát klíčovým úkolem americ-ké zahraniční politiky. Bezpodmínečně musíme uspokojit všechny potřeby Izraele a nabídnout mu takovou ekonomickou i vojenskou pomoc, která mu zajistí mír z pozice síly tak, aby byl chráněn před každým útokem, jaký si jen lze představit.“

   • Priecinok napsal:

    ty už zales stými tvojimi sračkami do prdele ty zakomplexovany blabolaku

    • Calembredaine napsal:

     Do prdel pudeš ty zkurvenej jebači koz z Vihoraltu! Až tě v tvý salaši navštívím, ty kurvo zmršená chazarodiní, tak jen škrtnu sirkou:)

    • Calembredaine napsal:

     :))) Jsem to věděl! Ty jsi Kolemjdoucí, co, ty pračuráku! No jo, no ... je si moc nehraj, jednou by se ti to mohlo šeredně nevyplatit. Ale ta čobolština ti celkem jde!

     • Priecinok napsal:

      nie som Kolemjdouci len viac porozmyslaj kto som a mozno nato prides

     • Calembredaine napsal:

      Napověz: - čeho se vlasntě týká tenhle žvejk? Cituju: "vy verite na kazdu blbost co tu napisu.Ako mozte byt az tak slepy" - to je k tomu co tvrdí Duke? (já to neskouk, tak nevím co tam říkaj). nebo čeho?

 5. aaa napsal:

  Dobre nam tak! Vzdyt nekteri evropani protestuji proti vlastnim lidem, kteri protestuji proti imigraci :)
  Tak co potom od takovych narodů. Kazdej druhej Cech se toci jak na kolovratku podle toho, odkud fouka vitr- tedy "elity" A zbytek lidi? Tem je to celkem sumak, jinak by totiz kdyz uz nic jinyho, "horel" aspon internet. Jenze jaksi nehori. Nemci pristehovalcum prvni posledni- zradlo, prachy, servis. Vlastni lidi pritom vykopnou na ulici. stejny jak u nas s neprizpusobivymi. A co se deje, nic. Podle me dnes uz nelze rict, ze internet nic nezmeni. Uz to neni pravda. Je masivne sledovan, nalady spolecnosti se zaznamenavaji, ridi se priopaganda. Jak pusobi oni na plebs, plebs pusobi zpetne na ne- muze pusobit. A nedeje se ani to malo. Kdyby kazdej den 2 miliony lidi denne naklofalo co si mysli, nebojim se, ze by politici dle toho neupravili svoje jednani. Jenze to se nedeje. Jeste na tom nechaji vydelavat zlocinecke organizace jako cervenej kriz a pochybne velkopodnikatele, kterym kdyz upadne drobet z huby, hned ho seberou okresni pohunci. A kdyz se toho nechces ucastnit? Pokud nebudes drzet hubu, dostanes cernej puntik, za tri mas po chlebu- napriklad si dokazu predstavit, ze kdyby zjistli, ze podnikate, slel by po vas financak. Davno si vsimam, ze lidi co maji firmy na internetu proti systemu ani nespitnou. Prost totalita jako remen. Nejhorsi je, ze neni kam utect. Jediny co nam zbylo je teoreticka svoboda slova, ale i to pujde do hajzlu. Uz to zacina- cim dal vic lidi ma strach napsat doopravdy co si mysli a pojmenovavat veci pravymi jmeny. A bude prituhovat. Vemte si rok 2007. 8 let pozdeji- citite ten rozdil?! 2025, tak to pratele bude teror. Skoda, ze philip k. dick zemrel tak brzo. Kdyby se dozil aspon roku 2000, tak by jeho predpoved sakra stala za to. Vsichni cituji skvele 1984, ale to o cem psal Dick, to snad neni mozny, co ten chlap mel v hlave. Proste to hlavni trefil
  Svobody si v tomto systemu nikdo nikdy nevybojuje, tu nam laskave pujcuji a draze za ni platime desatkama a tim, ze drzime krok a skoro vsichni i hubu. Nadchazi doba transformace a tam svobody logicky dostavaji na frak- tak se pripravte. Vetsine to ale zas tak velkej problem delat nebude. Kdo bude zamestnanec statu, ten vyhral. Urednik je dnes nad podnikatelem. Kdo pamatuje 90s, vi o cem mluvim. Tak to uz davno neplati. Kdejakej urednicek pana podnikatele muze zmacknout. Osobne je mi sympatictejsi takovej Janousek, kterej je aspon kratkodobe dokazal postavit do late. Jde az z toho strach. Nikdy bych si nepomyslel jaky zlo vstup do EU zpusobi. Jak moc to zmeni nasi spolecnost. Jak moc to da urednikum kridla. Tohle me tenkrat priznam se nenapadlo. Jeden velkej tunel. Z tech penez , kdyby byly efektivne vyuzity by byla Evropa raj na zemi. Raj na Zemi!!!

 6. Priecinok napsal:

  Calembredaine

  ničoho sa to netýka a netýka sa to ani mojho charakteru ani mojho praveho nicku a len zrietka sa vyjadrim k niakemu článku

  • Calembredaine napsal:

   Týká se to véd?:)

   • Priecinok napsal:

    aj ale nie celkom a ked mas na mysly Roba ci Vladislava tak to nie som ja ale mam rad Rusov a Slovanov a vyznavam slovanske tradicie a kulturu a som proti USA ako tu kazdy z nás akurat som dnes v jednom clanku pisal o slovanoch.

    • Calembredaine napsal:

     O. K. Pak je to všecko v pořádku, hlavně že nejsi ten krypl co má nick jak supermarket:)

     • Priecinok napsal:

      a to je kto ?

     • Robo napsal:

      Je to tu jak u debilov už:-))
      Kreten Albert je supermarket, ty si "volajaky zmätený" (Priecinok) a Calem, keby pisal slušne, bolo by tu 90% ľudí prekvapených obsahom jeho príspevkov.. :-)

    • Calembredaine napsal:

     Ten kokot co psal o párčlánků níž, že prej se moc rozepisujem a že se to nedá číst! Jako že my "čehúni". A tu ti přispěchal na pomoc:) Já chodím den co den na Protiprúd a nevím že by tam psali nějaký superstručný články! Nějakej provokatér asi. Je např. toto stručný? - http://www.protiprudu.org/bol-hitler-horsi-ako-oni/

     • Robo napsal:

      Calem, v tom odkaze som dočítal do "Stalinove čistky" a zavrel ho.
      Veď sú to sračky.. Prečo čítať kretenov, ktorí sa ešte aj dnes musia zapacit lezbobuznam a písať o Stalinovi, jak oni chcú (tie lezbobuzny).
      Veď tušíme, čo pre nás pán Stalin urobil, nie? Ktovie, či by nás dnes ešte bolo toľko bez neho (beztak je nás málo)...

 7. Calembredaine napsal:

  Přesně tak! Myslím tyhle kydy, který nemaj daleko k tý větě co napsal Precinok o tom že my tu všemu věříme:)))

  Albert napsal:
  24.8.2015 (16.35)
  Mali by tie članky pysať stručne a nie to rosťahovat lebo človeku prejde aj chuť čítat a podla mňa sú to iba taranini a nic viac

  Odpovědět
  Albert napsal:
  24.8.2015 (16.49)
  Ani sa vám čechackom nenečudujem ze také dlhé članky písete lebo ste odnepameti znamy ako kecalkove

  • Robo napsal:

   Albert je ďalší z radov otrokov lezbobuzien a Priečinok by mal vynechať dávku.. :-))

  • Calembredaine napsal:

   Tak proto jsem mu odpověděl článkem o historii kahaly, a podle tý jeho sračkoidní odpovědi mě to utvrdilo že to musí bejt Albert! Ale dnes jsem se splet, sorry ...

   • Robo napsal:

    ..aj keď. ..také hrúbky od dvoch rozličných ľudí..?
    Albert je možno fakt priečinok, nie supermarket..:-))

    • Calembredaine napsal:

     Máš pravdu s tou gramatikou, to je brutál, ten supermarket:))))

     • Calembredaine napsal:

      Teď koukám - Precinok nemá intepunkci na klávesnici! Takže to není Albert ! A má náozr, Albert ne, ten je troluje. Já ho chtěl jen odtud nějak vykopnout:)

     • Priecinok napsal:

      Ani jedno nie je správne

     • Robo napsal:

      tí trollovia sú splachovací, jak nikto, ten sa vráti.. Pozri na nášho Honzyka. Nikoho nezaujíma, podľa jeho slov jeho zas nezaujímajú články tu (ani jednému snáď neveril), po papuli dostal už šesťnásťtisíckrát a furt sem lezie.

      Nezaujímajú ma články na ides, neleziem tam už vobec. Na hovinky leziem tak raz za dva dni pozrieť názvy článkov, čo už lezbobuzny púšťajú do sveta a tak raz za dva týžne pozriem do diskusie, aby som videl, jak už ľudia začínajú konečne neveriť tým kokotom.
      Rozhodne by som tam ale nebol nasáčkovaný každú chvíľu...

     • Robo napsal:

      teraz som to čítal.. :-)

      Veď sa my dáme zas dohromady (Rasséni) a to bude, akokeď kobyla kopne.. Žiadny buzerant sa už neschová..

 8. Priecinok napsal:

  Coutamax to urcite vie kto som ked to cita

 9. Jarek* napsal:

  Pan autor článku nemá pravdu. To co říká je, že pouze mlží. Kdyby řádně vysvětlil historii, pokud ji zná, tak by nemohl vyřknout takový nepravdivý závěr. Židé byli vychování na prvním stupni řízení k tomu, co dodnes činí. Oni jsou jen "armádou, prostředkem, rasisticky vychovanou vedenou a řízenou" dobře organizovanou sektou v rukách globálního prediktora. Oni sami o sobě nejsou nic, nikdy nic nebyli a v budoucnu nic nebudou. Jsou jen horlivými služebníky, zloději a vrahy.

  • Robo napsal:

   Video som nevidel, v texte rozpráva o sionistoch, o tej satanistickej sekte. Sú na určitom stupni riadenia, aj keď v skutočnosti tiež otroci, samozrejme.
   GP je podľa Anastázie 6 ľudí, pričom ten, ktorý sa považuje za hlavného (minimálne on) už otočil a snaží sa tiež zahubiť obludu, čo za tých pár tisícročí vytvorili..

 10. Albert napsal:

  cim som si vysluzil taku nenavist ?

  • Robo napsal:

   Nenávisť nie. Pohrdanie ale tými rečmi, ktoré sú plne v sulade s tým, čo po tebe tie lezbobuzny chcú.
   Mal by si sa vzdelávať. Väčšina ľudí tu je už na dostatočnej výške, aby toto videli a už nám to všetkým lezie krkom, ver (tá manipulácia z každej strany)...

   Pozri si ja začiatok napríklad pár dielov Pjakina..

  • Priecinok napsal:

   Mal by si prestať ty hlupák lebo vytvaraš tu len dusno a stves slovanov proti sebe ked tak nenavidíš cechov tak im to povedz osobne a netroluj tu lebo si myslia ze som ty a to my dost vadi

 11. Priecinok napsal:

  Robo prepac to nepatrilo tebe ale smrdovi Albertovi

 12. aaa napsal:

  Hele, vsichni ted globalne prediktorujete a stupne rizeni atp, pjakin jak hajzl. By me zajimalo co jste si mysleli pred rokem a neco, nez Irena zacala prekladat pjakina, popripade levanet. Zajimavy jak moc ovlivnil opjakin ceskou nezavislou scenu. Ani o tom nevi

  • Robo napsal:

   Pjakin ma za tú dobu presvedčil a Irene veľká vďaka!

   Za to ale netuším, o čo ide tebe..

   ..mimochodom, tušíš, že KSB a DVTR rozhodne nie sú jediné zdroje, ktoré "stoja za reč"?

   • aaa napsal:

    Jde mi o to, co jsem napsal. A zopakuju to. Pred dvema lety slovni spojeni globalni prediktor atp, da se rict na ceskoslovenskem netu neexistovala. Misto neho se sklonovalo napriklad NWO, nejbohatsi procento zidu a se vsim jste byli hotoví. A najednou tu mame jakesi frakce. Ceho se chytnete priste? Pjakin je sem tam dobrej- a uplne nejlepsi, pokud jsi rus. Pro toho je nejake Ceskoslovensko jak svab na stole. A tak by se ne rusa, stejne jako na americana mel cechoslovak divat. Kdyby se jeho sny vyplnily, bylo by to ze deste pod okap. Takze mi vadi to zboznovani, aniz by jste si uvedomili, ze spousta rusu nas ani nebere jako slovany, kdyz prijde na lamani chleba po litru vodky. Asi tak. To stejny s USA. Je obrovsky stesti, ze neco jako Ceská rep, nedej Boze Slovensko vubec existuje. No Slovensko to je opravdu unikum. To je udel malych narodu. Nemame potencial jit vlastni cestou a to ani v dobe, kdy nam nikdo a nic nestoji v ceste. To proto se na nas rusove divaji stejne pres prsty jako se na nas divaji i Nemci. I tech polaku si vazi vic. A lezt do prdele nekomu, kdo si te nevazi...to mi nedela dobre. To moc lidi nechape a tito jsou potom bicovani uplne ze vsech stran. Vetsina lidi to ma jako fotbal- chce nekomu fandit, misto aby predevsim fandili sami sobe- sami zalozili mancaft. Pritom sance tu BYLA- uz je davno v hajzlu.
    Proste: Vadi mi s jakou samozrejmosti prijimate Pjakinovy nazory.
    Ukazka jak to vidi jeden rus: vyhledej "YT: Pjakin Praha 1968" (kdyz uz mame to vyroci). Verzi je mnoho, ale me se napriklad velice zamlouva teze pana Vladimira Cermaka. Napsal knihy: Operace Srpen 1968, Operace listopad a Operace unor. A porovnejte! Kdyby to same rekl Pjakin, tak mu zobete z ruky. Pjakinova teze, ze se USA chteli zmocnit Ceskoslovenska je usmevna (kdyz si predstavim, ze jeste napriklad pres doslova hloupeho Dubceka- chudak nevedel celej zivot, kde se vubec ocita- kozel zahradnikem...) A to ze se nelibilo GP- do toho rekne Praha okultní- centrum zidovstva atd atp. O tom ze se krize na blizkem Vychode (rok po sestidenni, kdy Rusko zbrojilo Egypt Syrii...)kryje s timto konfliktem vubec nic. Izrael mel jaderne zbrane! zato konvencni mel o hovne, cili bylo riziko, ze je pouzije. No a ma to pokracovani az k srpnu 68. No nic, pjakinovych tezi je mnogo, ja jsem ted predstavil dalsi a pak jeste dalsi a je i jina a jeste jedna. Pochopte ze: Zadnej globalni prediktor vubec nemusi existovat !!! Respektive se to muze mit castecne jinak, uplne jinak. Je zajimave si ho poslechnout, stejne jako jine politology. Ale ne, zase priklonit se k jednomu a jak rakovina, dokud to zase nenahradi neco jineho. Nebo namatkou dokumenty Adama Curtise. Nejakych ja nevim asi dohromady 7 hodinovych dokumentu. Univerzalni pravda...to vzdycky smrdi. Co je pro jednoho pravda, muze byt pro pro druheho lez a oba si to i "pravdive" obhaji.

    • aaa napsal:

     kurva to je dlouhe, sorry

     • Robo napsal:

      Pre mňa rozhodne, ako pre Žabáka nieje "USA ako RF".
      Čo sa Pjakina týka, rád si ho počúvnem.
      A GP? Pred pár rokmi som ani netušil, čo sa okolo mňa deje a jak kokot veril väčšine, čo som si pozrel na ČT v správach!

      My sme kurva Slovania, či to nejaký Rus-ožran chápe alebo nie! Mňa zaujíma oveľa viac Rus, ktorý sa zaujíma o svoje pravé dejiny a snaží sa o návrat k Pôvodným prameňom! Rovnako tak akýkoľvek iný Človek na planéte!

      Takže sa tu nesnaž ani náznakom dávať rovnítko medzi východ a západ alebo presnejšie medzi Sloviensku kultúru a ten západný technokratický degenerát..!

    • Žabák napsal:

     Máš pravdu, že vše je třeba brát s rezervou včetně Pjakina. Z tvýho příspěvku vidim ten postoj, že nechceš ani Rusa ani Amíka. Fajn, to chápu tenhle postoj, ale pokud chceš tu neutralitu, tak je ve tvym zájmům těm Rusům a Číňanům fandit, aby tu ten protipól byl. Jakmile nás přejedou USA se svym NWO tak je konec. S neutralitou souhlasim, ale těch Rusů se zdaleka tolik nebojim, spíše naopak.

     Stačí se podívat do dějin. Západ a polabští Slované, západ a křížové výpravy proti Slovanům, západ a násilná katolizace, západ a skoro germanizace, všechny možný války ze západu, stovky vojen, miliony slovanských životů. To je pro mě západ. A proti tomu všemu 50 let komunismu a 68? No takže já mám jasno. Nehledě na to, že Rusové, spíše Sověti ani náhodou nechtěli nechat Čechoslováky vyhladit, tak jako dnešní opět západ, naopak populace byla v pohodě, podniky byly naše. Tolik vysmívané Husákovy děti dnes drží ekonomiku.

     Ale to varování před přílišným uctíváním Pjakina beru.

    • Jarek* napsal:

     Před dvěma lety jsem hovořil o černém papeži, generálovi, či luciferu, nejvyšším jezuitovi voleném stejnou procedurou jako papež bílý. G.P. je v současnosti více zaužívaný pojem.

     • vlk napsal:

      Jo, jistěže, jxbalo ti před dvěma lety, jxbe dnes a patrně jxbat bude až do hrobu.
      A tam si na tebe počká sám Veliký Jezuita, magore!

     • Robo napsal:

      kokotko má už zas výlevy..

      Jarek, ten černokňažnícky buzerant po Tebe vyslovene ide, pozor..:-)

 13. aaa napsal:

  Jinak nechapu co se hadate, proc mate potrebu odpovidat sulinum a trolum. Se vzpamatujte, vzdyt to tyhle stranky degraduje. Vypada to pak, jakoby sem chodili jenom bezmozci. Copak neumite spolknout trolovu provokaci? Copak nechapete princip trolovani? Asi ne: Trol ma radost, kdyz se kdokoli chytne a cim vic je na nej takovej calabraine nasranej, tim vetsi jsi mu udelal radost.

  • Robo napsal:

   Calem, keby si len o trochu lepšie vyberal zdroje a viac uvážene používal slovník, tak by bol cenným zdrojom pre mnoho ľudí tu.
   Tu niesme na leva-nete, tam je úroveň iná a tam už tamojší diskutujúci zväčša vedia, jak sa majú vzdelávať aj sami..

  • Calembredaine napsal:

   Jenomže já Jinského za trolla nepovažuju, jen za pitomce:) Nevěřím že by kdokoliv platitl cosi takovýho debilního. Já napsla článek o převratu 1917 a kretén JJ mi pogrtuloval, že to mám nasstudované "jako málo kdo tu" -- cituju ho ... a v druhý větě "shrnul" nesyslně resultát mýho pojednání kde kvávkal cosi že se spojil žid, Ukrajinec a buzerant, aby rozvrtáili Rusko a dal "řečnickou" otázku - kdo prej ještě mi vadí?

   V čem je tam bota? Že to hovado Honzyk nepochopil, že já vycházel z reality! Já to nebyl, kdo donutil buzranta Jusupova nastavovat prdel anglickýmu špionovi a nakonec se na pokyn britský rozvědky zapoit do atentátu na Rasputina! A taky jsem to nebyl já, kdo donutil Chruščeva - Pearlmuttera blábolit nemysly na XX. sjezdu a kydat svinstva na vlastní stranu a stát a trvale je tak poškodit!

   A ani další uváděné kreatury jsem nenutil k vlastizrádnému konání. Takže položýená otázka učinila z Honzyka Jinského kreténa. Resp. jejím položením se sám kreténem bezmozáckým učinil!!!

   Jak by měl správně reagovat? Když uznal jak "to mám nastudované", tak mohl položit otázku která se přímo nabízí!! Proč zrovna tito jmenovaní patřili do těchto kategorií!! Tedy proč usko zrazovali a podkopávali právě židé a potažmo jejich produkty - Ukrajinci a buzeranti!!! To by byla otáka do pranice! A ne "kdo vadí mě"!

   A proto po něm jdu a půjdu dál, dokud to nepochopí ten debil - a když mu to nedojde, budu na něm viset furt a drtit ho:)

   • Calembredaine napsal:

    Omlouvám překlepy a ještě vypíchnu zásadní věc!!

    Tedy kretenismus Jinského spočívá v debilitě jeho mozku, konstruce myšlení samotného, pokud se toto sloveso dá spojit s jeho jménem. Kdyby to byl pouhý oponent, za kterýho se vydává, zeptal by se, ne KDO, páč NIKDO, ale PROČ zrovna tito jmenovaní vadí autorům mých zdrojů!!!!!!!! A to jsou většinově právě Rusové (i když to neplatí obecně). Pak by již bylo blízko ke sutčně zásadní a jdině správné otázce! A totiž:

    PROČ právě těm jmenovaným kategoriím vadí Rusko?

    • Albert Krasnansky napsal:

     mne nevadi co pises ale ako formulujes tie vety ze ti ani kôn nerozumie ty znalec

     • aaa napsal:

      jsem si ten tvuj nick musel vyguglit. Alinko......jsem na neho uplne zapomnel. To byl borec. Narozdil od debilniho banana a odporne tety Margyt. ale Alinko s tim jeho prizvukem- to jsem jeste mel televíziu, keď to dávali na jojke.

     • Calembredaine napsal:

      Tobe nízké IQ neumožňuje do těch věcí proniknout bez ohledu na formulace vět, ale taky proto ti nic nevyčítám. Přečti si třeba Hupa a Hopa s obrázky, později ilustrovanou Honzíkovu cestu a když to půjde, postupně přejdi na nějaké jednoduché nepříliš filosofující věci a tím se budeš zdokonalovat a časem si třeba přečteš i Malýho prince i bez ilustrací. Víc ti pomoct nemůžu ....

  • Jan Jinsky napsal:

   Podívejte se na tuto diskusi. Moje jméno je tam zmíněné několikrát. Přitom jsem k tomuhle článku nenapsal vůbec nic. Calembredainovi neodpovídám už vůbec. Vy se tu nasíráte sami od sebe...

   • aaa napsal:

    Ty uz startujes preventivne. Ale protoze se tu nevyskytujes, tak to ani nebylo na tebe :)

    • Calembredaine napsal:

     Kretenismus-jinskysmus je třeba potírat neustále, páč je to samotná podstata všeobecného ignorantství a snahy o debilizaci mas! Tuhle stvůru co se tváří jako bodrý strýček "diskutér" je třeba potírat permanentně všude kde je to vůbec možné a všemi způsoby jaké nám umožňují technické prostředky získávání informací a sebevzdělávání ...

  • Albert Krasnansky napsal:

   Calembredaine sa sam nasiera to je jeho vysnene poslanie ako som mu povedal je cerstvy na psichiatriu

   • Calembredaine napsal:

    Jsi čistokrevný asi neplacený troll. Ze zábavy:) Žvaníš krávoviny z cesty olem dokola, nacyntáš kupu sraček a nesdělíš NIC. Jako Jinský a jiný kreténi. To aspoň takový Kolemjdoucí to je frajer, protože vždy přijde s nějakou relevantní námitkou, myšlenkou! I když špatnou a zle myšlenou. Ovšem u kreténů tvýho nebo Jinskýho typu nemá jakákoliv myšlenka KDE vzniknou, páč kde NIC není, ani SMRT nebere:)

 14. Zdeněk napsal:

  Pjakyn neříká "věřte" "uctívejte" říká: UĆTE se! a sami pochopíte, to je celé

  • aaa napsal:

   Jo a vemte si k tomu bibli :) Mam ji mimochodem- vytiskl jsem si to dokonce. Jinak je mi jako clovek sympatickej. Doufam ale, ze je vam jasny, ze se jeho uceni nikdy neujme? Dokazete si predstavit, ze by si to cetl vas soused, nebo kolega ve fabrice, ja ne. Takze revoluce zdola se konat nebude- lidi jsou vypatlani a zvrchu se taky konat nebude, protoze tam to ridi GP :) a jsme v pici jak Bata s drevakama.
   Oni ho upali jak Husa a nas s nim :)

  • Calembredaine napsal:

   A říká to přesně! To je na Jinského kretenismus jasná zbraň! On je pravý opak - nic se neučí ten hovad, protože vše už ho naučil Židák! To židák mu nakukal, že "Reagan uzbroil SSSR" a jiné mantry, podobné plkům který světožid vlastnící masmédia podsouvá masám, aniž by měly reálný základ a to s jasným cílem: odvrátit pozornost od činnosti své páté kolony! KDE se světožidák zmínil o Jakovlevovi? O svých agentech uvnitř světské mašiny? O činnosti idácké 5. kolony např. v Československu v roce 68? Kde ptám se? Kolik prachů nacpal světožidák do zakládání všelijakejch KNů a K231 -ček? O to go ...

   • Calembredaine napsal:

    Kreten Jinskej může namítnout, že jsem odbočil od tématu, páč taový hovado nic jinýho nemůže, nic víc mu nezbývá (nemyslím tu a teď, píšu o našem původním konfliktu). Proto pokládá "záludně" doplňující podotázku "a co Kléma a procesy u nás?". Idiot. Kdyby totiž pochopil celo pasáž která tomu předcházela, nemusel by tuto otázku vůbec pokládat, páč by věděl, že šlo o zápas se sionisty, navíc vyprovokovaný CIA a provedený jako operace Splinter Factor, což kdyby nebyl totální kreténsmý hovado si může ankít sám! Ale to samozřejměnesmí chodit na iDnes nebbo "Lidofky", že? Debil ... jinak tu je více o tom - http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/politicke-procesy-padesatych-let.html

 15. Petr napsal:

  SIONISTÉ NEJSOU TO ŽIDÉ

  Zj 2:9: Znám tvé soužení a chudobu (ale jsi bohatý), i rouhání těch, kteří si říkají Židé, a nejsou, ale jsou shromáždění satanovo.

  Sion = On chce, Na Sionu jsou všichni, kteří DĚLAJÍ Vůli Ježíše Krista, pomáhají druhým, tak jak je to rozumně pro ně možné.
  Jeruzalém - tam jsou duchovně lidé, kteří uznávají dopro a pravdu jako nejvyšší hodnoty, a dělají podle toho
  Izrael = Boží bojovník - to jsme my !
  Ariel = Lev boží - co máme ve znaku?

  • Calembredaine napsal:

   Kreténský JINSKYSMUS = TROCKISMUS tohoto webu! Jen a pouze jeho důsledným a neustálým potíráním lze odvrátit to, co se nepodařilo ruskému národu v minulém stoeltí! A totiž rozvratu, rozkladu a hnilobě produkovaných sionistickými centrálami, jejichž je tento hovad bezděčným produktem!

  • aaa napsal:

   to petr.....Kolik je novodobych prekladu bible? Mysleno teď, ne nejaka starocestina. Protoze nekde zidy evidentne mazou viz:
   9 Znám vaše činy, těžkosti a chudobu - ale přesto jste bohatí! Vím, jak vás lživě obviňují ti, kteří se pyšní svou pravověrností, ale pracují vlastně pro satana.
   https://www.biblegateway.com/passage/?search=Zjeven%C3%AD+Janovo+2%3A9&version=SNC

 16. Albert Krasnansky napsal:

  aaa tak tak Alinko bol frajer

 17. Albert Krasnansky napsal:

  Nech zijuuuuuuuuuu SLOVANIA my sme nedobitny narod nikto nas nepremoze.

 18. Albert Krasnansky napsal:

  aaa to aj vidno na tebe

 19. aaa napsal:

  Precteno skoro 3000x a video videlo neco kolem tisice lidi. Z toho odhaduju 20 procent dokonce. To neni moc povzbudiva statistika. Z toho se jiste nejaky procento dostalo na video rovnou z YT. Proste ani ctenari nwoo nejsou ochotni si video pustit. Az mrazi, kdyz jsem se dival kolik ma beznej klip od Rhiany- skoro 3/a miliardy.
  Ledaze, by video spustene tady se do YT pocitadla nezapocitavalo, ale to se mi nezda.

 20. Fero napsal:

  Vy tu mate ine vzory teda, David Duke, posahany Ku Klux Klan clen, ktory sa rad premava v nemeckej nacistickej uniforme. Danovy podvodnik, odsudeny v roku 2002 na 15 mesacny trest a 10.000 dolarov pokuty. Bravo!

  • Valduk napsal:

   Komentář odstraněn a uživatel Calembredaine, Valduk, Goldmanka, Kartouzian, Montisan, atd. zablokován z důvodu vysoké agresivity, zanedbatelné informační hodnoty komentářů a odrazování slušných diskutérů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!