Je Ukrajina nezdařilý pokus o ‚zlomení Ruska‘? Kissinger US varuje: „Zastavte za každou cenu podporu Kyjeva.“

henry_kissinger_by_rodneypikeZvládnutí Ukrajinského konfliktu a druhořadý pokus o znepřátelení Vladimira Putina s jeho vykreslením jako agresora, ztroskotal, jestli tedy přijmeme jako směrodatný názor jednoho z nejstarších amerických diplomatů. Henry Kissinger, teď 92 letý, zůstává jedním z nejzavilejších insiderů té temné komory, co se pořád hrne do hry o dominanci v Novém světovém řádu.

Během Nixonovy administrativy byl ministrem zahraničí Henry Kissinger, který „otevřel“ pro americkou diplomacii komunistickou Čínu.

S eskalujícím se napětím mezi US a Ruskem strhal Kissinger americké zvládání ukrajinské situace s „podporou Kyjeva za každou cenu“ a v podstatě se znepřátelováním Putina, aniž by byl brán zřetel na „dlouhodobý řád“ a místo něj s nezodpovědnými snahami o krátkodobé zájmy.

Nenechte se mýlit, Kissinger je vrcholný vyslanec takových stínových globalistických organizací jako Bilderberg, a je advokátem reálpolitiky – pro dlouhodobé hry. Dlouhodobý světový řád je součástí jeho kalkulací. Teď nakonec Kissinger navrhuje, aby Ukrajina zůstala nárazníkovým polem mezi US zájmy v Evropě (přes NATO) a tradiční ruskou sférou vlivu.

RT referovala o jeho dlouhých prohlášeních a jejich významu pro břídilské snahy na Ukrajině:

Bývalý americký ministr zahraničí Henry Kissinger zaútočil na americkou a evropskou politiku Ukrajiny, když řekl, že ignoruje ruské vztahy s jeho sousedy, a volal v této záležitosti po spolupráci mezi Bílým domem a Kremlem.

„Cílem (US činitelů) se stalo zlomit Rusko, když by dlouhodobě účelným mělo být integrovat ho,“ řekl tento 92 letý veterán v dlouhém interview s The National Interest…

(…)

„Vztahy mezi Ukrajinou a Ruskem budou mít vždy v ruské mysli speciální charakter. Ty nikdy nepůjde omezit na vztahy mezi dvěma tradičně suverénními státy, ne z ruského hlediska, a možná ani z ukrajinského. Takže na to, co se děje na Ukrajině, nelze uplatnit jednoduché vzorce, které fungovaly v Západní Evropě.“

To znamená, že američtí vůdci za Obamova režimu byli nešikové a zacházeli s Ruskem příliš jednoduše. Vyjednávání mají tři dimenze, ne jen dvě dimenze.

I přes drzé pokusy vtlačit do Kyjeva přes Porošenka loutku, přes používání útoků pod falešnou vlajkou a veškerou agitaci prováděnou na Ukrajině spolu s lákáním Putina pomocí konfliktu kvůli zemnímu plynu, ropě a energii do přímé konfrontace – se prostě stejně ale přepočítali.

Toto Kissingerovo interview s @TheNatlInterestsi stojí zato přečíst http://t.co/8og25i9UQ5pic.twitter.com/y2zYL3hsku

— Danielle Ryan (@DanielleRyanJ) August 20, 2015

Konec konců dlouhodobým cílem je totální globální integrace a ani Kinssinger by se neodvážil vůbec snít o tom přehnat to s Ruskem, zvláště ne na úkor fungujícího globálního řádu.

Kissinger jasně navrhuje velice odlišný a daleko smířlivější taktní přístup k Putinovi s taktickým uznáním naprostého krachu pokusu o zabezpečení Ukrajiny pro Západ:

S tím, jak ozbrojený konflikt na Ukrajině pořád neprojevuje žádné známky vyřešení, opakuje Kissinger své předchozí návrhy, aby se Ukrajina stala nárazníkem nebo prostředníkem mezi Ruskem a Západem.

„Měli bychom prozkoumat možnost na status nevojenského přeskupení tohoto území mezi Ruskem a existujícími hranicemi NATO,“ konstatoval Kissinger.

„Západ váhá s tím, aby se vložil do ekonomického zotavení Řecka; takže se určitě nepustí do Ukrajiny jako jednostranného projektu. Měl by tudíž přinejmenším přezkoumat možnost nějaké spolupráce mezi Západem a Ruskem na vojenské neutralitě Ukrajiny.“

Kissinger … apeloval na Západ, aby zastavil podporu Kyjeva za každou cenu, i kdyby se měly hromadit počty obětí konfliktu. „Ukrajinská krize se přetváří na tragédii, protože rozvrací dlouhodobé zájmy globálního řádu kvůli okamžitým potřebám obnovy ukrajinské identity.“

Obamovi činitelé Kissingerovu kritiku odráží.

Bývalý US velvyslanec v Rusku až do roku 2014, kdy rezignoval, Michael McFaul tvrdil, že napětí vzrostlo, až když Putin „odmítl“ US podmínky k „obnově vztahů“. (McFaulovi odporoval nepřátelský dav na Twitteru s poukazy, že ta „dohoda“ byla vždy jen o US podmínkách a za zájmy NATO a jeho dominanci.)

Obama, jak vám jeho kritici připomenou, neusiloval o „zlomení“ Ruska. Zkoušeli jsme s Ruskem provést Reset vztahů. To ale Putin v roce 2012 odmítl.

— Michael McFaul (@McFaul) August 20, 2015

Někdo s tak dlouhou historií zahnízdění v tajnůstkářství a intrikách jako Dr. Kissinger dobře chápe jemné umění pošťuchování medvěda způsobem, kterému tato administrativa nerozumí.

Navíc Kissinger, co je v kurzu v zákulisí, často představuje oficiální vyjádření tajného establišmentu – o dohodách, které přeskakují presidenta a jeho kabinetní činitele.

Hluboko za scénou pracují jak Putin, tak Kissinger na té samé globální vládě a Rusko nelze z této konstrukce snadno vyříznout. Takové lokomotivy vývoje jako rozvojová banka BRICS odhalují novou kapitolu, která už neznamená jen samotnou americkou hegemonií a její imperialismus. Místo toho ten nový svět ukuje svazek světových mocností.

Vítejte v novém světovém řádu. Už přichází, ale Kissinger se už nedožije toho, aby tu temnou zemi zaslíbenou spatřil.

Mac Slavo

SHTFplan.com
August 23, 2015

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/ukraine-failed-attempt-to-break-russia-kissinger-warns-u-s-stop-backing-kiev-at-all-costs.html
16 Komentářů k Je Ukrajina nezdařilý pokus o ‚zlomení Ruska‘? Kissinger US varuje: „Zastavte za každou cenu podporu Kyjeva.“

 1. weissbach napsal:

  Zločinci

  • Kovtun napsal:

   Zemanův kámoš Kissinger!

   • bn napsal:

    Zeman není na straně sionistické US židokliky, Zeman kope za sionistickou globální židokliku. Tyto dvě židokliky jsou v rozporu, resp. US vnitřní židoklika odmítla poslouchat globální židokliku. A protože globální židoklika si nepřeje WW3, je momentálně přijatelnější i pro Rusko, z toho pak havloidi (pátá kolona US židokliky) dělají závěry, že Zeman je ruský agent, Putin s ním ale muví jen proto, že Zeman reprezentuje globální židokliku, o havlisty by si Putin ani neotřel botu, havlisti jsou tupí stejně jako US židoklika, která už de facto je v prdeli. Globální židoklika si sice nepřeje WW3, ale má zájem na rozvratu Evropy pomocí tzv. islamistů, pomatených fanatiků nebo prostě jen žoldáků, kteří Korán nikdy nečetli. Zeman v tomto ohledu přilévá benzín do ohně jeho divokým štvaním proti islámu, v tomto plní stejnou roli jako štvavý žid Kohn-Vička. Oba štvou proti islámu, nikoliv proti sionistické multikulti doktríně, která import čmoudů způsobila, Korán za multikulti v Evropě odpovědný není. Korán je však trnem v oku globální židokliky, protože "zatvrzele" zavrhuje lichvu jako smrtelný hřích - jde v zásadě o antikoránické tažení globální lichevní židokliky, protože na lichvě (úroku) je založen její majetek a moc - a také odmítá "vyvolenost" tzv. židů. Korán má být odstraněn z povědomí lidstva, metodou ohromného masakru ke kterému právě začalo intenzivní štvaní ze všech stran. Nakonec má být jako viník ukazován Korán, aby lichva nebyla narušena. Takže Zeman je skutečně momentálně menší zlo než havlismus, protože havlismus = WW3.

    • Kartouzian93 napsal:

     Přesto ale co se týká toho Kissingera, je třeba zde přiznat že se jako člen Římskýho klubu de facto podílel na přípravě všech „horkých ohnisek“ ve světě. Například se přímo účastnil rozpoutání 25 let trvající války v Salvadoru. Ta se stala součástí globálního plánu, rozpracovaného Eltonem Abramsem ze Státního departementu USA. Akci financoval (jak píše J. Coleman) člen výboru „Rady tří set“ Willi Brandt, vůdce Socialistické internacionály a bývalý německý kancléř, zednář a nepřítel německého lidu. Splnění tohoto úkolu pod kódovým označením „Plán Andy“ bylo svě
     řeno tomuto proslulému mezinárodnímu zločinci, sionistovi Henry Kissingerovi, provokatéru a spiklenci, který již dávno patří před soudní tribunál.

     • Adolf Balík napsal:

      Je to prase, ale profík. A teď si rve vlasy, jak může někdo dělat prasárny takto amatérsky.

    • Kartouzian93 napsal:

     Jinak uvedený fakt že Putin je agent globálních sionistů potvrzuje i Pavlov když píše toto:
     "Jestliže sionisticko-zednářští zločinci na Stalina kydají špínu a argumentují tím, že za všechno v zemi odpovídal on, zákonitě se vnucuje otázka: proč tito zločinci nehanobí také Jelcina, který se vůči ruskému národu dopustil takových zločinů, o jakých se nám před tím ani nesnilo? Dnes všechno zase kladou na Putina. O Jelcinovi však mlčí, protože ten ukradl majetek Ruska a předal jej vyvoleným Židům. Co na tom, že okradl lid, který je pro ně pouhým prachem pod nohami. Dnes se klaní před Putinem, který něco prohlašuje a něco zcela jiného dělá, ale od Jelcina se prakticky neliší. Bohužel to chápe jen hrstka lidí. Rozdíl mezi nimi je pouze v tom, že alkoholik Jelcin své zločiny páchal hrubě, drze a svéhlavě, zatímco jeho následovník postupuje jemněji, pronáší lichotivá
     slova, ovšem v tichosti jedná v zájmu stejné kliky nepřátel Ruska!
     Dalším důkazem výše řečeného není jen to, co Putin dělá, nýbrž také to, co pro naši zemi a její lid nedělá. V době, kdy lidé vidí, jak vláda chrání zkorumpované vrahy a zloděje a z jejich klonů vytváří řídící orgány země, v době, kdy zemi rozkrádají stejně jako v éře opilce Jelcina, v časech, kdy lid živoří a vymírá, v době, kdy vláda nepodniká vůbec nic, aby nás vyvedla z postavení surovinové kolonie, kdy v naší zemí nepokrytě řádí stovky sionistických a zednářských organizací a sekt, zabývající se podvratnou činností proti státu a lidu za tichého souhlasu vlády – by již nikdo neměl pochybovat o tom, kdo ve skutečnosti Rusko řídí, a to ani ti nejzabedněnější. Tato vláda nepřinutila ve jménu spravedlnosti a národního smíření potomky katů z doby občanské války 1918-1923 kát se ze zločinů svých předků na našem lidu, tato vláda naopak dostoupila samotného vrcholu cynismu a předvádí nám, že je sama potomkem zmíněných katanů a že v genocidě Ruska pokračuje. Tato vláda nezbudovala památník obětem judaistického teroru, který si v Rusku vyžádal více než 60 milionů lidských životů, nýbrž na místě pro ruský lid posvátném – na Poklonné hoře – otevřela muzeum holocaustu židovských obětí z druhé světové války, jejichž vylhaným počtem se ohánějí židovští vědci a historici. Ale kdyby zůstalo jen u toho – tato vláda si dokonce prosadila, že tam moskevští školáci musejí oplakávat mýtické židovské oběti.
     Tak výsměšně se rouhat je možné jen vůči zcela zdegenerovanému lidu. Nutí jej ronit slzy nad oběťmi ezinárodního Židovstva, nikoli nad vlastními!64 Jak známo, pod pojmem holocaust chápou sionisté výhradně židovské oběti za druhé světové války."

     • Marian napsal:

      Kartouzian, pekne napisane. Myslim si, ze Putin to nema jednoduche robit radikalne zmeny. Zrejme su tam sily, ktore mu ztazuju robit zelatelne zmeny.

     • Kartouzian93 napsal:

      Je to tak, nezáviděníhodné posyavení má! Text je 12 let starý, pochází z doby, kdy ještě nebylo jasné jako cestou se vydá!

    • eM napsal:

     Díky. Pěkně sepsáno, pochopitelně a detailně.

 2. robert1 napsal:

  Henrymu neverim ani slovo...

  co zasa Americky degenerati planuju ?

 3. Jaris napsal:

  Ten Nesmrtelny Kostej ma ty zlociny napsany v ksichte. Pokud by existovaly volby o nejskaredejsi osobu na svete, Kissinger by byl zhavym kandidatem 'Mister Sereda'. Tuhy boj by se odehral mezi nim a zrudou Sorosem. Destimetrovym klackem bych se tech nestvur nedotkla.

  • eM napsal:

   Hmmm, kissinger je spíš taková vtipná postavička od pohledu, ošklivost by jistě vyhrál Šoroš nebo Rockefeller :-D

  • Vesna napsal:

   U mňa je numero uno Rockefeller. Niečo tak odporné a to na tele aj na duši (pokiaš nejakú má) u mňa neprekonal ani ten Kissinger.

   • Věra napsal:

    Pro mě je jednoznačně nejodpornější Soros.Myslím vzhledem a pak krvavá Mdla,to už jen proto co prohlásila o tom,když se jí ptali co tomu říká,že zemřelo v Iráku půl milionu dětí a jestli to za to stálo a taky za Kosovo.Odporná zrůda.

    • Tomek napsal:

     No mne pride aj dost zle ked sa pozrem na Britsku kralovnu .Vypada tak niak krvilacne ,ale to vsetci tyto hajzlici .

 4. Jaris napsal:

  Tohle je mimo tema. NWOO uz opet nefunguje po nekolikate. Nevim, proc a nevim, co se deje. Je to snad jedina site, ktera vypadava tak casto. Uz opet nejde treti den!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!